Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KP družstev mladšího žactva

České Budějovice (13. 6. 2020)

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 13.6.2020 - 10:20) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 René SteinkeRené Steinke 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 09.94 9.00
2 33 Jan ŠustrJan Šustr 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 11.35 7.00
3 Tobias DvořákTobias Dvořák 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 11.96 5.00
4 Filip KomárekFilip Komárek 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 12.13 3.00
Richard NěmečekRichard Němeček 08 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 13.6.2020 - 10:20) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 11.08 8.00
2 Martin ObornýMartin Oborný 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 11.79 6.00
3 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 12.74 2.00
4 78 Jan KubákJan Kubák 09 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 12.87 1.00
5 Karel PincKarel Pinc 08 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 12.90
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 13.6.2020 - 10:20) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.49 11.00
MS Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 10.77
3 Robin JanovskýRobin Janovský 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 11.98 4.00
MS Ondřej KonfrštOndřej Konfršt 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 12.30
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.49 11.00
2 René SteinkeRené Steinke 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 09.94 9.00
3 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 10.77
4 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 11.08 8.00
5 33 Jan ŠustrJan Šustr 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 11.35 7.00
6 Martin ObornýMartin Oborný 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 11.79 6.00
7 Tobias DvořákTobias Dvořák 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 11.96 5.00
8 Robin JanovskýRobin Janovský 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 11.98 4.00
9 Filip KomárekFilip Komárek 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 12.13 3.00
10 Ondřej KonfrštOndřej Konfršt 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 12.30
11 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 12.74 2.00
12 78 Jan KubákJan Kubák 09 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 12.87 1.00
13 Karel PincKarel Pinc 08 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 12.90
Richard NěmečekRichard Němeček 08 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 DNS

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 13.6.2020 - 10:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KubováBarbora Kubová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 12.60 1.00
2 Kateřina BlackáKateřina Blacká 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 12.69
3 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 12.89
4 Michaela ZáhorováMichaela Záhorová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 13.01
5 45 Karolína ŘíhováKarolína Říhová 08 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 16.56
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 13.6.2020 - 10:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 10.15 11.00
2 Michaela ČernáMichaela Černá 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 11.14 7.00
3 Tereza ČápováTereza Čápová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 12.19 4.00
4 68 Michaela MikulíkováMichaela Mikulíková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 13.19
5 Aneta EllederováAneta Ellederová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 13.52
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 13.6.2020 - 10:00) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 10.17 9.00
2 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 10.58 8.00
3 Bára BorováBára Borová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 11.51 6.00
4 Magdaléna ZdeňkováMagdaléna Zdeňková 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 12.23 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 13.6.2020 - 10:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Angela Linda ManuelAngela Linda Manuel 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 11.77 5.00
2 Anna KurzováAnna Kurzová 07 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 3 14.11
3 Marína PavlátováMarína Pavlátová 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 14.36
4 Aneta RoudenskáAneta Roudenská 07 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 5 17.83
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 13.6.2020 - 10:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Beáta MaleninskáBeáta Maleninská 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 12.29 2.00
2 Tereza SellnerováTereza Sellnerová 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 13.00
3 Denisa KupkováDenisa Kupková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 13.27
4 Kamila KnotkováKamila Knotková 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 13.97
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 10.15 11.00
2 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 10.17 9.00
3 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 10.58 8.00
4 Michaela ČernáMichaela Černá 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 11.14 7.00
5 Bára BorováBára Borová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 11.51 6.00
6 Angela Linda ManuelAngela Linda Manuel 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 11.77 5.00
7 Tereza ČápováTereza Čápová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 12.19 4.00
8 Magdaléna ZdeňkováMagdaléna Zdeňková 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 12.23 3.00
9 Beáta MaleninskáBeáta Maleninská 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 12.29 2.00
10 Barbora KubováBarbora Kubová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 12.60 1.00
11 Kateřina BlackáKateřina Blacká 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 12.69
12 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 12.89
13 Tereza SellnerováTereza Sellnerová 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 13.00
14 Michaela ZáhorováMichaela Záhorová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 13.01
15 68 Michaela MikulíkováMichaela Mikulíková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 13.19
16 Denisa KupkováDenisa Kupková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 13.27
17 Aneta EllederováAneta Ellederová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 13.52
18 Kamila KnotkováKamila Knotková 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 13.97
19 Anna KurzováAnna Kurzová 07 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 3 14.11
20 Marína PavlátováMarína Pavlátová 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 14.36
21 45 Karolína ŘíhováKarolína Říhová 08 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 16.56
22 Aneta RoudenskáAneta Roudenská 07 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 5 17.83