Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KP družstev mužů a žen ÚKAS

Ústí nad Labem (14. 6. 2020)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 14.6.2020 - 10:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 11.18
2 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 11.37 qA
3 Jan HorníkJan Horník 05 ASK DěčínASK Děčín 5 12.97
4 Josef NovákJosef Novák 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 14.16
Jan MalýJan Malý 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (ne, 14.6.2020 - 10:30) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 4 11.56 qA
2 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 11.59 qA
3 Jiří RadaJiří Rada 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 11.79 qB
4 Jakub BeckJakub Beck 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 11.85 qB
MS Denys JakymovDenys Jakymov 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 2 13.12
6 Daniel ČervenýDaniel Červený 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 14.38
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 14.6.2020 - 10:30) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 11.28 qA
2 Jakub UmlaufJakub Umlauf 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 11.83 qB
3 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 12.52 qB
4 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 12.81
5 Petr FryčekPetr Fryček 03 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 13.39
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (ne, 14.6.2020 - 10:30) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 5 11.67 qA
2 František ŠtolfaFrantišek Štolfa 05 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 6 11.72 qA
3 Kryštof PrincKryštof Princ 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 12.39 qB
4 Ondřej HaluzaOndřej Haluza 01 ASK DěčínASK Děčín 3 12.76 qB
5 Vít JünglingVít Jüngling 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 12.80
6 Jiří VondráčekJiří Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 7 13.67
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 11.18
2 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 11.28 qA
3 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 11.37 qA
4 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 4 11.56 qA
5 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 11.59 qA
6 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 5 11.67 qA
7 František ŠtolfaFrantišek Štolfa 05 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 6 11.72 qA
8 Jiří RadaJiří Rada 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 11.79 qB
9 Jakub UmlaufJakub Umlauf 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 11.83 qB
10 Jakub BeckJakub Beck 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 11.85 qB
11 Kryštof PrincKryštof Princ 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 12.39 qB
12 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 12.52 qB
13 Ondřej HaluzaOndřej Haluza 01 ASK DěčínASK Děčín 3 12.76 qB
14 Vít JünglingVít Jüngling 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 12.80
15 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 12.81
16 Jan HorníkJan Horník 05 ASK DěčínASK Děčín 5 12.97
17 Denys JakymovDenys Jakymov 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 2 13.12
18 Petr FryčekPetr Fryček 03 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 13.39
19 Jiří VondráčekJiří Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 7 13.67
20 Josef NovákJosef Novák 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 14.16
21 Daniel ČervenýDaniel Červený 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 14.38
Jan MalýJan Malý 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 DNS

