Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské přebory družstev Libereckého kraje - nejmladší a mladší žactvo

Turnov (17. 6. 2020)

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 17.6.2020 - 17:50) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik ArchmanDominik Archman 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 22.93
2 Jindřich LukáčJindřich Lukáč 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 23.16
3 Filip VaníčekFilip Vaníček 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 23.24
4 Ondřej PlecháčekOndřej Plecháček 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 25.29
5 Jakub TřešňákJakub Třešňák 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 27.25
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 17.6.2020 - 17:50) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŠteigrJakub Šteigr 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 21.73
2 Matěj MařasMatěj Mařas 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 21.89
3 Kryštof ChalupaKryštof Chalupa 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 23.45
4 Štěpán DrbohlavŠtěpán Drbohlav 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 25.26
5 Sebastián BurešSebastián Bureš 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 25.29
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 17.6.2020 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš VelebaMatouš Veleba 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 22.88
2 Jáchym ŠťastnýJáchym Šťastný 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 24.37
David ZajgerDavid Zajger 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 DNS
Marek AntoňMarek Antoň 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 DNS
Štěpán ZáleskýŠtěpán Záleský 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŠteigrJakub Šteigr 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 21.73
2 Matěj MařasMatěj Mařas 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 21.89
3 Matouš VelebaMatouš Veleba 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 22.88
4 Dominik ArchmanDominik Archman 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 22.93
5 Jindřich LukáčJindřich Lukáč 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 23.16
6 Filip VaníčekFilip Vaníček 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 23.24
7 Kryštof ChalupaKryštof Chalupa 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 23.45
8 Jáchym ŠťastnýJáchym Šťastný 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 24.37
9 Štěpán DrbohlavŠtěpán Drbohlav 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 25.26
10 Ondřej PlecháčekOndřej Plecháček 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 25.29
10 Sebastián BurešSebastián Bureš 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 25.29
12 Jakub TřešňákJakub Třešňák 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 27.25
David ZajgerDavid Zajger 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 DNS
Marek AntoňMarek Antoň 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 DNS
Štěpán ZáleskýŠtěpán Záleský 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 17.6.2020 - 17:40) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta LoudováAneta Loudová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 24.49
2 Adéla ŠilhánováAdéla Šilhánová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 25.25
3 Melisa DlaskováMelisa Dlasková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 25.62
Kateřina DvorskáKateřina Dvorská 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 DNS
Stela RulcováStela Rulcová 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 17.6.2020 - 17:40) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MarkováTereza Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 21.36
2 Lucie LiškováLucie Lišková 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 22.23
3 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 24.67
4 Valeriya KotelyaValeriya Kotelya 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 25.82
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 17.6.2020 - 17:40) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ellen TrosbergováEllen Trosbergová 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 22.37
2 Hannah MarkováHannah Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 25.68
3 Vanessa ZárybnickáVanessa Zárybnická 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 25.75
4 Anna ŠilhánováAnna Šilhánová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 27.18
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MarkováTereza Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 21.36
2 Lucie LiškováLucie Lišková 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 22.23
3 Ellen TrosbergováEllen Trosbergová 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 22.37
4 Aneta LoudováAneta Loudová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 24.49
5 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 24.67
6 Adéla ŠilhánováAdéla Šilhánová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 25.25
7 Melisa DlaskováMelisa Dlasková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 25.62
8 Hannah MarkováHannah Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 25.68
9 Vanessa ZárybnickáVanessa Zárybnická 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 25.75
10 Valeriya KotelyaValeriya Kotelya 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 25.82
11 Anna ŠilhánováAnna Šilhánová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 27.18
Kateřina DvorskáKateřina Dvorská 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 DNS
Stela RulcováStela Rulcová 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 DNS

