Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP družstev mlad.žactva 2.kolo

Opava (30. 6. 2020)

skok daleký - Ml. žáci

(út, 30.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán BednářŠtěpán Bednář
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 21 PB 4.78 -0.2 m/s 4.64  -0.64.59  +0.54.59  +0.64.64x4.78  -0.24.71  -0.4 11.00
2 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 18 PB 4.38 -0.8 m/s 4.15  +0.0x4.38  -0.84.384.37  -0.34.23  -0.64.36  -0.5 9.00
3 Filip PopelářFilip Popelář
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 17 PB 4.32 -0.7 m/s 3.63  -0.33.78  +0.64.25  -0.24.254.32  -0.74.18  -1.94.27  -1.1 8.00
4 David HolekDavid Holek
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 8 PB 4.31 -0.1 m/s 4.26  -0.34.31  -0.14.21  -1.64.31xx4.21  -0.4 7.00
5 Petr BinarPetr Binar
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
08 13 PB 4.23 +0.7 m/s x4.00  +1.44.23  +0.74.23xxx 6.00
6 Adam PiechaAdam Piecha
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 12 PB 4.20 -0.4 m/s 4.20  -0.43.67  -0.84.07  +0.74.203.76  +0.0xx 5.00
7 Jonáš NovákJonáš Novák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 10 PB 4.10 -0.3 m/s 3.954.024.084.08x3.99  -1.54.10  -0.3 4.00
8 Jakub JalůvkaJakub Jalůvka
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 11 PB 4.09 +0.9 m/s x4.09  +0.93.91  -0.74.09x3.96  +0.14.00  +0.7 3.00
9 Tomáš HarazimTomáš Harazim
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 14 PB 4.00 +1.5 m/s 3.89  +0.54.00  +1.53.74  -1.54.004.000.00.0 2.00
10 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 15 PB 3.97 +0.2 m/s x3.97  +0.2x3.970.00.00.0 1.00
11 Karel BártaKarel Bárta
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 6 PB 3.94 -0.8 m/s 3.94  -0.83.93  +0.0 -0.83.940.00.00.0
12 Filip HolušaFilip Holuša
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
08 9 PB 3.93 -0.7 m/s 3.93  -0.73.75  +0.0x3.930.00.00.0
13 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
08 7 PB 3.87 -1.1 m/s 3.78  -0.53.80  -0.13.87  -1.13.870.00.00.0
14 Vojtěch DouchaVojtěch Doucha
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
07 19 PB 3.86 -0.8 m/s 3.86  -0.83.75  +0.03.44  -0.63.860.00.00.0
15 Adam KopřivaAdam Kopřiva
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 4 PB 3.46 +0.6 m/s 3.36  -0.93.46  +0.63.28  -0.73.460.00.00.0
16 Petr SprogaPetr Sproga
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
08 1 PB 3.40 -0.4 m/s 3.39  +1.63.40  -0.43.21  -0.43.400.00.00.0
17 Viktor SchindlerViktor Schindler
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
08 5 PB 3.39 -0.9 m/s 3.39  -0.9x3.35  -1.13.390.00.00.0
18 Filip RegerFilip Reger
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
08 3 PB 3.13 -0.9 m/s x2.94  -0.73.13  -0.93.130.00.00.0
19 Štěpán ZapletalŠtěpán Zapletal
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
08 2 PB 3.12 -0.9 m/s 2.99  -0.7x3.12  -0.93.120.00.00.0
Filip JarolímFilip Jarolím
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 20 NM xxx0.00.00.00.0
Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 16 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(út, 30.6.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 31 PB 4.91 -1.1 m/s 4.67  +0.24.56  +0.04.61  -0.24.674.50  +0.04.49  -0.34.91  -1.1 11.00
2 Laura BurešováLaura Burešová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 32 PB 4.69 -1.1 m/s 4.53  +0.04.56  +0.34.34  -0.84.56x4.39  -0.64.69  -1.1 9.00
3 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 33 PB 4.61 -0.4 m/s x4.32  -0.54.61  -0.44.61x4.55  -0.34.46  -1.4 8.00
4 Ema ProcházkováEma Procházková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 27 PB 4.61 -0.4 m/s 4.37  -0.24.37  -0.44.30  -0.34.374.41  -1.04.61  -0.44.39  +0.0 7.00
5 Lucie RuferováLucie Ruferová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 28 PB 4.46 -1.0 m/s 4.33  -0.44.33  -1.14.45  +0.94.454.23  -1.14.27  -0.64.46  -1.0 6.00
6 Anežka JurákováAnežka Juráková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 29 PB 4.45 +0.1 m/s 4.38  +0.04.37  -0.44.45  +0.14.454.35  -0.33.58  -1.0x 5.00
7 Nela BradováNela Bradová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
08 24 PB 4.43 -1.3 m/s 4.10  +0.34.35  -0.24.20  +0.34.35x4.43  -1.34.38  -0.7 4.00
8 Adriana ŠeděnkováAdriana Šeděnková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 20 PB 4.32 -0.9 m/s 3.84  +0.04.32  -0.94.08  -1.04.324.27  -0.84.13  +0.0x 3.00
9 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
08 19 PB 4.18 -0.8 m/s x4.18  -0.83.96  +0.04.180.00.00.0 2.00
10 Lucie JurošováLucie Jurošová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 26 PB 4.17 +0.0 m/s 4.17  +0.04.15  +0.1x4.170.0  -0.10.00.0 1.00
11 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 23 PB 4.13 +0.5 m/s 4.13  +0.54.08  -0.1-4.130.00.00.0
12 Julie BartkováJulie Bartková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
08 21 PB 4.11 -0.9 m/s 4.01  -0.24.11  -0.94.07  -1.24.110.00.00.0
13 Hana MošťkováHana Mošťková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 22 PB 4.09 -0.1 m/s x4.09  -0.13.97  -0.74.090.00.00.0
14 Natálie HubertováNatálie Hubertová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 12 PB 4.02 +0.0 m/s 4.02  +0.03.26  +0.03.72  +0.04.020.00.00.0
15 Tereza MaňkováTereza Maňková
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
08 15 PB 4.00 -0.9 m/s 3.46  -0.23.62  -0.94.00  -0.94.000.00.00.0
16 Anna HrbáčováAnna Hrbáčová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
08 18 PB 3.99 -0.7 m/s 2.95  +0.53.82  -0.43.99  -0.73.990.00.00.0
17 Emma KronEmma Kron
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 25 PB 3.94 -0.5 m/s xx3.94  -0.53.940.00.00.0
18 Hana KřivákováHana Křiváková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 16 PB 3.93 +0.0 m/s 3.93  +0.03.43  -0.73.49  -1.03.930.00.00.0
19 Veronika PřečkováVeronika Přečková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 9 PB 3.82 -0.2 m/s 3.69  -0.63.58  +0.33.82  -0.23.820.00.00.0
20 Michaela TakáčováMichaela Takáčová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
08 14 PB 3.79 -0.6 m/s 3.64  -0.9x3.79  -0.63.790.00.00.0
21 Julie PobořilováJulie Pobořilová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 17 PB 3.78 -0.6 m/s 3.54  +0.03.78  -0.63.21  -1.03.780.00.00.0
22 Eliška LasotováEliška Lasotová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
08 8 PB 3.59 +0.0 m/s 3.50  +0.03.59  +0.03.41  -0.53.590.00.00.0
23 Amálie ŠinkováAmálie Šinková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
08 6 PB 3.55 +0.2 m/s 3.49  -0.93.55  +0.23.32  -0.73.550.00.00.0
24 Gabriela LinhartováGabriela Linhartová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
08 11 PB 3.51 +0.6 m/s 3.44  -0.43.51  +0.63.43  +0.03.510.00.00.0
25 Anna KratinováAnna Kratinová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 5 PB 3.44 -1.4 m/s 3.44  -1.43.15  -0.32.67  -1.13.440.00.00.0
26 Lenka VojtkováLenka Vojtková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
07 7 PB 3.41 -0.9 m/s 3.41  -0.93.36  +0.13.36  -1.33.410.00.00.0
27 Nikol DavidováNikol Davidová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
08 1 PB 3.41 +0.0 m/s 3.31  -0.43.31  -0.43.41  +0.03.410.00.00.0
28 Lucie KuzníkováLucie Kuzníková
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
09 2 PB 3.40 -1.0 m/s 3.40  -1.03.24  -0.2x3.400.00.00.0
29 Karolína BouchalováKarolína Bouchalová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
08 13 PB 3.21 -1.2 m/s 3.21  -1.2x2.98  -0.63.210.00.00.0
30 Eliška KomínkováEliška Komínková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
08 10 PB 3.16 -0.1 m/s 2.92  -0.82.63  +0.33.16  -0.13.160.00.00.0
31 Marta DanihlíkováMarta Danihlíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 4 PB 2.67 -0.9 m/s 2.50  -0.92.59  -0.12.67  -0.92.670.00.00.0
32 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
08 3 PB 2.67 -0.9 m/s xx2.67  -0.92.670.00.00.0
Marie OnderkováMarie Onderková
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
07 30 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 33 závodníků