Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD staršího žactva – skupina B

Turnov (10. 6. 2020)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 10.6.2020 - 15:45) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 4 07.56 qA
2 Ladislav VondraLadislav Vondra 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 08.35 qB
3 Martin BurkoňMartin Burkoň 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 08.84
4 Tomáš DolejšíTomáš Dolejší 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 09.15
5 Hubert KašákHubert Kašák 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 09.72
6 Jakub SedláčekJakub Sedláček 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 10.37
7 Tomáš BobekTomáš Bobek 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 11.14
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (st, 10.6.2020 - 15:45) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk PošustaZdeněk Pošusta 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 4 07.76 qA
2 Petr ŘezníčekPetr Řezníček 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 08.11 qA
3 Kryštof HousaKryštof Housa 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 08.15 qB
4 Tomáš JandaTomáš Janda 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 08.65
5 Matyáš FilipMatyáš Filip 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 08.86
6 Ondřej MyslivecOndřej Myslivec 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 08.99
7 Jan TomášJan Tomáš 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 10.03
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (st, 10.6.2020 - 15:45) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán ReslŠtěpán Resl 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 07.95 qA
2 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 07.96 qA
3 Vojtěch MarekVojtěch Marek 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 08.59 qB
4 Tadeáš KellerTadeáš Keller 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 5 09.19
5 Martin VacekMartin Vacek 06 AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B 2 09.25
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (st, 10.6.2020 - 15:45) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym KrabecJáchym Krabec 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 08.05 qA
2 Jakub UlrichJakub Ulrich 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 1 08.24 qB
3 Štěpán PaulátŠtěpán Paulát 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 08.27 qB
4 Filip SommerFilip Sommer 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 4 08.64 qB
5 Filip FlajšingerFilip Flajšinger 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 08.71
6 Roman TruxaRoman Truxa 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 09.13
MS Jan Oliver HolubkaJan Oliver Holubka 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 09.36
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 4 07.56 qA
2 Zdeněk PošustaZdeněk Pošusta 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 4 07.76 qA
3 Štěpán ReslŠtěpán Resl 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 07.95 qA
4 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 07.96 qA
5 Jáchym KrabecJáchym Krabec 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 08.05 qA
6 Petr ŘezníčekPetr Řezníček 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 08.11 qA
7 Kryštof HousaKryštof Housa 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 08.15 qB
8 Jakub UlrichJakub Ulrich 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 1 08.24 qB
9 Štěpán PaulátŠtěpán Paulát 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 08.27 qB
10 Ladislav VondraLadislav Vondra 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 08.35 qB
11 Vojtěch MarekVojtěch Marek 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 08.59 qB
12 Filip SommerFilip Sommer 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 4 08.64 qB
13 Tomáš JandaTomáš Janda 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 08.65
14 Filip FlajšingerFilip Flajšinger 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 08.71
15 Martin BurkoňMartin Burkoň 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 08.84
16 Matyáš FilipMatyáš Filip 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 08.86
17 Ondřej MyslivecOndřej Myslivec 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 08.99
18 Roman TruxaRoman Truxa 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 09.13
19 Tomáš DolejšíTomáš Dolejší 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 09.15
20 Tadeáš KellerTadeáš Keller 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 5 09.19
21 Martin VacekMartin Vacek 06 AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B 2 09.25
22 Jan Oliver HolubkaJan Oliver Holubka 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 09.36
23 Hubert KašákHubert Kašák 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 09.72
24 Jan TomášJan Tomáš 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 10.03
25 Jakub SedláčekJakub Sedláček 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 10.37
26 Tomáš BobekTomáš Bobek 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 11.14

