2. kolo KPD dorostu a staršího žactva
Ústí nad Labem (11. 6. 2020)300 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (čt, 11.6.2020 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bořek ChudinaBořek Chudina | 06 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | 40.20 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Albert HönigAlbert Hönig | 05 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | 40.25 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Jakub EbertJakub Ebert | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 1 | 40.49 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Michal NořinskýMichal Nořinský | 05 | Atletika Litvínov, z.s. | 5 | 41.05 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Ondřej PourOndřej Pour | 05 | ASK Lovosice | 6 | 44.15 | 6.00 | |||||||||||||
Daniel ŠvecDaniel Švec | 06 | AK Bílina | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (čt, 11.6.2020 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch KuricVojtěch Kuric | 06 | ASK Děčín | 3 | 44.69 | 5.00 | |||||||||||||
2 | Matyáš KollárMatyáš Kollár | 06 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | 44.98 | 4.00 | |||||||||||||
3 | David KubištaDavid Kubišta | 05 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | 46.05 | 3.00 | |||||||||||||
4 | Jáchym AbrahámJáchym Abrahám | 06 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 2 | 49.49 | 2.00 | |||||||||||||
Timothy WangleTimothy Wangle | 05 | ASK Lovosice | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bořek ChudinaBořek Chudina | 06 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3 | 40.20 | 11.00 | |||
2 | Albert HönigAlbert Hönig | 05 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | 40.25 | 9.00 | |||
3 | Jakub EbertJakub Ebert | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 1 | 40.49 | 8.00 | |||
4 | Michal NořinskýMichal Nořinský | 05 | Atletika Litvínov, z.s. | 5 | 41.05 | 7.00 | |||
5 | Ondřej PourOndřej Pour | 05 | ASK Lovosice | 6 | 44.15 | 6.00 | |||
6 | Vojtěch KuricVojtěch Kuric | 06 | ASK Děčín | 3 | 44.69 | 5.00 | |||
7 | Matyáš KollárMatyáš Kollár | 06 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 5 | 44.98 | 4.00 | |||
8 | David KubištaDavid Kubišta | 05 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 4 | 46.05 | 3.00 | |||
9 | Jáchym AbrahámJáchym Abrahám | 06 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 2 | 49.49 | 2.00 | |||
Daniel ŠvecDaniel Švec | 06 | AK Bílina | 2 | DNS | |||||
Timothy WangleTimothy Wangle | 05 | ASK Lovosice | 1 | DNS |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (čt, 11.6.2020 - 17:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika BrabcováVeronika Brabcová | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 4 | 41.90 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Marie NovákováMarie Nováková | 06 | ASK ELNA Počerady | 6 | 43.10 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Nela BabjákováNela Babjáková | 05 | AK Most | 2 | 43.59 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Petra SvobodováPetra Svobodová | 06 | AK Most | 3 | 44.26 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Amálie FučíkováAmálie Fučíková | 06 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A | 5 | 45.44 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Tereza KadlecováTereza Kadlecová | 06 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A | 1 | 46.58 | 3.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (čt, 11.6.2020 - 17:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza ČervínováTereza Červínová | 05 | ASK Lovosice | 1 | 46.17 | 4.00 | |||||||||||||
2 | Barbora SvobodováBarbora Svobodová | 05 | ASK ELNA Počerady | 5 | 46.85 | 2.00 | |||||||||||||
3 | Michaela CermanováMichaela Cermanová | 06 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A | 6 | 47.18 | 1.00 | |||||||||||||
4 | Nicol BalínováNicol Balínová | 06 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 4 | 47.25 | ||||||||||||||
5 | Kateřina KrausováKateřina Krausová | 06 | AK Most | 2 | 47.98 | ||||||||||||||