600 m - Atletická přípravka-hoši

Atletická přípravka-hoši 01 (st, 17.6.2020 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub NovotnýJakub Novotný 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 10 2:06.11
2 Jakub HlaváčJakub Hlaváč 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1 2:10.00
3 Ondřej PokornýOndřej Pokorný 12 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 2:15.53
4 Jan BařinkaJan Bařinka 12 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 2:21.55
5 Ondřej ŠenkOndřej Šenk 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 7 2:22.44
6 Jan PleštilJan Pleštil 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 2:23.12
7 Rostislav ŠtočekRostislav Štoček 12 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 11 2:24.37
8 Martin FejfarMartin Fejfar 11 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 9 2:25.95
9 Daniel HolečekDaniel Holeček 11 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 2:28.87
10 Finlay StringerFinlay Stringer 12 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 3:00.41
11 Rostislav PachotaRostislav Pachota 13 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 3:15.09
Celkem 11 závodníků
Atletická přípravka-hoši 02 (st, 17.6.2020 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vítek PospíšilVítek Pospíšil 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 2:06.38
2 Jakub MařasJakub Mařas 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 10 2:09.35
3 David LebedaDavid Lebeda 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 2:30.22
4 Matyáš KroupaMatyáš Kroupa 10 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 2:33.16
5 František KocourFrantišek Kocour 12 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 2:34.17
6 David DonátDavid Donát 11 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2:37.72
7 Vojtěch SedláčekVojtěch Sedláček 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 2:38.79
8 Michal FejfarMichal Fejfar 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 9 2:46.68
9 Martin KapounMartin Kapoun 12 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2:56.99
10 Tomáš KonopkaTomáš Konopka 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 2:59.62
Celkem 10 závodníků
Atletická přípravka-hoši 03 (st, 17.6.2020 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip DrdaFilip Drda 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 1:57.96
2 Jan MikšovskýJan Mikšovský 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 2:16.77
3 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 12 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 11 2:19.70
4 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 13 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 2:24.94
5 Maksym KordaMaksym Korda 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 2:30.58
6 Vojtěch KomrskaVojtěch Komrska 10 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 2:38.31
7 Mikuláš BělonožníkMikuláš Bělonožník 12 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 2:48.83
8 Tomáš KrausTomáš Kraus 10 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 10 2:51.82
9 Adam HašekAdam Hašek 12 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 2:59.29
Celkem 9 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky

Atletická přípravka-dívky 01 (st, 17.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jessica Stella RuckáJessica Stella Rucká 10 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 12 2:00.85
2 Kristýna JelinkováKristýna Jelinková 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 11 2:10.81
3 Monika BlažkováMonika Blažková 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 9 2:15.66
4 Veronika LukešováVeronika Lukešová 11 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 2:16.56
5 Anna BubeníkováAnna Bubeníková 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 2:16.63
6 Veronika HlůžováVeronika Hlůžová 11 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 10 2:16.73
7 Barbora SolfronkováBarbora Solfronková 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 7 2:23.08
8 Natálie BártováNatálie Bártová 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 8 2:25.29
9 Tereza NovotnáTereza Novotná 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 2:36.15
10 Adéla MarešováAdéla Marešová 12 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 2:37.09
11 Aneta KoťátkováAneta Koťátková 12 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 2:38.71
12 Anna BorůfkováAnna Borůfková 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 2:42.40
Celkem 12 závodníků
Atletická přípravka-dívky 02 (st, 17.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Stella MarečkováStella Marečková 10 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 8 2:04.71
2 Anežka DonátováAnežka Donátová 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 2:10.27
3 Lucie VebrováLucie Vebrová 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 10 2:20.17
4 Adéla MatoušováAdéla Matoušová 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 2:25.38
5 Alice ŠtočkováAlice Štočková 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 9 2:31.78
6 Emilie BrustmanováEmilie Brustmanová 12 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 2:40.32
7 Zuzana MizerováZuzana Mizerová 11 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 2:42.44
8 Sofie SkrbkováSofie Skrbková 12 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 2:45.76
9 Sabina HorčičkováSabina Horčičková 12 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 2:53.29
10 Kateřina VrzáňováKateřina Vrzáňová 11 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 2:54.83
Agáta ŽváčkováAgáta Žváčková 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 11 DNS
Celkem 11 závodníků
Atletická přípravka-dívky 03 (st, 17.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora GrofováBarbora Grofová 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 2:08.78
2 Julie HronováJulie Hronová 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 9 2:09.02
3 Vilma ČermákováVilma Čermáková 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 7 2:24.50
4 Zuzana NekutováZuzana Nekutová 12 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 10 2:24.64
5 Jana BalcarováJana Balcarová 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 2:28.82
6 Sandra ČernáSandra Černá 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 2:33.43
7 Anděla KrupkováAnděla Krupková 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 2:35.02
8 Elen HrubáElen Hrubá 11 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 2:35.42
9 Eliška KapounováEliška Kapounová 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2:47.12
10 Nela ZárybnickáNela Zárybnická 13 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 11 2:48.11
11 Julie MalinováJulie Malinová 13 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 2:54.78
12 Barbora HolubováBarbora Holubová 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 3:20.48
Celkem 12 závodníků

