Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD dorostu a staršího žactva

Ústí nad Labem (11. 6. 2020)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 11.6.2020 - 15:45) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František ŠtolfaFrantišek Štolfa 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 07.38 11.00
2 Matyas KoszegiMatyas Koszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 07.61 8.00
3 Jakub LimberskýJakub Limberský 05 AK BílinaAK Bílina 2 07.80 7.00
4 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK BílinaAK Bílina 3 07.91 5.00
5 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 07.94 4.00
6 Lukáš HoraLukáš Hora 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 07.96 3.00
7 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 7 08.23
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 11.6.2020 - 15:45) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 07.49 9.00
2 Albert HönigAlbert Hönig 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 07.89 6.00
3 Lukáš TřebínLukáš Třebín 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 08.00 2.00
4 Michal NořinskýMichal Nořinský 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 08.20 1.00
5 Jan HorníkJan Horník 05 ASK DěčínASK Děčín 5 08.31
6 Kien LuKien Lu 05 ASK LovosiceASK Lovosice 2 08.33
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 11.6.2020 - 15:45) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HraběJan Hrabě 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 08.26
2 Sam NeumayerSam Neumayer 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 08.42
3 Jiří VondráčekJiří Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 5 08.70
4 Vojtěch PachirVojtěch Pachir 06 ASK LovosiceASK Lovosice 6 09.87
MS Denis BičanovskýDenis Bičanovský 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 09.38
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 11.6.2020 - 15:45) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KubištaDavid Kubišta 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 08.28
2 Josef KováčJosef Kováč 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 08.31
3 Jakub KuřilJakub Kuřil 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 08.53
4 Šimon ZávěrkaŠimon Závěrka 06 ASK DěčínASK Děčín 2 08.54
5 Vojtěch JersákVojtěch Jersák 05 ASK LovosiceASK Lovosice 5 08.54
6 Alexandr BelásAlexandr Belás 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 09.06
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 11.6.2020 - 15:45) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam TlustýAdam Tlustý 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 08.41
2 Vojtěch KuricVojtěch Kuric 06 ASK DěčínASK Děčín 6 08.75
3 Petr KelnerPetr Kelner 05 AK BílinaAK Bílina 2 09.30
4 Jan GergelJan Gergel 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 10.00
5 Štěpán HubkaŠtěpán Hubka 08 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 10.66
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František ŠtolfaFrantišek Štolfa 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 07.38 11.00
2 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 07.49 9.00
3 Matyas KoszegiMatyas Koszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 07.61 8.00
4 Jakub LimberskýJakub Limberský 05 AK BílinaAK Bílina 2 07.80 7.00
5 Albert HönigAlbert Hönig 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 07.89 6.00
6 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK BílinaAK Bílina 3 07.91 5.00
7 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 07.94 4.00
8 Lukáš HoraLukáš Hora 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 07.96 3.00
9 Lukáš TřebínLukáš Třebín 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 08.00 2.00
10 Michal NořinskýMichal Nořinský 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 08.20 1.00
11 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 7 08.23
12 Jan HraběJan Hrabě 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 08.26
13 David KubištaDavid Kubišta 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 08.28
14 Jan HorníkJan Horník 05 ASK DěčínASK Děčín 5 08.31
14 Josef KováčJosef Kováč 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 08.31
16 Kien LuKien Lu 05 ASK LovosiceASK Lovosice 2 08.33
17 Adam TlustýAdam Tlustý 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 08.41
18 Sam NeumayerSam Neumayer 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 08.42
19 Jakub KuřilJakub Kuřil 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 08.53
20 Šimon ZávěrkaŠimon Závěrka 06 ASK DěčínASK Děčín 2 08.54
20 Vojtěch JersákVojtěch Jersák 05 ASK LovosiceASK Lovosice 5 08.54
22 Jiří VondráčekJiří Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 5 08.70
23 Vojtěch KuricVojtěch Kuric 06 ASK DěčínASK Děčín 6 08.75
24 Alexandr BelásAlexandr Belás 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 09.06
25 Petr KelnerPetr Kelner 05 AK BílinaAK Bílina 2 09.30
26 Denis BičanovskýDenis Bičanovský 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 09.38
27 Vojtěch PachirVojtěch Pachir 06 ASK LovosiceASK Lovosice 6 09.87
28 Jan GergelJan Gergel 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 10.00
29 Štěpán HubkaŠtěpán Hubka 08 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 10.66

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 11.6.2020 - 16:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 07.85 11.00
2 Marie NovákováMarie Nováková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 08.02 9.00
3 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 08.14 8.00
4 Ester ParohováEster Parohová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 08.22 7.00
5 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 08.27 6.00
6 Petra SvobodováPetra Svobodová 06 AK MostAK Most 1 08.27 5.00
7 Eliška BabkováEliška Babková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 7 08.99
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 11.6.2020 - 16:00) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie FučíkováAmálie Fučíková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 4 08.46 3.00
2 Anna GruntováAnna Gruntová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 5 08.70 2.00
3 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 3 08.76 1.00
4 Sára SrnkováSára Srnková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 2 08.78
5 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 08.90
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 11.6.2020 - 16:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza CermanováTereza Cermanová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 3 08.85
2 Rozálie El NgarováRozálie El Ngarová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 4 09.08
3 Klára PrusíkováKlára Prusíková 08 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 09.12
4 Natálie ŠišovskáNatálie Šišovská 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 09.13
5 Diana KrásenskáDiana Krásenská 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 2 09.17
6 Andrea ČápováAndrea Čápová 05 ASK DěčínASK Děčín 6 09.18
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 11.6.2020 - 16:00) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela CermanováMichaela Cermanová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 3 08.95
2 Natálie SvobodováNatálie Svobodová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 1 09.10
3 Adéla KrutskáAdéla Krutská 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 5 09.18
4 Anna MatějkováAnna Matějková 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 09.36
5 Adéla SawrukováAdéla Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 4 09.37
6 Simona TáchováSimona Táchová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 09.44
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 11.6.2020 - 16:00) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra PražákováPetra Pražáková 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 09.35
2 Agáta KopeckáAgáta Kopecká 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 5 09.36
3 Natálie SawrukováNatálie Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 3 09.45
4 Lucie HájkováLucie Hájková 06 AK BílinaAK Bílina 6 09.52
5 Natálie DundrováNatálie Dundrová 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 09.59
6 Adéla HoškováAdéla Hošková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 10.05
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 11.6.2020 - 16:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ella ZárubováElla Zárubová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 2 09.82
2 Marie KolárovskáMarie Kolárovská 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 7 09.87
3 Karolína MarešováKarolína Marešová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 4 09.93
4 Sára Ester VaněčkováSára Ester Vaněčková 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 09.98
5 Aneta CejthamrováAneta Cejthamrová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 5 10.17
6 Marianna VlčkováMarianna Vlčková 06 ASK DěčínASK Děčín 1 10.24
Štěpánka KřížováŠtěpánka Křížová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (čt, 11.6.2020 - 16:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta LancováMarkéta Lancová 05 AK BílinaAK Bílina 3 09.69
2 Jana UrbanováJana Urbanová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 09.78
3 Michelle ŠantrochováMichelle Šantrochová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 5 10.14
4 Anna PeteráčováAnna Peteráčová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 4 10.87
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (čt, 11.6.2020 - 16:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ZajícováKateřina Zajícová 06 AK BílinaAK Bílina 5 08.45 4.00
2 Kristýna BarcalováKristýna Barcalová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 4 09.00
3 Kateřina ŠtěpánkováKateřina Štěpánková 05 AK BílinaAK Bílina 3 09.18
4 Barbora ZechovskáBarbora Zechovská 05 AK BílinaAK Bílina 2 11.29
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 07.85 11.00
2 Marie NovákováMarie Nováková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 08.02 9.00
3 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 08.14 8.00
4 Ester ParohováEster Parohová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 08.22 7.00
5 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 08.27 6.00
5 Petra SvobodováPetra Svobodová 06 AK MostAK Most 1 08.27 5.00
7 Kateřina ZajícováKateřina Zajícová 06 AK BílinaAK Bílina 5 08.45 4.00
8 Amálie FučíkováAmálie Fučíková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 4 08.46 3.00
9 Anna GruntováAnna Gruntová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 5 08.70 2.00
10 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 3 08.76 1.00
11 Sára SrnkováSára Srnková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 2 08.78
12 Tereza CermanováTereza Cermanová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 3 08.85
13 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 08.90
14 Michaela CermanováMichaela Cermanová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 3 08.95
15 Eliška BabkováEliška Babková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 7 08.99
16 Kristýna BarcalováKristýna Barcalová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 4 09.00
17 Rozálie El NgarováRozálie El Ngarová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 4 09.08
18 Natálie SvobodováNatálie Svobodová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 1 09.10
19 Klára PrusíkováKlára Prusíková 08 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 09.12
20 Natálie ŠišovskáNatálie Šišovská 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 09.13
21 Diana KrásenskáDiana Krásenská 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 2 09.17
22 Andrea ČápováAndrea Čápová 05 ASK DěčínASK Děčín 6 09.18
22 Adéla KrutskáAdéla Krutská 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 5 09.18
22 Kateřina ŠtěpánkováKateřina Štěpánková 05 AK BílinaAK Bílina 3 09.18
25 Petra PražákováPetra Pražáková 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 09.35
26 Anna MatějkováAnna Matějková 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 09.36
26 Agáta KopeckáAgáta Kopecká 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 5 09.36
28 Adéla SawrukováAdéla Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 4 09.37
29 Simona TáchováSimona Táchová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 09.44
30 Natálie SawrukováNatálie Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 3 09.45
31 Lucie HájkováLucie Hájková 06 AK BílinaAK Bílina 6 09.52
32 Natálie DundrováNatálie Dundrová 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 09.59
33 Markéta LancováMarkéta Lancová 05 AK BílinaAK Bílina 3 09.69
34 Jana UrbanováJana Urbanová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 09.78
35 Ella ZárubováElla Zárubová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 2 09.82
36 Marie KolárovskáMarie Kolárovská 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 7 09.87
37 Karolína MarešováKarolína Marešová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 4 09.93
38 Sára Ester VaněčkováSára Ester Vaněčková 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 09.98
39 Adéla HoškováAdéla Hošková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 10.05
40 Michelle ŠantrochováMichelle Šantrochová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 5 10.14
41 Aneta CejthamrováAneta Cejthamrová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 5 10.17
42 Marianna VlčkováMarianna Vlčková 06 ASK DěčínASK Děčín 1 10.24
43 Anna PeteráčováAnna Peteráčová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 4 10.87
44 Barbora ZechovskáBarbora Zechovská 05 AK BílinaAK Bílina 2 11.29
Štěpánka KřížováŠtěpánka Křížová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 3 DNS

