3. kolo KP družstev mladšího žactva
Šumperk (30. 6. 2020)60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (út, 30.6.2020 - 16:35) official | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ZávodskýJan Závodský | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 4 | SB 07.78 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Mikuláš ŠpičkaMikuláš Špička | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 3 | SB 08.39 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Břetislav ObšilBřetislav Obšil | 07 | AK Šternberk z.s. | 5 | SB 08.48 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Martin PohlídalMartin Pohlídal | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 2 | SB 08.53 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Albert PernicaAlbert Pernica | 08 | Atletika Zábřeh, z. s. | 6 | PB 08.70 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Václav BakalaVáclav Bakala | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 1 | SB 08.84 | 4.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (út, 30.6.2020 - 16:35) official | Vítr: +2.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub KuchaříkJakub Kuchařík | 08 | TJ Uničov | 3 | SB 08.77 | 5.00 | |||||||||||||
2 | Jan ŠebestaJan Šebesta | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 4 | SB 08.90 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Josef MalíčekJosef Malíček | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. B | 2 | SB 08.91 | 2.00 | |||||||||||||
4 | Sebastian ŠpičkaSebastian Špička | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 6 | SB 08.97 | 1.00 | |||||||||||||
5 | Lenny Josef KouadioLenny Josef Kouadio | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. B | 5 | 09.02 | ||||||||||||||
Štěpán PiňosŠtěpán Piňos | 07 | TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (út, 30.6.2020 - 16:35) official | Vítr: +1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jindřich BezděkJindřich Bezděk | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. B | 4 | SB 09.20 | ||||||||||||||
2 | František BílekFrantišek Bílek | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 1 | SB 09.21 | ||||||||||||||
3 | Tomáš MondekTomáš Mondek | 07 | AK Šternberk z.s. | 6 | SB 09.24 | ||||||||||||||
4 | Kryštof NavrátilKryštof Navrátil | 07 | SK Hranice, z.s. | 5 | SB 09.29 | ||||||||||||||
5 | Jan KyselýJan Kyselý | 08 | TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. | 2 | PB 09.29 | ||||||||||||||
Radim SkopalRadim Skopal | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (út, 30.6.2020 - 16:35) official | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David BaderleDavid Baderle | 08 | Atletika Zábřeh, z. s. | 4 | PB 09.36 | ||||||||||||||
2 | Martin LeitgebMartin Leitgeb | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | 09.48 | ||||||||||||||
3 | Radim ŠtěpánekRadim Štěpánek | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. B | 1 | SB 09.54 | ||||||||||||||
4 | Oliver SulákOliver Sulák | 07 | AK Šternberk z.s. | 5 | 09.67 | ||||||||||||||
5 | Matyáš RůžičkaMatyáš Růžička | 07 | Atletika Zábřeh, z. s. | 6 | 10.17 | ||||||||||||||
Martin TomešMartin Tomeš | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (út, 30.6.2020 - 16:35) official | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav ŠímaVáclav Šíma | 08 | AK Šternberk z.s. | 1 | SB 09.27 | ||||||||||||||
2 | Matyáš PavlíčekMatyáš Pavlíček | 07 | AK Šternberk z.s. | 2 | SB 09.69 | ||||||||||||||
3 | Adam HorákAdam Horák | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 4 | 09.91 | ||||||||||||||
4 | Šimon RozehnalŠimon Rozehnal | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | 09.95 | ||||||||||||||
5 | Jindřich KunderaJindřich Kundera | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | SB 09.95 | ||||||||||||||
6 | Martin RychteckýMartin Rychtecký | 08 | AK Šternberk z.s. | 6 | 10.28 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (út, 30.6.2020 - 16:35) official | Vítr: +1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vít NavrátilVít Navrátil | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | SB 09.81 | ||||||||||||||
2 | Kamil PurKamil Pur | 08 | TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. | 5 | PB 10.18 | ||||||||||||||
3 | Marek UherkaMarek Uherka | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 4 | 10.23 | ||||||||||||||
4 | Jaroslav JedelskýJaroslav Jedelský | 08 | Atletika Zábřeh, z. s. | 6 | PB 10.39 | ||||||||||||||
5 | Ondřej NovákOndřej Novák | 08 | AK Šternberk z.s. | 2 | SB 10.50 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ZávodskýJan Závodský | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 4 | SB 07.78 | 11.00 | |||
2 | Mikuláš ŠpičkaMikuláš Špička | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 3 | SB 08.39 | 9.00 | |||
3 | Břetislav ObšilBřetislav Obšil | 07 | AK Šternberk z.s. | 5 | SB 08.48 | 8.00 | |||
4 | Martin PohlídalMartin Pohlídal | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 2 | SB 08.53 | 7.00 | |||
5 | Albert PernicaAlbert Pernica | 08 | Atletika Zábřeh, z. s. | 6 | PB 08.70 | 6.00 | |||
6 | Jakub KuchaříkJakub Kuchařík | 08 | TJ Uničov | 3 | SB 08.77 | 5.00 | |||
7 | Václav BakalaVáclav Bakala | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 1 | SB 08.84 | 4.00 | |||
8 | Jan ŠebestaJan Šebesta | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 4 | SB 08.90 | 3.00 | |||
9 | Josef MalíčekJosef Malíček | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. B | 2 | SB 08.91 | 2.00 | |||
10 | Sebastian ŠpičkaSebastian Špička | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 6 | SB 08.97 | 1.00 | |||
11 | Lenny Josef KouadioLenny Josef Kouadio | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. B | 5 | 09.02 | ||||
12 | Jindřich BezděkJindřich Bezděk | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. B | 4 | SB 09.20 | ||||
13 | František BílekFrantišek Bílek | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 1 | SB 09.21 | ||||
14 | Tomáš MondekTomáš Mondek | 07 | AK Šternberk z.s. | 6 | SB 09.24 | ||||
15 | Václav ŠímaVáclav Šíma | 08 | AK Šternberk z.s. | 1 | SB 09.27 | ||||
16 | Kryštof NavrátilKryštof Navrátil | 07 | SK Hranice, z.s. | 5 | SB 09.29 | ||||
16 | Jan KyselýJan Kyselý | 08 | TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. | 2 | PB 09.29 | ||||
18 | David BaderleDavid Baderle | 08 | Atletika Zábřeh, z. s. | 4 | PB 09.36 | ||||
19 | Martin LeitgebMartin Leitgeb | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | 09.48 | ||||
20 | Radim ŠtěpánekRadim Štěpánek | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. B | 1 | SB 09.54 | ||||
21 | Oliver SulákOliver Sulák | 07 | AK Šternberk z.s. | 5 | 09.67 | ||||
22 | Matyáš PavlíčekMatyáš Pavlíček | 07 | AK Šternberk z.s. | 2 | SB 09.69 | ||||
23 | Vít NavrátilVít Navrátil | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | SB 09.81 | ||||
24 | Adam HorákAdam Horák | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 4 | 09.91 | ||||
25 | Šimon RozehnalŠimon Rozehnal | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | 09.95 | ||||
25 | Jindřich KunderaJindřich Kundera | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | SB 09.95 | ||||
27 | Matyáš RůžičkaMatyáš Růžička | 07 | Atletika Zábřeh, z. s. | 6 | 10.17 | ||||
28 | Kamil PurKamil Pur | 08 | TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. | 5 | PB 10.18 | ||||
29 | Marek UherkaMarek Uherka | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 4 | 10.23 | ||||
30 | Martin RychteckýMartin Rychtecký | 08 | AK Šternberk z.s. | 6 | 10.28 | ||||
31 | Jaroslav JedelskýJaroslav Jedelský | 08 | Atletika Zábřeh, z. s. | 6 | PB 10.39 | ||||
32 | Ondřej NovákOndřej Novák | 08 | AK Šternberk z.s. | 2 | SB 10.50 | ||||
Štěpán PiňosŠtěpán Piňos | 07 | TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. | 1 | DNS | |||||
Radim SkopalRadim Skopal | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | DNS | |||||
Martin TomešMartin Tomeš | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 2 | DNS |
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (út, 30.6.2020 - 16:15) official | Vítr: +2.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johanka ŠafářováJohanka Šafářová | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 4 | PB 08.31 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 5 | PB 08.43 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Anna ŠinclováAnna Šinclová | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 3 | PB 08.54 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 1 | PB 08.68 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Barbora VojtáškováBarbora Vojtášková | 08 | AK Šternberk z.s. | 2 | PB 08.76 | 5.00 | |||||||||||||
6 | Veronika AdamcováVeronika Adamcová | 07 | TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. | 6 | PB 08.79 | 4.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (út, 30.6.2020 - 16:15) official | Vítr: +3.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna ŽváčkováKristýna Žváčková | 08 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | PB 08.74 | 6.00 | |||||||||||||
2 | Tereza ŠotolováTereza Šotolová | 08 | Atletika Zábřeh, z. s. | 2 | PB 08.89 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Jana StratilováJana Stratilová | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 5 | SB 08.91 | 2.00 | |||||||||||||
4 | Tereza NavrátilováTereza Navrátilová | 07 | TJ Uničov | 4 | SB 08.93 | ||||||||||||||
5 | Nikol VaňákováNikol Vaňáková | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 6 | PB 08.98 | ||||||||||||||
6 | Romana OdstrčilováRomana Odstrčilová | 08 | SK Hranice, z.s. | 1 | PB 09.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (út, 30.6.2020 - 16:15) official | Vítr: +2.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viola GedeonováViola Gedeonová | 07 | AK Šternberk z.s. | 2 | PB 09.03 | ||||||||||||||
