1. kolo KP družstev mladšího žactva
České Budějovice (13. 6. 2020)4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (so, 13.6.2020 - 13:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 86 | Čoka, Stárek, Oborný, Čermák Čoka, Stárek, Oborný, Čermák | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 3 | 36.43 | 9.00 | |||||||||||||
2 | Adam, Hrubý, Lorenc, Maleninský Adam, Hrubý, Lorenc, Maleninský | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | 38.47 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Malinský, Kosmák, Černý, Petr Malinský, Kosmák, Černý, Petr | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 39.16 | 7.00 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 02 (so, 13.6.2020 - 13:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hembera, Kupka, Kurz, Šíma Hembera, Kupka, Kurz, Šíma | TJ Nová Včelnice, z.s. | 4 | 35.80 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | 2 | Fučík, Hojdar, Havel, Krejčí Fučík, Hojdar, Havel, Krejčí | Atletika Prachatice | 3 | 40.55 | 6.00 | |||||||||||||
3 | Kaštovský, Všetečka, Buchal, Zelinka Kaštovský, Všetečka, Buchal, Zelinka | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 2 | 42.18 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hembera, Kupka, Kurz, Šíma Hembera, Kupka, Kurz, Šíma | TJ Nová Včelnice, z.s. | 4 | 35.80 | 11.00 | ||||
2 | 86 | Čoka, Stárek, Oborný, Čermák Čoka, Stárek, Oborný, Čermák | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 3 | 36.43 | 9.00 | |||
3 | Adam, Hrubý, Lorenc, Maleninský Adam, Hrubý, Lorenc, Maleninský | TJ VS Tábor, z. s. | 4 | 38.47 | 8.00 | ||||
4 | Malinský, Kosmák, Černý, Petr Malinský, Kosmák, Černý, Petr | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 39.16 | 7.00 | ||||
5 | 2 | Fučík, Hojdar, Havel, Krejčí Fučík, Hojdar, Havel, Krejčí | Atletika Prachatice | 3 | 40.55 | 6.00 | |||
6 | Kaštovský, Všetečka, Buchal, Zelinka Kaštovský, Všetečka, Buchal, Zelinka | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 2 | 42.18 | 5.00 |
4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 13.6.2020 - 13:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pincová, Manuel, Kutová, Rypáčková Pincová, Manuel, Kutová, Rypáčková | TJ VS Tábor, z. s. | 3 | 34.33 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Tušlová, Mikulíková, Straková, Jančíková Tušlová, Mikulíková, Straková, Jančíková | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 34.37 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Kouřimová, Matoušková, Slavíková, Matoušková Kouřimová, Matoušková, Slavíková, Matoušková | TJ ČZ Strakonice | 2 | 34.68 | 7.00 | ||||||||||||||
95 | Řepová, Široká, Ovčíková, Kašparcová Řepová, Široká, Ovčíková, Kašparcová | SKOK J. Hradec, z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 13.6.2020 - 13:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeňková, Voráčková, Škrletová, Chválová Zdeňková, Voráčková, Škrletová, Chválová | TJ Nová Včelnice, z.s. | 1 | 34.12 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Kubincová, Kubová, Roučková, Fučíková Kubincová, Kubová, Roučková, Fučíková | Atletika Prachatice | 2 | 35.25 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | 21 | Šimánková, Sellnerová, Forstová, Adámková Šimánková, Sellnerová, Forstová, Adámková | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 36.58 | 5.00 | |||||||||||||
4 | Štabrňáková, Boháčová, Střelečková, Panušková Štabrňáková, Boháčová, Střelečková, Panušková | SKP České Budějovice | 4 | 38.03 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (so, 13.6.2020 - 13:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chramostová, Jinochová, Kupková, Míchalová Chramostová, Jinochová, Kupková, Míchalová | TJ Nová Včelnice, z.s. | 4 | 36.94 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Mikšátková, Hemberová, Koutná, Dvořáčková Mikšátková, Hemberová, Koutná, Dvořáčková | SKOK J. Hradec, z.s. | 2 | 37.61 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Blacká, Maleninská, Řezáčová, Čápová Blacká, Maleninská, Řezáčová, Čápová | TJ VS Tábor, z. s. | 3 | 38.42 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 04 (so, 13.6.2020 - 13:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Potůčková, Paťhová, Fíziková, Kubáková Potůčková, Paťhová, Fíziková, Kubáková | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 4 | 36.60 | |||||||||||||||
2 | Roudenská, Krygarová, Kurzová, Jílková Roudenská, Krygarová, Kurzová, Jílková | SKP České Budějovice | 2 | 41.55 | |||||||||||||||
3 | Gregorová, Plachá, Vybíralová, Zelenková Gregorová, Plachá, Vybíralová, Zelenková | TJ VS Tábor, z. s. | 3 | 46.04 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeňková, Voráčková, Škrletová, Chválová Zdeňková, Voráčková, Škrletová, Chválová | TJ Nová Včelnice, z.s. | 1 | 34.12 | 11.00 | ||||
2 | Pincová, Manuel, Kutová, Rypáčková Pincová, Manuel, Kutová, Rypáčková | TJ VS Tábor, z. s. | 3 | 34.33 | 9.00 | ||||
3 | Tušlová, Mikulíková, Straková, Jančíková Tušlová, Mikulíková, Straková, Jančíková | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 34.37 | 8.00 | ||||
4 | Kouřimová, Matoušková, Slavíková, Matoušková Kouřimová, Matoušková, Slavíková, Matoušková | TJ ČZ Strakonice | 2 | 34.68 | 7.00 | ||||
5 | Kubincová, Kubová, Roučková, Fučíková Kubincová, Kubová, Roučková, Fučíková | Atletika Prachatice | 2 | 35.25 | 6.00 | ||||
6 | 21 | Šimánková, Sellnerová, Forstová, Adámková Šimánková, Sellnerová, Forstová, Adámková | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 36.58 | 5.00 | |||
7 | Potůčková, Paťhová, Fíziková, Kubáková Potůčková, Paťhová, Fíziková, Kubáková | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 4 | 36.60 | |||||
8 | Chramostová, Jinochová, Kupková, Míchalová Chramostová, Jinochová, Kupková, Míchalová | TJ Nová Včelnice, z.s. | 4 | 36.94 | 4.00 | ||||
9 | Mikšátková, Hemberová, Koutná, Dvořáčková Mikšátková, Hemberová, Koutná, Dvořáčková | SKOK J. Hradec, z.s. | 2 | 37.61 | 3.00 | ||||
10 | Štabrňáková, Boháčová, Střelečková, Panušková Štabrňáková, Boháčová, Střelečková, Panušková | SKP České Budějovice | 4 | 38.03 | 2.00 | ||||
11 | Blacká, Maleninská, Řezáčová, Čápová Blacká, Maleninská, Řezáčová, Čápová | TJ VS Tábor, z. s. | 3 | 38.42 | 1.00 | ||||
12 | Roudenská, Krygarová, Kurzová, Jílková Roudenská, Krygarová, Kurzová, Jílková | SKP České Budějovice | 2 | 41.55 | |||||
13 | Gregorová, Plachá, Vybíralová, Zelenková Gregorová, Plachá, Vybíralová, Zelenková | TJ VS Tábor, z. s. | 3 | 46.04 | |||||
95 | Řepová, Široká, Ovčíková, Kašparcová Řepová, Široká, Ovčíková, Kašparcová | SKOK J. Hradec, z.s. | 1 | DNS |