Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kolo KPD a J starší žactvo

Hradec Králové (21. 6. 2020)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 21.6.2020 - 10:45) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 07.64 11.00
2 Adam ŠašekAdam Šašek 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 07.90 9.00
3 Vladimír BílekVladimír Bílek 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 07.97 8.00
4 Lukáš WenkeLukáš Wenke 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 08.18 7.00
5 Matěj ČermákMatěj Čermák 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 8 08.19 6.00
6 Matěj HájekMatěj Hájek 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 08.40 4.00
7 Timotej MalýTimotej Malý 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 08.71 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 21.6.2020 - 10:45) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŘíhaJakub Říha 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 08.39 5.00
2 12 Filip JavůrekFilip Javůrek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 08.62 3.00
3 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 8 08.73
4 13 Jiří ToucJiří Touc 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 08.84
5 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 08.90
6 Lukáš KřížekLukáš Křížek 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 7 08.91
7 4 Michal ZemanMichal Zeman 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 09.07
8 Sebastian HaukSebastian Hauk 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 09.18
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 21.6.2020 - 10:45) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ČeřovskýAdam Čeřovský 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 6 08.70 2.00
2 Jakub KňákalJakub Kňákal 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 7 09.08
3 Robert KopeckýRobert Kopecký 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 09.15
4 56 Michal KoldovskýMichal Koldovský 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 09.35
5 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 09.46
6 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 09.83
8 Filip KlazarFilip Klazar 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 DQ
Poznámky:
DQ 162.8
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (ne, 21.6.2020 - 10:45) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš ValentaTomáš Valenta 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 7 08.92
2 20 Václav DvořákVáclav Dvořák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 09.03
3 Jiří ArnoštJiří Arnošt 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 09.87
4 Lukáš KubíčekLukáš Kubíček 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 10.14
5 Vít ErlebachVít Erlebach 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 10.15
6 Matěj PomeznýMatěj Pomezný 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 10.87
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 07.64 11.00
2 Adam ŠašekAdam Šašek 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 07.90 9.00
3 Vladimír BílekVladimír Bílek 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 07.97 8.00
4 Lukáš WenkeLukáš Wenke 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 08.18 7.00
5 Matěj ČermákMatěj Čermák 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 8 08.19 6.00
6 Jakub ŘíhaJakub Říha 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 08.39 5.00
7 Matěj HájekMatěj Hájek 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 08.40 4.00
8 12 Filip JavůrekFilip Javůrek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 08.62 3.00
9 Adam ČeřovskýAdam Čeřovský 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 6 08.70 2.00
10 Timotej MalýTimotej Malý 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 08.71 1.00
11 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 8 08.73
12 13 Jiří ToucJiří Touc 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 08.84
13 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 08.90
14 Lukáš KřížekLukáš Křížek 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 7 08.91
15 Tomáš ValentaTomáš Valenta 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 7 08.92
16 20 Václav DvořákVáclav Dvořák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 09.03
17 4 Michal ZemanMichal Zeman 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 09.07
18 Jakub KňákalJakub Kňákal 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 7 09.08
19 Robert KopeckýRobert Kopecký 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 09.15
20 Sebastian HaukSebastian Hauk 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 09.18
21 56 Michal KoldovskýMichal Koldovský 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 09.35
22 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 09.46
23 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 09.83
24 Jiří ArnoštJiří Arnošt 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 09.87
25 Lukáš KubíčekLukáš Kubíček 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 10.14
26 Vít ErlebachVít Erlebach 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 10.15
27 Matěj PomeznýMatěj Pomezný 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 10.87
8 Filip KlazarFilip Klazar 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 DQ

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 21.6.2020 - 10:30) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 07.83 11.00
2 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 08.12 9.00
3 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 08.43 8.00
4 Elena SoučkováElena Součková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 08.53 7.00
5 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 7 08.54 6.00
6 Kristýna SoučkováKristýna Součková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 08.59 5.00
7 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 8 08.82 2.00
8 Anežka HorníkováAnežka Horníková 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 08.97
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 21.6.2020 - 10:30) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Etiennette KolářováEtiennette Kolářová 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 08.65 4.00
2 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 08.80 3.00
3 Anna LiškováAnna Lišková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 08.93
4 Magdaléna VondroušováMagdaléna Vondroušová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 08.94
5 Dorota BrumlichováDorota Brumlichová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 09.09
6 Amálie VávrováAmálie Vávrová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 09.10
7 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 09.12
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 21.6.2020 - 10:30) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 08.87 1.00
2 Angelika HaukováAngelika Hauková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 08.96
3 Šárka LepltováŠárka Lepltová 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 09.04
4 Rosalie KovačičováRosalie Kovačičová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 09.27
5 33 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 09.38
6 Nela HillermannováNela Hillermannová 06 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 4 09.48
7 Nicole KozákováNicole Kozáková 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 7 09.65
MS Tereza TomáškováTereza Tomášková 06 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 09.74
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (ne, 21.6.2020 - 10:30) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 42 Josefína ŠturmováJosefína Šturmová 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 7 09.49
MS Anežka ŠebkováAnežka Šebková 06 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 09.56
3 Lucie ReichsteinováLucie Reichsteinová 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 09.96
4 Ema HejnováEma Hejnová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 10.17
5 Kateřina KynčlováKateřina Kynčlová 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4 11.58
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 07.83 11.00
2 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 08.12 9.00
3 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 08.43 8.00
4 Elena SoučkováElena Součková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 08.53 7.00
5 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 7 08.54 6.00
6 Kristýna SoučkováKristýna Součková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 08.59 5.00
7 Etiennette KolářováEtiennette Kolářová 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 08.65 4.00
8 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 08.80 3.00
9 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 8 08.82 2.00
10 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 08.87 1.00
11 Anna LiškováAnna Lišková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 08.93
12 Magdaléna VondroušováMagdaléna Vondroušová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 08.94
13 Angelika HaukováAngelika Hauková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 08.96
14 Anežka HorníkováAnežka Horníková 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 08.97
15 Šárka LepltováŠárka Lepltová 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 09.04
16 Dorota BrumlichováDorota Brumlichová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 09.09
17 Amálie VávrováAmálie Vávrová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 09.10
18 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 09.12
19 Rosalie KovačičováRosalie Kovačičová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 09.27
20 33 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 09.38
21 Nela HillermannováNela Hillermannová 06 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 4 09.48
22 42 Josefína ŠturmováJosefína Šturmová 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 7 09.49
23 Anežka ŠebkováAnežka Šebková 06 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 09.56
24 Nicole KozákováNicole Kozáková 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 7 09.65
25 Tereza TomáškováTereza Tomášková 06 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 09.74
26 Lucie ReichsteinováLucie Reichsteinová 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 09.96
27 Ema HejnováEma Hejnová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 10.17
28 Kateřina KynčlováKateřina Kynčlová 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4 11.58