2 | Leona StržínkováLeona Stržínková | 07 | SK Hranice, z.s. | 5 | PB 09.03 | ||||||||||||||
3 | Anita HrubanováAnita Hrubanová | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 4 | PB 09.08 | ||||||||||||||
4 | Emma NesvadbováEmma Nesvadbová | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | PB 09.20 | ||||||||||||||
5 | Dora ŽouželkováDora Žouželková | 08 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | PB 09.22 | ||||||||||||||
6 | Edita MičkováEdita Mičková | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. B | 1 | PB 09.30 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (út, 30.6.2020 - 16:15) official | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta KostelanskáAneta Kostelanská | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 3 | PB 08.93 | 1.00 | |||||||||||||
2 | Karolína HwozdeckáKarolína Hwozdecká | 08 | TJ Uničov | 4 | PB 09.08 | ||||||||||||||
3 | Nela HamalováNela Hamalová | 07 | TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. | 2 | SB 09.19 | ||||||||||||||
4 | Jaroslava JanákováJaroslava Janáková | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. B | 5 | PB 09.45 | ||||||||||||||
5 | Dominika LudvíkováDominika Ludvíková | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. B | 6 | PB 09.47 | ||||||||||||||
6 | Dominika KrajíčkováDominika Krajíčková | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 1 | PB 09.53 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (út, 30.6.2020 - 16:15) official | Vítr: +1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie MaláLucie Malá | 08 | AK Šternberk z.s. | 4 | PB 09.41 | ||||||||||||||
2 | Tereza ScheuterováTereza Scheuterová | 08 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | PB 09.47 | ||||||||||||||
3 | Eliška HráčkováEliška Hráčková | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | PB 09.57 | ||||||||||||||
4 | Johana FoučkováJohana Foučková | 08 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | PB 09.57 | ||||||||||||||
5 | Elena MatušíkováElena Matušíková | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 1 | PB 09.63 | ||||||||||||||
6 | Jana VítkováJana Vítková | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 6 | 10.88 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (út, 30.6.2020 - 16:15) official | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nela SkupieńováNela Skupieńová | 07 | AK Šternberk z.s. | 2 | PB 09.46 | ||||||||||||||
2 | Adéla KroutilováAdéla Kroutilová | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. B | 3 | PB 09.68 | ||||||||||||||
3 | Karla RendováKarla Rendová | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | PB 09.71 | ||||||||||||||
4 | Mariella HofmanováMariella Hofmanová | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. B | 1 | PB 09.81 | ||||||||||||||
5 | Natálie RozumkováNatálie Rozumková | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | SB 09.86 | ||||||||||||||
6 | Terezie PiňosováTerezie Piňosová | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 6 | PB 10.10 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 07 (út, 30.6.2020 - 16:15) official | Vítr: +2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amálie KlevetováAmálie Klevetová | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | PB 09.94 | ||||||||||||||
2 | Sára GottwaldováSára Gottwaldová | 08 | AK Šternberk z.s. | 3 | PB 10.10 | ||||||||||||||
3 | Natálie JuráskováNatálie Jurásková | 07 | SK Hranice, z.s. | 4 | 10.28 | ||||||||||||||
4 | Tereza KubátováTereza Kubátová | 07 | SK Hranice, z.s. | 2 | PB 10.30 | ||||||||||||||
5 | Barbora HubováBarbora Hubová | 08 | SK Hranice, z.s. | 1 | 10.70 | ||||||||||||||
6 | Kristýna FrankeováKristýna Frankeová | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | PB 10.85 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johanka ŠafářováJohanka Šafářová | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 4 | PB 08.31 | 11.00 | |||
2 | Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 5 | PB 08.43 | 9.00 | |||
3 | Anna ŠinclováAnna Šinclová | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 3 | PB 08.54 | 8.00 | |||
4 | Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 1 | PB 08.68 | 7.00 | |||
5 | Kristýna ŽváčkováKristýna Žváčková | 08 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | PB 08.74 | 6.00 | |||
6 | Barbora VojtáškováBarbora Vojtášková | 08 | AK Šternberk z.s. | 2 | PB 08.76 | 5.00 | |||
7 | Veronika AdamcováVeronika Adamcová | 07 | TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. | 6 | PB 08.79 | 4.00 | |||
8 | Tereza ŠotolováTereza Šotolová | 08 | Atletika Zábřeh, z. s. | 2 | PB 08.89 | 3.00 | |||
9 | Jana StratilováJana Stratilová | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 5 | SB 08.91 | 2.00 | |||
10 | Tereza NavrátilováTereza Navrátilová | 07 | TJ Uničov | 4 | SB 08.93 | ||||
10 | Aneta KostelanskáAneta Kostelanská | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 3 | PB 08.93 | 1.00 | |||
12 | Nikol VaňákováNikol Vaňáková | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 6 | PB 08.98 | ||||
13 | Romana OdstrčilováRomana Odstrčilová | 08 | SK Hranice, z.s. | 1 | PB 09.00 | ||||
14 | Viola GedeonováViola Gedeonová | 07 | AK Šternberk z.s. | 2 | PB 09.03 | ||||
14 | Leona StržínkováLeona Stržínková | 07 | SK Hranice, z.s. | 5 | PB 09.03 | ||||
16 | Anita HrubanováAnita Hrubanová | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 4 | PB 09.08 | ||||
16 | Karolína HwozdeckáKarolína Hwozdecká | 08 | TJ Uničov | 4 | PB 09.08 | ||||
18 | Nela HamalováNela Hamalová | 07 | TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. | 2 | SB 09.19 | ||||
19 | Emma NesvadbováEmma Nesvadbová | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | PB 09.20 | ||||
20 | Dora ŽouželkováDora Žouželková | 08 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | PB 09.22 | ||||
21 | Edita MičkováEdita Mičková | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. B | 1 | PB 09.30 | ||||
22 | Lucie MaláLucie Malá | 08 | AK Šternberk z.s. | 4 | PB 09.41 | ||||
23 | Jaroslava JanákováJaroslava Janáková | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. B | 5 | PB 09.45 | ||||
24 | Nela SkupieńováNela Skupieńová | 07 | AK Šternberk z.s. | 2 | PB 09.46 | ||||
25 | Dominika LudvíkováDominika Ludvíková | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. B | 6 | PB 09.47 | ||||
25 | Tereza ScheuterováTereza Scheuterová | 08 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | PB 09.47 | ||||
27 | Dominika KrajíčkováDominika Krajíčková | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 1 | PB 09.53 | ||||
28 | Eliška HráčkováEliška Hráčková | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | PB 09.57 | ||||
28 | Johana FoučkováJohana Foučková | 08 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | PB 09.57 | ||||
30 | Elena MatušíkováElena Matušíková | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 1 | PB 09.63 | ||||
31 | Adéla KroutilováAdéla Kroutilová | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. B | 3 | PB 09.68 | ||||
32 | Karla RendováKarla Rendová | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | PB 09.71 | ||||
33 | Mariella HofmanováMariella Hofmanová | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. B | 1 | PB 09.81 | ||||
34 | Natálie RozumkováNatálie Rozumková | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | SB 09.86 | ||||
35 | Amálie KlevetováAmálie Klevetová | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | PB 09.94 | ||||
36 | Terezie PiňosováTerezie Piňosová | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 6 | PB 10.10 | ||||
36 | Sára GottwaldováSára Gottwaldová | 08 | AK Šternberk z.s. | 3 | PB 10.10 | ||||
38 | Natálie JuráskováNatálie Jurásková | 07 | SK Hranice, z.s. | 4 | 10.28 | ||||
39 | Tereza KubátováTereza Kubátová | 07 | SK Hranice, z.s. | 2 | PB 10.30 | ||||
40 | Barbora HubováBarbora Hubová | 08 | SK Hranice, z.s. | 1 | 10.70 | ||||
41 | Kristýna FrankeováKristýna Frankeová | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | PB 10.85 | ||||
42 | Jana VítkováJana Vítková | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 6 | 10.88 |
150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (út, 30.6.2020 - 17:40) official | Vítr: +2.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ZávodskýJan Závodský | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 4 | PB 18.50 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Pavel HýblPavel Hýbl | 07 | Atletika Zábřeh, z. s. | 3 | PB 19.17 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Martin PohlídalMartin Pohlídal | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 5 | PB 20.64 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Václav BakalaVáclav Bakala | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | PB 21.23 | 6.00 | |||||||||||||
5 | Jakub KuchaříkJakub Kuchařík | 08 | TJ Uničov | 6 | PB 21.28 | 5.00 | |||||||||||||
6 | Kryštof NavrátilKryštof Navrátil | 07 | SK Hranice, z.s. | 1 | PB 22.29 | 3.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (út, 30.6.2020 - 17:40) official | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KnapJan Knap | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | SB 21.75 | 4.00 | |||||||||||||
2 | Ondřej TrousilOndřej Trousil | 07 | SK Hranice, z.s. | 3 | PB 22.87 | 1.00 | |||||||||||||
3 | Sebastian VacíkSebastian Vacík | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. B | 1 | PB 23.50 | ||||||||||||||
4 | Jan BarešJan Bareš | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 2 | 23.94 | ||||||||||||||
5 | Oliver SulákOliver Sulák | 07 | AK Šternberk z.s. | 5 | 24.13 | ||||||||||||||