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (čt, 11.6.2020 - 16:15) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 11.54 11.00
MS Jakub UmlaufJakub Umlauf 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 11.99
3 Aleš SloukaAleš Slouka 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 12.07 9.00
4 Michael HoftychMichael Hoftych 04 ASK LovosiceASK Lovosice 5 12.11 8.00
5 Kryštof PrincKryštof Princ 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 12.30 7.00
MS Vojtěch HubkaVojtěch Hubka 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 13.14
7 Karel MesárošKarel Mesároš 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 13.25 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 11.6.2020 - 16:15) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof KlausnerKryštof Klausner 03 AK BílinaAK Bílina 4 12.74 6.00
MS Michal ŠkoudlilMichal Škoudlil 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 12.87
3 Zdeněk TouškaZdeněk Touška 04 AK BílinaAK Bílina 7 13.11 5.00
4 Radek LetochaRadek Letocha 04 AK BílinaAK Bílina 3 13.15 4.00
5 Jakub NeužilJakub Neužil 04 ASK LovosiceASK Lovosice 5 13.16 3.00
6 Daniel BečvaříkDaniel Bečvařík 04 AK BílinaAK Bílina 2 13.29 1.00
7 Matěj HrubešMatěj Hrubeš 03 AK BílinaAK Bílina 6 14.22
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 11.54 11.00
2 Jakub UmlaufJakub Umlauf 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 11.99
3 Aleš SloukaAleš Slouka 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 12.07 9.00
4 Michael HoftychMichael Hoftych 04 ASK LovosiceASK Lovosice 5 12.11 8.00
5 Kryštof PrincKryštof Princ 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 12.30 7.00
6 Kryštof KlausnerKryštof Klausner 03 AK BílinaAK Bílina 4 12.74 6.00
7 Michal ŠkoudlilMichal Škoudlil 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 12.87
8 Zdeněk TouškaZdeněk Touška 04 AK BílinaAK Bílina 7 13.11 5.00
9 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 13.14
10 Radek LetochaRadek Letocha 04 AK BílinaAK Bílina 3 13.15 4.00
11 Jakub NeužilJakub Neužil 04 ASK LovosiceASK Lovosice 5 13.16 3.00
12 Karel MesárošKarel Mesároš 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 13.25 2.00
13 Daniel BečvaříkDaniel Bečvařík 04 AK BílinaAK Bílina 2 13.29 1.00
14 Matěj HrubešMatěj Hrubeš 03 AK BílinaAK Bílina 6 14.22

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (čt, 11.6.2020 - 16:25) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 12.92 11.00
2 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 13.02 9.00
3 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 3 13.04 8.00
4 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 13.14 7.00
5 Matylda HorníkováMatylda Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 13.27 6.00
6 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 6 13.34 5.00
Poznámky:
opakovaný běh - chyba časomíry
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 11.6.2020 - 16:25) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková 03 AK BílinaAK Bílina 4 13.64 4.00
2 Nikola KolínskáNikola Kolínská 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 13.69 3.00
3 Štěpánka MetálováŠtěpánka Metálová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 14.05 1.00
4 Anna BázlerováAnna Bázlerová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 14.20
5 Eliška MartínkováEliška Martínková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 14.28
Sára StrapkováSára Strapková 04 AK BílinaAK Bílina 5 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 11.6.2020 - 16:25) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 AK MostAK Most 6 13.81 2.00
2 Štěpánka GelhofováŠtěpánka Gelhofová 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 14.18
3 Kristýna LánováKristýna Lánová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 14.29
4 Eva JurincováEva Jurincová 03 AK MostAK Most 3 14.92
5 Natálie ŠkorpilováNatálie Škorpilová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 16.08
6 Tereza KursteinováTereza Kursteinová 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 16.75
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 12.92 11.00
2 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 13.02 9.00
3 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 3 13.04 8.00
4 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 13.14 7.00
5 Matylda HorníkováMatylda Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 13.27 6.00
6 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 6 13.34 5.00
7 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková 03 AK BílinaAK Bílina 4 13.64 4.00
8 Nikola KolínskáNikola Kolínská 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 13.69 3.00
9 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 AK MostAK Most 6 13.81 2.00
10 Štěpánka MetálováŠtěpánka Metálová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 14.05 1.00
11 Štěpánka GelhofováŠtěpánka Gelhofová 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 14.18
12 Anna BázlerováAnna Bázlerová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 14.20
13 Eliška MartínkováEliška Martínková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 14.28
14 Kristýna LánováKristýna Lánová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 14.29
15 Eva JurincováEva Jurincová 03 AK MostAK Most 3 14.92
16 Natálie ŠkorpilováNatálie Škorpilová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 16.08
17 Tereza KursteinováTereza Kursteinová 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 16.75
Sára StrapkováSára Strapková 04 AK BílinaAK Bílina 5 DQ