1500 m - Ml. žáci

(st, 17.6.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj MařasMatěj Mařas 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 5:10.40
2 Tomáš DrahoňovskýTomáš Drahoňovský 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 5:22.34
3 Jáchym ŠťastnýJáchym Šťastný 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 5:50.94
4 Adam ŠritrAdam Šritr 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 5:57.93
5 Ondřej PlecháčekOndřej Plecháček 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 6:04.84
Marek AntoňMarek Antoň 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků

1500 m - Ml. žákyně

(st, 17.6.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jana CsizmaziováJana Csizmaziová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 5:18.71
2 Barbora KněbortováBarbora Kněbortová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 6:06.65
Celkem 2 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 17.6.2020 - 16:50) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip VaníčekFilip Vaníček 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 12.68
2 Jindřich LukáčJindřich Lukáč 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 12.74
3 Matouš VelebaMatouš Veleba 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 12.79
4 Štěpán DrbohlavŠtěpán Drbohlav 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 12.81
5 Jan TomášJan Tomáš 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 13.44
6 Jakub VéleJakub Véle 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 13.48
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 17.6.2020 - 16:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 13.21
2 Tobiáš LangerTobiáš Langer 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 13.48
3 Adam ŠritrAdam Šritr 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 13.96
4 Štěpán ZáleskýŠtěpán Záleský 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 15.86
Štěpán VytinaŠtěpán Vytina 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 DNS
David ZajgerDavid Zajger 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip VaníčekFilip Vaníček 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 12.68
2 Jindřich LukáčJindřich Lukáč 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 12.74
3 Matouš VelebaMatouš Veleba 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 12.79
4 Štěpán DrbohlavŠtěpán Drbohlav 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 12.81
5 Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 13.21
6 Jan TomášJan Tomáš 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 13.44
7 Jakub VéleJakub Véle 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 13.48
7 Tobiáš LangerTobiáš Langer 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 13.48
9 Adam ŠritrAdam Šritr 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 13.96
10 Štěpán ZáleskýŠtěpán Záleský 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 15.86
Štěpán VytinaŠtěpán Vytina 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 DNS
David ZajgerDavid Zajger 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 DNS

