Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP družstev mlad.žactva 2.kolo

Opava (30. 6. 2020)

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 30.6.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš VolnýLukáš Volný
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 22 PB 60.26 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 23 PB 57.56 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Jonáš PodlovskýJonáš Podlovský
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 21 PB 56.83 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 Mikuláš KotekMikuláš Kotek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 19 PB 51.84 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 Martin MocekMartin Mocek
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
08 18 PB 50.68 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 David PavlišinecDavid Pavlišinec
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 20 PB 49.30 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 Nikolas KovalčíkNikolas Kovalčík
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 16 PB 47.97 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 Vojtěch GašmanVojtěch Gašman
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
08 17 PB 45.26 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 Oliver VoglOliver Vogl
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 2 PB 44.25 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 Tomáš HarazimTomáš Harazim
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 15 PB 44.02 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 Josef ŠtefánekJosef Štefánek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 13 PB 39.92 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Jakub HarazimJakub Harazim
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
08 9 PB 35.83 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Jakub FrýzaJakub Frýza
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
07 11 PB 35.67 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Denis Josef VečeřaDenis Josef Večeřa
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 14 PB 35.52 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Adam GelnarAdam Gelnar
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
08 1 PB 34.98 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Matouš PolákMatouš Polák
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
08 10 PB 33.13 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 12 PB 31.79 0.00.00.00.00.00.00.0
18 Adam SeemannAdam Seemann
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
08 7 PB 31.58 0.00.00.00.00.00.00.0
19 David RybkaDavid Rybka
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
08 5 PB 31.05 0.00.00.00.00.00.00.0
20 Šimon VáclavíkŠimon Václavík
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 8 PB 30.89 0.00.00.00.00.00.00.0
21 Adam KopřivaAdam Kopřiva
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 4 PB 29.87 0.00.00.00.00.00.00.0
22 Marek KřívaMarek Kříva
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 3 PB 26.23 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 22 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 30.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika PřečkováVeronika Přečková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 20 PB 51.13 0.0 11.00
2 Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 25 PB 50.62 0.0 9.00
3 Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 26 PB 50.17 0.0 8.00
4 Barbora AdámkováBarbora Adámková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 21 PB 45.71 0.0 7.00
5 Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 24 PB 44.73 0.0 6.00
6 Julie BartkováJulie Bartková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
08 23 PB 44.51 0.0 5.00
7 Sofie MaierováSofie Maierová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 22 PB 43.13 0.0 4.00
8 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 19 PB 40.10 0.0 3.00
9 Martina JankůMartina Janků
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 18 PB 37.69 0.0 2.00
10 Lucie JurošováLucie Jurošová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 15 37.28 0.0 1.00
11 Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 13 PB 36.84 0.0
12 Veronika KvitováVeronika Kvitová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 11 PB 35.98 0.0
13 Marie TeichmannováMarie Teichmannová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 14 PB 35.88 0.0
14 Julie ŠtefánkováJulie Štefánková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 12 PB 34.37 0.0
15 Klára PyrtováKlára Pyrtová
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
08 17 33.03 0.0
16 Nikol DavidováNikol Davidová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
08 9 32.93 0.0
17 Sofie RackoSofie Racko
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
08 10 PB 30.08 0.0
18 Kateřina KovalčíkováKateřina Kovalčíková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
08 8 30.00 0.0
19 Lenka KolenovskáLenka Kolenovská
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 7 PB 29.55 0.0
20 Eliška ValíkováEliška Valíková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 6 PB 28.26 0.0
21 Lenka VojtkováLenka Vojtková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
07 4 23.69 0.0
22 Lucie GlombováLucie Glombová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 1 PB 22.99 0.0
23 Ema SpilkováEma Spilková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 5 22.77 0.0
24 Emma NavrátilováEmma Navrátilová
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
08 2 PB 19.85 0.0
Bára AndrlováBára Andrlová
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
08 16 NM 0.0
Vanesa HudcováVanesa Hudcová
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
08 3 NM 0.0
Celkem 26 závodníků