Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD dorostu a staršího žactva

Ústí nad Labem (11. 6. 2020)

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (čt, 11.6.2020 - 18:20) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 22.75 11.00
MS Jiří RadaJiří Rada 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 24.08
3 Aleš SloukaAleš Slouka 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 24.37 9.00
4 Michael HoftychMichael Hoftych 04 ASK LovosiceASK Lovosice 4 24.46 8.00
5 Vítek VondrákVítek Vondrák 03 AK BílinaAK Bílina 3 25.65 7.00
6 Karel MesárošKarel Mesároš 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 26.88 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 11.6.2020 - 18:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj PrchlíkMatěj Prchlík 03 ASK LovosiceASK Lovosice 4 25.75 6.00
2 Jiří RáthouskýJiří Ráthouský 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 26.19 4.00
3 Kryštof ŽivnýKryštof Živný 04 ASK LovosiceASK Lovosice 6 27.09
4 Kryštof KlausnerKryštof Klausner 03 AK BílinaAK Bílina 2 27.11
5 Petr NemetzPetr Nemetz 04 AK MostAK Most 3 27.38
MS Adam BrettschneiderAdam Brettschneider 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 28.39
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 11.6.2020 - 18:20) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 AK BílinaAK Bílina 1 25.88 5.00
MS Michal ŠkoudlilMichal Škoudlil 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 26.22
3 Šimon DurdilŠimon Durdil 03 ASK DěčínASK Děčín 2 26.30 3.00
4 Sergiu MaticoSergiu Matico 03 ASK DěčínASK Děčín 4 26.97 1.00
5 Zdeněk TouškaZdeněk Touška 04 AK BílinaAK Bílina 6 26.97
6 Matěj HrubešMatěj Hrubeš 03 AK BílinaAK Bílina 3 29.26
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 22.75 11.00
2 Jiří RadaJiří Rada 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 24.08
3 Aleš SloukaAleš Slouka 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 24.37 9.00
4 Michael HoftychMichael Hoftych 04 ASK LovosiceASK Lovosice 4 24.46 8.00
5 Vítek VondrákVítek Vondrák 03 AK BílinaAK Bílina 3 25.65 7.00
6 Matěj PrchlíkMatěj Prchlík 03 ASK LovosiceASK Lovosice 4 25.75 6.00
7 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 AK BílinaAK Bílina 1 25.88 5.00
8 Jiří RáthouskýJiří Ráthouský 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 26.19 4.00
9 Michal ŠkoudlilMichal Škoudlil 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 26.22
10 Šimon DurdilŠimon Durdil 03 ASK DěčínASK Děčín 2 26.30 3.00
11 Karel MesárošKarel Mesároš 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 26.88 2.00
12 Sergiu MaticoSergiu Matico 03 ASK DěčínASK Děčín 4 26.97 1.00
12 Zdeněk TouškaZdeněk Touška 04 AK BílinaAK Bílina 6 26.97
14 Kryštof ŽivnýKryštof Živný 04 ASK LovosiceASK Lovosice 6 27.09
15 Kryštof KlausnerKryštof Klausner 03 AK BílinaAK Bílina 2 27.11
16 Petr NemetzPetr Nemetz 04 AK MostAK Most 3 27.38
17 Adam BrettschneiderAdam Brettschneider 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 28.39
18 Matěj HrubešMatěj Hrubeš 03 AK BílinaAK Bílina 3 29.26

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (čt, 11.6.2020 - 18:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 26.62 11.00
2 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 1 26.87 9.00
3 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 27.47 8.00
4 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 27.59 7.00
5 Matylda HorníkováMatylda Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 27.71 6.00
6 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 4 28.23 3.50
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 11.6.2020 - 18:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 28.13 5.00
2 Nikola KolínskáNikola Kolínská 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 28.23 3.50
3 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 28.34 2.00
4 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 28.80 1.00
5 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 AK MostAK Most 5 28.81
Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 11.6.2020 - 18:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára StrapkováSára Strapková 04 AK BílinaAK Bílina 3 28.93
2 Štěpánka MetálováŠtěpánka Metálová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 29.31
3 Štěpánka GelhofováŠtěpánka Gelhofová 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 29.73
4 Eliška SchmiedováEliška Schmiedová 03 AK MostAK Most 4 30.02
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 11.6.2020 - 18:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KindlováAnna Kindlová 03 AK MostAK Most 3 30.26
2 Eva JurincováEva Jurincová 03 AK MostAK Most 2 31.04
3 Tereza UngerováTereza Ungerová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 31.07
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 26.62 11.00
2 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 1 26.87 9.00
3 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 27.47 8.00
4 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 27.59 7.00
5 Matylda HorníkováMatylda Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 27.71 6.00
6 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 28.13 5.00
7 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 4 28.23 3.50
7 Nikola KolínskáNikola Kolínská 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 28.23 3.50
9 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 28.34 2.00
10 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 28.80 1.00
11 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 AK MostAK Most 5 28.81
12 Sára StrapkováSára Strapková 04 AK BílinaAK Bílina 3 28.93
13 Štěpánka MetálováŠtěpánka Metálová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 29.31
14 Štěpánka GelhofováŠtěpánka Gelhofová 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 29.73
15 Eliška SchmiedováEliška Schmiedová 03 AK MostAK Most 4 30.02
16 Anna KindlováAnna Kindlová 03 AK MostAK Most 3 30.26
17 Eva JurincováEva Jurincová 03 AK MostAK Most 2 31.04
18 Tereza UngerováTereza Ungerová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 31.07
Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 DNS