Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD dorostu a staršího žactva

Ústí nad Labem (11. 6. 2020)

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 11.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bořek ChudinaBořek Chudina 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 40.20 11.00
2 Albert HönigAlbert Hönig 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 40.25 9.00
3 Jakub EbertJakub Ebert 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 40.49 8.00
4 Michal NořinskýMichal Nořinský 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 41.05 7.00
5 Ondřej PourOndřej Pour 05 ASK LovosiceASK Lovosice 6 44.15 6.00
Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK BílinaAK Bílina 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 11.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KuricVojtěch Kuric 06 ASK DěčínASK Děčín 3 44.69 5.00
2 Matyáš KollárMatyáš Kollár 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 44.98 4.00
3 David KubištaDavid Kubišta 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 46.05 3.00
4 Jáchym AbrahámJáchym Abrahám 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 49.49 2.00
Timothy WangleTimothy Wangle 05 ASK LovosiceASK Lovosice 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bořek ChudinaBořek Chudina 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 40.20 11.00
2 Albert HönigAlbert Hönig 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 40.25 9.00
3 Jakub EbertJakub Ebert 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 40.49 8.00
4 Michal NořinskýMichal Nořinský 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 41.05 7.00
5 Ondřej PourOndřej Pour 05 ASK LovosiceASK Lovosice 6 44.15 6.00
6 Vojtěch KuricVojtěch Kuric 06 ASK DěčínASK Děčín 3 44.69 5.00
7 Matyáš KollárMatyáš Kollár 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 44.98 4.00
8 David KubištaDavid Kubišta 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 46.05 3.00
9 Jáchym AbrahámJáchym Abrahám 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 49.49 2.00
Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK BílinaAK Bílina 2 DNS
Timothy WangleTimothy Wangle 05 ASK LovosiceASK Lovosice 1 DNS

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 11.6.2020 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 41.90 11.00
2 Marie NovákováMarie Nováková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 43.10 9.00
3 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 2 43.59 8.00
4 Petra SvobodováPetra Svobodová 06 AK MostAK Most 3 44.26 7.00
5 Amálie FučíkováAmálie Fučíková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 5 45.44 6.00
6 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 1 46.58 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 11.6.2020 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ČervínováTereza Červínová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 1 46.17 4.00
2 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 46.85 2.00
3 Michaela CermanováMichaela Cermanová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 6 47.18 1.00
4 Nicol BalínováNicol Balínová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 47.25
5 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK MostAK Most 2 47.98
6 Lucie VlachováLucie Vlachová 06 ASK DěčínASK Děčín 3 48.09
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 11.6.2020 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva KostelejováEva Kostelejová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 2 49.48
2 Rozálie El NgarováRozálie El Ngarová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 1 49.66
3 Kateřina EisnerováKateřina Eisnerová 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 49.69
4 Michaela CeéMichaela Ceé 06 ASK LovosiceASK Lovosice 5 50.30
5 Natálie SawrukováNatálie Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 4 50.69
6 Sára Ester VaněčkováSára Ester Vaněčková 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 52.47
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 11.6.2020 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora BalášováBarbora Balášová 06 AK MostAK Most 4 47.40
2 Amálie VrbováAmálie Vrbová 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 50.34
3 Adéla HoškováAdéla Hošková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 54.50
4 Barbora FajstaverováBarbora Fajstaverová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 57.74
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (čt, 11.6.2020 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 2 45.94 5.00
2 Kateřina ZajícováKateřina Zajícová 06 AK BílinaAK Bílina 5 47.93
3 Nora JonášováNora Jonášová 05 AK BílinaAK Bílina 4 53.28
4 Kateřina JantačováKateřina Jantačová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 61.64
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 41.90 11.00
2 Marie NovákováMarie Nováková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 43.10 9.00
3 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 2 43.59 8.00
4 Petra SvobodováPetra Svobodová 06 AK MostAK Most 3 44.26 7.00
5 Amálie FučíkováAmálie Fučíková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 5 45.44 6.00
6 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 2 45.94 5.00
7 Tereza ČervínováTereza Červínová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 1 46.17 4.00
8 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 1 46.58 3.00
9 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 46.85 2.00
10 Michaela CermanováMichaela Cermanová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 6 47.18 1.00
11 Nicol BalínováNicol Balínová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 47.25
12 Barbora BalášováBarbora Balášová 06 AK MostAK Most 4 47.40
13 Kateřina ZajícováKateřina Zajícová 06 AK BílinaAK Bílina 5 47.93
14 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK MostAK Most 2 47.98
15 Lucie VlachováLucie Vlachová 06 ASK DěčínASK Děčín 3 48.09
16 Eva KostelejováEva Kostelejová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 2 49.48
17 Rozálie El NgarováRozálie El Ngarová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. ATJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. A 1 49.66
18 Kateřina EisnerováKateřina Eisnerová 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 49.69
19 Michaela CeéMichaela Ceé 06 ASK LovosiceASK Lovosice 5 50.30
20 Amálie VrbováAmálie Vrbová 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 50.34
21 Natálie SawrukováNatálie Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. BTJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. B 4 50.69
22 Sára Ester VaněčkováSára Ester Vaněčková 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 52.47
23 Nora JonášováNora Jonášová 05 AK BílinaAK Bílina 4 53.28
24 Adéla HoškováAdéla Hošková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 54.50
25 Barbora FajstaverováBarbora Fajstaverová 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 57.74
26 Kateřina JantačováKateřina Jantačová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 61.64