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 11.6.2020 - 17:50) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František ŠtolfaFrantišek Štolfa 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 17.51 11.00
2 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 17.60 9.00
3 Jakub LimberskýJakub Limberský 05 AK BílinaAK Bílina 4 18.68 8.00
4 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 18.79 7.00
5 Lukáš HoraLukáš Hora 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 19.10 5.00
6 Jakub PuchernaJakub Pucherna 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 20.20
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 11.6.2020 - 17:50) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub EbertJakub Ebert 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 18.97 6.00
2 Adam CísařAdam Císař 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 19.38 3.00
3 Michal NořinskýMichal Nořinský 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 19.53 1.00
4 Bořek ChudinaBořek Chudina 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 19.81
5 Jakub KuřilJakub Kuřil 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 21.04
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 11.6.2020 - 17:50) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš TřebínLukáš Třebín 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 19.29 4.00
2 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 19.51 2.00
3 Sam NeumayerSam Neumayer 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 19.69
4 David BárdošDavid Bárdoš 06 AK BílinaAK Bílina 1 20.28
5 Vojtěch JersákVojtěch Jersák 05 ASK LovosiceASK Lovosice 5 20.62
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 11.6.2020 - 17:50) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HraběJan Hrabě 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 19.68
2 Jan HorníkJan Horník 05 ASK DěčínASK Děčín 5 19.84
3 Adam TlustýAdam Tlustý 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 20.38
4 Šimon ZávěrkaŠimon Závěrka 06 ASK DěčínASK Děčín 2 20.94
5 Jaromír TichýJaromír Tichý 05 AK MostAK Most 3 21.68
MS Denis BičanovskýDenis Bičanovský 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 23.92
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 11.6.2020 - 17:50) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří VondráčekJiří Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 1 20.72
2 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 21.66
3 Max BatovecMax Batovec 06 AK BílinaAK Bílina 3 23.00
4 Alexandr BelásAlexandr Belás 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 23.47
5 Vojtěch PachirVojtěch Pachir 06 ASK LovosiceASK Lovosice 6 24.92
Jan GergelJan Gergel 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František ŠtolfaFrantišek Štolfa 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 17.51 11.00
2 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 17.60 9.00
3 Jakub LimberskýJakub Limberský 05 AK BílinaAK Bílina 4 18.68 8.00
4 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 18.79 7.00
5 Jakub EbertJakub Ebert 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 18.97 6.00
6 Lukáš HoraLukáš Hora 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 19.10 5.00
7 Lukáš TřebínLukáš Třebín 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 19.29 4.00
8 Adam CísařAdam Císař 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 19.38 3.00
9 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 19.51 2.00
10 Michal NořinskýMichal Nořinský 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 19.53 1.00
11 Jan HraběJan Hrabě 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 19.68
12 Sam NeumayerSam Neumayer 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 19.69
13 Bořek ChudinaBořek Chudina 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 19.81
14 Jan HorníkJan Horník 05 ASK DěčínASK Děčín 5 19.84
15 Jakub PuchernaJakub Pucherna 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 20.20
16 David BárdošDavid Bárdoš 06 AK BílinaAK Bílina 1 20.28
17 Adam TlustýAdam Tlustý 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 20.38
18 Vojtěch JersákVojtěch Jersák 05 ASK LovosiceASK Lovosice 5 20.62
19 Jiří VondráčekJiří Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 1 20.72
20 Šimon ZávěrkaŠimon Závěrka 06 ASK DěčínASK Děčín 2 20.94
21 Jakub KuřilJakub Kuřil 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 21.04
22 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 21.66
23 Jaromír TichýJaromír Tichý 05 AK MostAK Most 3 21.68
24 Max BatovecMax Batovec 06 AK BílinaAK Bílina 3 23.00
25 Alexandr BelásAlexandr Belás 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 23.47
26 Denis BičanovskýDenis Bičanovský 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 23.92
27 Vojtěch PachirVojtěch Pachir 06 ASK LovosiceASK Lovosice 6 24.92
Jan GergelJan Gergel 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 11.6.2020 - 18:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 19.26 11.00
2 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 19.82 8.00
3 Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 20.01 7.00
4 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 4 20.02 6.00
5 Eliška BabkováEliška Babková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 5 20.48 5.00
6 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 6 21.04 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 11.6.2020 - 18:00) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ester ParohováEster Parohová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 19.79 9.00
2 Kateřina ZajícováKateřina Zajícová 06 AK BílinaAK Bílina 5 21.02 2.00
3 Karolína ChýlováKarolína Chýlová 05 AK MostAK Most 2 21.33
4 Barbora BalášováBarbora Balášová 06 AK MostAK Most 3 21.41
5 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK MostAK Most 1 21.55
6 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 21.90
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 11.6.2020 - 18:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie VaňkováNatálie Vaňková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 21.14
2 Jolana SmržováJolana Smržová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 4 21.63
3 Zuzana KožnarováZuzana Kožnarová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 1 21.79
4 Karolína KratochvílováKarolína Kratochvílová 06 AK BílinaAK Bílina 3 21.82
5 Natálie RůžičkováNatálie Růžičková 05 ASK LovosiceASK Lovosice 5 21.83
6 Tereza ČervínováTereza Červínová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 2 21.85
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 11.6.2020 - 18:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára SrnkováSára Srnková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 1 21.67
2 Natálie SvobodováNatálie Svobodová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 2 21.90
3 Adéla SawrukováAdéla Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 4 21.93
4 Adéla KrutskáAdéla Krutská 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 5 21.96
5 Natálie ŠišovskáNatálie Šišovská 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 22.24
6 Klára PrusíkováKlára Prusíková 08 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 22.29
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 11.6.2020 - 18:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza CermanováTereza Cermanová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 6 21.17
2 Sofie KrstevaSofie Krsteva 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 1 22.36
3 Simona TáchováSimona Táchová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 22.45
4 Veronika VydrářováVeronika Vydrářová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 3 22.59
5 Andrea ČápováAndrea Čápová 05 ASK DěčínASK Děčín 2 22.61
6 Michaela ZingováMichaela Zingová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 22.85
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 11.6.2020 - 18:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠtěpánkováKateřina Štěpánková 05 AK BílinaAK Bílina 2 22.46
2 Kateřina KrulichováKateřina Krulichová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 1 22.97
3 Agáta KopeckáAgáta Kopecká 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 4 22.99
4 Anna MatějkováAnna Matějková 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 23.15
5 Diana KrásenskáDiana Krásenská 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 5 23.51
6 Lucie HájkováLucie Hájková 06 AK BílinaAK Bílina 6 23.98
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (čt, 11.6.2020 - 18:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 3 20.91 4.00
2 Eliška ZítkováEliška Zítková 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 20.94 3.00
3 Adéla SmetkováAdéla Smetková 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 1 23.49
4 Marie KolárovskáMarie Kolárovská 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 4 24.23
5 Michelle ŠantrochováMichelle Šantrochová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 5 25.14
Štěpánka KřížováŠtěpánka Křížová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (čt, 11.6.2020 - 18:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta HofmanováMarkéta Hofmanová 06 AK BílinaAK Bílina 3 23.01
2 Adéla ŘehánkováAdéla Řehánková 06 ASK DěčínASK Děčín 2 23.04
3 Jana UrbanováJana Urbanová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 24.13
4 Aneta CejthamrováAneta Cejthamrová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 4 24.55
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 19.26 11.00
2 Ester ParohováEster Parohová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 19.79 9.00
3 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 19.82 8.00
4 Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 20.01 7.00
5 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 4 20.02 6.00
6 Eliška BabkováEliška Babková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 5 20.48 5.00
7 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 3 20.91 4.00
8 Eliška ZítkováEliška Zítková 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 20.94 3.00
9 Kateřina ZajícováKateřina Zajícová 06 AK BílinaAK Bílina 5 21.02 2.00
10 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 6 21.04 1.00
11 Natálie VaňkováNatálie Vaňková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 21.14
12 Tereza CermanováTereza Cermanová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 6 21.17
13 Karolína ChýlováKarolína Chýlová 05 AK MostAK Most 2 21.33
14 Barbora BalášováBarbora Balášová 06 AK MostAK Most 3 21.41
15 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK MostAK Most 1 21.55
16 Jolana SmržováJolana Smržová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 4 21.63
17 Sára SrnkováSára Srnková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 1 21.67
18 Zuzana KožnarováZuzana Kožnarová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 1 21.79
19 Karolína KratochvílováKarolína Kratochvílová 06 AK BílinaAK Bílina 3 21.82
20 Natálie RůžičkováNatálie Růžičková 05 ASK LovosiceASK Lovosice 5 21.83
21 Tereza ČervínováTereza Červínová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 2 21.85
22 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 21.90
22 Natálie SvobodováNatálie Svobodová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 2 21.90
24 Adéla SawrukováAdéla Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 4 21.93
25 Adéla KrutskáAdéla Krutská 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 5 21.96
26 Natálie ŠišovskáNatálie Šišovská 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 22.24
27 Klára PrusíkováKlára Prusíková 08 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 22.29
28 Sofie KrstevaSofie Krsteva 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 1 22.36
29 Simona TáchováSimona Táchová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 22.45
30 Kateřina ŠtěpánkováKateřina Štěpánková 05 AK BílinaAK Bílina 2 22.46
31 Veronika VydrářováVeronika Vydrářová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 3 22.59
32 Andrea ČápováAndrea Čápová 05 ASK DěčínASK Děčín 2 22.61
33 Michaela ZingováMichaela Zingová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 22.85
34 Kateřina KrulichováKateřina Krulichová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 1 22.97
35 Agáta KopeckáAgáta Kopecká 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 4 22.99
36 Markéta HofmanováMarkéta Hofmanová 06 AK BílinaAK Bílina 3 23.01
37 Adéla ŘehánkováAdéla Řehánková 06 ASK DěčínASK Děčín 2 23.04
38 Anna MatějkováAnna Matějková 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 23.15
39 Adéla SmetkováAdéla Smetková 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 1 23.49
40 Diana KrásenskáDiana Krásenská 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 5 23.51
41 Lucie HájkováLucie Hájková 06 AK BílinaAK Bílina 6 23.98
42 Jana UrbanováJana Urbanová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 24.13
43 Marie KolárovskáMarie Kolárovská 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 4 24.23
44 Aneta CejthamrováAneta Cejthamrová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 4 24.55
45 Michelle ŠantrochováMichelle Šantrochová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 5 25.14
Štěpánka KřížováŠtěpánka Křížová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 2 DNS