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 17.6.2020 - 16:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta MarkováAneta Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 10.35
2 Tereza MarkováTereza Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 11.03
3 Viktorie BřeznováViktorie Březnová 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 11.34
4 Hannah MarkováHannah Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 12.37
5 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 12.69
6 Lucie LiškováLucie Lišková 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 13.02
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 17.6.2020 - 16:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valeriya KotelyaValeriya Kotelya 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 13.37
2 Barbora KněbortováBarbora Kněbortová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 13.60
3 Emma PatočkováEmma Patočková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 14.82
4 Vanessa ZárybnickáVanessa Zárybnická 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 14.89
5 Anna ŠilhánováAnna Šilhánová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 16.80
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 17.6.2020 - 16:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ellen TrosbergováEllen Trosbergová 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 11.66
2 Marie KonopkováMarie Konopková 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 13.65
3 Aneta LoudováAneta Loudová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 14.29
4 Melisa DlaskováMelisa Dlasková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 14.85
5 Adéla ŠilhánováAdéla Šilhánová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 15.21
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta MarkováAneta Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 10.35
2 Tereza MarkováTereza Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 11.03
3 Viktorie BřeznováViktorie Březnová 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 11.34
4 Ellen TrosbergováEllen Trosbergová 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 11.66
5 Hannah MarkováHannah Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 12.37
6 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 12.69
7 Lucie LiškováLucie Lišková 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 13.02
8 Valeriya KotelyaValeriya Kotelya 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 13.37
9 Barbora KněbortováBarbora Kněbortová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 13.60
10 Marie KonopkováMarie Konopková 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 13.65
11 Aneta LoudováAneta Loudová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 14.29
12 Emma PatočkováEmma Patočková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 14.82
13 Melisa DlaskováMelisa Dlasková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 14.85
14 Vanessa ZárybnickáVanessa Zárybnická 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 14.89
15 Adéla ŠilhánováAdéla Šilhánová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 15.21
16 Anna ŠilhánováAnna Šilhánová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 16.80

4 x 100 m - Ml. žáci

(st, 17.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veleba, Šteigr, Vaníček, Mařas Veleba, Šteigr, Vaníček, Mařas AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 57.60
2 Drbohlav, Langer, Šritr, Tomáš Drbohlav, Langer, Šritr, Tomáš AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 60.02
3 Lukáč, Plecháček, Archman, Karásek Lukáč, Plecháček, Archman, Karásek AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 60.38
4 Bureš, Véle, Chalupa, Záleský Bureš, Véle, Chalupa, Záleský AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 62.72
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Ml. žákyně

(st, 17.6.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marková, Marková, Lišková, Trosbergová Marková, Marková, Lišková, Trosbergová AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 55.23
2 Březnová, Kvapilová, Dlasková, Holubová Březnová, Kvapilová, Dlasková, Holubová AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 60.37
3 Hrdinová, Kněbortová, Konopková, Kotelya Hrdinová, Kněbortová, Konopková, Kotelya AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 64.23
4 Loudová, Patočková, Šilhánová, Šilhánová Loudová, Patočková, Šilhánová, Šilhánová AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 65.70
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Atletická přípravka-hoši

(st, 17.6.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Drda, Pospíšil, Fejfar, Novotný Drda, Pospíšil, Fejfar, Novotný AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 64.28
2 Hlaváč, Pleštil, Korda, Šenk Hlaváč, Pleštil, Korda, Šenk AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 67.95
3 Mařas, Novotný, Fejfar, Mikšovský Mařas, Novotný, Fejfar, Mikšovský AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 69.34
4 Kraus, Kroupa, Štoček, Komrska Kraus, Kroupa, Štoček, Komrska AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 69.59
5 Lebeda, Stringer, Holeček, Kocour Lebeda, Stringer, Holeček, Kocour AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 75.09
6 Bařinka, Hašek, Pokorný, Konopka Bařinka, Hašek, Pokorný, Konopka AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 77.34
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Atletická přípravka-dívky