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 21.6.2020 - 11:30) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 17.76 11.00
2 Dominik NovákDominik Novák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 18.14 9.00
3 Adam ŠašekAdam Šašek 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 18.52 8.00
4 Adam HalířAdam Halíř 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 19.01 7.00
5 Filip PostupaFilip Postupa 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 19.10 6.00
6 Marek MatějákMarek Matěják 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 19.86 4.00
Poznámky:
KP jednotlivci: 1. Šrejber Michal TRUTN 2. Novák Dominik HKRAL 3. Šašek Adam TRUTN
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 21.6.2020 - 11:30) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 36 Michal HamplMichal Hampl 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 20.32 3.00
2 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 21.14 1.00
3 Adam ČeřovskýAdam Čeřovský 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 4 21.16
4 Robert KopeckýRobert Kopecký 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 22.31
5 Jonáš JežekJonáš Ježek 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 22.59
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 21.6.2020 - 11:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Mikuláš Rudolf CoganMikuláš Rudolf Cogan 05 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4 18.62
2 Jakub ŘíhaJakub Říha 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 20.62 2.00
3 Lukáš KřížekLukáš Křížek 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 22.77
4 53 Jan VitvarJan Vitvar 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 23.78
5 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 24.63
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 21.6.2020 - 11:30) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 24 Daniel HornychDaniel Hornych 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 19.83 5.00
2 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 23.28
3 27 Vojtěch StierandVojtěch Stierand 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 23.37
4 Vít ErlebachVít Erlebach 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 25.83
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 17.76 11.00
2 Dominik NovákDominik Novák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 18.14 9.00
3 Adam ŠašekAdam Šašek 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 18.52 8.00
4 Mikuláš Rudolf CoganMikuláš Rudolf Cogan 05 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4 18.62
5 Adam HalířAdam Halíř 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 19.01 7.00
6 Filip PostupaFilip Postupa 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 19.10 6.00
7 24 Daniel HornychDaniel Hornych 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 19.83 5.00
8 Marek MatějákMarek Matěják 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 19.86 4.00
9 36 Michal HamplMichal Hampl 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 20.32 3.00
10 Jakub ŘíhaJakub Říha 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 20.62 2.00
11 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 21.14 1.00
12 Adam ČeřovskýAdam Čeřovský 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 4 21.16
13 Robert KopeckýRobert Kopecký 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 22.31
14 Jonáš JežekJonáš Ježek 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 22.59
15 Lukáš KřížekLukáš Křížek 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 22.77
16 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 23.28
17 27 Vojtěch StierandVojtěch Stierand 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 23.37
18 53 Jan VitvarJan Vitvar 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 23.78
19 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 24.63
20 Vít ErlebachVít Erlebach 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 25.83

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 21.6.2020 - 11:45) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 18.93 11.00
2 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 19.51 9.00
3 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 19.86 8.00
4 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 19.92 7.00
5 Barbora FicencováBarbora Ficencová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 20.04 6.00
6 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 20.12 5.00
Poznámky:
KP jednotlivci: 1. Kaplanová Tatiana HKRAL 2. Havlíčková Anna HKRAL 3. Blatníková Markéta HKRAL
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 21.6.2020 - 11:45) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BašováMichaela Bašová 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 20.52 4.00
2 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 20.73 3.00
3 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 20.95 2.00
4 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 21.14
5 Etiennette KolářováEtiennette Kolářová 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 21.53
6 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 21.68
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 21.6.2020 - 11:45) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 1 21.13 1.00
2 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 21.58
3 Kathrin HohbergKathrin Hohberg 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 21.59
4 Ema DucháčováEma Ducháčová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 21.74
5 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 21.79
6 Julie LukáškováJulie Lukášková 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 21.84
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 21.6.2020 - 11:45) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna VondroušováMagdaléna Vondroušová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 21.69
2 Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 21.79
3 Tereza MikešováTereza Mikešová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 22.59
4 Dorota BrumlichováDorota Brumlichová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 22.61
5 Nela HillermannováNela Hillermannová 06 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 6 23.42
Sofie ErnestováSofie Ernestová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 21.6.2020 - 11:45) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 22.57
2 Anna PickováAnna Picková 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 23.20
3 45 Eva Pavlína WeberEva Pavlína Weber 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 23.62
4 Natálie SchusterovaNatálie Schusterova 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 23.64
5 Natálie PaarováNatálie Paarová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 23.67
6 Anežka ŘičánkováAnežka Řičánková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 24.60
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 21.6.2020 - 11:45) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta MikešováAneta Mikešová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 22.26
2 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 22.64
3 Rosalie KovačičováRosalie Kovačičová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 22.89
4 Beáta KrejčíBeáta Krejčí 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 23.89
5 Lucie ReichsteinováLucie Reichsteinová 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 23.94
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (ne, 21.6.2020 - 11:45) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 21.86
2 Šárka LepltováŠárka Lepltová 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 22.15
3 Angelika HaukováAngelika Hauková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 22.23
4 Kateřina KynčlováKateřina Kynčlová 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 27.40
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 18.93 11.00
2 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 19.51 9.00
3 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 19.86 8.00
4 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 19.92 7.00
5 Barbora FicencováBarbora Ficencová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 20.04 6.00
6 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 20.12 5.00
7 Michaela BašováMichaela Bašová 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 20.52 4.00
8 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 20.73 3.00
9 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 20.95 2.00
10 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 1 21.13 1.00
11 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 21.14
12 Etiennette KolářováEtiennette Kolářová 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 21.53
13 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 21.58
14 Kathrin HohbergKathrin Hohberg 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 21.59
15 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 21.68
16 Magdaléna VondroušováMagdaléna Vondroušová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 21.69
17 Ema DucháčováEma Ducháčová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 21.74
18 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 21.79
18 Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 21.79
20 Julie LukáškováJulie Lukášková 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 21.84
21 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 21.86
22 Šárka LepltováŠárka Lepltová 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 22.15
23 Angelika HaukováAngelika Hauková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 22.23
24 Aneta MikešováAneta Mikešová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 22.26
25 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 22.57
26 Tereza MikešováTereza Mikešová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 22.59
27 Dorota BrumlichováDorota Brumlichová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 22.61
28 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 22.64
29 Rosalie KovačičováRosalie Kovačičová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 22.89
30 Anna PickováAnna Picková 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 23.20
31 Nela HillermannováNela Hillermannová 06 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 6 23.42
32 45 Eva Pavlína WeberEva Pavlína Weber 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 23.62
33 Natálie SchusterovaNatálie Schusterova 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 23.64
34 Natálie PaarováNatálie Paarová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 23.67
35 Beáta KrejčíBeáta Krejčí 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 23.89
36 Lucie ReichsteinováLucie Reichsteinová 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 23.94
37 Anežka ŘičánkováAnežka Řičánková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 24.60
38 Kateřina KynčlováKateřina Kynčlová 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 27.40
Sofie ErnestováSofie Ernestová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 DNS