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (čt, 11.6.2020 - 18:20) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 22.75 11.00
MS Jiří RadaJiří Rada 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 24.08
3 Aleš SloukaAleš Slouka 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 24.37 9.00
4 Michael HoftychMichael Hoftych 04 ASK LovosiceASK Lovosice 4 24.46 8.00
5 Vítek VondrákVítek Vondrák 03 AK BílinaAK Bílina 3 25.65 7.00
6 Karel MesárošKarel Mesároš 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 26.88 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 11.6.2020 - 18:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj PrchlíkMatěj Prchlík 03 ASK LovosiceASK Lovosice 4 25.75 6.00
2 Jiří RáthouskýJiří Ráthouský 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 26.19 4.00
3 Kryštof ŽivnýKryštof Živný 04 ASK LovosiceASK Lovosice 6 27.09
4 Kryštof KlausnerKryštof Klausner 03 AK BílinaAK Bílina 2 27.11
5 Petr NemetzPetr Nemetz 04 AK MostAK Most 3 27.38
MS Adam BrettschneiderAdam Brettschneider 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 28.39
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 11.6.2020 - 18:20) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 AK BílinaAK Bílina 1 25.88 5.00
MS Michal ŠkoudlilMichal Škoudlil 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 26.22
3 Šimon DurdilŠimon Durdil 03 ASK DěčínASK Děčín 2 26.30 3.00
4 Sergiu MaticoSergiu Matico 03 ASK DěčínASK Děčín 4 26.97 1.00
5 Zdeněk TouškaZdeněk Touška 04 AK BílinaAK Bílina 6 26.97
6 Matěj HrubešMatěj Hrubeš 03 AK BílinaAK Bílina 3 29.26
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 22.75 11.00
2 Jiří RadaJiří Rada 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 24.08
3 Aleš SloukaAleš Slouka 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 24.37 9.00
4 Michael HoftychMichael Hoftych 04 ASK LovosiceASK Lovosice 4 24.46 8.00
5 Vítek VondrákVítek Vondrák 03 AK BílinaAK Bílina 3 25.65 7.00
6 Matěj PrchlíkMatěj Prchlík 03 ASK LovosiceASK Lovosice 4 25.75 6.00
7 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 AK BílinaAK Bílina 1 25.88 5.00
8 Jiří RáthouskýJiří Ráthouský 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 26.19 4.00
9 Michal ŠkoudlilMichal Škoudlil 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 26.22
10 Šimon DurdilŠimon Durdil 03 ASK DěčínASK Děčín 2 26.30 3.00
11 Karel MesárošKarel Mesároš 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 26.88 2.00
12 Sergiu MaticoSergiu Matico 03 ASK DěčínASK Děčín 4 26.97 1.00
12 Zdeněk TouškaZdeněk Touška 04 AK BílinaAK Bílina 6 26.97
14 Kryštof ŽivnýKryštof Živný 04 ASK LovosiceASK Lovosice 6 27.09
15 Kryštof KlausnerKryštof Klausner 03 AK BílinaAK Bílina 2 27.11
16 Petr NemetzPetr Nemetz 04 AK MostAK Most 3 27.38
17 Adam BrettschneiderAdam Brettschneider 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 28.39
18 Matěj HrubešMatěj Hrubeš 03 AK BílinaAK Bílina 3 29.26

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (čt, 11.6.2020 - 18:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 26.62 11.00
2 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 1 26.87 9.00
3 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 27.47 8.00
4 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 27.59 7.00
5 Matylda HorníkováMatylda Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 27.71 6.00
6 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 4 28.23 3.50
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 11.6.2020 - 18:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 28.13 5.00
2 Nikola KolínskáNikola Kolínská 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 28.23 3.50
3 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 28.34 2.00
4 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 28.80 1.00
5 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 AK MostAK Most 5 28.81
Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 11.6.2020 - 18:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára StrapkováSára Strapková 04 AK BílinaAK Bílina 3 28.93
2 Štěpánka MetálováŠtěpánka Metálová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 29.31
3 Štěpánka GelhofováŠtěpánka Gelhofová 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 29.73
4 Eliška SchmiedováEliška Schmiedová 03 AK MostAK Most 4 30.02
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 11.6.2020 - 18:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KindlováAnna Kindlová 03 AK MostAK Most 3 30.26
2 Eva JurincováEva Jurincová 03 AK MostAK Most 2 31.04
3 Tereza UngerováTereza Ungerová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 31.07
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 26.62 11.00
2 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 1 26.87 9.00
3 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 27.47 8.00
4 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 27.59 7.00
5 Matylda HorníkováMatylda Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 27.71 6.00
6 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 28.13 5.00
7 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 4 28.23 3.50
7 Nikola KolínskáNikola Kolínská 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 28.23 3.50
9 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 28.34 2.00
10 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 28.80 1.00
11 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 AK MostAK Most 5 28.81
12 Sára StrapkováSára Strapková 04 AK BílinaAK Bílina 3 28.93
13 Štěpánka MetálováŠtěpánka Metálová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 29.31
14 Štěpánka GelhofováŠtěpánka Gelhofová 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 29.73
15 Eliška SchmiedováEliška Schmiedová 03 AK MostAK Most 4 30.02
16 Anna KindlováAnna Kindlová 03 AK MostAK Most 3 30.26
17 Eva JurincováEva Jurincová 03 AK MostAK Most 2 31.04
18 Tereza UngerováTereza Ungerová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 31.07
Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 DNS

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 11.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bořek ChudinaBořek Chudina 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 40.20 11.00
2 Albert HönigAlbert Hönig 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 40.25 9.00
3 Jakub EbertJakub Ebert 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 40.49 8.00
4 Michal NořinskýMichal Nořinský 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 41.05 7.00
5 Ondřej PourOndřej Pour 05 ASK LovosiceASK Lovosice 6 44.15 6.00
Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK BílinaAK Bílina 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 11.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KuricVojtěch Kuric 06 ASK DěčínASK Děčín 3 44.69 5.00
2 Matyáš KollárMatyáš Kollár 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 44.98 4.00
3 David KubištaDavid Kubišta 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 46.05 3.00
4 Jáchym AbrahámJáchym Abrahám 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 49.49 2.00
Timothy WangleTimothy Wangle 05 ASK LovosiceASK Lovosice 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bořek ChudinaBořek Chudina 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 40.20 11.00
2 Albert HönigAlbert Hönig 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 40.25 9.00
3 Jakub EbertJakub Ebert 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 40.49 8.00
4 Michal NořinskýMichal Nořinský 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 41.05 7.00
5 Ondřej PourOndřej Pour 05 ASK LovosiceASK Lovosice 6 44.15 6.00
6 Vojtěch KuricVojtěch Kuric 06 ASK DěčínASK Děčín 3 44.69 5.00
7 Matyáš KollárMatyáš Kollár 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 44.98 4.00
8 David KubištaDavid Kubišta 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 46.05 3.00
9 Jáchym AbrahámJáchym Abrahám 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 49.49 2.00
Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK BílinaAK Bílina 2 DNS
Timothy WangleTimothy Wangle 05 ASK LovosiceASK Lovosice 1 DNS

