3. kolo KP družstev mladšího žactva - skupina ZÁPAD
Meziboří (8. 9. 2020)150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (út, 8.9.2020 - 18:20) official | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 23 | Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head | 07 | AK Slovan Duchcov | 3 | 20.35 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 16 | David ŠragaDavid Šraga | 07 | AK Bílina | 4 | 21.73 | 8.00 | ||||||||||||
3 | 38 | Štěpán PanoškaŠtěpán Panoška | 07 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | 22.20 | 7.00 | ||||||||||||
4 | 15 | Ferdinand SpielerFerdinand Spieler | 09 | AK Bílina | 1 | PB 22.85 | 5.00 | ||||||||||||
5 | 4 | Lukáš AugustaLukáš Augusta | 07 | AK Bílina | 5 | PB 23.12 | 4.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (út, 8.9.2020 - 18:20) official | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 8 | Martin HakalaMartin Hakala | 09 | AK Bílina | 3 | PB 23.76 | 3.00 | ||||||||||||
2 | 13 | Daniel SlezákDaniel Slezák | 09 | AK Bílina | 2 | 25.46 | 1.00 | ||||||||||||
3 | 29 | Miroslav KafkaMiroslav Kafka | 08 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 5 | PB 25.67 | |||||||||||||
4 | 24 | Ondřej NejedlýOndřej Nejedlý | 09 | AK Slovan Duchcov | 4 | 26.86 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (út, 8.9.2020 - 18:20) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 31 | Matěj KutílekMatěj Kutílek | 07 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4 | 20.88 | 9.00 | ||||||||||||
2 | 12 | Prokop SebránekProkop Sebránek | 08 | AK Bílina | 2 | 22.31 | 6.00 | ||||||||||||
3 | 40 | Patrik TischlerPatrik Tischler | 07 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | PB 25.27 | 2.00 | ||||||||||||
4 | 30 | Jiří KinclJiří Kincl | 09 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 3 | 28.36 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 23 | Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head | 07 | AK Slovan Duchcov | 3 | 20.35 | 11.00 | ||
2 | 31 | Matěj KutílekMatěj Kutílek | 07 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4 | 20.88 | 9.00 | ||
3 | 16 | David ŠragaDavid Šraga | 07 | AK Bílina | 4 | 21.73 | 8.00 | ||
4 | 38 | Štěpán PanoškaŠtěpán Panoška | 07 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | 22.20 | 7.00 | ||
5 | 12 | Prokop SebránekProkop Sebránek | 08 | AK Bílina | 2 | 22.31 | 6.00 | ||
6 | 15 | Ferdinand SpielerFerdinand Spieler | 09 | AK Bílina | 1 | PB 22.85 | 5.00 | ||
7 | 4 | Lukáš AugustaLukáš Augusta | 07 | AK Bílina | 5 | PB 23.12 | 4.00 | ||
8 | 8 | Martin HakalaMartin Hakala | 09 | AK Bílina | 3 | PB 23.76 | 3.00 | ||
9 | 40 | Patrik TischlerPatrik Tischler | 07 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | PB 25.27 | 2.00 | ||
10 | 13 | Daniel SlezákDaniel Slezák | 09 | AK Bílina | 2 | 25.46 | 1.00 | ||
11 | 29 | Miroslav KafkaMiroslav Kafka | 08 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 5 | PB 25.67 | |||
12 | 24 | Ondřej NejedlýOndřej Nejedlý | 09 | AK Slovan Duchcov | 4 | 26.86 | |||
13 | 30 | Jiří KinclJiří Kincl | 09 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 3 | 28.36 |
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (út, 8.9.2020 - 18:40) official | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 52 | Natálie MikulkováNatálie Mikulková | 07 | AK Most | 3 | 21.46 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 89 | Tereza BirhanzlováTereza Birhanzlová | 07 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4 | 22.42 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 105 | Lucie HurtováLucie Hurtová | 07 | Atletika Litvínov, z.s. | 5 | 22.73 | 7.00 | ||||||||||||
4 | 51 | Martina MaštalířováMartina Maštalířová | 07 | AK Most | 6 | 23.19 | 5.00 | ||||||||||||
131 | Kristýna VaculíkováKristýna Vaculíková | 07 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | DNS | ||||||||||||||
53 | Michaela NovákováMichaela Nováková | 08 | AK Most | 1 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (út, 8.9.2020 - 18:40) official | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 126 | Markéta ŠmakalováMarkéta Šmakalová | 08 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | PB 23.16 | 6.00 | ||||||||||||
2 | 101 | Veronika SivákováVeronika Siváková | 08 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4 | 23.27 | 4.00 | ||||||||||||
3 | 67 | Veronika HromádkováVeronika Hromádková | 09 | AK Bílina | 5 | PB 23.48 | 3.00 | ||||||||||||
4 | 116 | Alice KrálíkováAlice Králíková | 07 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | 23.52 | 2.00 | ||||||||||||
5 | 123 | Eliška RyzákováEliška Ryzáková | 08 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 6 | 24.46 | |||||||||||||
79 | Barbora VavreinováBarbora Vavreinová | 07 | AK Bílina | 1 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (út, 8.9.2020 - 18:40) official | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 110 | Michaela RacíkováMichaela Racíková | 08 | Atletika Litvínov, z.s. | 4 | PB 23.73 | |||||||||||||