100 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 14.6.2020 - 12:15) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 11.14 11.00
2 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 11.21 9.00
3 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 11.59 8.00
4 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 6 11.62 7.00
5 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 5 11.65 6.00
6 František ŠtolfaFrantišek Štolfa 05 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 7 11.72 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 14.6.2020 - 12:15) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub BeckJakub Beck 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 11.78 4.00
2 Jiří RadaJiří Rada 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 11.80 3.00
3 Jakub UmlaufJakub Umlauf 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 11.82 2.00
4 Kryštof PrincKryštof Princ 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 12.32 1.00
5 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 12.49
6 Ondřej HaluzaOndřej Haluza 01 ASK DěčínASK Děčín 7 12.65
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 14.6.2020 - 11:00) official Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 12.62 qA
2 Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 12.82 qA
MS Eliška BabkováEliška Babková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 13.12
4 Zuzana KožnarováZuzana Kožnarová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 6 13.74 qB
5 Michaela CermanováMichaela Cermanová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 14.03
6 Natálie VaňkováNatálie Vaňková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 14.16
7 Marie KolárovskáMarie Kolárovská 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 15.45
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 14.6.2020 - 11:00) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie NovákováMarie Nováková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 12.66 qA
2 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 12.97 qA
3 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 12.98 qA
4 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 01 ASK DěčínASK Děčín 6 13.49 qB
5 Eliška MartínkováEliška Martínková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 14.27
6 Laura TlamichováLaura Tlamichová 02 ASK DěčínASK Děčín 1 14.73
7 Aneta CejthamrováAneta Cejthamrová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 15.82
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 14.6.2020 - 11:00) official Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 12.87 qA
2 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 12.99 qB
3 Jolana SmržováJolana Smržová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 7 13.89
4 Jenifer HoffingerováJenifer Hoffingerová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 13.91
5 Natálie SvobodováNatálie Svobodová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 13.94
6 Michaela HaluzováMichaela Haluzová 02 ASK DěčínASK Děčín 5 14.38
7 Adéla SmetkováAdéla Smetková 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 14.79
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 14.6.2020 - 11:00) official Vítr: +3.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie FišerováNatálie Fišerová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 13.35 qB
2 Tereza BachroňováTereza Bachroňová 03 ASK DěčínASK Děčín 5 13.70 qB
3 Nikola LaudováNikola Laudová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 13.92
4 Veronika VydrářováVeronika Vydrářová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 14.38
5 Michaela ZingováMichaela Zingová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 14.82
6 Sofia MatzuzziSofia Matzuzzi 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 14.89
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 14.6.2020 - 11:00) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 13.28
2 Aneta SmržováAneta Smržová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 6 13.88 qB
3 Tereza CermanováTereza Cermanová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 13.96
MS Klára MichalovaKlára Michalova 06 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 5 14.54
MS Klára AskarKlára Askar 06 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 7 14.73
6 Natálie ŠkorpilováNatálie Škorpilová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 15.97
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 12.62 qA
2 Marie NovákováMarie Nováková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 12.66 qA
3 Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 12.82 qA
4 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 12.87 qA
5 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 12.97 qA
6 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 12.98 qA
7 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 12.99 qB
8 Eliška BabkováEliška Babková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 13.12
9 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 13.28
10 Natálie FišerováNatálie Fišerová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 13.35 qB
11 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 01 ASK DěčínASK Děčín 6 13.49 qB
12 Tereza BachroňováTereza Bachroňová 03 ASK DěčínASK Děčín 5 13.70 qB
13 Zuzana KožnarováZuzana Kožnarová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 6 13.74 qB
14 Aneta SmržováAneta Smržová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 6 13.88 qB
15 Jolana SmržováJolana Smržová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 7 13.89
16 Jenifer HoffingerováJenifer Hoffingerová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 13.91
17 Nikola LaudováNikola Laudová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 13.92
18 Natálie SvobodováNatálie Svobodová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 13.94
19 Tereza CermanováTereza Cermanová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 13.96
20 Michaela CermanováMichaela Cermanová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 14.03
21 Natálie VaňkováNatálie Vaňková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 14.16
22 Eliška MartínkováEliška Martínková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 14.27
23 Michaela HaluzováMichaela Haluzová 02 ASK DěčínASK Děčín 5 14.38
23 Veronika VydrářováVeronika Vydrářová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 14.38
25 Klára MichalovaKlára Michalova 06 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 5 14.54
26 Laura TlamichováLaura Tlamichová 02 ASK DěčínASK Děčín 1 14.73
26 Klára AskarKlára Askar 06 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 7 14.73
28 Adéla SmetkováAdéla Smetková 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 14.79
29 Michaela ZingováMichaela Zingová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 14.82
30 Sofia MatzuzziSofia Matzuzzi 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 14.89
31 Marie KolárovskáMarie Kolárovská 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 15.45
32 Aneta CejthamrováAneta Cejthamrová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 15.82
33 Natálie ŠkorpilováNatálie Škorpilová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 15.97

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 14.6.2020 - 12:30) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie NovákováMarie Nováková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 12.60 11.00
2 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 12.79 9.00
3 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 12.89 8.00
4 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 12.94 7.00
5 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 13.05 6.00
Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 DQ
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 14.6.2020 - 12:30) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 13.00 4.00
2 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 01 ASK DěčínASK Děčín 5 13.51 3.00
3 Natálie FišerováNatálie Fišerová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 13.58 2.00
4 Tereza BachroňováTereza Bachroňová 03 ASK DěčínASK Děčín 2 13.85 1.00
5 Aneta SmržováAneta Smržová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 7 13.88
6 Zuzana KožnarováZuzana Kožnarová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 6 13.98
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 14.6.2020 - 14:10) official Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 22.36
2 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 5 23.33 11.00
3 Jakub UmlaufJakub Umlauf 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 23.57 9.00
4 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 6 23.67 8.00
Jakub BeckJakub Beck 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 14.6.2020 - 14:10) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka 99 ASK DěčínASK Děčín 2 25.01 7.00
2 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 25.52 6.00
3 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 26.15 5.00
4 Petr FryčekPetr Fryček 03 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 27.47 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 14.6.2020 - 14:10) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HorníkJan Horník 05 ASK DěčínASK Děčín 5 26.36 4.00
2 Pavel KolorenčPavel Kolorenč 86 ASK DěčínASK Děčín 6 27.14 3.00
MS Denys JakymovDenys Jakymov 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 3 27.41
4 Pavel BulvaPavel Bulva 70 ASK DěčínASK Děčín 4 28.12 1.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 22.36
2 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 5 23.33 11.00
3 Jakub UmlaufJakub Umlauf 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 23.57 9.00
4 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 6 23.67 8.00
5 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka 99 ASK DěčínASK Děčín 2 25.01 7.00
6 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 25.52 6.00
7 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 26.15 5.00
8 Jan HorníkJan Horník 05 ASK DěčínASK Děčín 5 26.36 4.00
9 Pavel KolorenčPavel Kolorenč 86 ASK DěčínASK Děčín 6 27.14 3.00
10 Denys JakymovDenys Jakymov 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 3 27.41
11 Petr FryčekPetr Fryček 03 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 27.47 2.00
12 Pavel BulvaPavel Bulva 70 ASK DěčínASK Děčín 4 28.12 1.00
Jakub BeckJakub Beck 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 14.6.2020 - 14:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 25.66 11.00
2 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 26.07 9.00
3 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 26.14 7.00
4 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 26.18 6.00
5 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 27.25 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 14.6.2020 - 14:30) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie NovákováMarie Nováková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 26.13 8.00
2 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 26.61 5.00
3 Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 27.11 4.00
4 Matylda HorníkováMatylda Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 27.37 2.00
5 Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 27.62 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 14.6.2020 - 14:30) official Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Eliška BabkováEliška Babková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 27.77
2 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 5 28.38
3 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 28.73
4 Zuzana KožnarováZuzana Kožnarová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 2 29.14
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 14.6.2020 - 14:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 27.54
MS Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 27.96
3 Adéla MarkvartováAdéla Markvartová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 4 28.90
4 Michaela CermanováMichaela Cermanová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 29.34
5 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 30.28
6 Anna TejmlováAnna Tejmlová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 31.18
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 14.6.2020 - 14:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BachroňováTereza Bachroňová 03 ASK DěčínASK Děčín 5 29.20
2 Natálie SvobodováNatálie Svobodová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 29.43
MS Klára MichalovaKlára Michalova 06 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 6 30.82
4 Aneta CejthamrováAneta Cejthamrová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 33.30
Veronika VydrářováVeronika Vydrářová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 DNS
Marie NovákováMarie Nováková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 25.66 11.00
2 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 26.07 9.00
3 Marie NovákováMarie Nováková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 26.13 8.00
4 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 26.14 7.00
5 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 26.18 6.00
6 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 26.61 5.00
7 Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 27.11 4.00
8 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 27.25 3.00
9 Matylda HorníkováMatylda Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 27.37 2.00
10 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 27.54
11 Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 27.62 1.00
12 Eliška BabkováEliška Babková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 27.77
13 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 27.96
14 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 5 28.38
15 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 28.73
16 Adéla MarkvartováAdéla Markvartová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 4 28.90
17 Zuzana KožnarováZuzana Kožnarová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 2 29.14
18 Tereza BachroňováTereza Bachroňová 03 ASK DěčínASK Děčín 5 29.20
19 Michaela CermanováMichaela Cermanová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 29.34
20 Natálie SvobodováNatálie Svobodová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 29.43
21 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 30.28
22 Klára MichalovaKlára Michalova 06 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 6 30.82
23 Anna TejmlováAnna Tejmlová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 31.18
24 Aneta CejthamrováAneta Cejthamrová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 33.30
Veronika VydrářováVeronika Vydrářová 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 DNS
Marie NovákováMarie Nováková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 DNS

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 14.6.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 50.40 11.00
2 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 50.49 9.00
3 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 51.70 8.00
4 Kryštof PrincKryštof Princ 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 56.07 5.00
5 Pavel PodrapskýPavel Podrapský 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 57.85 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 14.6.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin VeselýMartin Veselý 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 53.48 7.00
2 Martin MorvayMartin Morvay 03 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 3 55.73 6.00
3 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 56.78 4.00
4 Jakub EbertJakub Ebert 05 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 2 57.72 2.00
Jan TrunečekJan Truneček 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 14.6.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 56.87 3.00
2 Bořek ChudinaBořek Chudina 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 58.93
MS Martin KmoníčekMartin Kmoníček 02 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 4 59.71
4 Petr NemetzPetr Nemetz 04 AK MostAK Most 3 60.89
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 50.40 11.00
2 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 50.49 9.00
3 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 51.70 8.00
4 Martin VeselýMartin Veselý 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 53.48 7.00
5 Martin MorvayMartin Morvay 03 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 3 55.73 6.00
6 Kryštof PrincKryštof Princ 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 56.07 5.00
7 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 56.78 4.00
8 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 56.87 3.00
9 Jakub EbertJakub Ebert 05 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 2 57.72 2.00
10 Pavel PodrapskýPavel Podrapský 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 57.85 1.00
11 Bořek ChudinaBořek Chudina 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 58.93
12 Martin KmoníčekMartin Kmoníček 02 Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 4 59.71
13 Petr NemetzPetr Nemetz 04 AK MostAK Most 3 60.89
Jan TrunečekJan Truneček 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 DNS

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 14.6.2020 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ČervínováTereza Červínová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 5 65.11 11.00
2 Ema DvořákováEma Dvořáková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 66.80 9.00
3 Stela TérováStela Térová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 70.73 8.00
Tereza KadlecováTereza Kadlecová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 14.6.2020 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 60.79
MS Nikola KolínskáNikola Kolínská 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 64.20
MS Tereza KadlecováTereza Kadlecová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 65.08
MS Klára AskarKlára Askar 06 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 5 70.19
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 60.79
2 Nikola KolínskáNikola Kolínská 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 64.20
3 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 65.08
4 Tereza ČervínováTereza Červínová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 5 65.11 11.00
5 Ema DvořákováEma Dvořáková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 66.80 9.00
6 Klára AskarKlára Askar 06 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 5 70.19
7 Stela TérováStela Térová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 70.73 8.00
Tereza KadlecováTereza Kadlecová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 DNS

800 m - Muži

(ne, 14.6.2020 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 1:57.78 11.00
2 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13 1:59.19 9.00
3 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 2:01.80 8.00
MS Jan ApolenJan Apolen 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 3 2:05.01
5 Petr NemetzPetr Nemetz 04 AK MostAK Most 5 2:11.29 7.00
6 Sergiu MaticoSergiu Matico 03 ASK DěčínASK Děčín 4 2:11.69 6.00
7 David PavlasDavid Pavlas 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 2:11.90 5.00
8 Šimon DurdilŠimon Durdil 03 ASK DěčínASK Děčín 8 2:15.29 4.00
9 Martin ČesalMartin Česal 88 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 10 2:16.41 3.00
10 Jakub PatúcJakub Patúc 86 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 12 2:25.59 2.00
11 Adam BrettschneiderAdam Brettschneider 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 9 2:30.67 1.00
12 Jiří DvořáčekJiří Dvořáček 96 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 11 2:34.77
Jan TrunečekJan Truneček 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 DNS
Celkem 13 závodníků

800 m - Ženy

(ne, 14.6.2020 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 2:22.75
2 Vendula HrnčířováVendula Hrnčířová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 2:34.73 11.00
3 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 9 2:36.35 9.00
4 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 2:38.30 8.00
5 Adéla KonířováAdéla Konířová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 10 2:38.93 7.00
6 Marie TejmlováMarie Tejmlová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 2:39.63 6.00
7 Hana KozmováHana Kozmová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 2:41.12 5.00
8 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 11 2:43.20 4.00
9 Nicol BalínováNicol Balínová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 2:47.11 3.00
10 Lada CísařováLada Císařová 84 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 2:48.50 2.00
Anežka ProškováAnežka Prošková 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 DNS
Celkem 11 závodníků

5000 m - Muži

(ne, 14.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub PatúcJakub Patúc 86 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 16:51.58 11.00
2 Michal HoloubekMichal Holoubek 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 18:19.43 9.00
MS Luboš KrátkýLuboš Krátký 00 AK ŽatecAK Žatec 6 18:25.50
4 Jiří DvořáčekJiří Dvořáček 96 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 19:59.91 8.00
5 Pavel RyzákPavel Ryzák 77 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 9 20:41.38 7.00
6 Jiří HolečekJiří Holeček 86 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 20:56.26 6.00
7 Jiří RáthouskýJiří Ráthouský 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 8 22:19.54 5.00
Petr KadrabaPetr Kadraba 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 DNS
Josef ProcházkaJosef Procházka 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 DNS
Celkem 9 závodníků

5000 m - Ženy

(ne, 14.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lada CísařováLada Císařová 84 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 10 21:44.69 11.00
2 Fabiana BytyqiFabiana Bytyqi 95 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 11 23:41.45 9.00
Celkem 2 závodníků

100 m překážek (0.84) - Ženy

(ne, 14.6.2020 - 11:45) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 16.18 11.00
2 Stela TérováStela Térová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 23.24 9.00
Celkem 2 závodníků

110 m překážek (1.06) - Muži

(ne, 14.6.2020 - 11:30) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 18.14 11.00
2 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 19.76 9.00
3 Pavel PodrapskýPavel Podrapský 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 22.15 8.00
4 Jiří DvořáčekJiří Dvořáček 96 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 24.48 7.00
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Muži

(ne, 14.6.2020 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Umlauf, Beck, Rada, Spišjak Umlauf, Beck, Rada, Spišjak TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 46.07 11.00
2 Helebrant, Štolfa, Ebert, Koszegi Helebrant, Štolfa, Ebert, Koszegi Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s. 4 46.16 9.00
3 Vondráček, Vondráček, Kolorenč, Petržilka Vondráček, Vondráček, Kolorenč, Petržilka ASK DěčínASK Děčín 6 51.10 8.00
4 Škoudlil, Seifert, Brettschneider, Fryček Škoudlil, Seifert, Brettschneider, Fryček Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 52.47 7.00
5 Jüngling, Jindra, Dvořáček, Patúc Jüngling, Jindra, Dvořáček, Patúc TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 53.88 6.00
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Ženy

(ne, 14.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Horníková, Kratochvílová, Plosová, Suchá Horníková, Kratochvílová, Plosová, Suchá Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 52.09 11.00
2 Tejmlová, Hoffingerová, Dvořáková, Vlasáková Tejmlová, Hoffingerová, Dvořáková, Vlasáková TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 56.06 9.00
3 Bachroňová, Haluzová, Tlamichová, Horníková Bachroňová, Haluzová, Tlamichová, Horníková ASK DěčínASK Děčín 6 56.08 8.00
4 Bázlerová, Fišerová, Kozmová, Térová Bázlerová, Fišerová, Kozmová, Térová Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 56.29 7.00
5 Císařová, Křížová, Phamová, Zingová Císařová, Křížová, Phamová, Zingová Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 60.32 6.00
Cermanová, Cermanová, Kadlecová, Vaňková Cermanová, Cermanová, Kadlecová, Vaňková TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 DQ
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Muži

(ne, 14.6.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,40 1,45 1,50 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 1,73 1,76 1,79 1,82 1,85 1,88 Body
MS Tomáš LaubeTomáš Laube
ASK LovosiceASK Lovosice
01 1.85 ------o-ooooooxxx
2 Šimon HospodkaŠimon Hospodka
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 1.85 -----o--xxoooxoxoxxoxxx 11.00
3 Radim ŠimůnekRadim Šimůnek
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 1.79 -----ooxooooxxoxxx 9.00
4 Pavel JindraPavel Jindra
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 1.76 -----ooooxooxxx 8.00
5 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka
ASK DěčínASK Děčín
99 1.76 -----ooxooxoxxoxxx 7.00
6 Jiří RadaJiří Rada
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
04 1.70 -----o--xoxxx 6.00
7 Matěj BartoškaMatěj Bartoška
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 1.64 --ooxxooxxoxxx 5.00
8 Karel MesárošKarel Mesároš
Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s.
03 1.61 ---xxoooxxx 4.00
9 Michal ŠkoudlilMichal Škoudlil
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
04 1.55 -xxooxoxx 3.00
10 Josef NovákJosef Novák
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
06 1.45 oxxox 2.00
Michal CsuhaMichal Csuha
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 NM -----xx-
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Ženy