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 11.6.2020 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 41.90 11.00
2 Marie NovákováMarie Nováková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 43.10 9.00
3 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 2 43.59 8.00
4 Petra SvobodováPetra Svobodová 06 AK MostAK Most 3 44.26 7.00
5 Amálie FučíkováAmálie Fučíková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 5 45.44 6.00
6 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 1 46.58 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 11.6.2020 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ČervínováTereza Červínová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 1 46.17 4.00
2 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 46.85 2.00
3 Michaela CermanováMichaela Cermanová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 6 47.18 1.00
4 Nicol BalínováNicol Balínová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 47.25
5 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK MostAK Most 2 47.98
6 Lucie VlachováLucie Vlachová 06 ASK DěčínASK Děčín 3 48.09
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 11.6.2020 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva KostelejováEva Kostelejová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 2 49.48
2 Rozálie El NgarováRozálie El Ngarová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 1 49.66
3 Kateřina EisnerováKateřina Eisnerová 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 49.69
4 Michaela CeéMichaela Ceé 06 ASK LovosiceASK Lovosice 5 50.30
5 Natálie SawrukováNatálie Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 4 50.69
6 Sára Ester VaněčkováSára Ester Vaněčková 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 52.47
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 11.6.2020 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora BalášováBarbora Balášová 06 AK MostAK Most 4 47.40
2 Amálie VrbováAmálie Vrbová 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 50.34
3 Adéla HoškováAdéla Hošková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 54.50
4 Barbora FajstaverováBarbora Fajstaverová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 57.74
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (čt, 11.6.2020 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 2 45.94 5.00
2 Kateřina ZajícováKateřina Zajícová 06 AK BílinaAK Bílina 5 47.93
3 Nora JonášováNora Jonášová 05 AK BílinaAK Bílina 4 53.28
4 Kateřina JantačováKateřina Jantačová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 61.64
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 41.90 11.00
2 Marie NovákováMarie Nováková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 43.10 9.00
3 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 2 43.59 8.00
4 Petra SvobodováPetra Svobodová 06 AK MostAK Most 3 44.26 7.00
5 Amálie FučíkováAmálie Fučíková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 5 45.44 6.00
6 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 2 45.94 5.00
7 Tereza ČervínováTereza Červínová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 1 46.17 4.00
8 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 1 46.58 3.00
9 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 46.85 2.00
10 Michaela CermanováMichaela Cermanová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 6 47.18 1.00
11 Nicol BalínováNicol Balínová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 47.25
12 Barbora BalášováBarbora Balášová 06 AK MostAK Most 4 47.40
13 Kateřina ZajícováKateřina Zajícová 06 AK BílinaAK Bílina 5 47.93
14 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK MostAK Most 2 47.98
15 Lucie VlachováLucie Vlachová 06 ASK DěčínASK Děčín 3 48.09
16 Eva KostelejováEva Kostelejová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 2 49.48
17 Rozálie El NgarováRozálie El Ngarová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 1 49.66
18 Kateřina EisnerováKateřina Eisnerová 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 49.69
19 Michaela CeéMichaela Ceé 06 ASK LovosiceASK Lovosice 5 50.30
20 Amálie VrbováAmálie Vrbová 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 50.34
21 Natálie SawrukováNatálie Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 4 50.69
22 Sára Ester VaněčkováSára Ester Vaněčková 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 52.47
23 Nora JonášováNora Jonášová 05 AK BílinaAK Bílina 4 53.28
24 Adéla HoškováAdéla Hošková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 54.50
25 Barbora FajstaverováBarbora Fajstaverová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 57.74
26 Kateřina JantačováKateřina Jantačová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 61.64

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (čt, 11.6.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof PrincKryštof Princ 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 54.50 11.00
2 Vítek VondrákVítek Vondrák 03 AK BílinaAK Bílina 4 55.14 9.00
3 Martin MorvayMartin Morvay 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 55.92 8.00
4 Pavel PodrapskýPavel Podrapský 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 56.29 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 11.6.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Jan TrunečekJan Truneček 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 57.36
2 Šimon DurdilŠimon Durdil 03 ASK DěčínASK Děčín 4 58.51 6.00
3 Sergiu MaticoSergiu Matico 03 ASK DěčínASK Děčín 2 58.62 5.00
4 Vladislav LunhulVladislav Lunhul 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 67.74 4.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof PrincKryštof Princ 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 54.50 11.00
2 Vítek VondrákVítek Vondrák 03 AK BílinaAK Bílina 4 55.14 9.00
3 Martin MorvayMartin Morvay 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 55.92 8.00
4 Pavel PodrapskýPavel Podrapský 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 56.29 7.00
5 Jan TrunečekJan Truneček 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 57.36
6 Šimon DurdilŠimon Durdil 03 ASK DěčínASK Děčín 4 58.51 6.00
7 Sergiu MaticoSergiu Matico 03 ASK DěčínASK Děčín 2 58.62 5.00
8 Vladislav LunhulVladislav Lunhul 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 67.74 4.00

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (čt, 11.6.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 59.12 11.00
2 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 2 64.53 9.00
3 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 64.78 8.00
4 Sára StrapkováSára Strapková 04 AK BílinaAK Bílina 5 68.08 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 11.6.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KonířováAdéla Konířová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 67.82 7.00
2 Stela TérováStela Térová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 71.19 5.00
3 Štěpánka ŠlichtováŠtěpánka Šlichtová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 82.33 4.00
4 Tereza KursteinováTereza Kursteinová 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 86.90 3.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 59.12 11.00
2 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 2 64.53 9.00
3 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 64.78 8.00
4 Adéla KonířováAdéla Konířová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 67.82 7.00
5 Sára StrapkováSára Strapková 04 AK BílinaAK Bílina 5 68.08 6.00
6 Stela TérováStela Térová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 71.19 5.00
7 Štěpánka ŠlichtováŠtěpánka Šlichtová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 82.33 4.00
8 Tereza KursteinováTereza Kursteinová 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 86.90 3.00

1500 m - Dorostenci

(čt, 11.6.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 4:18.61
2 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 4:35.59 11.00
3 Radek LetochaRadek Letocha 04 AK BílinaAK Bílina 3 4:40.17 9.00
4 Petr NemetzPetr Nemetz 04 AK MostAK Most 4 4:41.23 8.00
5 Josef ProcházkaJosef Procházka 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 5:14.66 7.00
6 Jiří RáthouskýJiří Ráthouský 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 5:18.95 6.00
MS Adam BrettschneiderAdam Brettschneider 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 5:28.21
Celkem 7 závodníků

1500 m - Žáci

(čt, 11.6.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpán ZahálkaŠtěpán Zahálka 06 ASK LovosiceASK Lovosice 18 4:39.71 11.00
2 David PavlasDavid Pavlas 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 11 4:42.01 9.00
3 Petr KelnerPetr Kelner 05 AK BílinaAK Bílina 7 4:57.50 8.00
4 Jaromír TichýJaromír Tichý 05 AK MostAK Most 13 4:59.63 7.00
5 Filip KalaziFilip Kalazi 06 AK BílinaAK Bílina 1 5:11.09 6.00
6 Charles LinhartCharles Linhart 06 AK BílinaAK Bílina 8 5:11.39 5.00
7 Jáchym VrtiškaJáchym Vrtiška 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 16 5:12.45 4.00
8 Martin BaxaMartin Baxa 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 5:12.92 3.00
9 Jan PetrJan Petr 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 12 5:15.38 2.00
10 Martin GregorMartin Gregor 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 5:30.55 1.00
11 Lukáš TrojanLukáš Trojan 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 14 5:32.49
12 Timothy WangleTimothy Wangle 05 ASK LovosiceASK Lovosice 17 5:38.46
13 Daniel NovotnýDaniel Novotný 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 10 5:39.48
14 Petr SvobodaPetr Svoboda 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 5:44.56
15 Lukáš MarhanLukáš Marhan 06 AK BílinaAK Bílina 9 5:45.50
16 Martin BalejMartin Balej 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 5:45.86
Timothy GranátTimothy Granát 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 DNS
Matěj Vojtěch VotavaMatěj Vojtěch Votava 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 15 DNS
Celkem 18 závodníků

1500 m - Dorostenky

(čt, 11.6.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 4:48.27
2 Libuše KřížováLibuše Křížová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 5:15.19 11.00
3 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 5:16.45 9.00
4 Anna KindlováAnna Kindlová 03 AK MostAK Most 4 5:21.74 8.00
5 Eliška SchmiedováEliška Schmiedová 03 AK MostAK Most 6 5:42.55 7.00
Vendula HrnčířováVendula Hrnčířová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 DNS
Celkem 6 závodníků