6 | Bohumil CoufalBohumil Coufal | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 4 | 25.55 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (út, 30.6.2020 - 17:40) official | Vítr: +2.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš RybníčekLukáš Rybníček | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | SB 20.88 | 7.00 | |||||||||||||
2 | Lenny Josef KouadioLenny Josef Kouadio | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. B | 5 | SB 22.74 | 2.00 | |||||||||||||
3 | Martin LeitgebMartin Leitgeb | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 4 | PB 23.60 | ||||||||||||||
4 | Jakub JakoubekJakub Jakoubek | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | SB 24.00 | ||||||||||||||
5 | Jindřich KunderaJindřich Kundera | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 24.32 | ||||||||||||||
6 | Daniel PrudilDaniel Prudil | 07 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 28.36 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ZávodskýJan Závodský | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 4 | PB 18.50 | 11.00 | |||
2 | Pavel HýblPavel Hýbl | 07 | Atletika Zábřeh, z. s. | 3 | PB 19.17 | 9.00 | |||
3 | Martin PohlídalMartin Pohlídal | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 5 | PB 20.64 | 8.00 | |||
4 | Lukáš RybníčekLukáš Rybníček | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | SB 20.88 | 7.00 | |||
5 | Václav BakalaVáclav Bakala | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | PB 21.23 | 6.00 | |||
6 | Jakub KuchaříkJakub Kuchařík | 08 | TJ Uničov | 6 | PB 21.28 | 5.00 | |||
7 | Jan KnapJan Knap | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | SB 21.75 | 4.00 | |||
8 | Kryštof NavrátilKryštof Navrátil | 07 | SK Hranice, z.s. | 1 | PB 22.29 | 3.00 | |||
9 | Lenny Josef KouadioLenny Josef Kouadio | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. B | 5 | SB 22.74 | 2.00 | |||
10 | Ondřej TrousilOndřej Trousil | 07 | SK Hranice, z.s. | 3 | PB 22.87 | 1.00 | |||
11 | Sebastian VacíkSebastian Vacík | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. B | 1 | PB 23.50 | ||||
12 | Martin LeitgebMartin Leitgeb | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 4 | PB 23.60 | ||||
13 | Jan BarešJan Bareš | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 2 | 23.94 | ||||
14 | Jakub JakoubekJakub Jakoubek | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | SB 24.00 | ||||
15 | Oliver SulákOliver Sulák | 07 | AK Šternberk z.s. | 5 | 24.13 | ||||
16 | Jindřich KunderaJindřich Kundera | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 24.32 | ||||
17 | Bohumil CoufalBohumil Coufal | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 4 | 25.55 | ||||
18 | Daniel PrudilDaniel Prudil | 07 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 28.36 |
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (út, 30.6.2020 - 17:20) official | Vítr: +1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johanka ŠafářováJohanka Šafářová | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 4 | 20.52 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Veronika AdamcováVeronika Adamcová | 07 | TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. | 2 | PB 21.33 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Barbora VojtáškováBarbora Vojtášková | 08 | AK Šternberk z.s. | 3 | PB 21.45 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Laura MíčkováLaura Míčková | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 5 | PB 21.80 | 6.00 | |||||||||||||
5 | Tereza ŠotolováTereza Šotolová | 08 | Atletika Zábřeh, z. s. | 6 | 22.34 | 3.00 | |||||||||||||
6 | Markéta AdamcováMarkéta Adamcová | 07 | TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. | 1 | 22.50 | 1.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (út, 30.6.2020 - 17:20) official | Vítr: +2.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza PaulíčkováTereza Paulíčková | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 3 | PB 21.74 | 7.00 | |||||||||||||
2 | Lucie ZaoralováLucie Zaoralová | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 5 | PB 21.91 | 5.00 | |||||||||||||
3 | Alexandra KvíčalováAlexandra Kvíčalová | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 4 | PB 22.06 | 4.00 | |||||||||||||
4 | Karolína HwozdeckáKarolína Hwozdecká | 08 | TJ Uničov | 6 | PB 22.42 | 2.00 | |||||||||||||
5 | Anita HrubanováAnita Hrubanová | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | PB 22.71 | ||||||||||||||
6 | Dora ŽouželkováDora Žouželková | 08 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | PB 23.02 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (út, 30.6.2020 - 17:20) official | Vítr: +2.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Edita MičkováEdita Mičková | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. B | 4 | PB 22.63 | ||||||||||||||
2 | Nela HamalováNela Hamalová | 07 | TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. | 3 | SB 22.82 | ||||||||||||||
3 | Jana StratilováJana Stratilová | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 6 | SB 23.02 | ||||||||||||||
4 | Tereza KeprtováTereza Keprtová | 08 | TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. | 2 | PB 23.20 | ||||||||||||||
5 | Johana FoučkováJohana Foučková | 08 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | PB 23.40 | ||||||||||||||
6 | Michaela Miroslava LounováMichaela Miroslava Lounová | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 24.85 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (út, 30.6.2020 - 17:20) official | Vítr: +2.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie MaláLucie Malá | 08 | AK Šternberk z.s. | 2 | PB 23.32 | ||||||||||||||
2 | Kateřina HamplováKateřina Hamplová | 07 | SK Hranice, z.s. | 1 | SB 23.36 | ||||||||||||||
3 | Eliška HráčkováEliška Hráčková | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 4 | PB 23.46 | ||||||||||||||
4 | Jana HavránkováJana Havránková | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | PB 23.86 | ||||||||||||||
5 | Hana SkokanováHana Skokanová | 08 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | PB 24.08 | ||||||||||||||
6 | Kateřina KarlíkováKateřina Karlíková | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | PB 24.30 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (út, 30.6.2020 - 17:20) official | Vítr: +2.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mariella HofmanováMariella Hofmanová | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. B | 2 | PB 24.51 | ||||||||||||||
2 | Sára GottwaldováSára Gottwaldová | 08 | AK Šternberk z.s. | 3 | PB 25.21 | ||||||||||||||
3 | Tereza KubátováTereza Kubátová | 07 | SK Hranice, z.s. | 4 | 25.23 | ||||||||||||||
4 | Viktorie ZapletalováViktorie Zapletalová | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | PB 25.38 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 06 (út, 30.6.2020 - 17:20) official | Vítr: +3.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dagmar HradilováDagmar Hradilová | 07 | SK Hranice, z.s. | 3 | SB 23.87 | ||||||||||||||
2 | Natálie JuráskováNatálie Jurásková | 07 | SK Hranice, z.s. | 4 | PB 25.59 | ||||||||||||||
3 | Sofie ŠváčkováSofie Šváčková | 07 | SK Hranice, z.s. | 5 | PB 25.68 | ||||||||||||||
4 | Kristýna FrankeováKristýna Frankeová | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | PB 27.07 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johanka ŠafářováJohanka Šafářová | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 4 | 20.52 | 11.00 | |||
2 | Veronika AdamcováVeronika Adamcová | 07 | TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. | 2 | PB 21.33 | 9.00 | |||
3 | Barbora VojtáškováBarbora Vojtášková | 08 | AK Šternberk z.s. | 3 | PB 21.45 | 8.00 | |||
4 | Tereza PaulíčkováTereza Paulíčková | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 3 | PB 21.74 | 7.00 | |||
5 | Laura MíčkováLaura Míčková | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 5 | PB 21.80 | 6.00 | |||
6 | Lucie ZaoralováLucie Zaoralová | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 5 | PB 21.91 | 5.00 | |||
7 | Alexandra KvíčalováAlexandra Kvíčalová | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 4 | PB 22.06 | 4.00 | |||
8 | Tereza ŠotolováTereza Šotolová | 08 | Atletika Zábřeh, z. s. | 6 | 22.34 | 3.00 | |||
9 | Karolína HwozdeckáKarolína Hwozdecká | 08 | TJ Uničov | 6 | PB 22.42 | 2.00 | |||
10 | Markéta AdamcováMarkéta Adamcová | 07 | TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. | 1 | 22.50 | 1.00 | |||
11 | Edita MičkováEdita Mičková | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. B | 4 | PB 22.63 | ||||
12 | Anita HrubanováAnita Hrubanová | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | PB 22.71 | ||||
13 | Nela HamalováNela Hamalová | 07 | TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. | 3 | SB 22.82 | ||||
14 | Dora ŽouželkováDora Žouželková | 08 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | PB 23.02 | ||||
14 | Jana StratilováJana Stratilová | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 6 | SB 23.02 | ||||
16 | Tereza KeprtováTereza Keprtová | 08 | TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. | 2 | PB 23.20 | ||||
17 | Lucie MaláLucie Malá | 08 | AK Šternberk z.s. | 2 | PB 23.32 | ||||
18 | Kateřina HamplováKateřina Hamplová | 07 | SK Hranice, z.s. | 1 | SB 23.36 | ||||
19 | Johana FoučkováJohana Foučková | 08 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | PB 23.40 | ||||
20 | Eliška HráčkováEliška Hráčková | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 4 | PB 23.46 | ||||
21 | Jana HavránkováJana Havránková | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | PB 23.86 | ||||
22 | Dagmar HradilováDagmar Hradilová | 07 | SK Hranice, z.s. | 3 | SB 23.87 | ||||
23 | Hana SkokanováHana Skokanová | 08 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | PB 24.08 | ||||