2 | 122 | Bára PletichováBára Pletichová | 08 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | PB 24.12 | |||||||||||||
3 | 99 | Lucie OpatováLucie Opatová | 08 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 3 | 24.83 | |||||||||||||
4 | 66 | Vendulka GýnováVendulka Gýnová | 08 | AK Bílina | 2 | 25.16 | |||||||||||||
5 | 73 | Ema MikulíkováEma Mikulíková | 09 | AK Bílina | 6 | PB 25.29 | |||||||||||||
63 | Klára TicháKlára Tichá | 08 | AK Most | 1 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (út, 8.9.2020 - 18:40) official | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 77 | Sára SlezákováSára Slezáková | 09 | AK Bílina | 4 | PB 25.58 | |||||||||||||
2 | 64 | Hana BeránkováHana Beránková | 09 | AK Bílina | 3 | 26.03 | |||||||||||||
3 | 57 | Andrea RyjantováAndrea Ryjantová | 07 | AK Most | 6 | 26.24 | |||||||||||||
4 | 112 | Nela HamerlováNela Hamerlová | 08 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 1 | 26.68 | |||||||||||||
5 | 102 | Mariana ŠestákováMariana Šestáková | 08 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 5 | 27.94 | |||||||||||||
80 | Markéta VavreinováMarkéta Vavreinová | 09 | AK Bílina | 2 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (út, 8.9.2020 - 18:40) official | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 91 | Kristýna HoláKristýna Holá | 07 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4 | 22.63 | 8.00 | ||||||||||||
2 | 95 | Kateřina KonopkováKateřina Konopková | 09 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 2 | 23.68 | 1.00 | ||||||||||||
3 | 127 | Anne-Marie ŠtáfkováAnne-Marie Štáfková | 07 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 1 | 24.79 | |||||||||||||
4 | 90 | Nela GillichováNela Gillichová | 09 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 3 | 27.23 | |||||||||||||
120 | Anna PaulusováAnna Paulusová | 08 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 52 | Natálie MikulkováNatálie Mikulková | 07 | AK Most | 3 | 21.46 | 11.00 | ||
2 | 89 | Tereza BirhanzlováTereza Birhanzlová | 07 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4 | 22.42 | 9.00 | ||
3 | 91 | Kristýna HoláKristýna Holá | 07 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4 | 22.63 | 8.00 | ||
4 | 105 | Lucie HurtováLucie Hurtová | 07 | Atletika Litvínov, z.s. | 5 | 22.73 | 7.00 | ||
5 | 126 | Markéta ŠmakalováMarkéta Šmakalová | 08 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | PB 23.16 | 6.00 | ||
6 | 51 | Martina MaštalířováMartina Maštalířová | 07 | AK Most | 6 | 23.19 | 5.00 | ||
7 | 101 | Veronika SivákováVeronika Siváková | 08 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 4 | 23.27 | 4.00 | ||
8 | 67 | Veronika HromádkováVeronika Hromádková | 09 | AK Bílina | 5 | PB 23.48 | 3.00 | ||
9 | 116 | Alice KrálíkováAlice Králíková | 07 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | 23.52 | 2.00 | ||
10 | 95 | Kateřina KonopkováKateřina Konopková | 09 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 2 | 23.68 | 1.00 | ||
11 | 110 | Michaela RacíkováMichaela Racíková | 08 | Atletika Litvínov, z.s. | 4 | PB 23.73 | |||
12 | 122 | Bára PletichováBára Pletichová | 08 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | PB 24.12 | |||
13 | 123 | Eliška RyzákováEliška Ryzáková | 08 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 6 | 24.46 | |||
14 | 127 | Anne-Marie ŠtáfkováAnne-Marie Štáfková | 07 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 1 | 24.79 | |||
15 | 99 | Lucie OpatováLucie Opatová | 08 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 3 | 24.83 | |||
16 | 66 | Vendulka GýnováVendulka Gýnová | 08 | AK Bílina | 2 | 25.16 | |||
17 | 73 | Ema MikulíkováEma Mikulíková | 09 | AK Bílina | 6 | PB 25.29 | |||
18 | 77 | Sára SlezákováSára Slezáková | 09 | AK Bílina | 4 | PB 25.58 | |||
19 | 64 | Hana BeránkováHana Beránková | 09 | AK Bílina | 3 | 26.03 | |||
20 | 57 | Andrea RyjantováAndrea Ryjantová | 07 | AK Most | 6 | 26.24 | |||
21 | 112 | Nela HamerlováNela Hamerlová | 08 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 1 | 26.68 | |||
22 | 90 | Nela GillichováNela Gillichová | 09 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 3 | 27.23 | |||
23 | 102 | Mariana ŠestákováMariana Šestáková | 08 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 5 | 27.94 | |||
131 | Kristýna VaculíkováKristýna Vaculíková | 07 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 2 | DNS | ||||
53 | Michaela NovákováMichaela Nováková | 08 | AK Most | 1 | DNS | ||||
79 | Barbora VavreinováBarbora Vavreinová | 07 | AK Bílina | 1 | DNS | ||||
63 | Klára TicháKlára Tichá | 08 | AK Most | 1 | DNS | ||||
80 | Markéta VavreinováMarkéta Vavreinová | 09 | AK Bílina | 2 | DNS | ||||
120 | Anna PaulusováAnna Paulusová | 08 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | DNS |