1500 m - Žákyně

(čt, 11.6.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zuzana KožnarováZuzana Kožnarová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 6 5:26.71 11.00
2 Kateřina SmržováKateřina Smržová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 5:30.88 9.00
3 Anežka ProškováAnežka Prošková 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 12 5:36.21 8.00
4 Maya LosováMaya Losová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 5:40.41 7.00
5 Marie TejmlováMarie Tejmlová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 13 5:43.44 6.00
6 Ema DvořákováEma Dvořáková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 4 5:46.97 5.00
7 Hana KozmováHana Kozmová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 5:52.64 4.00
8 Adéla LukešováAdéla Lukešová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 10 6:13.86 3.00
9 Lucie BrožkováLucie Brožková 05 ASK LovosiceASK Lovosice 3 6:13.94 2.00
10 Magdalena KubecováMagdalena Kubecová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 6:23.81 1.00
11 Štěpánka OuzkáŠtěpánka Ouzká 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 11 6:24.74
12 Anna LiškováAnna Lišková 06 ASK LovosiceASK Lovosice 9 6:45.57
13 Denisa VidemanováDenisa Videmanová 06 AK MostAK Most 14 7:01.86
14 Lenka LavičkováLenka Lavičková 05 AK MostAK Most 8 7:38.81
Celkem 14 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 11.6.2020 - 15:20) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyas KoszegiMatyas Koszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 29.42 11.00
2 Adam CísařAdam Císař 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 30.38 9.00
3 Jáchym VrtiškaJáchym Vrtiška 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 31.85 8.00
4 Ondřej PourOndřej Pour 05 ASK LovosiceASK Lovosice 6 33.09 7.00
5 David PavlasDavid Pavlas 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 33.86 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 11.6.2020 - 15:20) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David BárdošDavid Bárdoš 06 AK BílinaAK Bílina 4 34.07 5.00
2 Petr ŠilerPetr Šiler 05 AK BílinaAK Bílina 6 35.25 2.00
3 Šimon HrachŠimon Hrach 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 36.48
4 Daniel ŽárskýDaniel Žárský 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 36.86
5 Max BatovecMax Batovec 06 AK BílinaAK Bílina 5 37.68
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 11.6.2020 - 15:20) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MarhanLukáš Marhan 06 AK BílinaAK Bílina 2 37.47
2 Dan KubicaDan Kubica 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 37.53
3 Filip JelínekFilip Jelínek 05 ASK LovosiceASK Lovosice 5 39.23
4 Martin GregorMartin Gregor 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 39.50
5 Adam KočíAdam Kočí 06 ASK LovosiceASK Lovosice 3 47.77
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 11.6.2020 - 15:20) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 5 34.65 4.00
2 Matyáš KollárMatyáš Kollár 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 34.81 3.00
3 Šimon ŠpičkaŠimon Špička 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 36.32 1.00
4 Charles LinhartCharles Linhart 06 AK BílinaAK Bílina 4 37.65
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyas KoszegiMatyas Koszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 29.42 11.00
2 Adam CísařAdam Císař 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 30.38 9.00
3 Jáchym VrtiškaJáchym Vrtiška 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 31.85 8.00
4 Ondřej PourOndřej Pour 05 ASK LovosiceASK Lovosice 6 33.09 7.00
5 David PavlasDavid Pavlas 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 33.86 6.00
6 David BárdošDavid Bárdoš 06 AK BílinaAK Bílina 4 34.07 5.00
7 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 5 34.65 4.00
8 Matyáš KollárMatyáš Kollár 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 34.81 3.00
9 Petr ŠilerPetr Šiler 05 AK BílinaAK Bílina 6 35.25 2.00
10 Šimon ŠpičkaŠimon Špička 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 36.32 1.00
11 Šimon HrachŠimon Hrach 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 36.48
12 Daniel ŽárskýDaniel Žárský 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 36.86
13 Lukáš MarhanLukáš Marhan 06 AK BílinaAK Bílina 2 37.47
14 Dan KubicaDan Kubica 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 37.53
15 Charles LinhartCharles Linhart 06 AK BílinaAK Bílina 4 37.65
16 Max BatovecMax Batovec 06 AK BílinaAK Bílina 5 37.68
17 Filip JelínekFilip Jelínek 05 ASK LovosiceASK Lovosice 5 39.23
18 Martin GregorMartin Gregor 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 39.50
19 Adam KočíAdam Kočí 06 ASK LovosiceASK Lovosice 3 47.77

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 11.6.2020 - 15:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie FišerováNatálie Fišerová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 32.09 9.00
2 Adéla MarkvartováAdéla Markvartová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 6 33.27 8.00
3 Jolana SmržováJolana Smržová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 2 33.35 7.00
4 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 3 33.77 6.00
5 Barbora BalášováBarbora Balášová 06 AK MostAK Most 4 34.11 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 11.6.2020 - 15:30) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK BílinaAK Bílina 6 30.74 11.00
2 Kateřina KrulichováKateřina Krulichová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 3 35.64 3.00
3 Ema DvořákováEma Dvořáková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 4 36.42 2.00
4 Karolína KratochvílováKarolína Kratochvílová 06 AK BílinaAK Bílina 5 37.21 1.00
5 Veronika VydrářováVeronika Vydrářová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 2 38.46
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 11.6.2020 - 15:30) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KutováBarbora Kutová 05 AK MostAK Most 5 34.95 4.00
2 Natálie DundrováNatálie Dundrová 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 40.54
3 Vilma KřížováVilma Křížová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 41.31
4 Markéta HofmanováMarkéta Hofmanová 06 AK BílinaAK Bílina 4 42.78
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 11.6.2020 - 15:30) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza JungwirthováTereza Jungwirthová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 39.95
2 Michaela ZingováMichaela Zingová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 40.07
3 Karolína MarešováKarolína Marešová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 4 40.95
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK BílinaAK Bílina 6 30.74 11.00
2 Natálie FišerováNatálie Fišerová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 32.09 9.00
3 Adéla MarkvartováAdéla Markvartová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 6 33.27 8.00
4 Jolana SmržováJolana Smržová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 2 33.35 7.00
5 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 3 33.77 6.00
6 Barbora BalášováBarbora Balášová 06 AK MostAK Most 4 34.11 5.00
7 Barbora KutováBarbora Kutová 05 AK MostAK Most 5 34.95 4.00
8 Kateřina KrulichováKateřina Krulichová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 3 35.64 3.00
9 Ema DvořákováEma Dvořáková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 4 36.42 2.00
10 Karolína KratochvílováKarolína Kratochvílová 06 AK BílinaAK Bílina 5 37.21 1.00
11 Veronika VydrářováVeronika Vydrářová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 2 38.46
12 Tereza JungwirthováTereza Jungwirthová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 39.95
13 Michaela ZingováMichaela Zingová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 40.07
14 Natálie DundrováNatálie Dundrová 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 40.54
15 Karolína MarešováKarolína Marešová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 4 40.95
16 Vilma KřížováVilma Křížová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 41.31
17 Markéta HofmanováMarkéta Hofmanová 06 AK BílinaAK Bílina 4 42.78

300 m překážek (0.84) - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (čt, 11.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš SloukaAleš Slouka 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 41.80 11.00
MS Jakub UmlaufJakub Umlauf 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 41.83
3 Martin MorvayMartin Morvay 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 45.90 8.00
4 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 AK BílinaAK Bílina 5 46.21 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 11.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 41.85 9.00
2 Pavel PodrapskýPavel Podrapský 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 47.00 6.00
3 Vladislav LunhulVladislav Lunhul 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 52.51 5.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš SloukaAleš Slouka 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 41.80 11.00
2 Jakub UmlaufJakub Umlauf 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 41.83
3 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 41.85 9.00
4 Martin MorvayMartin Morvay 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 45.90 8.00
5 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 AK BílinaAK Bílina 5 46.21 7.00
6 Pavel PodrapskýPavel Podrapský 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 47.00 6.00
7 Vladislav LunhulVladislav Lunhul 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 52.51 5.00

300 m překážek (0.76) - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (čt, 11.6.2020 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 46.82 11.00
2 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 48.63 9.00
3 Veronika VašinováVeronika Vašinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 51.73 8.00
4 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 52.24 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 11.6.2020 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 52.29 6.00
2 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 AK BílinaAK Bílina 5 52.57 4.00
3 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková 03 AK BílinaAK Bílina 3 53.17 3.00
4 Veronika PeškováVeronika Pešková 04 AK BílinaAK Bílina 4 54.99 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 11.6.2020 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula HrnčířováVendula Hrnčířová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 52.48 5.00
2 Tereza UngerováTereza Ungerová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 55.34 1.00
3 Stela TérováStela Térová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 61.20
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 46.82 11.00
2 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 48.63 9.00
3 Veronika VašinováVeronika Vašinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 51.73 8.00
4 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 52.24 7.00
5 Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 52.29 6.00
6 Vendula HrnčířováVendula Hrnčířová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 52.48 5.00
7 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 AK BílinaAK Bílina 5 52.57 4.00
8 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková 03 AK BílinaAK Bílina 3 53.17 3.00
9 Veronika PeškováVeronika Pešková 04 AK BílinaAK Bílina 4 54.99 2.00
10 Tereza UngerováTereza Ungerová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 55.34 1.00
11 Stela TérováStela Térová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 61.20

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 11.6.2020 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Císař, Ebert, Helebrant, Štolfa Císař, Ebert, Helebrant, Štolfa Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 28.79 11.00
2 Kubišta, Vrtiška, Tlustý, Hönig Kubišta, Vrtiška, Tlustý, Hönig TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 31.10 9.00
3 Chudina, Pavlas, Třebín, Kuřil Chudina, Pavlas, Třebín, Kuřil USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 31.98 6.00
4 Jersák, Lu, Pour, Wangle Jersák, Lu, Pour, Wangle ASK LovosiceASK Lovosice 5 32.01 5.00
5 Hoda, Kalazi, Kelner, Marhan Hoda, Kalazi, Kelner, Marhan AK BílinaAK Bílina 4 34.55 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 11.6.2020 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vondráček, Vondráček, Závěrka, Horník Vondráček, Vondráček, Závěrka, Horník ASK DěčínASK Děčín 1 31.64 8.00
2 Daňsa, Křehla, Neumayer, Pucherna Daňsa, Křehla, Neumayer, Pucherna Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 31.85 7.00
3 Mikovec, Novák, Svoboda, Hausner Mikovec, Novák, Svoboda, Hausner ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 32.23 4.00
4 Bursík, Černý, Gergel, Seifert Bursík, Černý, Gergel, Seifert Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 33.87 3.00
5 Petr, Novotný, Abrahám, Gregor Petr, Novotný, Abrahám, Gregor Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 34.39 2.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Císař, Ebert, Helebrant, Štolfa Císař, Ebert, Helebrant, Štolfa Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 28.79 11.00
2 Kubišta, Vrtiška, Tlustý, Hönig Kubišta, Vrtiška, Tlustý, Hönig TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 31.10 9.00
3 Vondráček, Vondráček, Závěrka, Horník Vondráček, Vondráček, Závěrka, Horník ASK DěčínASK Děčín 1 31.64 8.00
4 Daňsa, Křehla, Neumayer, Pucherna Daňsa, Křehla, Neumayer, Pucherna Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 31.85 7.00
5 Chudina, Pavlas, Třebín, Kuřil Chudina, Pavlas, Třebín, Kuřil USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 31.98 6.00
6 Jersák, Lu, Pour, Wangle Jersák, Lu, Pour, Wangle ASK LovosiceASK Lovosice 5 32.01 5.00
7 Mikovec, Novák, Svoboda, Hausner Mikovec, Novák, Svoboda, Hausner ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 32.23 4.00
8 Bursík, Černý, Gergel, Seifert Bursík, Černý, Gergel, Seifert Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 33.87 3.00
9 Petr, Novotný, Abrahám, Gregor Petr, Novotný, Abrahám, Gregor Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 34.39 2.00
10 Hoda, Kalazi, Kelner, Marhan Hoda, Kalazi, Kelner, Marhan AK BílinaAK Bílina 4 34.55 1.00

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 11.6.2020 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helebrantová, Eisnerová, Prusíková, Nováková Helebrantová, Eisnerová, Prusíková, Nováková ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 32.83 9.00
2 Kožnarová, Markvartová, Smržová, Gruntová Kožnarová, Markvartová, Smržová, Gruntová ASK LovosiceASK Lovosice 5 33.04 8.00
3 Balínová, Kozmová, Nemejtová, Šišovská Balínová, Kozmová, Nemejtová, Šišovská Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 33.05 7.00
4 Babjáková, Chýlová, Šlégrová, Videmanová Babjáková, Chýlová, Šlégrová, Videmanová AK MostAK Most 1 33.32 6.00
5 Zítková, Táchová, Pražáková, Matějková Zítková, Táchová, Pražáková, Matějková USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 33.97 4.00
6 Hejlová, Jonášová, Reiserová, Štěpánková Hejlová, Jonášová, Reiserová, Štěpánková AK BílinaAK Bílina 3 35.17 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 11.6.2020 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fučíková, Kadlecová, Srnková, Babková Fučíková, Kadlecová, Srnková, Babková TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 2 32.63 11.00
2 Cermanová, Cermanová, El Ngarová, Vaňková Cermanová, Cermanová, El Ngarová, Vaňková TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 1 33.52 5.00
3 Svobodová, Sawruková, Sawruková, Krásenská Svobodová, Sawruková, Sawruková, Krásenská TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 4 35.08 3.00
4 Vlachová, Vlčková, Řehánková, Čápová Vlachová, Vlčková, Řehánková, Čápová ASK DěčínASK Děčín 5 36.01
5 Vrbová, Jungwirthová, Hromá, Urbanová Vrbová, Jungwirthová, Hromá, Urbanová USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 36.62
6 Hošková, Křížová, Zingová, Vaněčková Hošková, Křížová, Zingová, Vaněčková Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 36.67
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 11.6.2020 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Červínová, Ceé, Krulichová, Růžičková Červínová, Ceé, Krulichová, Růžičková ASK LovosiceASK Lovosice 3 35.10 2.00
2 Dvořáková, Jeřábková, Prošková, Tejmlová Dvořáková, Jeřábková, Prošková, Tejmlová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 4 35.90
3 Zárubová, Marešová, Jantačová, Cejthamrová Zárubová, Marešová, Jantačová, Cejthamrová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 1 37.90
Krutská, Krsteva, Kostelejová, Vydrářová Krutská, Krsteva, Kostelejová, Vydrářová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 2 DQ
Smetková, Šantrochová, Křížová, Kopecká Smetková, Šantrochová, Křížová, Kopecká TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 5 DQ
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fučíková, Kadlecová, Srnková, Babková Fučíková, Kadlecová, Srnková, Babková TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 2 32.63 11.00
2 Helebrantová, Eisnerová, Prusíková, Nováková Helebrantová, Eisnerová, Prusíková, Nováková ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 32.83 9.00
3 Kožnarová, Markvartová, Smržová, Gruntová Kožnarová, Markvartová, Smržová, Gruntová ASK LovosiceASK Lovosice 5 33.04 8.00
4 Balínová, Kozmová, Nemejtová, Šišovská Balínová, Kozmová, Nemejtová, Šišovská Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 33.05 7.00
5 Babjáková, Chýlová, Šlégrová, Videmanová Babjáková, Chýlová, Šlégrová, Videmanová AK MostAK Most 1 33.32 6.00
6 Cermanová, Cermanová, El Ngarová, Vaňková Cermanová, Cermanová, El Ngarová, Vaňková TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 1 33.52 5.00
7 Zítková, Táchová, Pražáková, Matějková Zítková, Táchová, Pražáková, Matějková USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 33.97 4.00
8 Svobodová, Sawruková, Sawruková, Krásenská Svobodová, Sawruková, Sawruková, Krásenská TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 4 35.08 3.00
9 Červínová, Ceé, Krulichová, Růžičková Červínová, Ceé, Krulichová, Růžičková ASK LovosiceASK Lovosice 3 35.10 2.00
10 Hejlová, Jonášová, Reiserová, Štěpánková Hejlová, Jonášová, Reiserová, Štěpánková AK BílinaAK Bílina 3 35.17 1.00
11 Dvořáková, Jeřábková, Prošková, Tejmlová Dvořáková, Jeřábková, Prošková, Tejmlová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 4 35.90
12 Vlachová, Vlčková, Řehánková, Čápová Vlachová, Vlčková, Řehánková, Čápová ASK DěčínASK Děčín 5 36.01
13 Vrbová, Jungwirthová, Hromá, Urbanová Vrbová, Jungwirthová, Hromá, Urbanová USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 36.62
14 Hošková, Křížová, Zingová, Vaněčková Hošková, Křížová, Zingová, Vaněčková Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 36.67
15 Zárubová, Marešová, Jantačová, Cejthamrová Zárubová, Marešová, Jantačová, Cejthamrová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 1 37.90
Krutská, Krsteva, Kostelejová, Vydrářová Krutská, Krsteva, Kostelejová, Vydrářová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 2 DQ
Smetková, Šantrochová, Křížová, Kopecká Smetková, Šantrochová, Křížová, Kopecká TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 5 DQ

4 x 100 m - Dorostenci

(čt, 11.6.2020 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hrubeš, Letocha, Touška, Vondrák Hrubeš, Letocha, Touška, Vondrák AK BílinaAK Bílina 3 52.25 11.00
2 Prchlík, Hrabálek, Neužil, Živný Prchlík, Hrabálek, Neužil, Živný ASK LovosiceASK Lovosice 4 53.55 9.00
Štrojsa, Csuha, Princ, Majer Štrojsa, Csuha, Princ, Majer USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 DQ
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky

(čt, 11.6.2020 - 19:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kratochvílová, Plosová, Ungerová, Suchá Kratochvílová, Plosová, Ungerová, Suchá Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 53.79 11.00
2 Schuldesová, Řeháková, Černohorská, Kokšalová Schuldesová, Řeháková, Černohorská, Kokšalová USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 53.80 9.00
3 Gelhofová, Hoffingerová, Metálová, Vašinová Gelhofová, Hoffingerová, Metálová, Vašinová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 54.50 8.00
4 Jurincová, Kindlová, Schmiedová, Vítková Jurincová, Kindlová, Schmiedová, Vítková AK MostAK Most 2 55.92 7.00
5 Olahová, Pešková, Procházková, Šuleková Olahová, Pešková, Procházková, Šuleková AK BílinaAK Bílina 4 57.12 6.00
6 Škorpilová, Martínková, Lánová, Konířová Škorpilová, Martínková, Lánová, Konířová USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 57.75 5.00
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Žáci

(čt, 11.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.251.301.351.401.451.501.531.561.591.62 Body
1 Josef NovákJosef Novák
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
06 9 1.50 ---ooxxoxxx 11.00
2 Matouš ČernýMatouš Černý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 7 1.45 ---xoxoxxx 9.00
3 Daniel ŽárskýDaniel Žárský
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 6 1.45 -xooxoxxoxxx 8.00
4 Josef KováčJosef Kováč
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 3 1.40 oxoxoxoxxx 7.00
5 Jakub MartinovskýJakub Martinovský
AK BílinaAK Bílina
05 5 1.35 ooox 6.00
6 Max BatovecMax Batovec
AK BílinaAK Bílina
06 1 1.25 xoxxx 5.00
7 Charles LinhartCharles Linhart
AK BílinaAK Bílina
06 4 1.25 xxoxxx 4.00
Šimon HrachŠimon Hrach
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
05 8 DNS
Adam KočíAdam Kočí
ASK LovosiceASK Lovosice
06 2 NM xxx
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 11.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.251.301.351.401.451.481.511.541.571.601.631.66 Body
1 Karolína ChýlováKarolína Chýlová
AK MostAK Most
05 17 1.63 ------ooo-ooxxx 11.00
2 Barbora KutováBarbora Kutová
AK MostAK Most
05 2 1.51 -ooooxoxxoxxoxxx 9.00
3 Ema SebránkováEma Sebránková
AK BílinaAK Bílina
05 5 1.48 --oooooxxx 8.00
4 Nicol BalínováNicol Balínová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 14 1.48 oooooxoxoxxx 7.00
5 Adéla MarkvartováAdéla Markvartová
ASK LovosiceASK Lovosice
05 13 1.45 -oooooxxx 6.00
6 Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 15 1.45 oooooxoxx 5.00
7 Barbora StřížkováBarbora Střížková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 16 1.40 oooooxx 4.00
8 Kateřina KrausováKateřina Krausová
AK MostAK Most
06 10 1.35 ooooxxx 3.00
9 Karin LepiKarin Lepi
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 11 1.35 ooxooxxx 2.00
10= Sofie KrstevaSofie Krsteva
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A
06 7 1.35 oxooxoxxx 0.50
10= Natálie RůžičkováNatálie Růžičková
ASK LovosiceASK Lovosice
05 3 1.35 ooxoxoxx 0.50
12= Alena LískovcováAlena Lískovcová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A
06 8 1.30 oooxxx
12= Vanesa HromáVanesa Hromá
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 12 1.30 oooxxx
14 Adéla ŘehánkováAdéla Řehánková
ASK DěčínASK Děčín
06 4 1.25 xooxxx
15 Michaela JeřábkováMichaela Jeřábková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A
06 9 1.25 xoxoxxx
16 Thu Huyen PhamováThu Huyen Phamová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 6 1.20 xoxxx
Kateřina JantačováKateřina Jantačová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
05 1 NM xxx
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(čt, 11.6.2020 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal CsuhaMichal Csuha
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 1 5.87 +0.2 m/s 5.56  +0.65.87  +0.25.46  -0.25.875.79  +0.85.79  +0.0x 11.00
2 Jan HrabálekJan Hrabálek
ASK LovosiceASK Lovosice
04 3 5.72 +0.3 m/s 5.59  +0.25.25  -0.35.38  +0.05.595.62  +1.05.63  +0.35.72  +0.3 9.00
3 Matěj PrchlíkMatěj Prchlík
ASK LovosiceASK Lovosice
03 12 5.56 +0.6 m/s 5.08  -0.14.93  -0.45.24  +0.25.245.42  +0.45.39  +0.05.56  +0.6 8.00
4 Kryštof KlausnerKryštof Klausner
AK BílinaAK Bílina
03 11 5.41 +0.6 m/s 3.73  -0.85.35  +0.25.11  +0.05.355.18  +0.05.41  +0.65.39  +0.3 7.00
MS Jiří RadaJiří Rada
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
04 5 5.40 +0.0 m/s 4.50  +0.04.97  +0.05.40  +0.05.400.00.00.0
6 Jakub NeužilJakub Neužil
ASK LovosiceASK Lovosice
04 8 5.37 +0.1 m/s 5.19  -0.45.14  +0.25.21  +0.05.215.37  +0.15.25  +0.44.03  -0.3 6.00
7 Vojtěch SkálaVojtěch Skála
AK BílinaAK Bílina
04 9 5.26 +0.2 m/s 5.14  +0.24.95  +0.0x5.145.20  -0.15.20  +0.25.26  +0.2 5.00
8 Kryštof ŽivnýKryštof Živný
ASK LovosiceASK Lovosice
04 6 5.24 +0.7 m/s 5.24  +0.75.14  +0.44.93  +0.25.245.13  +0.25.07  +0.25.15  +0.0 4.00
9 Michael HoftychMichael Hoftych
ASK LovosiceASK Lovosice
04 2 5.24 +0.0 m/s 4.75  +0.04.95  +0.14.93  -0.24.95-4.82  -0.15.24  +0.0 3.00
MS Vojtěch HubkaVojtěch Hubka
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
04 10 5.17 +0.1 m/s 3.97  -0.45.07  +0.55.17  +0.15.170.00.00.0
11 Vladislav LunhulVladislav Lunhul
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 4 4.74 +0.0 m/s 4.52  +0.44.74  +0.03.93  -0.54.740.00.00.0 2.00
Josef ProcházkaJosef Procházka
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 7 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Žáci

(čt, 11.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyas KoszegiMatyas Koszegi
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
05 20 5.94 +1.3 m/s 5.64  +0.6x2.09  +0.05.645.50  +1.75.94  +1.35.93  +1.1 11.00
2 Jan HraběJan Hrabě
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 19 5.54 +1.8 m/s 5.15  -0.85.36  +0.05.20  +0.05.365.54  +1.85.48  +0.85.50  +0.7 9.00
3 Jakub LimberskýJakub Limberský
AK BílinaAK Bílina
05 17 5.21 +1.2 m/s 5.03  -0.84.73  -0.85.11  +0.05.114.78  +1.04.68  +0.05.21  +1.2 8.00
4 David BárdošDavid Bárdoš
AK BílinaAK Bílina
06 18 5.12 +0.6 m/s 4.98  -0.5xx4.98xx5.12  +0.6 7.00
5 Jakub PuchernaJakub Pucherna
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
05 8 4.69 -1.4 m/s 4.69  -1.44.65  -0.64.64  +0.34.694.44  +0.44.64  +0.04.49  +1.3 6.00
6 Filip KalaziFilip Kalazi
AK BílinaAK Bílina
06 5 4.63 -1.6 m/s 4.63  -1.64.49  -0.74.40  +0.04.63xxx 5.00
7 Josef NovákJosef Novák
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
06 15 4.33 -0.7 m/s 4.33  -0.74.11  -1.83.96  -0.94.332.30  +1.33.66  +0.64.29  +1.4 4.00
8 Petr ŠilerPetr Šiler
AK BílinaAK Bílina
05 11 4.31 +0.0 m/s 3.95  +0.03.69  +1.44.31  +0.04.313.66  +0.63.50  +0.73.43  +1.2 3.00
9 Šimon ŠpičkaŠimon Špička
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 9 4.28 +0.3 m/s 4.28  +0.3x4.14  +0.04.280.00.00.0 2.00
10 Jan PetrJan Petr
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 7 4.26 +0.0 m/s 4.21  -1.74.09  -1.74.26  +0.04.260.00.00.0 1.00
11 Matouš ČernýMatouš Černý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 14 4.22 -0.9 m/s 4.17  -0.44.22  -0.94.17  +0.04.220.00.00.0
12 Matyáš KollárMatyáš Kollár
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 13 4.15 +0.7 m/s 3.95  -0.64.15  +0.74.11  +0.04.150.00.00.0
13 Josef KováčJosef Kováč
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 16 4.14 -0.9 m/s 1.87  -0.34.14  -0.93.70  +0.04.140.00.00.0
14 Dan KubicaDan Kubica
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 12 3.99 +0.0 m/s 3.80  +0.03.82  -0.53.99  +0.03.990.00.00.0
15 Vojtěch KuricVojtěch Kuric
ASK DěčínASK Děčín
06 6 3.99 -1.8 m/s 3.99  -1.82.95  -0.93.74  +0.43.990.00.00.0
16 Vojtěch ČernýVojtěch Černý
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
06 2 3.94 -1.2 m/s 3.94  -1.2x3.68  +0.03.940.00.00.0
17 Jáchym AbrahámJáchym Abrahám
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 1 3.86 +0.4 m/s 3.20  -1.13.65  -0.73.86  +0.43.860.00.00.0
18 Martin BalejMartin Balej
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 10 3.80 +0.3 m/s 3.80  +0.33.80  +0.43.79  +0.03.800.00.00.0
19 Filip JelínekFilip Jelínek
ASK LovosiceASK Lovosice
05 4 3.17 +0.0 m/s xx3.17  +0.03.170.00.00.0
Timothy GranátTimothy Granát
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí