Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP družstev mlad.žactva 2.kolo

Opava (30. 6. 2020)

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 30.6.2020 - 19:10) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 SB 19.69 11.00
2 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 19.89 9.00
3 Tomáš KovářTomáš Kovář 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 20.57 8.00
4 David HolekDavid Holek 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 SB 21.47 5.00
5 Jakub JányšJakub Jányš 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 PB 21.65 4.00
6 Miroslav AndrleMiroslav Andrle 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 21.90 1.00
7 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 SB 21.97
8 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 22.01
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 30.6.2020 - 19:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 SB 21.29 6.00
2 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 PB 21.86 2.00
3 Petr BinarPetr Binar 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 SB 22.12
4 Jan ŠtafaJan Štafa 08 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 SB 22.14
5 Šimon VáclavíkŠimon Václavík 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 PB 22.60
6 Lukáš WolfLukáš Wolf 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 SB 22.68
7 Jonáš NovákJonáš Novák 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 SB 22.89
8 Tomáš PrzybylaTomáš Przybyla 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 23.86
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 30.6.2020 - 19:10) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Shakib Abu HaijaShakib Abu Haija 08 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 SB 22.96
2 Jan RečekJan Reček 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 SB 23.71
3 Petr SprogaPetr Sproga 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 23.85
4 Šimon KristlŠimon Kristl 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 SB 23.97
5 Kryštof KociánKryštof Kocián 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 24.11
6 Jakub FrýzaJakub Frýza 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 8 24.51
7 Viktor SchindlerViktor Schindler 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 SB 25.24
Vojtěch DouchaVojtěch Doucha 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 30.6.2020 - 19:10) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 21.27 7.00
2 Prokop HolušaProkop Holuša 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 21.75 3.00
3 Daniel RichterDaniel Richter 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 23.08
4 David LampaDavid Lampa 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 24.02
5 Oliver KožiolOliver Kožiol 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 24.46
6 Karel BártaKarel Bárta 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 24.57
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 SB 19.69 11.00
2 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 19.89 9.00
3 Tomáš KovářTomáš Kovář 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 20.57 8.00
4 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 21.27 7.00
5 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 SB 21.29 6.00
6 David HolekDavid Holek 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 SB 21.47 5.00
7 Jakub JányšJakub Jányš 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 PB 21.65 4.00
8 Prokop HolušaProkop Holuša 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 21.75 3.00
9 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 PB 21.86 2.00
10 Miroslav AndrleMiroslav Andrle 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 21.90 1.00
11 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 SB 21.97
12 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 22.01
13 Petr BinarPetr Binar 08 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 SB 22.12
14 Jan ŠtafaJan Štafa 08 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 SB 22.14
15 Šimon VáclavíkŠimon Václavík 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 PB 22.60
16 Lukáš WolfLukáš Wolf 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 SB 22.68
17 Jonáš NovákJonáš Novák 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 SB 22.89
18 Shakib Abu HaijaShakib Abu Haija 08 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 SB 22.96
19 Daniel RichterDaniel Richter 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 23.08
20 Jan RečekJan Reček 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 SB 23.71
21 Petr SprogaPetr Sproga 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 23.85
22 Tomáš PrzybylaTomáš Przybyla 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 23.86
23 Šimon KristlŠimon Kristl 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 SB 23.97
24 David LampaDavid Lampa 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 24.02
25 Kryštof KociánKryštof Kocián 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 24.11
26 Oliver KožiolOliver Kožiol 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 24.46
27 Jakub FrýzaJakub Frýza 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 8 24.51
28 Karel BártaKarel Bárta 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 24.57
29 Viktor SchindlerViktor Schindler 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 SB 25.24
Vojtěch DouchaVojtěch Doucha 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 30.6.2020 - 18:40) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 20.00 11.00
2 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 SB 20.38 9.00
3 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 21.18 8.00
4 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 21.44 7.00
5 Hana NingerováHana Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 PB 21.60 6.00
6 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 PB 21.84 5.00