(st, 17.6.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Malečková, Rucká, Jelinková, Bártová Malečková, Rucká, Jelinková, Bártová AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 62.41
2 Donátová, Grofová, Matoušová, Lukešová Donátová, Grofová, Matoušová, Lukešová AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 64.81
3 Čermáková, Vebrová, Štočková, Blažková Čermáková, Vebrová, Štočková, Blažková AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 66.81
4 Balcarová, Borůfková, Novotná, Nekutová Balcarová, Borůfková, Novotná, Nekutová AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 72.33
5 Bubeníková, Skrbková, Koťátková, Hlůžová Bubeníková, Skrbková, Koťátková, Hlůžová AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 73.15
6 Brustmanová, Hrubá, Marešová, Vrzáňová Brustmanová, Hrubá, Marešová, Vrzáňová AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 77.29
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(st, 17.6.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Šimon MrázikŠimon Mrázik
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 3 1.35
2 Dominik ArchmanDominik Archman
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
08 1 1.25
3 Tobiáš LangerTobiáš Langer
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 2 1.25
Štěpán VytinaŠtěpán Vytina
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
08 4 NM
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 17.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Aneta MarkováAneta Marková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
08 1 1.43
2 Viktorie BřeznováViktorie Březnová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 2 1.30
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(st, 17.6.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniela HrdinováDaniela Hrdinová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 4 08.39 0.0
2 Natálie HolubováNatálie Holubová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 2 07.96 0.0
3 Adéla BradáčováAdéla Bradáčová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 3 07.55 0.0
4 Marie KonopkováMarie Konopková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 5 07.07 0.0
Kateřina DvorskáKateřina Dvorská
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 1 DNS 0.0
Celkem 5 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(st, 17.6.2020 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub TřešňákJakub Třešňák
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 1 05.05 0.0
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(st, 17.6.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie HolubováNatálie Holubová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 1 21.10 0.0
2 Daniela HrdinováDaniela Hrdinová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 4 18.22 0.0
3 Emma PatočkováEmma Patočková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
08 5 13.37 0.0
4 Adéla BradáčováAdéla Bradáčová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 3 09.29 0.0
Stela RulcováStela Rulcová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 2 DNS 0.0
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(st, 17.6.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub ŠteigrJakub Šteigr
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 7 26.90 0.0
2 Vojtěch KarásekVojtěch Karásek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 1 23.51 0.0
3 Sebastián BurešSebastián Bureš
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 5 17.89 0.0
4 Kryštof ChalupaKryštof Chalupa
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
08 6 17.76 0.0
5 Jan TomášJan Tomáš
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 3 17.38 0.0
6 Šimon MrázikŠimon Mrázik
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 2 15.07 0.0
7 Jakub VéleJakub Véle
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 4 14.84 0.0
Celkem 7 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(st, 17.6.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vítek PospíšilVítek Pospíšil
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
10 17 34.70 0.0
2 Ondřej ŠenkOndřej Šenk
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 20 32.61 0.0
3 Jan MikšovskýJan Mikšovský
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
09 12 31.72 0.0
4 Martin FejfarMartin Fejfar
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
11 23 28.58 0.0
5 Jakub MařasJakub Mařas
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
10 26 26.97 0.0
6 Jakub NovotnýJakub Novotný
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
09 27 26.35 0.0
7 Maksym KordaMaksym Korda
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 9 26.20 0.0
8 Filip DrdaFilip Drda
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
10 22 26.02 0.0
9 Jan BařinkaJan Bařinka
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
12 21 24.88 0.0
10 David DonátDavid Donát
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
11 2 23.82 0.0
11 Vojtěch SedláčekVojtěch Sedláček
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
09 18 23.24 0.0
12 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
13 16 21.35 0.0
13 Matyáš KroupaMatyáš Kroupa
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
10 10 21.23 0.0
14 Kryštof NovotnýKryštof Novotný
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