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (st, 10.6.2020 - 17:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 4 07.63 11.00
2 Zdeněk PošustaZdeněk Pošusta 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 5 07.73 9.00
3 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 07.89 8.00
4 Štěpán ReslŠtěpán Resl 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 07.94 7.00
5 Jáchym KrabecJáchym Krabec 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 08.16 6.00
6 Petr ŘezníčekPetr Řezníček 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 08.22 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 10.6.2020 - 17:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof HousaKryštof Housa 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 08.13 4.00
2 Jakub UlrichJakub Ulrich 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 5 08.30 3.00
3 Štěpán PaulátŠtěpán Paulát 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 08.35 2.00
4 Ladislav VondraLadislav Vondra 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 08.43 1.00
5 Vojtěch MarekVojtěch Marek 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 08.60
Filip SommerFilip Sommer 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 2 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 10.6.2020 - 15:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 4 08.17 q
2 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 1 08.63 q
3 Tereza HoncováTereza Honcová 06 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 6 08.97
4 Veronika ChaloupkováVeronika Chaloupková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 09.03
5 Nela ChristovaNela Christova 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 09.13
6 Denisa VítováDenisa Vítová 06 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 8 09.30
7 Barbora VrabcováBarbora Vrabcová 06 AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B 3 09.97
8 Viktorie VelebováViktorie Velebová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 10.26
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (st, 10.6.2020 - 15:30) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 08.62 q
2 Anna RýdlováAnna Rýdlová 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 8 08.84
3 Anežka LankováAnežka Lanková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 09.00
4 Kristýna RočkováKristýna Ročková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 09.14
5 Viktorie BártováViktorie Bártová 06 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 6 09.31
6 Adéla HoncováAdéla Honcová 06 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 2 09.34
7 Barbora NoskováBarbora Nosková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 09.64
MS Barbora BřeskáBarbora Břeská 06 AC TJ Jičín BAC TJ Jičín B 3 10.01
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (st, 10.6.2020 - 15:30) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna LiskováMagdaléna Lisková 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 4 08.75 q
2 Anežka FrýbováAnežka Frýbová 06 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 6 08.86
3 Klára VohnoutováKlára Vohnoutová 05 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 8 09.05
4 Laura MenclováLaura Menclová 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 7 09.26
5 Kateřina SedlákováKateřina Sedláková 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 1 09.40
6 Veronika ČížováVeronika Čížová 06 AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B 5 09.42
7 Nela MasopustováNela Masopustová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 09.61
MS Anna StěhulkováAnna Stěhulková 07 AC TJ Jičín BAC TJ Jičín B 3 10.03
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (st, 10.6.2020 - 15:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta LindákováMarkéta Lindáková 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 7 08.81 q?
2 Šárka HavlováŠárka Havlová 05 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 2 08.91
3 Thea VošvrdováThea Vošvrdová 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 5 08.94
4 Lucie LiškováLucie Lišková 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 09.06
5 Elisabeth SoukupováElisabeth Soukupová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 09.14
6 Eliška TancerováEliška Tancerová 07 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 3 09.26
7 Adéla NedvědováAdéla Nedvědová 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 1 09.62
8 Ella DrahoňovskáElla Drahoňovská 06 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 6 09.87
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (st, 10.6.2020 - 15:30) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora JandejskováBarbora Jandejsková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 08.81 q?
2 Klaudie StankociováKlaudie Stankociová 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 8 08.97
3 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 09.01
4 Kristýna HendrichováKristýna Hendrichová 05 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 2 09.09
5 Timea BernáTimea Berná 07 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 3 09.16
6 Viktorie BřeznováViktorie Březnová 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 09.25
7 Julie RulcováJulie Rulcová 06 AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B 1 09.71
8 Pavlína DrahoňovskáPavlína Drahoňovská 06 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 6 09.77
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (st, 10.6.2020 - 15:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema LandováEma Landová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 08.50 q
2 Beata PtáčníkováBeata Ptáčníková 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 7 08.88
3 Adéla BobkováAdéla Bobková 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 09.08
4 Kateřina PlecháčkováKateřina Plecháčková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 09.10
5 Michaela LokvencováMichaela Lokvencová 06 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 2 09.23
6 Elena BrožkováElena Brožková 07 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 3 09.34
7 Adéla VáclavíkováAdéla Václavíková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 09.77
8 Karolína ŠtěpánkováKarolína Štěpánková 07 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 1 09.98
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 4 08.17 q
2 Ema LandováEma Landová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 08.50 q
3 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 08.62 q
4 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 1 08.63 q
5 Magdaléna LiskováMagdaléna Lisková 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 4 08.75 q
6 Markéta LindákováMarkéta Lindáková 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 7 08.81 q?
6 Barbora JandejskováBarbora Jandejsková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 08.81 q?
8 Anna RýdlováAnna Rýdlová 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 8 08.84
9 Anežka FrýbováAnežka Frýbová 06 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 6 08.86
10 Beata PtáčníkováBeata Ptáčníková 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 7 08.88
11 Šárka HavlováŠárka Havlová 05 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 2 08.91
12 Thea VošvrdováThea Vošvrdová 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 5 08.94
13 Tereza HoncováTereza Honcová 06 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 6 08.97
13 Klaudie StankociováKlaudie Stankociová 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 8 08.97
15 Anežka LankováAnežka Lanková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 09.00
16 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 09.01
17 Veronika ChaloupkováVeronika Chaloupková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 09.03
18 Klára VohnoutováKlára Vohnoutová 05 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 8 09.05
19 Lucie LiškováLucie Lišková 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 09.06
20 Adéla BobkováAdéla Bobková 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 09.08
21 Kristýna HendrichováKristýna Hendrichová 05 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 2 09.09
22 Kateřina PlecháčkováKateřina Plecháčková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 09.10
23 Nela ChristovaNela Christova 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 09.13
24 Kristýna RočkováKristýna Ročková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 09.14
24 Elisabeth SoukupováElisabeth Soukupová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 09.14
26 Timea BernáTimea Berná 07 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 3 09.16
27 Michaela LokvencováMichaela Lokvencová 06 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 2 09.23
28 Viktorie BřeznováViktorie Březnová 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 09.25
29 Laura MenclováLaura Menclová 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 7 09.26
29 Eliška TancerováEliška Tancerová 07 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 3 09.26
31 Denisa VítováDenisa Vítová 06 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 8 09.30
32 Viktorie BártováViktorie Bártová 06 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 6 09.31
33 Adéla HoncováAdéla Honcová 06 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 2 09.34
33 Elena BrožkováElena Brožková 07 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 3 09.34
35 Kateřina SedlákováKateřina Sedláková 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 1 09.40
36 Veronika ČížováVeronika Čížová 06 AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B 5 09.42
37 Nela MasopustováNela Masopustová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 09.61
38 Adéla NedvědováAdéla Nedvědová 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 1 09.62
39 Barbora NoskováBarbora Nosková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 09.64
40 Julie RulcováJulie Rulcová 06 AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B 1 09.71
41 Pavlína DrahoňovskáPavlína Drahoňovská 06 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 6 09.77
41 Adéla VáclavíkováAdéla Václavíková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 09.77
43 Ella DrahoňovskáElla Drahoňovská 06 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 6 09.87
44 Barbora VrabcováBarbora Vrabcová 06 AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B 3 09.97
45 Karolína ŠtěpánkováKarolína Štěpánková 07 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 1 09.98
46 Barbora BřeskáBarbora Břeská 06 AC TJ Jičín BAC TJ Jičín B 3 10.01
47 Anna StěhulkováAnna Stěhulková 07 AC TJ Jičín BAC TJ Jičín B 3 10.03
48 Viktorie VelebováViktorie Velebová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 10.26