24 | Kateřina KarlíkováKateřina Karlíková | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | PB 24.30 | ||||
25 | Mariella HofmanováMariella Hofmanová | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. B | 2 | PB 24.51 | ||||
26 | Michaela Miroslava LounováMichaela Miroslava Lounová | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 24.85 | ||||
27 | Sára GottwaldováSára Gottwaldová | 08 | AK Šternberk z.s. | 3 | PB 25.21 | ||||
28 | Tereza KubátováTereza Kubátová | 07 | SK Hranice, z.s. | 4 | 25.23 | ||||
29 | Viktorie ZapletalováViktorie Zapletalová | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | PB 25.38 | ||||
30 | Natálie JuráskováNatálie Jurásková | 07 | SK Hranice, z.s. | 4 | PB 25.59 | ||||
31 | Sofie ŠváčkováSofie Šváčková | 07 | SK Hranice, z.s. | 5 | PB 25.68 | ||||
32 | Kristýna FrankeováKristýna Frankeová | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | PB 27.07 |
300 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (út, 30.6.2020 - 17:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel HýblPavel Hýbl | 07 | Atletika Zábřeh, z. s. | 4 | SB 42.03 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Břetislav ObšilBřetislav Obšil | 07 | AK Šternberk z.s. | 3 | PB 46.52 | 8.00 | |||||||||||||
3 | Jakub KuchaříkJakub Kuchařík | 08 | TJ Uničov | 2 | PB 47.31 | 7.00 | |||||||||||||
4 | František BílekFrantišek Bílek | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 5 | 47.96 | 6.00 | |||||||||||||
5 | Václav ŠímaVáclav Šíma | 08 | AK Šternberk z.s. | 6 | 50.74 | 4.00 | |||||||||||||
6 | Jan KyselýJan Kyselý | 08 | TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. | 1 | PB 53.08 | 2.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (út, 30.6.2020 - 17:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš RybníčekLukáš Rybníček | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | SB 45.24 | 9.00 | |||||||||||||
2 | Antonín KřížAntonín Kříž | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | SB 50.12 | 5.00 | |||||||||||||
3 | Jakub StromšíkJakub Stromšík | 08 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | SB 51.10 | 3.00 | |||||||||||||
4 | Jiří NovákJiří Novák | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 57.24 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (út, 30.6.2020 - 17:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub HorákJakub Horák | 08 | TJ Uničov | 4 | PB 54.14 | 1.00 | |||||||||||||
2 | Kamil PurKamil Pur | 08 | TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. | 5 | 57.19 | ||||||||||||||
3 | Tomáš ZlámalTomáš Zlámal | 08 | TJ Uničov | 3 | 57.25 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel HýblPavel Hýbl | 07 | Atletika Zábřeh, z. s. | 4 | SB 42.03 | 11.00 | |||
2 | Lukáš RybníčekLukáš Rybníček | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | SB 45.24 | 9.00 | |||
3 | Břetislav ObšilBřetislav Obšil | 07 | AK Šternberk z.s. | 3 | PB 46.52 | 8.00 | |||
4 | Jakub KuchaříkJakub Kuchařík | 08 | TJ Uničov | 2 | PB 47.31 | 7.00 | |||
5 | František BílekFrantišek Bílek | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 5 | 47.96 | 6.00 | |||
6 | Antonín KřížAntonín Kříž | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | SB 50.12 | 5.00 | |||
7 | Václav ŠímaVáclav Šíma | 08 | AK Šternberk z.s. | 6 | 50.74 | 4.00 | |||
8 | Jakub StromšíkJakub Stromšík | 08 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | SB 51.10 | 3.00 | |||
9 | Jan KyselýJan Kyselý | 08 | TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. | 1 | PB 53.08 | 2.00 | |||
10 | Jakub HorákJakub Horák | 08 | TJ Uničov | 4 | PB 54.14 | 1.00 | |||
11 | Kamil PurKamil Pur | 08 | TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. | 5 | 57.19 | ||||
12 | Jiří NovákJiří Novák | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 57.24 | ||||
13 | Tomáš ZlámalTomáš Zlámal | 08 | TJ Uničov | 3 | 57.25 |
300 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (út, 30.6.2020 - 16:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julie MachalováJulie Machalová | 08 | AK Šternberk z.s. | 2 | PB 47.34 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 4 | 47.42 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | PB 48.27 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Markéta AdamcováMarkéta Adamcová | 07 | TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. | 3 | 48.73 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Vera VítkováVera Vítková | 07 | SK Hranice, z.s. | 1 | PB 49.50 | 4.00 | |||||||||||||
6 | Barbora ŠvejkovskáBarbora Švejkovská | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 49.91 | 3.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (út, 30.6.2020 - 16:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana UtěšenáZuzana Utěšená | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 4 | PB 48.90 | 6.00 | |||||||||||||
2 | Adéla ŠkolováAdéla Školová | 07 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | PB 50.18 | 2.00 | |||||||||||||
3 | Nikol VaňákováNikol Vaňáková | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 50.75 | 1.00 | |||||||||||||
4 | Viola GedeonováViola Gedeonová | 07 | AK Šternberk z.s. | 3 | 50.78 | ||||||||||||||
5 | Romana OdstrčilováRomana Odstrčilová | 08 | SK Hranice, z.s. | 2 | 51.38 | ||||||||||||||
6 | Marie ŠnoblováMarie Šnoblová | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 6 | 52.26 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (út, 30.6.2020 - 16:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema KroupováEma Kroupová | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | SB 49.06 | 5.00 | |||||||||||||
2 | Anežka SolařováAnežka Solařová | 08 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | PB 51.48 | ||||||||||||||
3 | Tereza ScheuterováTereza Scheuterová | 08 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 52.11 | ||||||||||||||
4 | Berenika MikulkováBerenika Mikulková | 08 | TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. | 5 | 52.31 | ||||||||||||||
5 | Tereza SommerováTereza Sommerová | 07 | SK Hranice, z.s. | 6 | PB 52.42 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julie MachalováJulie Machalová | 08 | AK Šternberk z.s. | 2 | PB 47.34 | 11.00 | |||
2 | Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 4 | 47.42 | 9.00 | |||
3 | Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | PB 48.27 | 8.00 | |||
4 | Markéta AdamcováMarkéta Adamcová | 07 | TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. | 3 | 48.73 | 7.00 | |||
5 | Zuzana UtěšenáZuzana Utěšená | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 4 | PB 48.90 | 6.00 | |||
6 | Ema KroupováEma Kroupová | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | SB 49.06 | 5.00 | |||
7 | Vera VítkováVera Vítková | 07 | SK Hranice, z.s. | 1 | PB 49.50 | 4.00 | |||
8 | Barbora ŠvejkovskáBarbora Švejkovská | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 49.91 | 3.00 | |||
9 | Adéla ŠkolováAdéla Školová | 07 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | PB 50.18 | 2.00 | |||
10 | Nikol VaňákováNikol Vaňáková | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 50.75 | 1.00 | |||
11 | Viola GedeonováViola Gedeonová | 07 | AK Šternberk z.s. | 3 | 50.78 | ||||
12 | Romana OdstrčilováRomana Odstrčilová | 08 | SK Hranice, z.s. | 2 | 51.38 | ||||
13 | Anežka SolařováAnežka Solařová | 08 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | PB 51.48 | ||||
14 | Tereza ScheuterováTereza Scheuterová | 08 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 52.11 | ||||
15 | Marie ŠnoblováMarie Šnoblová | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 6 | 52.26 | ||||
16 | Berenika MikulkováBerenika Mikulková | 08 | TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. | 5 | 52.31 | ||||
17 | Tereza SommerováTereza Sommerová | 07 | SK Hranice, z.s. | 6 | PB 52.42 |
800 m - Ml. žáci
(út, 30.6.2020 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tobiáš TomanTobiáš Toman | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 1 | 2:39.52 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Vojtěch HerinekVojtěch Herinek | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 2 | 2:40.49 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Dan NesvadbaDan Nesvadba | 07 | AK Šternberk z.s. | 3 | 2:41.75 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Matěj NovákMatěj Novák | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 4 | SB 2:48.95 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Richard KoláčekRichard Koláček | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 9 | 2:53.34 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Lukáš JenáčekLukáš Jenáček | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | SB 2:55.66 | 5.00 | |||||||||||||
7 | Šimon KrečmerŠimon Krečmer | 08 | Atletický klub Prostějov, z... | 6 | SB 2:56.63 | 4.00 | |||||||||||||
8 | Jaroslav JedelskýJaroslav Jedelský | 08 | Atletika Zábřeh, z. s. | 8 | PB 2:57.78 | 3.00 | |||||||||||||
Matyáš MelichMatyáš Melich | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
800 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (út, 30.6.2020 - 15:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema BerkováEma Berková | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 2:36.75 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Tereza PaulíčkováTereza Paulíčková | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 2 | 2:39.69 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Anna SýkorováAnna Sýkorová | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | PB 2:40.62 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Lucie ZaoralováLucie Zaoralová | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 3 | SB 2:40.84 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Aneta ZaorálkováAneta Zaorálková | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 7 | SB 2:42.76 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Klára FendrychováKlára Fendrychová | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 5 | 2:44.44 | 5.00 | |||||||||||||