6 | Lucie VlachováLucie Vlachová | 06 | ASK Děčín | 3 | 48.09 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (čt, 11.6.2020 - 17:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva KostelejováEva Kostelejová | 05 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A | 2 | 49.48 | ||||||||||||||
2 | Rozálie El NgarováRozálie El Ngarová | 06 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A | 1 | 49.66 | ||||||||||||||
3 | Kateřina EisnerováKateřina Eisnerová | 06 | ASK ELNA Počerady | 3 | 49.69 | ||||||||||||||
4 | Michaela CeéMichaela Ceé | 06 | ASK Lovosice | 5 | 50.30 | ||||||||||||||
5 | Natálie SawrukováNatálie Sawruková | 06 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B | 4 | 50.69 | ||||||||||||||
6 | Sára Ester VaněčkováSára Ester Vaněčková | 06 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 6 | 52.47 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (čt, 11.6.2020 - 17:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora BalášováBarbora Balášová | 06 | AK Most | 4 | 47.40 | ||||||||||||||
2 | Amálie VrbováAmálie Vrbová | 05 | USK PROVOD Ústí n/L. | 5 | 50.34 | ||||||||||||||
3 | Adéla HoškováAdéla Hošková | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 3 | 54.50 | ||||||||||||||
4 | Barbora FajstaverováBarbora Fajstaverová | 06 | USK PROVOD Ústí n/L. | 2 | 57.74 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 05 (čt, 11.6.2020 - 17:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová | 06 | ASK Lovosice | 2 | 45.94 | 5.00 | |||||||||||||
2 | Kateřina ZajícováKateřina Zajícová | 06 | AK Bílina | 5 | 47.93 | ||||||||||||||
3 | Nora JonášováNora Jonášová | 05 | AK Bílina | 4 | 53.28 | ||||||||||||||
4 | Kateřina JantačováKateřina Jantačová | 05 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | 61.64 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika BrabcováVeronika Brabcová | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 4 | 41.90 | 11.00 | |||
2 | Marie NovákováMarie Nováková | 06 | ASK ELNA Počerady | 6 | 43.10 | 9.00 | |||
3 | Nela BabjákováNela Babjáková | 05 | AK Most | 2 | 43.59 | 8.00 | |||
4 | Petra SvobodováPetra Svobodová | 06 | AK Most | 3 | 44.26 | 7.00 | |||
5 | Amálie FučíkováAmálie Fučíková | 06 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A | 5 | 45.44 | 6.00 | |||
6 | Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová | 06 | ASK Lovosice | 2 | 45.94 | 5.00 | |||
7 | Tereza ČervínováTereza Červínová | 05 | ASK Lovosice | 1 | 46.17 | 4.00 | |||
8 | Tereza KadlecováTereza Kadlecová | 06 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A | 1 | 46.58 | 3.00 | |||
9 | Barbora SvobodováBarbora Svobodová | 05 | ASK ELNA Počerady | 5 | 46.85 | 2.00 | |||
10 | Michaela CermanováMichaela Cermanová | 06 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A | 6 | 47.18 | 1.00 | |||
11 | Nicol BalínováNicol Balínová | 06 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 4 | 47.25 | ||||
12 | Barbora BalášováBarbora Balášová | 06 | AK Most | 4 | 47.40 | ||||
13 | Kateřina ZajícováKateřina Zajícová | 06 | AK Bílina | 5 | 47.93 | ||||
14 | Kateřina KrausováKateřina Krausová | 06 | AK Most | 2 | 47.98 | ||||
15 | Lucie VlachováLucie Vlachová | 06 | ASK Děčín | 3 | 48.09 | ||||
16 | Eva KostelejováEva Kostelejová | 05 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A | 2 | 49.48 | ||||
17 | Rozálie El NgarováRozálie El Ngarová | 06 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A | 1 | 49.66 | ||||
18 | Kateřina EisnerováKateřina Eisnerová | 06 | ASK ELNA Počerady | 3 | 49.69 | ||||
19 | Michaela CeéMichaela Ceé | 06 | ASK Lovosice | 5 | 50.30 | ||||
20 | Amálie VrbováAmálie Vrbová | 05 | USK PROVOD Ústí n/L. | 5 | 50.34 | ||||
21 | Natálie SawrukováNatálie Sawruková | 06 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B | 4 | 50.69 | ||||
22 | Sára Ester VaněčkováSára Ester Vaněčková | 06 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 6 | 52.47 | ||||
23 | Nora JonášováNora Jonášová | 05 | AK Bílina | 4 | 53.28 | ||||
24 | Adéla HoškováAdéla Hošková | 05 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 3 | 54.50 | ||||
25 | Barbora FajstaverováBarbora Fajstaverová | 06 | USK PROVOD Ústí n/L. | 2 | 57.74 | ||||
26 | Kateřina JantačováKateřina Jantačová | 05 | TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. | 3 | 61.64 |