12 28 19.84 0.0
15 Michal FejfarMichal Fejfar
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
09 24 18.44 0.0
16 Jakub HlaváčJakub Hlaváč
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 4 17.90 0.0
17 Vojtěch KomrskaVojtěch Komrska
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
10 7 17.86 0.0
18 Jan PleštilJan Pleštil
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 14 17.47 0.0
19 Finlay StringerFinlay Stringer
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
12 19 17.45 0.0
20 František KocourFrantišek Kocour
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
12 6 17.33 0.0
21 David LebedaDavid Lebeda
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
09 11 15.69 0.0
22 Rostislav ŠtočekRostislav Štoček
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
12 29 15.29 0.0
23 Mikuláš BělonožníkMikuláš Bělonožník
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
12 1 14.43 0.0
24 Ondřej PokornýOndřej Pokorný
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
12 15 14.36 0.0
25 Martin KapounMartin Kapoun
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
12 11.38 0.0
26 Daniel HolečekDaniel Holeček
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
11 5 10.68 0.0
27 Adam HašekAdam Hašek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
12 3 10.45 0.0
28 Tomáš KrausTomáš Kraus
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
10 25 08.71 0.0
29 Tomáš KonopkaTomáš Konopka
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
10 8 08.09 0.0
30 Rostislav PachotaRostislav Pachota
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
13 13 07.62 0.0
Celkem 30 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(st, 17.6.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jessica Stella RuckáJessica Stella Rucká
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
10 30 35.55 0.0
2 Monika BlažkováMonika Blažková
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 20 29.65 0.0
3 Julie HronováJulie Hronová
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 26 28.63 0.0
4 Anežka DonátováAnežka Donátová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
09 22 26.89 0.0
5 Barbora HolubováBarbora Holubová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
10 6 25.20 0.0
6 Lucie VebrováLucie Vebrová
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 32 23.48 0.0
7 Natálie BártováNatálie Bártová
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 19 22.20 0.0
8 Kristýna JelinkováKristýna Jelinková
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 27 22.09 0.0
9 Barbora GrofováBarbora Grofová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
09 23 21.40 0.0
10 Stella MarečkováStella Marečková
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
10 28 20.52 0.0
11 Barbora SolfronkováBarbora Solfronková
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 17 20.28 0.0
12 Zuzana NekutováZuzana Nekutová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
12 29 19.13 0.0
13 Vilma ČermákováVilma Čermáková
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 21 18.14 0.0
14 Veronika HlůžováVeronika Hlůžová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
11 24 16.75 0.0
15 Anna BorůfkováAnna Borůfková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
09 2 16.73 0.0
16 Anna BubeníkováAnna Bubeníková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
10 4 16.13 0.0
17 Adéla MatoušováAdéla Matoušová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
10 13 15.74 0.0
18 Sofie SkrbkováSofie Skrbková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
12 16 15.52 0.0
19 Kateřina VrzáňováKateřina Vrzáňová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
11 18 15.48 0.0
20 Sandra ČernáSandra Černá
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 5 14.61 0.0
21 Veronika LukešováVeronika Lukešová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
11 10 14.29 0.0
22 Tereza NovotnáTereza Novotná
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
09 15 14.22 0.0
23 Anděla KrupkováAnděla Krupková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
10 9 13.98 0.0
24 Alice ŠtočkováAlice Štočková
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 31 13.66 0.0
25 Elen HrubáElen Hrubá
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
11 7 12.41 0.0
26 Adéla MarešováAdéla Marešová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
12 12 11.59 0.0
27 Jana BalcarováJana Balcarová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
10 1 11.00 0.0
28 Eliška KapounováEliška Kapounová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
10 10.97 0.0
29 Zuzana MizerováZuzana Mizerová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
11 14 09.30 0.0
30 Sabina HorčičkováSabina Horčičková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
12 25 09.28 0.0
31 Julie MalinováJulie Malinová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
13 11 09.20 0.0
32 Emilie BrustmanováEmilie Brustmanová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
12 3 08.60 0.0
33 Nela ZárybnickáNela Zárybnická
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
13 33 08.47 0.0
34 Aneta KoťátkováAneta Koťátková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
12 8 08.11 0.0
Agáta ŽváčkováAgáta Žváčková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
10 34 DNS 0.0
Celkem 35 závodníků