7 | Zuzana SalajováZuzana Salajová | 07 | TJ Uničov | 6 | 2:46.98 | 4.00 | |||||||||||||
8 | Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 10 | SB 2:48.39 | 3.00 | |||||||||||||
9 | Tereza KeprtováTereza Keprtová | 08 | TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. | 8 | PB 2:48.70 | 2.00 | |||||||||||||
10 | Elen FialováElen Fialová | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 9 | SB 2:50.98 | 1.00 | |||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 02 (út, 30.6.2020 - 15:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nela SkupieńováNela Skupieńová | 07 | AK Šternberk z.s. | 2 | 2:58.61 | ||||||||||||||
2 | Sofie JungmannováSofie Jungmannová | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | SB 3:02.90 | ||||||||||||||
3 | Kateřina HamplováKateřina Hamplová | 07 | SK Hranice, z.s. | 3 | 3:03.52 | ||||||||||||||
4 | Julie VinklárkováJulie Vinklárková | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 7 | 3:06.93 | ||||||||||||||
5 | Pavlína KučerováPavlína Kučerová | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 4 | 3:11.22 | ||||||||||||||
6 | Sofie ŠváčkováSofie Šváčková | 07 | SK Hranice, z.s. | 9 | 3:12.96 | ||||||||||||||
7 | Klára TužíčkováKlára Tužíčková | 07 | TJ Uničov | 1 | 3:14.29 | ||||||||||||||
8 | Tereza VavříkováTereza Vavříková | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 3:14.92 | ||||||||||||||
9 | Zuzana PřikrylováZuzana Přikrylová | 07 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 8 | 3:20.05 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema BerkováEma Berková | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 2:36.75 | 11.00 | |||
2 | Tereza PaulíčkováTereza Paulíčková | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 2 | 2:39.69 | 9.00 | |||
3 | Anna SýkorováAnna Sýkorová | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 4 | PB 2:40.62 | 8.00 | |||
4 | Lucie ZaoralováLucie Zaoralová | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 3 | SB 2:40.84 | 7.00 | |||
5 | Aneta ZaorálkováAneta Zaorálková | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 7 | SB 2:42.76 | 6.00 | |||
6 | Klára FendrychováKlára Fendrychová | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 5 | 2:44.44 | 5.00 | |||
7 | Zuzana SalajováZuzana Salajová | 07 | TJ Uničov | 6 | 2:46.98 | 4.00 | |||
8 | Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 10 | SB 2:48.39 | 3.00 | |||
9 | Tereza KeprtováTereza Keprtová | 08 | TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. | 8 | PB 2:48.70 | 2.00 | |||
10 | Elen FialováElen Fialová | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 9 | SB 2:50.98 | 1.00 | |||
11 | Nela SkupieńováNela Skupieńová | 07 | AK Šternberk z.s. | 2 | 2:58.61 | ||||
12 | Sofie JungmannováSofie Jungmannová | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | SB 3:02.90 | ||||
13 | Kateřina HamplováKateřina Hamplová | 07 | SK Hranice, z.s. | 3 | 3:03.52 | ||||
14 | Julie VinklárkováJulie Vinklárková | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 7 | 3:06.93 | ||||
15 | Pavlína KučerováPavlína Kučerová | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 4 | 3:11.22 | ||||
16 | Sofie ŠváčkováSofie Šváčková | 07 | SK Hranice, z.s. | 9 | 3:12.96 | ||||
17 | Klára TužíčkováKlára Tužíčková | 07 | TJ Uničov | 1 | 3:14.29 | ||||
18 | Tereza VavříkováTereza Vavříková | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 3:14.92 | ||||
19 | Zuzana PřikrylováZuzana Přikrylová | 07 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 8 | 3:20.05 |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (út, 30.6.2020 - 15:35) official | Vítr: +3.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Richard KoláčekRichard Koláček | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | SB 11.51 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Jan KnapJan Knap | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 11.76 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Antonín KřížAntonín Kříž | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 11.94 | 8.00 | |||||||||||||
Jindřich BezděkJindřich Bezděk | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. B | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (út, 30.6.2020 - 15:35) official | Vítr: +3.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip GallFilip Gall | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | PB 12.21 | 7.00 | |||||||||||||
2 | Jan BarešJan Bareš | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 5 | SB 12.22 | 6.00 | |||||||||||||
3 | Oliver SulákOliver Sulák | 07 | AK Šternberk z.s. | 3 | 12.79 | 5.00 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Richard KoláčekRichard Koláček | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | SB 11.51 | 11.00 | |||
2 | Jan KnapJan Knap | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 11.76 | 9.00 | |||
3 | Antonín KřížAntonín Kříž | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 11.94 | 8.00 | |||
4 | Filip GallFilip Gall | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | PB 12.21 | 7.00 | |||
5 | Jan BarešJan Bareš | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 5 | SB 12.22 | 6.00 | |||
6 | Oliver SulákOliver Sulák | 07 | AK Šternberk z.s. | 3 | 12.79 | 5.00 | |||
Jindřich BezděkJindřich Bezděk | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. B | 2 | DNS |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (út, 30.6.2020 - 15:25) official | Vítr: +2.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna ŠinclováAnna Šinclová | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 4 | SB 10.16 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Anna SýkorováAnna Sýkorová | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | PB 10.52 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Bára PražákováBára Pražáková | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 10.88 | 7.00 | |||||||||||||
4 | Vera VítkováVera Vítková | 07 | SK Hranice, z.s. | 1 | SB 11.11 | 4.00 | |||||||||||||
5 | Adéla ŠkolováAdéla Školová | 07 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 11.25 | 2.00 | |||||||||||||
6 | Ema KroupováEma Kroupová | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 11.30 | 1.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (út, 30.6.2020 - 15:25) official | Vítr: +3.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Darina GaniecováDarina Ganiecová | 07 | TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. | 1 | PB 10.77 | 8.00 | |||||||||||||
2 | Gabriela MazurováGabriela Mazurová | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 3 | SB 10.96 | 5.00 | |||||||||||||
3 | Anna KlimčákováAnna Klimčáková | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 4 | SB 11.16 | 3.00 | |||||||||||||
4 | Alexandra KvíčalováAlexandra Kvíčalová | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 6 | SB 11.66 | ||||||||||||||
5 | Barbora ŠvejkovskáBarbora Švejkovská | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 12.30 | ||||||||||||||
Tereza DvořákováTereza Dvořáková | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (út, 30.6.2020 - 15:25) official | Vítr: +4.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza SkřečkováTereza Skřečková | 07 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | PB 10.94 | 6.00 | |||||||||||||
2 | Berenika MikulkováBerenika Mikulková | 08 | TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. | 3 | SB 11.34 | ||||||||||||||
3 | Markéta AdamcováMarkéta Adamcová | 07 | TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. | 5 | PB 12.06 | ||||||||||||||
4 | Jaroslava JanákováJaroslava Janáková | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. B | 2 | SB 12.08 | ||||||||||||||
5 | Anna OdstrčilováAnna Odstrčilová | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 13.88 | ||||||||||||||
6 | Michaela Miroslava LounováMichaela Miroslava Lounová | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 16.80 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (út, 30.6.2020 - 15:25) official | Vítr: +3.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana StratilováJana Stratilová | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 3 | SB 12.05 | ||||||||||||||
2 | Hana SkokanováHana Skokanová | 08 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | PB 12.61 | ||||||||||||||
3 | Karla RendováKarla Rendová | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | PB 12.96 | ||||||||||||||
4 | Tereza SommerováTereza Sommerová | 07 | SK Hranice, z.s. | 4 | SB 13.06 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna ŠinclováAnna Šinclová | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 4 | SB 10.16 | 11.00 | |||
2 | Anna SýkorováAnna Sýkorová | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | PB 10.52 | 9.00 | |||
3 | Darina GaniecováDarina Ganiecová | 07 | TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. | 1 | PB 10.77 | 8.00 | |||
4 | Bára PražákováBára Pražáková | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 10.88 | 7.00 | |||
5 | Tereza SkřečkováTereza Skřečková | 07 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | PB 10.94 | 6.00 | |||
6 | Gabriela MazurováGabriela Mazurová | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 3 | SB 10.96 | 5.00 | |||
7 | Vera VítkováVera Vítková | 07 | SK Hranice, z.s. | 1 | SB 11.11 | 4.00 | |||
8 | Anna KlimčákováAnna Klimčáková | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 4 | SB 11.16 | 3.00 | |||
9 | Adéla ŠkolováAdéla Školová | 07 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 11.25 | 2.00 | |||
10 | Ema KroupováEma Kroupová | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 11.30 | 1.00 | |||