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (st, 10.6.2020 - 16:50) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 4 08.30 11.00
2 Ema LandováEma Landová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 08.45 9.00
3 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 08.54 8.00
4 Magdaléna LiskováMagdaléna Lisková 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 3 08.63 7.00
5 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 7 08.65 6.00
6 Markéta LindákováMarkéta Lindáková 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 2 08.77 5.00
7 Barbora JandejskováBarbora Jandejsková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 08.80 4.00
Celkem 7 závodníků
Finále B (st, 10.6.2020 - 16:50) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka FrýbováAnežka Frýbová 06 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 6 08.84 3.00
2 Anna RýdlováAnna Rýdlová 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 4 08.85 2.00
3 Šárka HavlováŠárka Havlová 05 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 3 08.93 1.00
4 Beata PtáčníkováBeata Ptáčníková 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 5 08.98
5 Thea VošvrdováThea Vošvrdová 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 2 09.05
Celkem 5 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 10.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 6 37.89 11.00
2 František KadlecFrantišek Kadlec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 40.05 9.00
3 Tomáš NěmecTomáš Němec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 41.57 8.00
4 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 41.76 7.00
5 Benjamín VaníčekBenjamín Vaníček 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 42.87 4.00
6 Martin BurkoňMartin Burkoň 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 46.83
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 10.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JechJan Jech 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 42.27 6.00
2 Jakub BřízaJakub Bříza 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 42.84 5.00
3 Ladislav VondraLadislav Vondra 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 42.99 3.00
4 Ondřej MyslivecOndřej Myslivec 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 45.87
5 Vojtěch ZouharVojtěch Zouhar 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 6 48.44
6 Tadeáš VojtkoTadeáš Vojtko 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 53.62
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 10.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym KrabecJáchym Krabec 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 43.29 2.00
2 Tomáš JandaTomáš Janda 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 44.05
3 Matyáš FilipMatyáš Filip 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 48.86
4 Tomáš DolejšíTomáš Dolejší 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 49.48
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (st, 10.6.2020 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš BernýTadeáš Berný 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 43.52 1.00
2 Adam PospíšilAdam Pospíšil 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 45.03
3 Filip FlajšingerFilip Flajšinger 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 45.18
4 Jakub SedláčekJakub Sedláček 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 55.87
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 6 37.89 11.00
2 František KadlecFrantišek Kadlec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 40.05 9.00
3 Tomáš NěmecTomáš Němec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 41.57 8.00
4 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 41.76 7.00
5 Jan JechJan Jech 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 42.27 6.00
6 Jakub BřízaJakub Bříza 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 42.84 5.00
7 Benjamín VaníčekBenjamín Vaníček 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 42.87 4.00
8 Ladislav VondraLadislav Vondra 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 42.99 3.00
9 Jáchym KrabecJáchym Krabec 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 43.29 2.00
10 Tadeáš BernýTadeáš Berný 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 43.52 1.00
11 Tomáš JandaTomáš Janda 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 44.05
12 Adam PospíšilAdam Pospíšil 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 45.03
13 Filip FlajšingerFilip Flajšinger 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 45.18
14 Ondřej MyslivecOndřej Myslivec 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 45.87
15 Martin BurkoňMartin Burkoň 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 46.83
16 Vojtěch ZouharVojtěch Zouhar 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 6 48.44
17 Matyáš FilipMatyáš Filip 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 48.86
18 Tomáš DolejšíTomáš Dolejší 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 49.48
19 Tadeáš VojtkoTadeáš Vojtko 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 53.62
20 Jakub SedláčekJakub Sedláček 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 55.87