800 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 21.6.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS 6 František KuhnFrantišek Kuhn 06 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 11 2:19.02
2 24 Daniel HornychDaniel Hornych 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4 2:22.85 11.00
3 36 Michal HamplMichal Hampl 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 2:27.71 9.00
4 3 Lukáš PetrželaLukáš Petržela 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13 2:28.55 8.00
5 22 Lukáš SeidlLukáš Seidl 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 2:30.72 7.00
MS 26 Matěj KubíčekMatěj Kubíček 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 2:31.74
7 13 Jiří ToucJiří Touc 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 14 2:36.54 6.00
8 23 Gabriel HusárGabriel Husár 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 9 2:38.27 5.00
9 40 Adam NagyAdam Nagy 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 2:40.73 4.00
10 20 Václav DvořákVáclav Dvořák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 2:43.43 3.00
11 43 Filiz BagerFiliz Bager 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 2:44.95 2.00
12 2 Antonín MalichAntonín Malich 06 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 12 2:47.15 1.00
13 27 Vojtěch StierandVojtěch Stierand 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 2:47.41
14 4 Michal ZemanMichal Zeman 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15 3:04.77
15 16 Zdeněk KarbanZdeněk Karban 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10 3:11.41
Poznámky:
KP jednotlivci: 1. Kuhn František UPICE 2. Hornych Daniel SPAVR 3. Hampl Michal TRUTN
Celkem 15 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 21.6.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 14 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 2:32.30 11.00
2 35 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 2:33.53 9.00
3 48 Barbora DohnalováBarbora Dohnalová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 2:34.04 8.00
4 59 Anežka SeifertováAnežka Seifertová 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 10 2:37.15 7.00
5 28 Michaela MetelkováMichaela Metelková 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 2:37.41 6.00
6 46 Aneta GultováAneta Gultová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 2:40.03 5.00
7 33 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 2:40.19 4.00
8 49 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 11 2:40.89 3.00
9 17 Anežka MaláAnežka Malá 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 8 2:41.80 2.00
MS 47 Gabriela MaláGabriela Malá 05 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 9 2:44.57
11 39 Barbora HudouskováBarbora Hudousková 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 2:46.96
Poznámky:
KP jednotlivci: 1. Flečková Nikol TRUTN 2. Havlíčková Tereza HKRAL 3. Dohnalová Barbora NMMET
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (ne, 21.6.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 45 Eva Pavlína WeberEva Pavlína Weber 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 2:45.33 1.00
2 18 Ema ThieleEma Thiele 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 2:46.19
3 21 Renata SkálováRenata Skálová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 2:50.39
4 37 Dagmar KolářováDagmar Kolářová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 2:51.19
5 58 Klára DvořákováKlára Dvořáková 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 2:54.36
MS 42 Josefína ŠturmováJosefína Šturmová 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 6 2:54.82
7 32 Lucie ŽalskáLucie Žalská 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 8 2:59.99
8 34 Eliška BuďárkováEliška Buďárková 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 3:23.51
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 14 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 2:32.30 11.00
2 35 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 2:33.53 9.00
3 48 Barbora DohnalováBarbora Dohnalová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 2:34.04 8.00
4 59 Anežka SeifertováAnežka Seifertová 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 10 2:37.15 7.00
5 28 Michaela MetelkováMichaela Metelková 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 2:37.41 6.00
6 46 Aneta GultováAneta Gultová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 2:40.03 5.00
7 33 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 2:40.19 4.00
8 49 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 11 2:40.89 3.00
9 17 Anežka MaláAnežka Malá 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 8 2:41.80 2.00
10 47 Gabriela MaláGabriela Malá 05 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 9 2:44.57
11 45 Eva Pavlína WeberEva Pavlína Weber 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 2:45.33 1.00
12 18 Ema ThieleEma Thiele 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 2:46.19
13 39 Barbora HudouskováBarbora Hudousková 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 2:46.96
14 21 Renata SkálováRenata Skálová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 2:50.39
15 37 Dagmar KolářováDagmar Kolářová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 2:51.19
16 58 Klára DvořákováKlára Dvořáková 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 2:54.36
17 42 Josefína ŠturmováJosefína Šturmová 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 6 2:54.82
18 32 Lucie ŽalskáLucie Žalská 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 8 2:59.99
19 34 Eliška BuďárkováEliška Buďárková 05 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 3:23.51

3000 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 21.6.2020 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 54 Jakub SalabaJakub Salaba 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 10:48.38 11.00
2 7 Jaroslav HanzlJaroslav Hanzl 05 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 1 11:07.61 9.00
3 55 Ondřej LockerOndřej Locker 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 11:27.75 8.00
4 56 Michal KoldovskýMichal Koldovský 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4 12:37.87 7.00
5 8 Filip KlazarFilip Klazar 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 12:37.89 6.00
6 53 Jan VitvarJan Vitvar 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 7 13:41.00 5.00
12 Filip JavůrekFilip Javůrek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 DNS
Poznámky:
KP jednotlivci: 1. Salaba Jakub JILEM 2. Hanzl Jaroslav DVKRA 3. Locke Ondřej DOBRU
Celkem 7 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 21.6.2020 - 10:15) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Lukáš PetrželaLukáš Petržela 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 15.43 11.00
2 Adam HalířAdam Halíř 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 16.13 9.00
3 Martin PeteraMartin Petera 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 17.17 8.00
Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 21.6.2020 - 10:15) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 19.53 7.00
2 Jonáš JežekJonáš Ježek 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 20.59 6.00
3 Matěj PomeznýMatěj Pomezný 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 23.81 5.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Lukáš PetrželaLukáš Petržela 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 15.43 11.00
2 Adam HalířAdam Halíř 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 16.13 9.00
3 Martin PeteraMartin Petera 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 17.17 8.00
4 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 19.53 7.00
5 Jonáš JežekJonáš Ježek 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 20.59 6.00
6 Matěj PomeznýMatěj Pomezný 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 23.81 5.00
Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 DNF

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 21.6.2020 - 10:00) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 15.29 11.00
2 Barbora FicencováBarbora Ficencová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 15.41 9.00
3 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 15.72 8.00
4 Bára StrnádkováBára Strnádková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 15.77 7.00
5 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 7 17.43 5.00
6 Jana SoučkováJana Součková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 17.50 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 21.6.2020 - 10:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára VymetalováKlára Vymetalová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 16.39 6.00
2 Lucie MatyášováLucie Matyášová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 18.05 3.00
3 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 18.56 2.00
4 Sofie DittrichováSofie Dittrichová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 18.62 1.00
5 Emily RegentováEmily Regentová 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 19.83
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 15.29 11.00
2 Barbora FicencováBarbora Ficencová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 15.41 9.00
3 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 15.72 8.00
4 Bára StrnádkováBára Strnádková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 15.77 7.00
5 Klára VymetalováKlára Vymetalová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 16.39 6.00
6 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 7 17.43 5.00
7 Jana SoučkováJana Součková 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 17.50 4.00
8 Lucie MatyášováLucie Matyášová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 18.05 3.00
9 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 18.56 2.00
10 Sofie DittrichováSofie Dittrichová 06 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 18.62 1.00
11 Emily RegentováEmily Regentová 06 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 19.83

4 x 60 m - Žáci

(ne, 21.6.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Petržela, Mrha, Jahodka, Novák Petržela, Mrha, Jahodka, Novák TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 29.16 11.00
2 Wenke, Matěják, Šašek, Šrejber Wenke, Matěják, Šašek, Šrejber TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 30.09 9.00
3 8 Klazar, Vitvar, Koldovský, Erlebach Klazar, Vitvar, Koldovský, Erlebach Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4 34.58 8.00
4 Valenta, Ježek, Hauk, Salaba Valenta, Ježek, Hauk, Salaba TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 35.31 7.00
5 2 Malich, Lieser, Kňákal, Čeřovský Malich, Lieser, Kňákal, Čeřovský TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 5 40.19 6.00
Kloutvor, Čermák, Bílek, Špicar Kloutvor, Čermák, Bílek, Špicar Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 DQ
Poznámky:
DQ 170.7 KP jednotlivci: 1. Petržela L., Mrha L., Jahodka J., Novák D. HKRAL 2. Wenke L., Matěják M., Šašek A., Šrejber M. TRUTN 3. Klazar F., Vitvar J., Koldovský M., Erlebach V. SPAVR
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 21.6.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kaplanová, Pražáková, Blatníková, Havlíčková Kaplanová, Pražáková, Blatníková, Havlíčková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 29.99 11.00
2 Soukupová, Vymetalová, Strnádková, Návratová Soukupová, Vymetalová, Strnádková, Návratová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 31.63 9.00
3 Hochsteigerová, Kopecká, Tázlerová, Voborníková Hochsteigerová, Kopecká, Tázlerová, Voborníková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 32.32 7.00
4 Horníková, Besperátová, Hohberg, Bašová Horníková, Besperátová, Hohberg, Bašová Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 32.59 6.00
5 Budínová, Lukšová, Kunertová, Vávrová Budínová, Lukšová, Kunertová, Vávrová TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 34.98 1.00
6 Brumlichová, Paarová, Dohnalová, Gultová Brumlichová, Paarová, Dohnalová, Gultová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 35.33
Poznámky:
KP jednotlivci: 1. Kaplanová T., Pražáková D., Blatníková M., Havlíčková A. HKRAL 2. Soukupová K., Vymetalová K., Strnádková B., Návratová A. TRUTN 3. Štětinová K., Ovčariková M., Frejvaldová M., Matyášová L. HKRAL
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 21.6.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šmídová, Součková, Součková, Součková Šmídová, Součková, Součková, Součková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 31.71 8.00
2 49 Štětinová, Ovčariková, Frejvaldová, Matyášová Štětinová, Ovčariková, Frejvaldová, Matyášová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 33.69 3.00
3 Čechová, Mulačová, Lukášková, Picková Čechová, Mulačová, Lukášková, Picková TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 34.18 2.00
4 Řičánková, Žalská, Malá, Hauková Řičánková, Žalská, Malá, Hauková TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 36.30
5 Reichsteinová, Buďárková, Lepltová, Kynčlová Reichsteinová, Buďárková, Lepltová, Kynčlová Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 39.96
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 21.6.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Novotná, Hudousková, Dittrichová, Černovská Novotná, Hudousková, Dittrichová, Černovská TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 33.56 5.00
2 Kholová, Síbrová, Štveráková, Vondroušová Kholová, Síbrová, Štveráková, Vondroušová TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 33.60 4.00
3 Kovačičová, Lišková, Škodová, Konrádová Kovačičová, Lišková, Škodová, Konrádová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 35.12
4 21 Skálová, Dvořáková, Čtvrtečková, Weber Skálová, Dvořáková, Čtvrtečková, Weber SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 36.62
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kaplanová, Pražáková, Blatníková, Havlíčková Kaplanová, Pražáková, Blatníková, Havlíčková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 29.99 11.00
2 Soukupová, Vymetalová, Strnádková, Návratová Soukupová, Vymetalová, Strnádková, Návratová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 31.63 9.00
3 Šmídová, Součková, Součková, Součková Šmídová, Součková, Součková, Součková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 31.71 8.00
4 Hochsteigerová, Kopecká, Tázlerová, Voborníková Hochsteigerová, Kopecká, Tázlerová, Voborníková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 32.32 7.00
5 Horníková, Besperátová, Hohberg, Bašová Horníková, Besperátová, Hohberg, Bašová Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 32.59 6.00
6 Novotná, Hudousková, Dittrichová, Černovská Novotná, Hudousková, Dittrichová, Černovská TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 33.56 5.00
7 Kholová, Síbrová, Štveráková, Vondroušová Kholová, Síbrová, Štveráková, Vondroušová TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 33.60 4.00
8 49 Štětinová, Ovčariková, Frejvaldová, Matyášová Štětinová, Ovčariková, Frejvaldová, Matyášová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 33.69 3.00
9 Čechová, Mulačová, Lukášková, Picková Čechová, Mulačová, Lukášková, Picková TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 34.18 2.00
10 Budínová, Lukšová, Kunertová, Vávrová Budínová, Lukšová, Kunertová, Vávrová TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 34.98 1.00
11 Kovačičová, Lišková, Škodová, Konrádová Kovačičová, Lišková, Škodová, Konrádová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 35.12
12 Brumlichová, Paarová, Dohnalová, Gultová Brumlichová, Paarová, Dohnalová, Gultová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 35.33
13 Řičánková, Žalská, Malá, Hauková Řičánková, Žalská, Malá, Hauková TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 36.30
14 21 Skálová, Dvořáková, Čtvrtečková, Weber Skálová, Dvořáková, Čtvrtečková, Weber SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 36.62
15 Reichsteinová, Buďárková, Lepltová, Kynčlová Reichsteinová, Buďárková, Lepltová, Kynčlová Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 39.96

4 x 300 m - Žáci

(ne, 21.6.2020 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 24 Hornych, Bager, Husár, Křížek Hornych, Bager, Husár, Křížek Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4 3:09.24 11.00
2 40 Nagy, Postupa, Zolman, Dvořák Nagy, Postupa, Zolman, Dvořák TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 3:10.36 9.00
3 55 Locker, Touc, Stejskal, Kopecký Locker, Touc, Stejskal, Kopecký SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 3:14.71 8.00
Celkem 3 závodníků

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 21.6.2020 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ducháčová, Součková, Rychterová, Havlíčková Ducháčová, Součková, Rychterová, Havlíčková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 3:04.58 11.00
2 49 Štětinová, Frejvaldová, Fejová, Stejskalová Štětinová, Frejvaldová, Fejová, Stejskalová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 3:12.19 9.00
3 Vaňková, Pokorná, Jakouběová, Seifertová Vaňková, Pokorná, Jakouběová, Seifertová TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 3:15.62 8.00
4 Horáčková, Machová, Součková, Štveráková Horáčková, Machová, Součková, Štveráková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 3:27.31 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 21.6.2020 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikešová, Mikešová, Kolářová, Flečková Mikešová, Mikešová, Kolářová, Flečková TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 3:19.92 7.00
2 Šubrtová, Metelková, Hudousková, Thiele Šubrtová, Metelková, Hudousková, Thiele TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 3:20.93 6.00
3 Regentová, Lukášková, Picková, Kolářová Regentová, Lukášková, Picková, Kolářová TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 3:24.47 5.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ducháčová, Součková, Rychterová, Havlíčková Ducháčová, Součková, Rychterová, Havlíčková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 3:04.58 11.00
2 49 Štětinová, Frejvaldová, Fejová, Stejskalová Štětinová, Frejvaldová, Fejová, Stejskalová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 3:12.19 9.00
3 Vaňková, Pokorná, Jakouběová, Seifertová Vaňková, Pokorná, Jakouběová, Seifertová TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 3:15.62 8.00
4 Mikešová, Mikešová, Kolářová, Flečková Mikešová, Mikešová, Kolářová, Flečková TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 3:19.92 7.00
5 Šubrtová, Metelková, Hudousková, Thiele Šubrtová, Metelková, Hudousková, Thiele TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 3:20.93 6.00
6 Regentová, Lukášková, Picková, Kolářová Regentová, Lukášková, Picková, Kolářová TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 3:24.47 5.00
7 Horáčková, Machová, Součková, Štveráková Horáčková, Machová, Součková, Štveráková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 3:27.31 4.00

skok vysoký - Žáci

(ne, 21.6.2020 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.241.291.341.391.441.471.501.531.561.591.621.65 Body
1 Aleš KloutvorAleš Kloutvor
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 8 1.62 oooooooooxooxxx 11.00
2 Štěpán JiráskoŠtěpán Jirásko
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 7 1.62 -ooooxooooxxoxxoxxx 9.00
3 Jakub KarelJakub Karel
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 4 1.47 ooxoxoooxxx 8.00
4 Tomáš KačerTomáš Kačer
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 6 1.47 -ooxooxxoxxx 7.00
5 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 5 1.44 ooooxoxxx 6.00
6 Matěj HájekMatěj Hájek
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 2 1.39 ooooxxx 5.00
7 Jakub LieserJakub Lieser
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 3 1.34 oooxxx 4.00
8 Filip GrimFilip Grim
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 1 1.29 xooxxx 3.00
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(ne, 21.6.2020 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.241.291.341.371.401.431.461.491.521.551.581.60 Body
1 Daniela MacnarováDaniela Macnarová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 24 1.58 --o-o-oooxxoxxoxxx 11.00
2 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 25 1.55 --o-oooooxoxxx 9.00
3 Anežka KonrádováAnežka Konrádová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 4 1.43 ooooxooxxx 8.00
4 Kathrin HohbergKathrin Hohberg
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 23 1.43 ooxooxxooxxx 7.00
5 Natálie MládkováNatálie Mládková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 5 1.40 oooxooxxx 6.00
6 Elena SoučkováElena Součková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
06 18 1.37 ooooxxx 5.00
7 Tereza StejskalováTereza Stejskalová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 21 1.34 oxooxxx 4.00
8 Jolana MachováJolana Machová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 20 1.34 xoxxooxxx 3.00
9 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 7 1.34 ooxoxxx 2.00
10 Anna Terézia MrázkováAnna Terézia Mrázková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 6 1.34 oxoxoxxx 1.00
11 Flora BesperátováFlora Besperátová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 15 1.34 xoxxoxoxxx
12 Tereza SoučkováTereza Součková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 13 1.34 oxoxxoxxx
13= Linda KudrnáčováLinda Kudrnáčová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 12 1.34 oxxoxxoxxx
13= Sofie KábrtováSofie Kábrtová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 2 1.34 xoxoxxoxxx
15 Kamila BudínováKamila Budínová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 1 1.29 ooxxx
16 Michaela ŠubrtováMichaela Šubrtová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
05 22 1.29 xooxxx
17 Karolína ŠkodováKarolína Škodová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 8 1.29 xxooxxx
18 Anežka HorníkováAnežka Horníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 19 1.29 oxxoxx
19 Eliška KholováEliška Kholová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 3 1.24 xoxxx
Amélie MulačováAmélie Mulačová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
06 17 NM xxx
Aneta LukšováAneta Lukšová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 16 NM xxx
Michaela JakouběováMichaela Jakouběová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 10 NM xxx
32 Lucie ŽalskáLucie Žalská
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 9 NM xxx
Tereza PecháčkováTereza Pecháčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 11 NM xxx
Celkem 24 závodníků

skok o tyči - Žáci

(ne, 21.6.2020 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.601.701.801.902.002.102.202.302.402.502.652.752.85 Body
1 Jan JahodkaJan Jahodka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 5 2.75 --oo-o-ooxoxoxoxxx 11.00
2 Martin PeteraMartin Petera
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 4 2.20 oooooxxoxxoxxx 9.00
3 Jakub KarelJakub Karel
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 3 2.10 ooooooxxx 8.00
Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 2 NM xxx
Jiří ArnoštJiří Arnošt
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 1 NM xxx
Celkem 5 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(ne, 21.6.2020 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.601.701.801.902.002.102.202.302.40 Body
1 Aneta HochsteigerováAneta Hochsteigerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 2 2.30 oooooxooxoxxx 11.00
2 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 1 1.90 ooxoxoxxx 9.00
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Žáci

(ne, 21.6.2020 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik NovákDominik Novák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 20 5.57 +0.5 m/s 5.57  +0.55.09  +1.44.77  +0.75.574.77  +1.15.50  +0.73.34  +1.9 11.00
2 Lukáš MrhaLukáš Mrha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 19 5.41 -0.6 m/s x5.16  +2.15.08  +1.85.164.88  +1.54.71  +0.55.41  -0.6 9.00
3 Marek MatějákMarek Matěják
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 17 5.29 +0.8 m/s 5.02  +1.45.15  +0.84.54  +1.15.154.87  +2.35.29  +0.85.12  +0.7 8.00
4 Jan JahodkaJan Jahodka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 16 5.27 +1.5 m/s 5.27  +1.55.11  +2.04.76  +0.95.275.02  +2.45.04  +2.24.88  +2.1 7.00
5 Vladimír BílekVladimír Bílek
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 2 5.18 +2.0 m/s 4.75  +1.04.93  +1.64.89  +2.24.935.07  +0.45.03  +2.55.18  +2.0 6.00
6 David ŠpicarDavid Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 7 5.17 +2.0 m/s 5.17  +2.0x4.88  +0.45.17-xx 5.00
7 Matěj ČermákMatěj Čermák
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 3 4.83 +2.3 m/s 4.66 +1.2 m/s x4.57  +0.64.58  +0.84.584.66  +1.24.83  +2.34.79  +2.2 4.00
8 Martin PeteraMartin Petera
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 14 4.59 +4.4 m/s 4.57 +0.9 m/s 4.18  +0.44.41  +1.64.57  +0.94.57x4.37  +0.54.59  +4.4 3.00
9 40 Adam NagyAdam Nagy
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 12 4.47 +0.6 m/s 4.28  +1.84.47  +0.64.37  +0.64.470.00.00.0 2.00
10 Tomáš ValentaTomáš Valenta
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 18 4.45 +1.6 m/s 4.40  +0.14.45  +1.64.40  +1.24.450.00.00.0 1.00
11 Adam HalířAdam Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 15 4.41 +2.4 m/s 4.39 +0.3 m/s 4.39  +0.33.35  +0.44.41  +2.44.410.00.00.0
12 54 Jakub SalabaJakub Salaba
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 6 4.41 +0.4 m/s 4.29  +2.04.24  +1.04.41  +0.44.410.00.00.0
13 Filip GrimFilip Grim
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 11 4.29 +0.9 m/s 4.29  +0.94.21  +1.83.91  +1.64.290.00.00.0
14 Matěj HájekMatěj Hájek
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 13 4.20 +0.5 m/s 4.20  +0.54.12  +1.53.93  +0.64.200.00.00.0
15 Jakub KňákalJakub Kňákal
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 5 4.17 +1.6 m/s 3.63  +0.1x4.17  +1.64.170.00.00.0
16 Filip ZolmanFilip Zolman
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 10 3.92 +2.8 m/s 3.89 +1.0 m/s 3.61  +0.73.89  +1.03.92  +2.83.920.00.00.0
17 Jakub LieserJakub Lieser
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 9 3.79 +1.4 m/s x3.79  +1.43.64  +2.23.790.00.00.0
18 Sebastian HaukSebastian Hauk
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 4 3.75 +1.7 m/s 3.35  +1.53.75  +1.73.49  +1.83.750.00.00.0
19 Lukáš KubíčekLukáš Kubíček
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 8 3.18 +2.0 m/s x3.14  +1.23.18  +2.03.180.00.00.0
Kryštof AllmerKryštof Allmer
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Matěj PomeznýMatěj Pomezný
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 21 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Žákyně

(ne, 21.6.2020 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana ŠmídováJana Šmídová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
06 32 5.09 +0.9 m/s x4.96  +3.14.86  +1.74.96x4.80  +0.75.09  +0.9 11.00
2 Julie VaňkováJulie Vaňková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 33 4.97 +0.8 m/s 4.94  +1.3x4.93  +2.54.944.93  +1.2x4.97  +0.8 9.00
3 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 25 4.79 +2.6 m/s 4.53 +1.0 m/s 4.48  +1.4x4.53  +1.04.53x3.60  +1.14.79  +2.6 8.00
4 Barbora FicencováBarbora Ficencová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 4 4.69 +0.9 m/s 4.69  +0.94.58  +0.44.67  +0.04.69--4.63  +1.5 7.00
5 Michaela BašováMichaela Bašová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 1 4.67 +0.9 m/s 4.67  +0.9x4.53  +0.84.674.35  +2.1x- 6.00
6 Klára VymetalováKlára Vymetalová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 29 4.66 +2.5 m/s 4.64 +0.6 m/s 4.62  +2.34.45  +1.44.66  +2.54.664.64  +0.64.59  +0.24.53  +1.6 5.00
7 Anna TázlerováAnna Tázlerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 26 4.62 +2.5 m/s 4.46 +1.5 m/s 4.42  +1.14.62  +2.53.38  +2.64.623.57  +3.2x4.46  +1.5 4.00
8 Lucie MatyášováLucie Matyášová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 6 4.56 +1.7 m/s 4.56  +1.74.36  +1.44.38  +0.54.56x4.45  +1.0x 3.00
9 Bára StrnádkováBára Strnádková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 30 4.46 +1.5 m/s 4.46  +1.5x4.33  +2.64.460.00.00.0 2.00
10 Anežka KonrádováAnežka Konrádová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 28 4.46 +2.4 m/s xx4.46  +2.44.460.00.00.0 1.00
11 Martina ČechováMartina Čechová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
07 27 4.41 +0.9 m/s 4.37  +2.24.41  +0.94.33  +1.24.410.00.00.0
12 Amálie VávrováAmálie Vávrová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 24 4.39 +2.0 m/s 4.39  +2.04.13  +1.73.71  +2.14.390.00.00.0
13 Daniela PražákováDaniela Pražáková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
05 31 4.33 +1.2 m/s x3.31  +1.34.33  +1.24.330.00.00.0
14 Karolína ŠkodováKarolína Škodová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 18 4.29 +3.1 m/s 3.86 +1.4 m/s 4.29  +3.13.86  +1.4x4.290.00.00.0
15 Flora BesperátováFlora Besperátová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 2 4.20 +2.8 m/s x4.20  +2.8x4.200.00.00.0
16 Aneta MikešováAneta Mikešová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 20 4.18 +0.8 m/s 3.85  +2.93.82  +1.74.18  +0.84.180.00.00.0
17 Anna Terézia MrázkováAnna Terézia Mrázková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 22 4.06 +2.2 m/s 4.06 +1.8 m/s 3.98  +2.24.06  +2.24.06  +1.84.060.00.00.0
18 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 23 3.97 +1.6 m/s 3.86  +2.03.87  +2.73.97  +1.63.970.00.00.0
19 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 17 3.95 +1.7 m/s 3.95  +1.7xx3.950.00.00.0
20 Emily RegentováEmily Regentová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
06 16 3.94 +1.2 m/s x3.94  +1.23.90  +3.13.940.00.00.0
21 Aneta LukšováAneta Lukšová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 5 3.91 +1.7 m/s 3.91  +1.7x3.77  +1.53.910.00.00.0
22 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 21 3.91 +1.4 m/s x3.91  +1.4x3.910.00.00.0
23 Anna SedláčkováAnna Sedláčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 12 3.88 +0.7 m/s x3.88  +0.73.85  +0.13.880.00.00.0
24 Sofie KábrtováSofie Kábrtová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 15 3.88 +1.2 m/s 3.61  +2.3x3.88  +1.23.880.00.00.0
25 Adéla KopeckáAdéla Kopecká
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 11 3.86 +1.0 m/s 3.86  +1.03.77  +0.43.83  -0.73.860.00.00.0
MS Anežka ŠebkováAnežka Šebková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
06 7 3.82 +1.4 m/s x3.82  +1.4x3.820.00.00.0
27 Anna ČtvrtečkováAnna Čtvrtečková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 3 3.78 +1.2 m/s 3.44  +0.63.78  +1.23.68  +0.53.780.00.00.0
MS Tereza TomáškováTereza Tomášková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
06 14 3.70 +1.5 m/s 3.40  +2.23.66  +0.63.70  +1.53.700.00.00.0
29 Ema HejnováEma Hejnová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 9 3.67 +3.1 m/s 3.52 +1.3 m/s 3.67  +3.12.82  +1.63.52  +1.33.670.00.00.0
30 Amélie MulačováAmélie Mulačová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
06 19 3.51 +1.0 m/s xx3.51  +1.03.510.00.00.0
31 Linda KudrnáčováLinda Kudrnáčová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 10 3.45 +1.7 m/s 3.21  +1.23.28  +1.23.45  +1.73.450.00.00.0
32 Nicole KozákováNicole Kozáková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 13 3.42 +1.7 m/s 3.42  +1.7x3.31  +0.13.420.00.00.0
33 Anežka ŘičánkováAnežka Řičánková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 8 3.35 +0.1 m/s xx3.35  +0.13.350.00.00.0
Celkem 33 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(ne, 21.6.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna ProcházkováAnna Procházková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
05 17 09.99 09.6509.9908.5409.9909.5709.5809.67 11.00
2 Sára Zdeňka KunertováSára Zdeňka Kunertová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 6 09.64 09.0009.2809.6409.64xxx 9.00
3 Daniela HořejšíDaniela Hořejší
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
05 15 09.60 08.83xx08.8308.7209.0709.60 8.00
4 Petra PokornáPetra Pokorná
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 14 08.70 x08.2208.6108.61x08.70x 7.00
5 Jana SoučkováJana Součková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
06 13 08.63 08.6307.8508.0408.63x06.7107.69 6.00
6 Rozálie HorskáRozálie Horská
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 11 08.40 08.4008.22x08.4007.9607.8008.40 5.00
7 Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 12 08.19 07.7507.4308.1608.1608.19x07.70 4.00
8 Anna SedláčkováAnna Sedláčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 10 08.14 08.1408.0007.9908.140.00.00.0 3.00
9 Jolana MachováJolana Machová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 16 08.13 08.0608.13x08.130.00.00.0 2.00
10 Anna ČtvrtečkováAnna Čtvrtečková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 2 08.13 07.3508.1307.2108.130.00.00.0 1.00
11 Kamila BudínováKamila Budínová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 1 07.92 07.9206.6007.6507.920.00.00.0
12 Michaela JakouběováMichaela Jakouběová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 4 07.77 07.7707.7706.9607.770.00.00.0
13 Tereza KlimekováTereza Klimeková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 9 07.53 07.0307.1507.5307.530.00.00.0
14 58 Klára DvořákováKlára Dvořáková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 3 07.38 06.9607.3007.3807.380.00.00.0
15 Anna SchönigerováAnna Schönigerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 7 06.87 06.7006.8706.6006.870.00.00.0
16 Tereza KošťálováTereza Košťálová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 5 06.63 x06.6306.3306.630.00.00.0
17 34 Eliška BuďárkováEliška Buďárková
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
05 8 06.54 x06.5405.9406.540.00.00.0
Celkem 17 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 21.6.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Simon RajsnerSimon Rajsner
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 11 12.91 11.7711.7212.0912.0911.7011.5912.91 11.00
MS Martin PlecháčMartin Plecháč
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
06 10 11.44 10.4411.4410.8711.440.00.00.0
MS Mikuláš Rudolf CoganMikuláš Rudolf Cogan
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
05 12 11.12 08.7811.1210.7311.120.00.00.0
4 Lukáš WenkeLukáš Wenke
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 8 09.71 09.3509.2809.6209.6208.6709.3209.71 9.00
5 David JarolímekDavid Jarolímek
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
06 9 09.55 08.1709.1409.2909.2909.5509.36x 8.00
6 Rob ChrisstoffelsRob Chrisstoffels
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
05 7 09.06 08.5007.7207.6008.5007.8109.0309.06 7.00
7 43 Filiz BagerFiliz Bager
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
06 1 08.61 07.7807.2207.8207.8207.1408.6107.53 6.00
8 Jakub ŘíhaJakub Říha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 4 08.19 07.5307.34x07.5307.3106.7108.19 5.00
9 23 Gabriel HusárGabriel Husár
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
06 6 07.96 x06.6107.8807.8807.8107.2707.96 4.00
10 Tomáš HůlkaTomáš Hůlka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 2 07.26 07.2607.2007.2407.2607.0406.9706.59 3.00
11 16 Zdeněk KarbanZdeněk Karban
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 3 05.37 x05.37x05.370.00.00.0 2.00
Jiří ArnoštJiří Arnošt
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 5 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 12 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně

(ne, 21.6.2020 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniela HořejšíDaniela Hořejší
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
05 6 30.15 0.0 11.00
2 Anna ProcházkováAnna Procházková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
05 5 29.72 0.0 9.00
3 Sára Zdeňka KunertováSára Zdeňka Kunertová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 3 27.76 0.0 8.00
4 Rozálie HorskáRozálie Horská
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 4 20.91 0.0 7.00
5 Anna SchönigerováAnna Schönigerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 2 16.90 0.0 6.00
6 Tereza KlimekováTereza Klimeková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 1 16.78 0.0 5.00
Poznámky/pokusy:
" KP jednotlivci: 1. Hořejší Daniela HKRAL 2. Procházková Anna HKRAL 3. Kunertová Sára Zdeňka JILEM
Celkem 6 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci

(ne, 21.6.2020 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Martin PlecháčMartin Plecháč
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
06 5 34.07 0.0
2 David JarolímekDavid Jarolímek
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
06 3 28.43 0.0 11.00
3 Simon RajsnerSimon Rajsner
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 6 25.99 0.0 9.00
4 Rob ChrisstoffelsRob Chrisstoffels
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
05 2 19.96 0.0 8.00
5 22 Lukáš SeidlLukáš Seidl
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 7 19.35 0.0 7.00
6 55 Ondřej LockerOndřej Locker
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 4 16.37 0.0 6.00
7 Tomáš HůlkaTomáš Hůlka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 1 10.16 0.0 5.00
Poznámky/pokusy:
" KP jednotlivci: 1. Plecháč Martin NPAKA 2. Jarolímek David DVKRA 3. Rajsner Simon SODKR
Celkem 7 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(ne, 21.6.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Julie VaňkováJulie Vaňková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 19 42.56 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Petra PokornáPetra Pokorná
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 16 33.48 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Kamila SoukupováKamila Soukupová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 3 30.90 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 Aneta HochsteigerováAneta Hochsteigerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 15 30.26 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
05 18 30.10 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 Rozálie HorskáRozálie Horská
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 17 28.14 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 Anna SchönigerováAnna Schönigerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 13 27.02 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
05 12 26.76 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 Daniela HořejšíDaniela Hořejší
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
05 10 24.76 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10= Eliška KholováEliška Kholová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 1 24.62 0.00.00.00.00.00.00.0 0.50
10= Anna ProcházkováAnna Procházková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
05 9 24.62 0.00.00.00.00.00.00.0 0.50
12 28 Michaela MetelkováMichaela Metelková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
05 7 24.42 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Sofie DittrichováSofie Dittrichová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
06 14 24.10 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Eliška VáclavkováEliška Václavková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 8 21.88 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Tereza KlimekováTereza Klimeková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 6 20.48 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Michaela ŠubrtováMichaela Šubrtová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
05 11 17.36 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Anna LiškováAnna Lišková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 5 16.66 0.00.00.00.00.00.00.0
18 17 Anežka MaláAnežka Malá
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 2 13.52 0.00.00.00.00.00.00.0
19 Tereza KošťálováTereza Košťálová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 4 08.38 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 19 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(ne, 21.6.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub KarelJakub Karel
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 14 36.26 0.0 11.00
2 David ŠpicarDavid Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 12 33.69 0.0 9.00
3 Lukáš MrhaLukáš Mrha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 11 31.96 0.0 8.00
4 Filip PostupaFilip Postupa
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 13 30.53 0.0 7.00
MS Mikuláš Rudolf CoganMikuláš Rudolf Cogan
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
05 9 29.91 0.0
6 2 Antonín MalichAntonín Malich
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
06 8 29.80 0.0 6.00
7 Timotej MalýTimotej Malý
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 7 29.53 0.0 5.00
8 22 Lukáš SeidlLukáš Seidl
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 6 26.69 0.0 4.00
9 Aleš KloutvorAleš Kloutvor
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 10 25.56 0.0 3.00
MS 26 Matěj KubíčekMatěj Kubíček
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
07 2 25.54 0.0
11 Martin JanouchMartin Janouch
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 4 23.56 0.0 2.00
12 12 Filip JavůrekFilip Javůrek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 5 23.04 0.0 1.00
13 16 Zdeněk KarbanZdeněk Karban
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 1 18.82 0.0
14 4 Michal ZemanMichal Zeman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 3 13.69 0.0
Celkem 14 závodníků