11 | Berenika MikulkováBerenika Mikulková | 08 | TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. | 3 | SB 11.34 | ||||
12 | Alexandra KvíčalováAlexandra Kvíčalová | 07 | Atletický klub Prostějov, z... | 6 | SB 11.66 | ||||
13 | Jana StratilováJana Stratilová | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 3 | SB 12.05 | ||||
14 | Markéta AdamcováMarkéta Adamcová | 07 | TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. | 5 | PB 12.06 | ||||
15 | Jaroslava JanákováJaroslava Janáková | 08 | Atletický klub Olomouc z.s. B | 2 | SB 12.08 | ||||
16 | Barbora ŠvejkovskáBarbora Švejkovská | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 12.30 | ||||
17 | Hana SkokanováHana Skokanová | 08 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | PB 12.61 | ||||
18 | Karla RendováKarla Rendová | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 2 | PB 12.96 | ||||
19 | Tereza SommerováTereza Sommerová | 07 | SK Hranice, z.s. | 4 | SB 13.06 | ||||
20 | Anna OdstrčilováAnna Odstrčilová | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 13.88 | ||||
21 | Michaela Miroslava LounováMichaela Miroslava Lounová | 07 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 16.80 | ||||
Tereza DvořákováTereza Dvořáková | 07 | Atletický klub Olomouc z.s. A | 2 | DNS |
4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (út, 30.6.2020 - 15:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mondek, Obšil, Obšil, Šíma Mondek, Obšil, Obšil, Šíma | AK Šternberk z.s. | 3 | 33.98 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Špička, Toman, Bílek, Šebesta Špička, Toman, Bílek, Šebesta | Atletický klub Olomouc z.s. A | 5 | 34.05 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Gall, Knap, Kříž, Rybníček Gall, Knap, Kříž, Rybníček | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 34.78 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Závodský, Krečmer, Uherka, Leitgeb Závodský, Krečmer, Uherka, Leitgeb | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | 35.53 | 7.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (út, 30.6.2020 - 15:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Horák, Novák, Tomeš, Kouadio Horák, Novák, Tomeš, Kouadio | Atletický klub Olomouc z.s. A | 3 | 35.86 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Bezděk, Malíček, Štěpánek, Vacík Bezděk, Malíček, Štěpánek, Vacík | Atletický klub Olomouc z.s. B | 4 | 36.19 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Krč, Kadlec, Coufal, Jenáček Krč, Kadlec, Coufal, Jenáček | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 38.82 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Navrátil, Vlach, Jakoubek, Kundera Navrátil, Vlach, Jakoubek, Kundera | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 39.05 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mondek, Obšil, Obšil, Šíma Mondek, Obšil, Obšil, Šíma | AK Šternberk z.s. | 3 | 33.98 | 11.00 | ||||
2 | Špička, Toman, Bílek, Šebesta Špička, Toman, Bílek, Šebesta | Atletický klub Olomouc z.s. A | 5 | 34.05 | 9.00 | ||||
3 | Gall, Knap, Kříž, Rybníček Gall, Knap, Kříž, Rybníček | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 34.78 | 8.00 | ||||
4 | Závodský, Krečmer, Uherka, Leitgeb Závodský, Krečmer, Uherka, Leitgeb | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | 35.53 | 7.00 | ||||
5 | Horák, Novák, Tomeš, Kouadio Horák, Novák, Tomeš, Kouadio | Atletický klub Olomouc z.s. A | 3 | 35.86 | 6.00 | ||||
6 | Bezděk, Malíček, Štěpánek, Vacík Bezděk, Malíček, Štěpánek, Vacík | Atletický klub Olomouc z.s. B | 4 | 36.19 | 5.00 | ||||
7 | Krč, Kadlec, Coufal, Jenáček Krč, Kadlec, Coufal, Jenáček | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 38.82 | 4.00 | ||||
8 | Navrátil, Vlach, Jakoubek, Kundera Navrátil, Vlach, Jakoubek, Kundera | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 39.05 | 3.00 |
4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (út, 30.6.2020 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtášková, Machalová, Malá, Gedeonová Vojtášková, Machalová, Malá, Gedeonová | AK Šternberk z.s. | 2 | 33.97 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Klimčáková, Míčková, Paulíčková, Šnoblová Klimčáková, Míčková, Paulíčková, Šnoblová | Atletický klub Olomouc z.s. A | 4 | 34.07 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Navrátilová, Salajová, Hwozdecká, Tužíčková Navrátilová, Salajová, Hwozdecká, Tužíčková | TJ Uničov | 3 | 35.71 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Scheuterová, Rendová, Nesvadbová, Foučková Scheuterová, Rendová, Nesvadbová, Foučková | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 35.81 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (út, 30.6.2020 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vaňáková, Hrubanová, Sedláčková, Kvíčalová Vaňáková, Hrubanová, Sedláčková, Kvíčalová | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 34.36 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Sýkorová, Skokanová, Švejkovská, Žváčková Sýkorová, Skokanová, Švejkovská, Žváčková | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 34.49 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Dvořáková, Michalusová, Utěšená, Zaoralová Dvořáková, Michalusová, Utěšená, Zaoralová | Atletický klub Olomouc z.s. A | 4 | 34.83 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Vítková, Stržínková, Hamplová, Hradilová Vítková, Stržínková, Hamplová, Hradilová | SK Hranice, z.s. | 2 | 36.12 | 3.00 | ||||||||||||||
5 | Vinklárková, Školová, Karlíková, Havránková Vinklárková, Školová, Karlíková, Havránková | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 36.29 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (út, 30.6.2020 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Horová, Lounová, Vavříková, Žouželková Horová, Lounová, Vavříková, Žouželková | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 36.14 | 2.00 | ||||||||||||||
2 | Jungmannová, Hrubanová, Kučerová, Vítková Jungmannová, Hrubanová, Kučerová, Vítková | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 37.27 | |||||||||||||||
3 | Hubová, Kubátová, Šváčková, Sommerová Hubová, Kubátová, Šváčková, Sommerová | SK Hranice, z.s. | 3 | 38.60 | |||||||||||||||
4 | Piňosová, Krajíčková, Matušíková, Hráčková Piňosová, Krajíčková, Matušíková, Hráčková | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | 39.35 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtášková, Machalová, Malá, Gedeonová Vojtášková, Machalová, Malá, Gedeonová | AK Šternberk z.s. | 2 | 33.97 | 11.00 | ||||
2 | Klimčáková, Míčková, Paulíčková, Šnoblová Klimčáková, Míčková, Paulíčková, Šnoblová | Atletický klub Olomouc z.s. A | 4 | 34.07 | 9.00 | ||||
3 | Vaňáková, Hrubanová, Sedláčková, Kvíčalová Vaňáková, Hrubanová, Sedláčková, Kvíčalová | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 34.36 | 8.00 | ||||
4 | Sýkorová, Skokanová, Švejkovská, Žváčková Sýkorová, Skokanová, Švejkovská, Žváčková | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 34.49 | 7.00 | ||||
5 | Dvořáková, Michalusová, Utěšená, Zaoralová Dvořáková, Michalusová, Utěšená, Zaoralová | Atletický klub Olomouc z.s. A | 4 | 34.83 | 6.00 | ||||
6 | Navrátilová, Salajová, Hwozdecká, Tužíčková Navrátilová, Salajová, Hwozdecká, Tužíčková | TJ Uničov | 3 | 35.71 | 5.00 | ||||
7 | Scheuterová, Rendová, Nesvadbová, Foučková Scheuterová, Rendová, Nesvadbová, Foučková | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 35.81 | 4.00 | ||||
8 | Vítková, Stržínková, Hamplová, Hradilová Vítková, Stržínková, Hamplová, Hradilová | SK Hranice, z.s. | 2 | 36.12 | 3.00 | ||||
9 | Horová, Lounová, Vavříková, Žouželková Horová, Lounová, Vavříková, Žouželková | TJ Šumperk, z.s. | 4 | 36.14 | 2.00 | ||||
10 | Vinklárková, Školová, Karlíková, Havránková Vinklárková, Školová, Karlíková, Havránková | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 36.29 | 1.00 | ||||
11 | Jungmannová, Hrubanová, Kučerová, Vítková Jungmannová, Hrubanová, Kučerová, Vítková | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 37.27 | |||||
12 | Hubová, Kubátová, Šváčková, Sommerová Hubová, Kubátová, Šváčková, Sommerová | SK Hranice, z.s. | 3 | 38.60 | |||||
13 | Piňosová, Krajíčková, Matušíková, Hráčková Piňosová, Krajíčková, Matušíková, Hráčková | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | 39.35 |
skok vysoký - Ml. žáci
(út, 30.6.2020 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,11 1,16 1,21 1,26 1,31 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 1,66 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavel HýblPavel Hýbl
Atletika Zábřeh, z. s. |
07 | 1.51 | --------xo-o-xxx | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Jiří ObšilJiří Obšil
AK Šternberk z.s. |
08 | PB 1.31 | ooooxoxxx | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Matyáš MelichMatyáš Melich
Atletický klub Olomouc z.s. A |
07 | PB 1.31 | -ooxoxoxxx | 8.00 | ||||||||||||||
4= |
Adam HorákAdam Horák
Atletický klub Olomouc z.s. A |
07 | PB 1.26 | ooooxxx | 6.50 | ||||||||||||||
4= |
Ondřej TrousilOndřej Trousil
SK Hranice, z.s. |
07 | PB 1.26 | ooooxxx | 6.50 | ||||||||||||||
6 |
Jan BarešJan Bareš
Atletický klub Olomouc z.s. A |
08 | PB 1.26 | oooxxoxxx | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Kryštof NavrátilKryštof Navrátil
SK Hranice, z.s. |
07 | PB 1.21 | oooxxx | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Štěpán PiňosŠtěpán Piňos
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. |
07 | 1.21 | xoooxx- | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Filip GallFilip Gall
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
08 | PB 1.21 | ooxoxxx | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně
(út, 30.6.2020 - 15:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,09 1,12 1,17 1,22 1,27 1,32 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 1,56 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana MichalusováJana Michalusová