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 10.6.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna LiskováMagdaléna Lisková 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 3 44.75 7.00
2 Barbora JandejskováBarbora Jandejsková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 46.76 4.00
3 Julie RulcováJulie Rulcová 06 AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B 5 49.37
4 Lucie LiškováLucie Lišková 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 49.91
5 Tereza MitlenerováTereza Mitlenerová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 51.22
6 Veronika ChlumováVeronika Chlumová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 51.93
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 10.6.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 2 43.46 11.00
2 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 5 44.23 9.00
MS Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 48.01
4 Pavlína TůmováPavlína Tůmová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 49.19
5 Kateřina UbryKateřina Ubry 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 50.32
MS Anna StěhulkováAnna Stěhulková 07 AC TJ Jičín BAC TJ Jičín B 4 53.61
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 10.6.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 1 44.71 8.00
2 Kateřina HavelkováKateřina Havelková 06 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 4 45.32 6.00
3 Sára RejlkováSára Rejlková 07 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 6 45.94 5.00
4 Anežka LankováAnežka Lanková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 47.93 3.00
5 Elena BrožkováElena Brožková 07 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 3 50.22
6 Natálie KubínováNatálie Kubínová 07 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 2 54.45
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 10.6.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HoncováTereza Honcová 06 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 5 48.59 2.00
2 Anežka FrýbováAnežka Frýbová 06 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 4 48.62 1.00
3 Karolína HorkáKarolína Horká 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 1 49.67
4 Timea BernáTimea Berná 07 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 3 49.71
5 Laura MenclováLaura Menclová 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 6 49.95
6 Adéla HoncováAdéla Honcová 06 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 2 51.38
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 2 43.46 11.00
2 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 5 44.23 9.00
3 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 1 44.71 8.00
4 Magdaléna LiskováMagdaléna Lisková 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 3 44.75 7.00
5 Kateřina HavelkováKateřina Havelková 06 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 4 45.32 6.00
6 Sára RejlkováSára Rejlková 07 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 6 45.94 5.00
7 Barbora JandejskováBarbora Jandejsková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 46.76 4.00
8 Anežka LankováAnežka Lanková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 47.93 3.00
9 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 48.01
10 Tereza HoncováTereza Honcová 06 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 5 48.59 2.00
11 Anežka FrýbováAnežka Frýbová 06 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 4 48.62 1.00
12 Pavlína TůmováPavlína Tůmová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 49.19
13 Julie RulcováJulie Rulcová 06 AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B 5 49.37
14 Karolína HorkáKarolína Horká 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 1 49.67
15 Timea BernáTimea Berná 07 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 3 49.71
16 Lucie LiškováLucie Lišková 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 49.91
17 Laura MenclováLaura Menclová 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 6 49.95
18 Elena BrožkováElena Brožková 07 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 3 50.22
19 Kateřina UbryKateřina Ubry 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 50.32
20 Tereza MitlenerováTereza Mitlenerová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 51.22
21 Adéla HoncováAdéla Honcová 06 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 2 51.38
22 Veronika ChlumováVeronika Chlumová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 51.93
23 Anna StěhulkováAnna Stěhulková 07 AC TJ Jičín BAC TJ Jičín B 4 53.61
24 Natálie KubínováNatálie Kubínová 07 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 2 54.45

800 m - Žákyně

(st, 10.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 2:30.12 11.00
2 Karolína PošepnáKarolína Pošepná 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 2 2:43.63 9.00
3 Viktorie KesselgruberováViktorie Kesselgruberová 06 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 5 2:49.00 8.00
4 Tereza ŠestákováTereza Šestáková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 9 2:53.00 7.00
5 Tereza PeckováTereza Pecková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 2:55.99 6.00
6= Kateřina NeumannováKateřina Neumannová 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 6 2:58.48 4.50
6= Helena HeřmanskáHelena Heřmanská 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 3 2:58.48 4.50
8 Natali DrobnáNatali Drobná 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 3:03.65 3.00
9 Tina PodzimkováTina Podzimková 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 8 3:06.79 2.00
Poznámky:
Po startu došlo ke kolizi a následně pádu závodnice Natalie Drobné. Pohmožděné pravé zápěstí - předána zákonnému zástupci s ošetřením v nemocnici Turnov
Celkem 9 závodníků

1500 m - Žáci

(st, 10.6.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 2 4:31.01 11.00
2 Matěj MařasMatěj Mařas 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 5:07.68 9.00
3 Jakub MittnerJakub Mittner 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 5 5:16.19 8.00
4 Michal GschwentnerMichal Gschwentner 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 5:16.89 7.00
5 Ondřej ŠenkOndřej Šenk 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 9 5:17.95 6.00
6 Jan BečvaříkJan Bečvařík 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 1 5:21.56 5.00
7 Adam StředaAdam Středa 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 8 5:24.40 4.00
8 Aleš MoravecAleš Moravec 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 5:28.70 3.00
9 Matěj MühlfeitMatěj Mühlfeit 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 5:56.19 2.00
Celkem 9 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci

(st, 10.6.2020 - 16:15) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 4 14.98 11.00
2 Benjamín VaníčekBenjamín Vaníček 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 16.08 9.00
3 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 16.24 8.00
4 Tadeáš BernýTadeáš Berný 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 16.56 7.00
MS Jan Oliver HolubkaJan Oliver Holubka 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 20.56
Celkem 5 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně

Žákyně 01 (st, 10.6.2020 - 16:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leona KoškováLeona Košková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 17.66 9.00
2 Pavlína TůmováPavlína Tůmová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 17.69 8.00
3 Ema LandováEma Landová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 18.78 6.00
4 Tereza PeckováTereza Pecková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 19.56 5.00
Celkem 4 závodníků
Žákyně 02 (st, 10.6.2020 - 16:00) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta RajmováAneta Rajmová 07 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 3 16.84 11.00
2 Viktorie BártováViktorie Bártová 06 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 5 18.72 7.00
3 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 4 20.14 4.00
4 Anna RýdlováAnna Rýdlová 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 6 20.19 3.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 10.6.2020 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Berný, Ticháček, Janda, Krabec Berný, Ticháček, Janda, Krabec AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 32.29 8.00
2 Burkoň, Vaníček, Vondra, Marek Burkoň, Vaníček, Vondra, Marek AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 32.75 7.00
3 Bečvařík, Ulrich, Keller, Zouhar Bečvařík, Ulrich, Keller, Zouhar AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 3 32.86 6.00
4 Flajšinger, Gschwentner, Šenk, Mühlfeit Flajšinger, Gschwentner, Šenk, Mühlfeit AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 35.49 4.00
5 Moravec, Sedláček, Vojtko, Dolejší Moravec, Sedláček, Vojtko, Dolejší AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 40.07 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 10.6.2020 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pošusta, Červinka, Seneši, Krubert Pošusta, Červinka, Seneši, Krubert AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 5 30.44 11.00
2 Křelina, Paulát, Němec, Jech Křelina, Paulát, Němec, Jech AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 31.73 9.00
3 Mařas, Svoboda, Svoboda, Truxa Mařas, Svoboda, Svoboda, Truxa AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 34.65 5.00
4 Mareš, Kašák, Hyka, Tomáš Mareš, Kašák, Hyka, Tomáš AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 35.86 3.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pošusta, Červinka, Seneši, Krubert Pošusta, Červinka, Seneši, Krubert AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 5 30.44 11.00
2 Křelina, Paulát, Němec, Jech Křelina, Paulát, Němec, Jech AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 31.73 9.00
3 Berný, Ticháček, Janda, Krabec Berný, Ticháček, Janda, Krabec AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 32.29 8.00
4 Burkoň, Vaníček, Vondra, Marek Burkoň, Vaníček, Vondra, Marek AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 32.75 7.00
5 Bečvařík, Ulrich, Keller, Zouhar Bečvařík, Ulrich, Keller, Zouhar AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 3 32.86 6.00
6 Mařas, Svoboda, Svoboda, Truxa Mařas, Svoboda, Svoboda, Truxa AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 34.65 5.00
7 Flajšinger, Gschwentner, Šenk, Mühlfeit Flajšinger, Gschwentner, Šenk, Mühlfeit AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 35.49 4.00
8 Mareš, Kašák, Hyka, Tomáš Mareš, Kašák, Hyka, Tomáš AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 35.86 3.00
9 Moravec, Sedláček, Vojtko, Dolejší Moravec, Sedláček, Vojtko, Dolejší AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 40.07 2.00

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 10.6.2020 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stankociová, Menclová, Ptáčníková, Hendrichová Stankociová, Menclová, Ptáčníková, Hendrichová TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 2 33.52 7.00
2 Horká, Nedvědová, Štěpánková, Tancerová Horká, Nedvědová, Štěpánková, Tancerová TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 3 35.33 2.00
3 Ubry, Tůmová, Pecková, Hladíková Ubry, Tůmová, Pecková, Hladíková AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 35.53 1.00
4 Šestáková, Soukupová, Masopustová, Václavíková Šestáková, Soukupová, Masopustová, Václavíková AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 35.98
5 Mitlenerová, Chlumová, Kodymová, Ditrichová Mitlenerová, Chlumová, Kodymová, Ditrichová AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 36.92
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 10.6.2020 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petrtýlová, Lisková, Milerová, Kožušková Petrtýlová, Lisková, Milerová, Kožušková AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 2 32.31 11.00
2 Havlová, Semecká, Havelková, Rajmová Havlová, Semecká, Havelková, Rajmová AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 3 32.86 9.00
3 Marková, Lišková, Březnová, Bobková Marková, Lišková, Březnová, Bobková AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 33.59 6.00
4 Ulvrová, Brožková, Rejlková, Berná Ulvrová, Brožková, Rejlková, Berná AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 5 34.47 4.00
5 Vítová, Babáková, Kubínová, Kesselgruberová Vítová, Babáková, Kubínová, Kesselgruberová AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 1 36.28
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 10.6.2020 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zmatlíková, Chaloupková, Ročková, Andrlová Zmatlíková, Chaloupková, Ročková, Andrlová AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 33.33 8.00
2 Zbíralová, Vošvrdová, Lindáková, Rýdlová Zbíralová, Vošvrdová, Lindáková, Rýdlová AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 2 34.28 5.00
3 Sajdlová, Rulcová, Plecháčková, Hronová Sajdlová, Rulcová, Plecháčková, Hronová AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 35.08 3.00
4 Nosková, Christova, Pergerová, Velebová Nosková, Christova, Pergerová, Velebová AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 36.75
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petrtýlová, Lisková, Milerová, Kožušková Petrtýlová, Lisková, Milerová, Kožušková AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 2 32.31 11.00
2 Havlová, Semecká, Havelková, Rajmová Havlová, Semecká, Havelková, Rajmová AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 3 32.86 9.00
3 Zmatlíková, Chaloupková, Ročková, Andrlová Zmatlíková, Chaloupková, Ročková, Andrlová AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 33.33 8.00
4 Stankociová, Menclová, Ptáčníková, Hendrichová Stankociová, Menclová, Ptáčníková, Hendrichová TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 2 33.52 7.00
5 Marková, Lišková, Březnová, Bobková Marková, Lišková, Březnová, Bobková AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 33.59 6.00
6 Zbíralová, Vošvrdová, Lindáková, Rýdlová Zbíralová, Vošvrdová, Lindáková, Rýdlová AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 2 34.28 5.00
7 Ulvrová, Brožková, Rejlková, Berná Ulvrová, Brožková, Rejlková, Berná AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 5 34.47 4.00
8 Sajdlová, Rulcová, Plecháčková, Hronová Sajdlová, Rulcová, Plecháčková, Hronová AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 35.08 3.00
9 Horká, Nedvědová, Štěpánková, Tancerová Horká, Nedvědová, Štěpánková, Tancerová TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 3 35.33 2.00
10 Ubry, Tůmová, Pecková, Hladíková Ubry, Tůmová, Pecková, Hladíková AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 35.53 1.00
11 Šestáková, Soukupová, Masopustová, Václavíková Šestáková, Soukupová, Masopustová, Václavíková AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 35.98
12 Vítová, Babáková, Kubínová, Kesselgruberová Vítová, Babáková, Kubínová, Kesselgruberová AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 1 36.28
13 Nosková, Christova, Pergerová, Velebová Nosková, Christova, Pergerová, Velebová AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 36.75
14 Mitlenerová, Chlumová, Kodymová, Ditrichová Mitlenerová, Chlumová, Kodymová, Ditrichová AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 36.92