7 Rozálie BojkováRozálie Bojková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 PB 21.86 3.50
8 Klára OlivíkováKlára Olivíková 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 1 23.89
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 30.6.2020 - 18:40) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie RozsívalováViktorie Rozsívalová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 SB 21.86 3.50
2 Nela BradováNela Bradová 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 PB 21.90 2.00
3 Nela MertováNela Mertová 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 SB 22.04 0.50
4 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 22.53
5 Markéta KofroňováMarkéta Kofroňová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 SB 22.54
6 Kateřina PustelníkováKateřina Pustelníková 08 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 22.54
7 Michaela TakáčováMichaela Takáčová 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 PB 22.57
8 Monika BučkováMonika Bučková 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 22.61
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 30.6.2020 - 18:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KřempkováEliška Křempková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 SB 22.56
2 Valérie IvancováValérie Ivancová 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 SB 22.65
3 Gabriela LinhartováGabriela Linhartová 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 SB 22.84
4 Tereza MaňkováTereza Maňková 08 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 SB 23.05
5 Laura MoškořováLaura Moškořová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 PB 23.06
6 Barbora SpálováBarbora Spálová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 SB 23.21
Bára AndrlováBára Andrlová 08 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (út, 30.6.2020 - 18:40) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 22.04 0.50
2 Lucie JurošováLucie Jurošová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 22.63
3 Natálie BandurováNatálie Bandurová 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 23.69
4 Ellen BurkovičováEllen Burkovičová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 24.54
5 Tereza BlažkováTereza Blažková 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 24.83
6 Barbora HlobilováBarbora Hlobilová 08 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 25.19
7 Eliška LasotováEliška Lasotová 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 26.17
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (út, 30.6.2020 - 18:40) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KopcováEliška Kopcová 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 23.37
2 Lucie KocmanováLucie Kocmanová 08 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 23.93
3 Aneta ŽáčkováAneta Žáčková 08 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 25.98
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 20.00 11.00
2 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 SB 20.38 9.00
3 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 21.18 8.00
4 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 21.44 7.00
5 Hana NingerováHana Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 PB 21.60 6.00
6 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 PB 21.84 5.00
7 Rozálie BojkováRozálie Bojková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 PB 21.86 3.50
7 Viktorie RozsívalováViktorie Rozsívalová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 SB 21.86 3.50
9 Nela BradováNela Bradová 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 PB 21.90 2.00
10 Nela MertováNela Mertová 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 SB 22.04 0.50
10 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 22.04 0.50
12 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 22.53
13 Markéta KofroňováMarkéta Kofroňová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 SB 22.54
13 Kateřina PustelníkováKateřina Pustelníková 08 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 22.54
15 Eliška KřempkováEliška Křempková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 SB 22.56
16 Michaela TakáčováMichaela Takáčová 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 PB 22.57
17 Monika BučkováMonika Bučková 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 22.61
18 Lucie JurošováLucie Jurošová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 22.63
19 Valérie IvancováValérie Ivancová 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 SB 22.65
20 Gabriela LinhartováGabriela Linhartová 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 SB 22.84
21 Tereza MaňkováTereza Maňková 08 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 SB 23.05
22 Laura MoškořováLaura Moškořová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 PB 23.06
23 Barbora SpálováBarbora Spálová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 SB 23.21
24 Eliška KopcováEliška Kopcová 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 23.37
25 Natálie BandurováNatálie Bandurová 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 23.69
26 Klára OlivíkováKlára Olivíková 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 1 23.89
27 Lucie KocmanováLucie Kocmanová 08 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 23.93
28 Ellen BurkovičováEllen Burkovičová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 24.54
29 Tereza BlažkováTereza Blažková 08 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 24.83
30 Barbora HlobilováBarbora Hlobilová 08 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 25.19
31 Aneta ŽáčkováAneta Žáčková 08 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 25.98
32 Eliška LasotováEliška Lasotová 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 26.17
Bára AndrlováBára Andrlová 08 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 DNS