Atletický klub Olomouc z.s. A |
07 | PB 1.41 | ---ooxxooxxoxxoxxx | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Natálie HrubanováNatálie Hrubanová
Atletický klub Prostějov, z... |
07 | PB 1.38 | ooooooxoxoxxx | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Nela HamalováNela Hamalová
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. |
07 | PB 1.38 | -ooxoooxxoxxoxxx | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Berenika MikulkováBerenika Mikulková
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. |
08 | PB 1.35 | --xooxoxx-oxxx | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Barbora FaltusováBarbora Faltusová
TJ Šumperk, z.s. |
08 | PB 1.35 | -ooooxoxoxxx | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Emma NesvadbováEmma Nesvadbová
TJ Šumperk, z.s. |
07 | PB 1.32 | -ooooxoxxx | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Leona StržínkováLeona Stržínková
SK Hranice, z.s. |
07 | PB 1.27 | oooooxxx | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Julie HorováJulie Horová
TJ Šumperk, z.s. |
08 | PB 1.27 | -ooxooxxx | 3.00 | ||||||||||||||
MS |
Bára PražákováBára Pražáková
TJ Šumperk, z.s. |
07 | PB 1.22 | -ooo-xxx | |||||||||||||||
10 |
Anežka SolařováAnežka Solařová
TJ Šumperk, z.s. |
08 | PB 1.22 | -ooxoxxx | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci
(út, 30.6.2020 - 15:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Albert PernicaAlbert Pernica
Atletika Zábřeh, z. s. |
08 | PB 4.74 +1.6 m/s | x | 4.35 | 4.74 +1.6 | 4.74 | 4.60 | 4.33 | 4.47 | 11.00 | ||||||||
2 |
Mikuláš ŠpičkaMikuláš Špička
Atletický klub Olomouc z.s. A |
07 | PB 4.51 +2.3 m/s | 3.88 | 4.34 | 4.34 | 4.34 | 4.37 | 3.98 | 4.51 +2.3 | 9.00 | ||||||||
3 |
Jiří ObšilJiří Obšil
AK Šternberk z.s. |
08 | PB 4.28 +1.2 m/s | 4.09 | 4.24 | 4.28 +1.2 | 4.28 | 4.13 | x | 4.19 | 8.00 | ||||||||
4 |
Jan KyselýJan Kyselý
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. |
08 | PB 4.19 +1.1 m/s | 3.99 | x | 3.79 | 3.99 | x | 4.19 +1.1 | 4.09 | 7.00 | ||||||||
5 |
Martin TomešMartin Tomeš
Atletický klub Olomouc z.s. A |
07 | SB 4.13 +1.9 m/s | 4.00 | 4.13 +1.9 | - | 4.13 | 3.84 | 3.88 | 3.85 | 6.00 | ||||||||
6 |
Martin PohlídalMartin Pohlídal
Atletický klub Olomouc z.s. A |
07 | PB 4.05 +2.1 m/s | 4.05 +2.1 | 3.55 | 3.88 | 4.05 | 3.59 | 2.86 | 1.47 | 5.00 | ||||||||
7 |
Tomáš MondekTomáš Mondek
AK Šternberk z.s. |
07 | PB 4.05 +0.8 m/s | 3.14 | 3.52 | 4.05 +0.8 | 4.05 | 3.80 | 3.79 | x | 4.00 | ||||||||
8 |
Přemysl Čeněk KadlecPřemysl Čeněk Kadlec
Atletický klub Prostějov, z... |
08 | PB 3.85 +0.8 m/s | 3.85 +0.8 | 3.18 | 3.36 | 3.85 | - | - | 3.08 | 3.00 | ||||||||
9 |
Jakub HorákJakub Horák
TJ Uničov |
08 | PB 3.83 +2.4 m/s | 3.83 +2.4 | 3.32 | x | 3.83 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | ||||||||
10 |
Jan ŠebestaJan Šebesta
Atletický klub Olomouc z.s. A |
07 | PB 3.81 +3.1 m/s | 3.62 | 3.81 +3.1 | 3.73 | 3.81 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | ||||||||
11 |
Josef MalíčekJosef Malíček
Atletický klub Olomouc z.s. B |
07 | PB 3.77 +2.4 m/s | 3.77 +2.4 | 3.50 | 3.29 | 3.77 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
12 |
David BaderleDavid Baderle
Atletika Zábřeh, z. s. |
08 | SB 3.68 +2.3 m/s | 3.68 +2.3 | 3.39 | x | 3.68 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
13 |
Radim ŠtěpánekRadim Štěpánek
Atletický klub Olomouc z.s. B |
07 | PB 3.68 +1.4 m/s | 3.27 | 3.68 +1.4 | 1.70 | 3.68 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
14 |
Matyáš RůžičkaMatyáš Růžička
Atletika Zábřeh, z. s. |
07 | PB 3.49 +2.3 m/s | x | 3.49 +2.3 | 3.11 | 3.49 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
15 |
Sebastian VacíkSebastian Vacík
Atletický klub Olomouc z.s. B |
08 | PB 3.38 +1.6 m/s | 3.08 | 3.38 +1.6 | 1.28 | 3.38 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
16 |
Šimon RozehnalŠimon Rozehnal
Atletický klub Prostějov, z... |
07 | PB 3.32 +2.2 m/s | 3.32 +2.2 | 3.16 | 3.26 | 3.32 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
17 |
Kamil PurKamil Pur
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. |
08 | SB 3.20 +2.5 m/s | 3.01 | 3.20 +2.5 | 2.93 | 3.20 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
18 |
Marek UherkaMarek Uherka
Atletický klub Prostějov, z... |
08 | PB 3.08 +1.4 m/s | 2.97 | 3.08 +1.4 | x | 3.08 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 18 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
(út, 30.6.2020 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna ŠinclováAnna Šinclová
Atletický klub Olomouc z.s. A |
07 | PB 4.74 +0.9 m/s | 4.40 | 4.69 | 4.57 | 4.69 | 4.47 | 4.62 | 4.74 +0.9 | 11.00 | ||||||||
2 |
Aneta KostelanskáAneta Kostelanská
Atletický klub Olomouc z.s. A |
07 | PB 4.56 +0.0 m/s | 4.40 | 4.19 | 4.34 | 4.40 | 4.50 | 4.44 | 4.56 +0.0 | 9.00 | ||||||||
3 |
Johanka ŠafářováJohanka Šafářová
Atletický klub Olomouc z.s. A |
07 | PB 4.51 +1.3 m/s | 4.38 | 4.51 +1.3 | 4.48 | 4.51 | 4.36 | 4.17 | 4.05 | 8.00 | ||||||||
4 |
Laura MíčkováLaura Míčková
Atletický klub Olomouc z.s. A |
07 | PB 4.48 +2.1 m/s | 4.17 | x | 4.36 | 4.36 | 3.96 | 4.48 +2.1 | x | 7.00 | ||||||||
5 |
Anna KlimčákováAnna Klimčáková
Atletický klub Olomouc z.s. A |
07 | PB 4.47 +1.1 m/s | x | 4.47 +1.1 | x | 4.47 | 4.39 | 4.16 | 4.26 | 6.00 | ||||||||
6 |
Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová
Atletický klub Olomouc z.s. A |
07 | PB 4.33 +0.8 m/s | 4.33 +0.8 | 4.14 | 3.68 | 4.33 | 4.12 | 4.21 | 4.02 | 5.00 | ||||||||
7 |
Ema BerkováEma Berková
TJ Šumperk, z.s. |
07 | PB 4.26 +0.5 m/s | 3.93 | 4.11 | 4.13 | 4.13 | 3.96 | 4.23 | 4.26 +0.5 | 4.00 | ||||||||
8 |
Kristýna ŽváčkováKristýna Žváčková
TJ Šumperk, z.s. |
08 | PB 4.26 +0.8 m/s | 3.79 | 4.26 +0.8 | 4.13 | 4.26 | 3.86 | 3.80 | x | 3.00 | ||||||||
9 |
Zuzana UtěšenáZuzana Utěšená
Atletický klub Olomouc z.s. A |
07 | PB 4.11 +0.7 m/s | x | 4.11 +0.7 | 3.87 | 4.11 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | ||||||||
10 |
Gabriela MazurováGabriela Mazurová
Atletický klub Olomouc z.s. A |
07 | PB 3.99 +0.6 m/s | 3.14 | 2.75 | 3.99 +0.6 | 3.99 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | ||||||||
11 |
Jana MichalusováJana Michalusová
Atletický klub Olomouc z.s. A |
07 | PB 3.96 +1.0 m/s | 3.89 | 3.92 | 3.96 +1.0 | 3.96 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
12 |
Sofie JungmannováSofie Jungmannová
Atletický klub Prostějov, z... |
07 | PB 3.95 +0.4 m/s | 3.68 | 3.95 +0.4 | x | 3.95 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
13 |
Jaroslava JanákováJaroslava Janáková
Atletický klub Olomouc z.s. B |
08 | PB 3.87 +1.7 m/s | x | x | 3.87 +1.7 | 3.87 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
14 |
Natálie HrubanováNatálie Hrubanová
Atletický klub Prostějov, z... |
07 | PB 3.85 +1.3 m/s | x | x | 3.85 +1.3 | 3.85 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
15 |
Romana OdstrčilováRomana Odstrčilová
SK Hranice, z.s. |
08 | PB 3.80 +0.3 m/s | 3.72 | 3.78 | 3.80 +0.3 | 3.80 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
16 |
Tereza ŠotolováTereza Šotolová
Atletika Zábřeh, z. s. |
08 | PB 3.75 +1.4 m/s | 3.75 +1.4 | 3.71 | x | 3.75 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
17 |
Nela KomínkováNela Komínková
Atletika Zábřeh, z. s. |
07 | PB 3.73 +1.3 m/s | - | 3.73 +1.3 | 3.64 | 3.73 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
18 |
Jana HavránkováJana Havránková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
08 | PB 3.72 +1.2 m/s | 3.72 +1.2 | 3.57 | x | 3.72 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
19 |
Tereza KeprtováTereza Keprtová
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. |
08 | PB 3.65 +0.9 m/s | 3.32 | 3.05 | 3.65 +0.9 | 3.65 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
20 |
Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková
Atletický klub Olomouc z.s. A |
07 | PB 3.64 +1.8 m/s | 3.64 +1.8 | 3.62 | 3.38 | 3.64 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
21 |
Amálie KlevetováAmálie Klevetová
Atletický klub Prostějov, z... |
08 | PB 3.52 +1.4 m/s | 3.52 +1.4 | 3.22 | 3.13 | 3.52 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
22 |
Adéla KroutilováAdéla Kroutilová
Atletický klub Olomouc z.s. B |
08 | PB 3.47 +0.5 m/s | 3.45 | 3.31 | 3.47 +0.5 | 3.47 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
23 |
Mariella HofmanováMariella Hofmanová
Atletický klub Olomouc z.s. B |
08 | PB 3.37 +1.0 m/s | 3.01 | 3.08 | 3.37 +1.0 | 3.37 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
24 |
Jana VítkováJana Vítková
Atletický klub Prostějov, z... |
07 | PB 3.29 +0.8 m/s | 3.29 +0.8 | 3.19 | 3.17 | 3.29 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
25 |
Dominika LudvíkováDominika Ludvíková
Atletický klub Olomouc z.s. B |
08 | PB 3.11 +1.4 m/s | 3.11 +1.4 | x | x | 3.11 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Tereza DvořákováTereza Dvořáková
Atletický klub Olomouc z.s. A |
07 | PB DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||||
Celkem 26 závodníků |
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně
(út, 30.6.2020 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Bára PražákováBára Pražáková
TJ Šumperk, z.s. |
07 | PB 09.57 | 08.60 | 08.56 | 09.54 | 09.54 | 09.06 | 09.57 | 08.30 | 11.00 | ||||||||
2 |
Gabriela MazurováGabriela Mazurová
Atletický klub Olomouc z.s. A |
07 | PB 09.45 | 08.78 | 08.03 | 09.45 | 09.45 | 08.89 | 08.88 | x | 9.00 | ||||||||
3 |
Nela KomínkováNela Komínková
Atletika Zábřeh, z. s. |
07 | PB 09.41 | x | 08.53 | 09.38 | 09.38 | 09.41 | 09.08 | 09.04 | 8.00 | ||||||||
4 |
Ema KroupováEma Kroupová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
08 | 08.57 | 08.34 | 07.22 | 08.57 | 08.57 | 07.40 | 08.44 | 08.52 | 7.00 | ||||||||
5 |
Aneta ZaorálkováAneta Zaorálková
Atletický klub Olomouc z.s. A |