skok vysoký - Žáci

(st, 10.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.251.301.351.40 Body
1 František KadlecFrantišek Kadlec
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 4 1.64 11.00
2 Petr ŘezníčekPetr Řezníček
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 1 1.61 9.00
3 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 8 1.58 8.00
4= Adam PospíšilAdam Pospíšil
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 6 1.50 6.50
4= Matouš SvobodaMatouš Svoboda
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 7 1.50 6.50
6 Jan FilipecJan Filipec
AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A
06 3 1.50 5.00
7 Jakub BřízaJakub Bříza
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 2 1.50 4.00
8 Pavel KřelinaPavel Křelina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 5 1.40 3.00
9 Dominik MarešDominik Mareš
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 9 1.35 2.00
10 Jakub TicháčekJakub Ticháček
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 10 1.35 1.00
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(st, 10.6.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.201.251.30 Body
1 Ema LandováEma Landová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 5 1.47 11.00
2 Eliška HronováEliška Hronová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 4 1.41 9.00
3 Viktorie BártováViktorie Bártová
AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A
06 12 1.35 8.00
4 Natálie KubínováNatálie Kubínová
AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A
07 11 1.30 7.00
5 Natali DrobnáNatali Drobná
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 3 1.30 6.00
6 Amálie BabákováAmálie Babáková
AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A
07 10 1.25 5.00
7 Tereza ŠestákováTereza Šestáková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 6 1.25 4.00
MS Barbora BřeskáBarbora Břeská
AC TJ Jičín BAC TJ Jičín B
06 8 1.25
MS Nela HudcováNela Hudcová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 1 1.25
10= Karolína ŠtěpánkováKarolína Štěpánková
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
07 7 1.20 2.50
10= Adéla DitrichováAdéla Ditrichová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 2 1.20 2.50
Kateřina DvorskáKateřina Dvorská
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 9 NM
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Žáci

(st, 10.6.2020 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof HousaKryštof Housa
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 1 5.22 +0.6 m/s 0.0 11.00
2 Štěpán ReslŠtěpán Resl
AC TJ JičínAC TJ Jičín
05 14 5.13 +0.4 m/s 0.0 9.00
3 Štěpán PaulátŠtěpán Paulát
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 11 4.97 -0.6 m/s 0.0 8.00
4 Pavel KřelinaPavel Křelina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 13 4.87 +1.3 m/s 0.0 7.00
5 Filip SenešiFilip Seneši
AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A
06 12 4.80 -0.5 m/s 0.0 6.00
6 Vojtěch MarekVojtěch Marek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 10 4.77 -0.1 m/s 0.0 5.00
7 Aleš MoravecAleš Moravec
AC TJ JičínAC TJ Jičín
05 7 4.75 +0.2 m/s 0.0 4.00
8 Dominik MarešDominik Mareš
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 8 4.44 -0.9 m/s 0.0 3.00
9 Matěj MaršíkMatěj Maršík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 2 4.40 +1.4 m/s 0.0 2.00
10 Tadeáš KellerTadeáš Keller
AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A
06 6 4.28 +0.8 m/s 0.0 1.00
11 Jakub CidlinskýJakub Cidlinský
AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B
06 9 3.97 -0.7 m/s 0.0
12 Adam StředaAdam Středa
AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A
05 5 3.56 -0.4 m/s 0.0
13 Jakub TřešňákJakub Třešňák
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 4 3.46 -1.3 m/s 0.0
14 Jan TomášJan Tomáš
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 3 3.21 -1.7 m/s 0.0
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Žákyně

