Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD dorostu a staršího žactva

Ústí nad Labem (11. 6. 2020)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 11.6.2020 - 15:45) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František ŠtolfaFrantišek Štolfa 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 07.38 11.00
2 Matyas KoszegiMatyas Koszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 07.61 8.00
3 Jakub LimberskýJakub Limberský 05 AK BílinaAK Bílina 2 07.80 7.00
4 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK BílinaAK Bílina 3 07.91 5.00
5 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 07.94 4.00
6 Lukáš HoraLukáš Hora 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 07.96 3.00
7 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 7 08.23
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 11.6.2020 - 15:45) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 07.49 9.00
2 Albert HönigAlbert Hönig 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 07.89 6.00
3 Lukáš TřebínLukáš Třebín 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 08.00 2.00
4 Michal NořinskýMichal Nořinský 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 08.20 1.00
5 Jan HorníkJan Horník 05 ASK DěčínASK Děčín 5 08.31
6 Kien LuKien Lu 05 ASK LovosiceASK Lovosice 2 08.33
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 11.6.2020 - 15:45) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HraběJan Hrabě 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 08.26
2 Sam NeumayerSam Neumayer 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 08.42
3 Jiří VondráčekJiří Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 5 08.70
4 Vojtěch PachirVojtěch Pachir 06 ASK LovosiceASK Lovosice 6 09.87
MS Denis BičanovskýDenis Bičanovský 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 09.38
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 11.6.2020 - 15:45) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KubištaDavid Kubišta 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 08.28
2 Josef KováčJosef Kováč 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 08.31
3 Jakub KuřilJakub Kuřil 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 08.53
4 Šimon ZávěrkaŠimon Závěrka 06 ASK DěčínASK Děčín 2 08.54
5 Vojtěch JersákVojtěch Jersák 05 ASK LovosiceASK Lovosice 5 08.54
6 Alexandr BelásAlexandr Belás 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 09.06
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 11.6.2020 - 15:45) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam TlustýAdam Tlustý 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 08.41
2 Vojtěch KuricVojtěch Kuric 06 ASK DěčínASK Děčín 6 08.75
3 Petr KelnerPetr Kelner 05 AK BílinaAK Bílina 2 09.30
4 Jan GergelJan Gergel 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 10.00
5 Štěpán HubkaŠtěpán Hubka 08 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 10.66
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František ŠtolfaFrantišek Štolfa 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 07.38 11.00
2 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 07.49 9.00
3 Matyas KoszegiMatyas Koszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 07.61 8.00
4 Jakub LimberskýJakub Limberský 05 AK BílinaAK Bílina 2 07.80 7.00
5 Albert HönigAlbert Hönig 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 07.89 6.00
6 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK BílinaAK Bílina 3 07.91 5.00
7 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 07.94 4.00
8 Lukáš HoraLukáš Hora 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 07.96 3.00
9 Lukáš TřebínLukáš Třebín 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 08.00 2.00
10 Michal NořinskýMichal Nořinský 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 08.20 1.00
11 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 7 08.23
12 Jan HraběJan Hrabě 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 08.26
13 David KubištaDavid Kubišta 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 08.28
14 Jan HorníkJan Horník 05 ASK DěčínASK Děčín 5 08.31
14 Josef KováčJosef Kováč 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 08.31
16 Kien LuKien Lu 05 ASK LovosiceASK Lovosice 2 08.33
17 Adam TlustýAdam Tlustý 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 08.41
18 Sam NeumayerSam Neumayer 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 08.42
19 Jakub KuřilJakub Kuřil 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 08.53
20 Šimon ZávěrkaŠimon Závěrka 06 ASK DěčínASK Děčín 2 08.54
20 Vojtěch JersákVojtěch Jersák 05 ASK LovosiceASK Lovosice 5 08.54
22 Jiří VondráčekJiří Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 5 08.70
23 Vojtěch KuricVojtěch Kuric 06 ASK DěčínASK Děčín 6 08.75
24 Alexandr BelásAlexandr Belás 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 09.06
25 Petr KelnerPetr Kelner 05 AK BílinaAK Bílina 2 09.30
26 Denis BičanovskýDenis Bičanovský 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 09.38
27 Vojtěch PachirVojtěch Pachir 06 ASK LovosiceASK Lovosice 6 09.87
28 Jan GergelJan Gergel 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 10.00
29 Štěpán HubkaŠtěpán Hubka 08 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 10.66

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 11.6.2020 - 16:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 07.85 11.00
2 Marie NovákováMarie Nováková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 08.02 9.00
3 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 08.14 8.00
4 Ester ParohováEster Parohová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 08.22 7.00
5 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 08.27 6.00
6 Petra SvobodováPetra Svobodová 06 AK MostAK Most 1 08.27 5.00
7 Eliška BabkováEliška Babková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 7 08.99
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 11.6.2020 - 16:00) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie FučíkováAmálie Fučíková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 4 08.46 3.00
2 Anna GruntováAnna Gruntová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 5 08.70 2.00
3 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 3 08.76 1.00
4 Sára SrnkováSára Srnková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 2 08.78
5 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 08.90
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 11.6.2020 - 16:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza CermanováTereza Cermanová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 3 08.85
2 Rozálie El NgarováRozálie El Ngarová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 4 09.08
3 Klára PrusíkováKlára Prusíková 08 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 09.12
4 Natálie ŠišovskáNatálie Šišovská 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 09.13
5 Diana KrásenskáDiana Krásenská 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 2 09.17
6 Andrea ČápováAndrea Čápová 05 ASK DěčínASK Děčín 6 09.18
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 11.6.2020 - 16:00) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela CermanováMichaela Cermanová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 3 08.95
2 Natálie SvobodováNatálie Svobodová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 1 09.10
3 Adéla KrutskáAdéla Krutská 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 5 09.18
4 Anna MatějkováAnna Matějková 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 09.36
5 Adéla SawrukováAdéla Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 4 09.37
6 Simona TáchováSimona Táchová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 09.44
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 11.6.2020 - 16:00) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra PražákováPetra Pražáková 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 09.35
2 Agáta KopeckáAgáta Kopecká 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 5 09.36
3 Natálie SawrukováNatálie Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 3 09.45
4 Lucie HájkováLucie Hájková 06 AK BílinaAK Bílina 6 09.52
5 Natálie DundrováNatálie Dundrová 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 09.59
6 Adéla HoškováAdéla Hošková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 10.05
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 11.6.2020 - 16:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ella ZárubováElla Zárubová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 2 09.82
2 Marie KolárovskáMarie Kolárovská 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 7 09.87
3 Karolína MarešováKarolína Marešová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 4 09.93
4 Sára Ester VaněčkováSára Ester Vaněčková 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 09.98
5 Aneta CejthamrováAneta Cejthamrová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 5 10.17
6 Marianna VlčkováMarianna Vlčková 06 ASK DěčínASK Děčín 1 10.24
Štěpánka KřížováŠtěpánka Křížová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (čt, 11.6.2020 - 16:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta LancováMarkéta Lancová 05 AK BílinaAK Bílina 3 09.69
2 Jana UrbanováJana Urbanová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 09.78
3 Michelle ŠantrochováMichelle Šantrochová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 5 10.14
4 Anna PeteráčováAnna Peteráčová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 4 10.87
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (čt, 11.6.2020 - 16:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ZajícováKateřina Zajícová 06 AK BílinaAK Bílina 5 08.45 4.00
2 Kristýna BarcalováKristýna Barcalová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 4 09.00
3 Kateřina ŠtěpánkováKateřina Štěpánková 05 AK BílinaAK Bílina 3 09.18
4 Barbora ZechovskáBarbora Zechovská 05 AK BílinaAK Bílina 2 11.29
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 07.85 11.00
2 Marie NovákováMarie Nováková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 08.02 9.00
3 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 08.14 8.00
4 Ester ParohováEster Parohová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 08.22 7.00
5 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 08.27 6.00
5 Petra SvobodováPetra Svobodová 06 AK MostAK Most 1 08.27 5.00
7 Kateřina ZajícováKateřina Zajícová 06 AK BílinaAK Bílina 5 08.45 4.00
8 Amálie FučíkováAmálie Fučíková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 4 08.46 3.00
9 Anna GruntováAnna Gruntová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 5 08.70 2.00
10 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 3 08.76 1.00
11 Sára SrnkováSára Srnková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 2 08.78
12 Tereza CermanováTereza Cermanová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 3 08.85
13 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 08.90
14 Michaela CermanováMichaela Cermanová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 3 08.95
15 Eliška BabkováEliška Babková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 7 08.99
16 Kristýna BarcalováKristýna Barcalová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 4 09.00
17 Rozálie El NgarováRozálie El Ngarová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 4 09.08
18 Natálie SvobodováNatálie Svobodová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 1 09.10
19 Klára PrusíkováKlára Prusíková 08 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 09.12
20 Natálie ŠišovskáNatálie Šišovská 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 09.13
21 Diana KrásenskáDiana Krásenská 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 2 09.17
22 Andrea ČápováAndrea Čápová 05 ASK DěčínASK Děčín 6 09.18
22 Adéla KrutskáAdéla Krutská 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 5 09.18
22 Kateřina ŠtěpánkováKateřina Štěpánková 05 AK BílinaAK Bílina 3 09.18
25 Petra PražákováPetra Pražáková 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 09.35
26 Anna MatějkováAnna Matějková 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 09.36
26 Agáta KopeckáAgáta Kopecká 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 5 09.36
28 Adéla SawrukováAdéla Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 4 09.37
29 Simona TáchováSimona Táchová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 09.44
30 Natálie SawrukováNatálie Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 3 09.45
31 Lucie HájkováLucie Hájková 06 AK BílinaAK Bílina 6 09.52
32 Natálie DundrováNatálie Dundrová 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 09.59
33 Markéta LancováMarkéta Lancová 05 AK BílinaAK Bílina 3 09.69
34 Jana UrbanováJana Urbanová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 09.78
35 Ella ZárubováElla Zárubová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 2 09.82
36 Marie KolárovskáMarie Kolárovská 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 7 09.87
37 Karolína MarešováKarolína Marešová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 4 09.93
38 Sára Ester VaněčkováSára Ester Vaněčková 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 09.98
39 Adéla HoškováAdéla Hošková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 10.05
40 Michelle ŠantrochováMichelle Šantrochová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 5 10.14
41 Aneta CejthamrováAneta Cejthamrová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 5 10.17
42 Marianna VlčkováMarianna Vlčková 06 ASK DěčínASK Děčín 1 10.24
43 Anna PeteráčováAnna Peteráčová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 4 10.87
44 Barbora ZechovskáBarbora Zechovská 05 AK BílinaAK Bílina 2 11.29
Štěpánka KřížováŠtěpánka Křížová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 3 DNS