07 | PB 08.34 | 07.27 | 07.87 | 08.13 | 08.13 | 08.34 | 08.16 | 07.75 | 6.00 | ||||||||
6 |
Darina GaniecováDarina Ganiecová
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. |
07 | PB 08.30 | 07.65 | 08.15 | 08.30 | 08.30 | 07.49 | 06.92 | 07.71 | 5.00 | ||||||||
7 |
Ema BerkováEma Berková
TJ Šumperk, z.s. |
07 | 08.23 | 08.11 | 08.16 | 08.16 | 08.16 | 06.57 | 08.23 | 07.97 | 4.00 | ||||||||
8 |
Tereza SkřečkováTereza Skřečková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
07 | PB 07.94 | 07.21 | 07.69 | 07.89 | 07.89 | 06.89 | 07.38 | 07.94 | 3.00 | ||||||||
9 |
Veronika AdamcováVeronika Adamcová
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. |
07 | 07.44 | 07.03 | 07.44 | 07.09 | 07.44 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | ||||||||
10 |
Natálie RozumkováNatálie Rozumková
Atletický klub Prostějov, z... |
08 | PB 07.17 | 07.17 | 06.97 | 07.02 | 07.17 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | ||||||||
11 |
Nela SkupieńováNela Skupieńová
AK Šternberk z.s. |
07 | PB 07.01 | x | 06.16 | 07.01 | 07.01 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
12 |
Anika ŽandováAnika Žandová
Atletika Zábřeh, z. s. |
07 | PB 06.80 | x | 06.80 | 06.66 | 06.80 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
13 |
Barbora FaltusováBarbora Faltusová
TJ Šumperk, z.s. |
08 | PB 06.75 | 06.47 | 06.75 | 06.38 | 06.75 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
14 |
Zuzana PřikrylováZuzana Přikrylová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
07 | 06.58 | 06.58 | 05.56 | 06.56 | 06.58 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
15 |
Anna OdstrčilováAnna Odstrčilová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
08 | 06.29 | 05.93 | 06.15 | 06.29 | 06.29 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
16 |
Julie HorováJulie Horová
TJ Šumperk, z.s. |
08 | 06.20 | 05.97 | 06.20 | 06.09 | 06.20 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
17 |
Viktorie ZapletalováViktorie Zapletalová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
08 | 05.20 | 04.81 | 05.20 | x | 05.20 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 17 závodníků |
vrh koulí 3kg - Ml. žáci
(út, 30.6.2020 - 15:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip KappelFilip Kappel
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. |
08 | PB 10.58 | 09.87 | 10.25 | 09.34 | 10.25 | 09.80 | 09.57 | 10.58 | 11.00 | ||||||||
2 |
Vojtěch HerinekVojtěch Herinek
Atletický klub Olomouc z.s. A |
07 | PB 10.22 | 10.04 | 09.17 | 09.55 | 10.04 | 10.22 | 10.12 | 10.20 | 9.00 | ||||||||
3 |
Jonatan KoubaJonatan Kouba
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
08 | PB 06.99 | 06.62 | 06.67 | 06.99 | 06.99 | 06.61 | 06.96 | 06.49 | 8.00 | ||||||||
4 |
Lukáš StrakLukáš Strak
TJ Uničov |
08 | PB 06.92 | 06.92 | 06.87 | 06.60 | 06.92 | 06.13 | 06.13 | 06.70 | 7.00 | ||||||||
5 |
Přemysl Čeněk KadlecPřemysl Čeněk Kadlec
Atletický klub Prostějov, z... |
08 | PB 06.67 | 05.85 | 06.67 | 06.61 | 06.67 | 06.07 | 05.04 | 06.54 | 6.00 | ||||||||
6 |
Lukáš KrčLukáš Krč
Atletický klub Prostějov, z... |
07 | PB 06.43 | 06.43 | 06.27 | 06.15 | 06.43 | 05.85 | 05.38 | 05.49 | 5.00 | ||||||||
7 |
Vítek PřikrylVítek Přikryl
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
08 | PB 06.28 | 06.01 | 05.70 | 05.69 | 06.01 | 06.04 | 06.28 | 05.54 | 4.00 | ||||||||
8 |
Adam VlachAdam Vlach
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
07 | PB 06.04 | 05.44 | 05.78 | 05.81 | 05.81 | 05.47 | 06.04 | 05.12 | 3.00 | ||||||||
9 |
Matyáš PavlíčekMatyáš Pavlíček
AK Šternberk z.s. |
07 | PB 05.81 | 05.43 | 05.81 | 05.30 | 05.81 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | ||||||||
10 |
Martin RychteckýMartin Rychtecký
AK Šternberk z.s. |
08 | PB 05.75 | 05.57 | 05.75 | 05.60 | 05.75 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | ||||||||
11 |
Jakub JakoubekJakub Jakoubek
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
08 | PB 05.63 | 05.17 | 04.75 | 05.63 | 05.63 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
12 |
Daniel PrudilDaniel Prudil
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
07 | PB 05.46 | 05.46 | x | 05.18 | 05.46 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 12 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci
(út, 30.6.2020 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nicolas HusNicolas Hus
Atletický klub Olomouc z.s. A |
07 | PB 67.60 | 0.0 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Vojtěch HerinekVojtěch Herinek
Atletický klub Olomouc z.s. A |
07 | PB 60.45 | 0.0 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Albert PernicaAlbert Pernica
Atletika Zábřeh, z. s. |
08 | PB 50.94 | 0.0 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Ondřej TrousilOndřej Trousil
SK Hranice, z.s. |
07 | PB 50.20 | 0.0 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Richard KoláčekRichard Koláček
Atletický klub Prostějov, z... |
07 | PB 47.77 | 0.0 | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Filip KappelFilip Kappel
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. |
08 | PB 45.82 | 0.0 | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Sebastian ŠpičkaSebastian Špička
Atletický klub Olomouc z.s. A |
07 | PB 44.08 | 0.0 | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Štěpán PiňosŠtěpán Piňos
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. |
07 | SB 43.31 | 0.0 | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Matyáš PavlíčekMatyáš Pavlíček
AK Šternberk z.s. |
07 | PB 42.22 | 0.0 | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Jonatan KoubaJonatan Kouba
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
08 | PB 41.87 | 0.0 | 1.00 | ||||||||||||||
11 |
David BaderleDavid Baderle
Atletika Zábřeh, z. s. |
08 | PB 40.11 | 0.0 | |||||||||||||||
12 |
Jaroslav JedelskýJaroslav Jedelský
Atletika Zábřeh, z. s. |
08 | PB 39.23 | 0.0 | |||||||||||||||
13 |
Bohumil CoufalBohumil Coufal
Atletický klub Prostějov, z... |
08 | PB 38.60 | 0.0 | |||||||||||||||
14 |
Šimon KrečmerŠimon Krečmer
Atletický klub Prostějov, z... |
08 | PB 38.15 | 0.0 | |||||||||||||||
15 |
Vítek PřikrylVítek Přikryl
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
08 | PB 36.31 | 0.0 | |||||||||||||||
16 |
Václav BakalaVáclav Bakala
Atletický klub Prostějov, z... |
07 | PB 33.40 | 0.0 | |||||||||||||||
17 |
Ondřej NovákOndřej Novák
AK Šternberk z.s. |
08 | PB 32.73 | 0.0 | |||||||||||||||
18 |
Lukáš StrakLukáš Strak
TJ Uničov |
08 | PB 31.95 | 0.0 | |||||||||||||||
19 |
Matyáš RůžičkaMatyáš Růžička
Atletika Zábřeh, z. s. |
07 | SB 28.40 | 0.0 | |||||||||||||||
20 |
Adam VlachAdam Vlach
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
07 | PB 25.18 | 0.0 | |||||||||||||||
21 |
Vít NavrátilVít Navrátil
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
08 | PB 24.44 | 0.0 | |||||||||||||||
22 |
Daniel PrudilDaniel Prudil
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
07 | PB 23.98 | 0.0 | |||||||||||||||
23 |
Martin RychteckýMartin Rychtecký
AK Šternberk z.s. |
08 | PB 20.56 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně
(út, 30.6.2020 - 15:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora FaltusováBarbora Faltusová
TJ Šumperk, z.s. |
08 | PB 46.28 | 0.0 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Julie MachalováJulie Machalová
AK Šternberk z.s. |
08 | PB 46.11 | 0.0 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Bára PražákováBára Pražáková
TJ Šumperk, z.s. |
07 | PB 45.26 | 0.0 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Tereza NavrátilováTereza Navrátilová
TJ Uničov |
07 | PB 43.93 | 0.0 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Zuzana SalajováZuzana Salajová
TJ Uničov |
07 | PB 43.04 | 0.0 | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Nela KomínkováNela Komínková
Atletika Zábřeh, z. s. |
07 | PB 41.94 | 0.0 | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Anika ŽandováAnika Žandová
Atletika Zábřeh, z. s. |
07 | PB 41.64 | 0.0 | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Aneta ZaorálkováAneta Zaorálková
Atletický klub Olomouc z.s. A |
07 | PB 40.80 | 0.0 | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Natálie RozumkováNatálie Rozumková
Atletický klub Prostějov, z... |
08 | PB 38.12 | 0.0 | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Darina GaniecováDarina Ganiecová
TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. |
07 | PB 37.17 | 0.0 | 1.00 | ||||||||||||||
11 |
Amálie KlevetováAmálie Klevetová
Atletický klub Prostějov, z... |
08 | PB 37.06 | 0.0 | |||||||||||||||
12 |
Anna OdstrčilováAnna Odstrčilová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
08 | PB 36.83 | 0.0 | |||||||||||||||
13 |
Anežka SolařováAnežka Solařová
TJ Šumperk, z.s. |
08 | PB 36.79 | 0.0 | |||||||||||||||
14 |
Marie ŠnoblováMarie Šnoblová
Atletický klub Olomouc z.s. A |
07 | PB 36.21 | 0.0 | |||||||||||||||
15 |
Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková
Atletický klub Olomouc z.s. A |
07 | PB 35.22 | 0.0 | |||||||||||||||
16 |
Pavlína KučerováPavlína Kučerová
Atletický klub Prostějov, z... |
07 | PB 33.94 | 0.0 | |||||||||||||||
17 |
Dagmar HradilováDagmar Hradilová
SK Hranice, z.s. |
07 | PB 33.21 | 0.0 | |||||||||||||||
18 |
Elena MatušíkováElena Matušíková
Atletický klub Prostějov, z... |
07 | PB 28.44 | 0.0 | |||||||||||||||
19 |
Sára GottwaldováSára Gottwaldová
AK Šternberk z.s. |
08 | PB 25.46 | 0.0 | |||||||||||||||
20 |
Kristýna FrankeováKristýna Frankeová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
08 | PB 23.87 | 0.0 | |||||||||||||||
21 |
Natálie JuráskováNatálie Jurásková
SK Hranice, z.s. |
07 | PB 22.05 | 0.0 | |||||||||||||||
22 |
Viktorie ZapletalováViktorie Zapletalová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
08 | 19.91 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |