Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP družstev star.žactva 1.kolo

Opava (9. 6. 2020)

200 m překážek (0.76) - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 9.6.2020 - 18:20) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 27.97 11.00
2 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 29.40 9.00
3 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 30.28 8.00
4 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 30.47 7.00
5 Michal KozaMichal Koza 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 31.87 5.00
6 Jan CharvátekJan Charvátek 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 32.75 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 9.6.2020 - 18:20) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David HrbáčekDavid Hrbáček 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 31.01 6.00
2 Filip JordánFilip Jordán 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 33.40 3.00
3 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 33.46 2.00
4 Martin BousekMartin Bousek 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 33.49 1.00
5 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 35.06
6 Sebastian RoikSebastian Roik 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 38.89
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 27.97 11.00
2 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 29.40 9.00
3 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 30.28 8.00
4 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 30.47 7.00
5 David HrbáčekDavid Hrbáček 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 31.01 6.00
6 Michal KozaMichal Koza 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 31.87 5.00
7 Jan CharvátekJan Charvátek 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 32.75 4.00
8 Filip JordánFilip Jordán 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 33.40 3.00
9 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 33.46 2.00
10 Martin BousekMartin Bousek 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 33.49 1.00
11 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 35.06
12 Sebastian RoikSebastian Roik 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 38.89

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 9.6.2020 - 18:10) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 31.72 11.00
2 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 32.30 8.00
3 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 32.73 7.00
4 Veronika MertensováVeronika Mertensová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 35.13 3.00
5 Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 35.62 1.00
6 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 35.89
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 9.6.2020 - 18:10) official Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 31.96 9.00
2 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 34.95 4.00
3 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 36.27
MS Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 37.37
5 Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 38.00
6 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 39.40
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 9.6.2020 - 18:10) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 35.58 2.00
2 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 37.41
3 Petra VitovskáPetra Vitovská 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 38.02
MS Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 38.08
5 Anna GureckáAnna Gurecká 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 38.43
6 Terezie AdamcováTerezie Adamcová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 40.44
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 9.6.2020 - 18:10) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 33.50 6.00
2 Dora DaňkováDora Daňková 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 34.65 5.00
3 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 36.42
4 Natalia NieciągNatalia Nieciąg 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 36.75
5 Nela TeslováNela Teslová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 40.57
6 Kristýna OrawczakováKristýna Orawczaková 07 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 42.65
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (út, 9.6.2020 - 18:10) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila RohulánováKamila Rohulánová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 41.43
Mariola LyskováMariola Lysková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 DQ
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 31.72 11.00
2 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 31.96 9.00
3 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 32.30 8.00
4 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 32.73 7.00
5 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 33.50 6.00
6 Dora DaňkováDora Daňková 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 34.65 5.00
7 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 34.95 4.00
8 Veronika MertensováVeronika Mertensová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 35.13 3.00
9 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 35.58 2.00
10 Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 35.62 1.00
11 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 35.89
12 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 36.27
13 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 36.42
14 Natalia NieciągNatalia Nieciąg 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 36.75
15 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 37.37
16 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 37.41
17 Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 38.00
18 Petra VitovskáPetra Vitovská 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 38.02
19 Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 38.08
20 Anna GureckáAnna Gurecká 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 38.43
21 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 39.40
22 Terezie AdamcováTerezie Adamcová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 40.44
23 Nela TeslováNela Teslová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 40.57
24 Kamila RohulánováKamila Rohulánová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 41.43
25 Kristýna OrawczakováKristýna Orawczaková 07 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 42.65
Mariola LyskováMariola Lysková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 DQ