Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP družstev star.žactva 1.kolo

Opava (9. 6. 2020)

vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 9.6.2020 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alice StehnováAlice Stehnová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 28 11.62 0.0 11.00
2 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 25 11.12 0.0 9.00
3 Barbora GonováBarbora Gonová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
06 26 10.68 0.0 8.00
4 Karolína KlotkováKarolína Klotková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
05 27 10.52 0.0 7.00
5 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 5 10.36 0.0 6.00
6 Markéta PoláškováMarkéta Polášková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 24 09.50 0.0 5.00
7 Sabina TomečkováSabina Tomečková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 10 08.68 0.0 4.00
8 Lenka VrbancováLenka Vrbancová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 22 08.56 0.0 3.00
9 Aneta KrálováAneta Králová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 20 08.34 0.0 2.00
10 Julie VlčkováJulie Vlčková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 11 08.23 0.0 1.00
11 Ema VocetkováEma Vocetková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 13 07.93 0.0
12 Veronika SchlischkováVeronika Schlischková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 1 07.77 0.0
13 Michaela ŠtefkováMichaela Štefková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 19 07.72 0.0
14 Magdaléna PannováMagdaléna Pannová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 21 07.49 0.0
15 Romana SalajováRomana Salajová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
06 18 07.48 0.0
16 Adéla ZwrtkováAdéla Zwrtková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 2 07.39 0.0
17 Kristýna MatějováKristýna Matějová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 6 07.26 0.0
18 Veronika VlčkováVeronika Vlčková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 12 07.24 0.0
19 Dora DaňkováDora Daňková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
06 3 07.06 0.0
20 Kateřina TomášováKateřina Tomášová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
05 9 06.86 0.0
21 Karolína StodolováKarolína Stodolová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 15 06.65 0.0
22 Lucie ŘemelkováLucie Řemelková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 8 06.44 0.0
23 Rozárie ReckováRozárie Recková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 17 06.43 0.0
24 Marie ŠuškováMarie Šušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 23 06.16 0.0
25 Tereza PošvancováTereza Pošvancová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 16 06.08 0.0
26 Klára PodanáKlára Podaná
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 14 05.89 0.0
27 Adéla PupákováAdéla Pupáková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
06 7 05.80 0.0
28 Anna KotzianováAnna Kotzianová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 4 05.24 0.0
Celkem 28 závodníků