(st, 10.6.2020 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta RajmováAneta Rajmová
AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A
07 38 4.92 +1.2 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Klaudie StankociováKlaudie Stankociová
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
06 2 4.68 +0.9 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Leona KoškováLeona Košková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 9 4.66 -0.2 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 Šárka HavlováŠárka Havlová
AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A
05 28 4.62 +0.3 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 Barbora JandejskováBarbora Jandejsková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 7 4.48 -0.3 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 Sára RejlkováSára Rejlková
AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A
07 36 4.42 +0.4 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 Eliška TancerováEliška Tancerová
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
07 3 4.34 +0.5 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 Elisabeth SoukupováElisabeth Soukupová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 13 4.32 +0.6 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 Beata PtáčníkováBeata Ptáčníková
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
06 12 4.27 +0.8 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 Eliška HronováEliška Hronová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 29 4.26 -0.2 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 Veronika MarkováVeronika Marková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 31 4.25 -0.3 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Kateřina PlecháčkováKateřina Plecháčková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 34 4.24 -0.5 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Veronika ChaloupkováVeronika Chaloupková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 33 4.23 +0.2 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Kristýna RočkováKristýna Ročková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 27 4.19 +0.6 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Adéla BobkováAdéla Bobková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 5 4.18 +0.8 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Tereza ZmatlíkováTereza Zmatlíková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 37 4.18 +0.8 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Nela MasopustováNela Masopustová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 26 4.17 -0.7 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
18 Anežka LankováAnežka Lanková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 10 4.08 -0.9 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
19 Stela RulcováStela Rulcová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 21 4.03 -1.2 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
20 Tereza AndrlováTereza Andrlová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 4 3.97 +1.5 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
21 Markéta LindákováMarkéta Lindáková
AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A
05 11 3.97 +0.2 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
22 Viktorie BřeznováViktorie Březnová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 24 3.94 -1.0 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
23 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 32 3.92 -1.6 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
MS Nela HudcováNela Hudcová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 1 3.91 +0.9 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
24 Natálie SemeckáNatálie Semecká
AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A
06 25 3.91 -1.8 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
26 Adéla HoncováAdéla Honcová
AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A
06 23 3.83 -0.3 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
27 Klára HladíkováKlára Hladíková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 35 3.82 +0.2 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
28 Tereza HoncováTereza Honcová
AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A
06 22 3.80 +1.9 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
29 Klára VohnoutováKlára Vohnoutová
AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A
05 15 3.80 +0.3 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
30 Barbora NoskováBarbora Nosková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 19 3.76 -1.0 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
31 Nela ChristovaNela Christova
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 6 3.75 -1.8 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
32 Anežka FrýbováAnežka Frýbová
AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A
06 30 3.74 -0.6 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
33 Denisa VítováDenisa Vítová
AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A
06 20 3.68 -0.5 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
34 Adéla VáclavíkováAdéla Václavíková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 14 3.52 +0.0 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
35 Viktorie VelebováViktorie Velebová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 18 3.40 +0.2 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
Erika KlimováErika Klimová
AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B
05 8 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Kateřina DvorskáKateřina Dvorská
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 16 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Daniela HrdinováDaniela Hrdinová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 17 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 38 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 10.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna Zdena MikulováAnna Zdena Mikulová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 5 09.39 0.0 11.00
2 Pavlína DrahoňovskáPavlína Drahoňovská
AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A
06 20 09.14 0.0 9.00
3 Zuzana ŠtejfováZuzana Štejfová
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
06 1 09.08 0.0 8.00
4 Lucie UlvrováLucie Ulvrová
AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A
07 10 08.95 0.0 7.00
5 Markéta ZbíralováMarkéta Zbíralová
AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A
05 08.94 0.0 6.00
6 Michaela LokvencováMichaela Lokvencová
AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A
06 4 08.75 0.0 5.00
7 Tina PodzimkováTina Podzimková
AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A
05 6 08.61 0.0 4.00
8 Kateřina SedlákováKateřina Sedláková
AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A
05 7 08.56 0.0 3.00
MS Barbora BřeskáBarbora Břeská
AC TJ Jičín BAC TJ Jičín B
06 18 08.41 0.0
10 Eliška ŠléglováEliška Šléglová
AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A
05 19 08.00 0.0 2.00
11 Michaela StaňkováMichaela Staňková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 8 07.97 0.0 1.00
12 Nikola KrálováNikola Králová
AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B
06 16 07.71 0.0
13 Viktorie ŠtefánikováViktorie Štefániková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 9 07.60 0.0
14 Kateřina NovotnáKateřina Novotná
AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B
06 12 07.35 0.0
15 Klára SchichováKlára Schichová
AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A
06 17 07.34 0.0
16 Thea VošvrdováThea Vošvrdová
AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A
06 14 07.32 0.0
17 Ella DrahoňovskáElla Drahoňovská
AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A
06 11 07.01 0.0
18 Natálie SemeckáNatálie Semecká
AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A
06 13 06.93 0.0
19 Leontýna JirošováLeontýna Jirošová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 2 06.77 0.0
20 Hana NečáskováHana Nečásková
AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A
06 15 06.71 0.0
21 Ema KodymováEma Kodymová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 3 06.05 0.0
Celkem 21 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 10.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zdeněk PošustaZdeněk Pošusta
AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A
05 11 11.90 0.0 11.00
2 Štěpán ReslŠtěpán Resl
AC TJ JičínAC TJ Jičín
05 10 11.29 0.0 9.00
3 Jakub UlrichJakub Ulrich
AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A
06 3 10.31 0.0 8.00
4 Jan FilipecJan Filipec
AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A
06 6 10.29 0.0 7.00
5 Tomáš VorelTomáš Vorel
AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A
06 8 09.78 0.0 6.00
6 Ondřej VlkOndřej Vlk
AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A
06 7 09.52 0.0 5.00
7 Ondřej ŠenkOndřej Šenk
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 2 09.31 0.0 4.00
8 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 1 08.71 0.0 3.00
9 Aleš ChmelařAleš Chmelař
AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A
06 9 08.53 0.0 2.00
10 Filip SommerFilip Sommer
AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A
06 5 08.04 0.0 1.00
11 Tomáš VizingrTomáš Vizingr
AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B
06 4 06.94 0.0
Celkem 11 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně

(st, 10.6.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana ŠtejfováZuzana Štejfová
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
06 1 37.70 0.0 11.00
2 Michaela StaňkováMichaela Staňková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 5 32.01 0.0 9.00
3 Viktorie ŠtefánikováViktorie Štefániková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 8 26.75 0.0 8.00
4 Pavlína DrahoňovskáPavlína Drahoňovská
AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A
06 2 22.46 0.0 7.00
5 Michaela BauerováMichaela Bauerová
AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A
05 7 21.02 0.0 6.00
6 Lucie UlvrováLucie Ulvrová
AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A
07 6 20.75 0.0 5.00
7 Leontýna JirošováLeontýna Jirošová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 3 20.00 0.0 4.00
8 Viktorie KesselgruberováViktorie Kesselgruberová
AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A
06 4 15.10 0.0 3.00
Celkem 8 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci

(st, 10.6.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin KryspínMartin Kryspín
AC TJ JičínAC TJ Jičín
06 1 14.74 0.0
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(st, 10.6.2020 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna Zdena MikulováAnna Zdena Mikulová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 18 32.75 0.0 11.00
2 Michaela LokvencováMichaela Lokvencová
AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A
06 14 30.93 0.0 9.00
3 Leona KoškováLeona Košková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 17 29.86 0.0 8.00
4 Eliška ŠléglováEliška Šléglová
AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A
05 16 29.80 0.0 7.00
5 Tereza ZmatlíkováTereza Zmatlíková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 15 28.25 0.0 6.00
6 Tereza AndrlováTereza Andrlová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 13 25.09 0.0 5.00
7 Markéta ZbíralováMarkéta Zbíralová
AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A
05 23.51 0.0 4.00
8 Kateřina HavelkováKateřina Havelková
AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A
06 3 22.12 0.0 3.00
9 Karolína HorkáKarolína Horká
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
06 5 20.97 0.0 2.00
10 Zuzana ŠtejfováZuzana Štejfová
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
06 1 20.58 0.0 1.00
11 Kristýna HendrichováKristýna Hendrichová
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
05 4 20.50 0.0
12 Stela RulcováStela Rulcová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 10 19.08 0.0
13 Kateřina UbryKateřina Ubry
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 11 18.91 0.0
14 Amálie BabákováAmálie Babáková
AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A
07 2 18.13 0.0
15 Daniela HrdinováDaniela Hrdinová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 6 17.62 0.0
16 Klára HladíkováKlára Hladíková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 12 16.94 0.0
17 Tereza MitlenerováTereza Mitlenerová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 9 15.92 0.0
18 Ema KodymováEma Kodymová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 8 13.95 0.0
19 Veronika ChlumováVeronika Chlumová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 7 13.93 0.0
Celkem 19 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(st, 10.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František KadlecFrantišek Kadlec
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 25 37.30 0.0 11.00
2 Vojtěch KneblVojtěch Knebl
AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A
05 24 36.15 0.0 9.00
3 Tomáš NěmecTomáš Němec
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 23 35.94 0.0 8.00
4 Václav AlbrechtVáclav Albrecht
AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A
05 27 35.80 0.0 7.00
5 Tomáš VorelTomáš Vorel
AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A
06 26 35.09 0.0 6.00
6 Petr ŘezníčekPetr Řezníček
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 1 32.75 0.0 5.00
7 Ondřej BouchalOndřej Bouchal
AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A
06 22 32.29 0.0 4.00
8 Kryštof HousaKryštof Housa
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 4 30.25 0.0 3.00
9 Adam PospíšilAdam Pospíšil
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 9 27.87 0.0 2.00
10 Aleš ChmelařAleš Chmelař
AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A
06 21 27.13 0.0 1.00
11 Matěj MaršíkMatěj Maršík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 20 26.94 0.0
12 Martin KryspínMartin Kryspín
AC TJ JičínAC TJ Jičín
06 7 25.21 0.0
13 Jan JechJan Jech
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 19 24.22 0.0
14 Jakub BřízaJakub Bříza
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 2 22.65 0.0
15 Martin DivišMartin Diviš
AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A
06 13 22.09 0.0
16 Štěpán HoldaŠtěpán Holda
AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B
05 16 22.01 0.0
17 Vít JavůrekVít Javůrek
AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A
06 15 21.66 0.0
18 Ondřej MyslivecOndřej Myslivec
AC TJ JičínAC TJ Jičín
06 17 21.53 0.0
19 Matouš SvobodaMatouš Svoboda
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 10 21.33 0.0
20 Tadeáš VojtkoTadeáš Vojtko
AC TJ JičínAC TJ Jičín
06 18 21.25 0.0
21 Jakub TicháčekJakub Ticháček
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 11 20.41 0.0
22 Michal GschwentnerMichal Gschwentner
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 3 18.17 0.0
23 Matěj HykaMatěj Hyka
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 5 17.63 0.0
24 Matyáš FilipMatyáš Filip
AC TJ JičínAC TJ Jičín
06 14 16.06 0.0
25 Hubert KašákHubert Kašák
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 6 10.99 0.0
Matěj MühlfeitMatěj Mühlfeit
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 8 DNS 0.0
Roman TruxaRoman Truxa
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 12 NM 0.0
Celkem 27 závodníků

chůze dráha 2000 m - Žáci

(st, 10.6.2020 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS Patrik SolničkaPatrik Solnička 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 09:33.53
2 Matěj HykaMatěj Hyka 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 14:59.14 11.00
3 Jakub TřešňákJakub Třešňák 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 17:28.96 9.00
Celkem 3 závodníků

chůze dráha 2000 m - Žákyně

(st, 10.6.2020 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie KrinwaldováLucie Krinwaldová 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 2 10:18.88 11.00
MS Eliška JelínkováEliška Jelínková 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 13:23.31
3 Adéla DitrichováAdéla Ditrichová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 13:39.71 9.00
4 Nela PodzimkováNela Podzimková 07 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 5 13:53.99 8.00
Celkem 4 závodníků