(ne, 14.6.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,25 1,30 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 1,56 1,58 1,60 1,62 1,64 Body
1 Viktorie KlepetkováViktorie Klepetková
ASK LovosiceASK Lovosice
03 8 1.60 --------o-xo-xo-xxx 11.00
2 Nicol BalínováNicol Balínová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 5 1.50 oooooooxoxoxxx 9.00
3 Anna BázlerováAnna Bázlerová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 7 1.47 --ooooxoox- 8.00
4 Adéla MarkvartováAdéla Markvartová
ASK LovosiceASK Lovosice
05 4 1.44 -ooooooxxx 7.00
5 Sofia MatzuzziSofia Matzuzzi
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 4 1.30 oxoxoxx 6.00
6 Thu Huyen PhamováThu Huyen Phamová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 1 1.25 oxoxxx 5.00
7 Michaela JeřábkováMichaela Jeřábková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 3 1.25 xoxoxxx 4.00
Markéta CharouzkováMarkéta Charouzková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 6 DNS
Alena PlivováAlena Plivová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 2 DNS
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Muži

(ne, 14.6.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 13 6.25 +1.4 m/s 6.25  +1.4--6.25--- 11.00
2 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 4 5.96 -0.3 m/s x5.82  +0.05.76  +2.15.825.66  +2.05.81  +2.25.96  -0.3 9.00
3 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo
AK MostAK Most
04 12 5.93 +1.2 m/s 5.63  +1.05.93  +1.25.78  +0.95.93xxx 8.00
4 Pavel JindraPavel Jindra
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 9 5.66 +2.4 m/s 5.59 +1.5 m/s 5.66  +2.4x5.64  +2.45.665.59  +1.55.20  +2.45.42  -1.0 7.00
MS Tomáš LaubeTomáš Laube
ASK LovosiceASK Lovosice
01 8 5.63 +1.3 m/s 5.63  +1.35.50  +2.95.61  +1.85.630.00.00.0
6 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček
ASK DěčínASK Děčín
05 5 5.18 +2.4 m/s 4.66 +1.9 m/s x4.66  +1.93.75  +2.04.66x5.18  +2.4x 6.00
7 Josef ProcházkaJosef Procházka
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 7 5.16 +1.0 m/s 5.16  +1.0xx5.164.57  +2.6x4.81  -1.0 5.00
8 Vít JünglingVít Jüngling
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
04 6 5.00 +1.8 m/s 4.89  +1.95.00  +1.84.95  +0.85.003.98  +2.64.71  +3.54.64  +4.2 4.00
9 Michal ŠkoudlilMichal Škoudlil
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
04 3 4.93 +3.1 m/s 4.88 -0.6 m/s 4.64  -1.04.93  +3.14.88  -0.64.934.82  +0.64.10  -0.63.49  +2.1 3.00
10 Daniel ČervenýDaniel Červený
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 1 3.91 +2.3 m/s 3.39 +1.3 m/s 2.34  -0.23.91  +2.33.39  +1.33.910.00.00.0 2.00
Michal CsuhaMichal Csuha
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 10 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Jindřich KořínekJindřich Kořínek
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Matyas KoszegiMatyas Koszegi
Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s.
05 11 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 14.6.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
05 13 5.41 +2.1 m/s 5.26 +1.7 m/s 5.09  +1.3x5.41  +2.15.415.14  +0.85.04  +1.15.26  +1.7 11.00
2 Simona PlosováSimona Plosová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 12 5.02 +0.6 m/s 4.95  +1.24.92  -0.24.86  +1.74.955.02  +0.64.67  +1.1x 9.00
3 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová
ASK LovosiceASK Lovosice
06 11 4.81 +2.1 m/s 4.80 +1.2 m/s 4.58  +1.14.70  +1.84.80  +1.24.804.59  +0.0x4.81  +2.1 8.00
4 Michaela HaluzováMichaela Haluzová
ASK DěčínASK Děčín
02 2 4.59 +0.9 m/s 4.35  +1.84.59  +0.94.36  +1.14.59x4.44  +0.64.58  +1.0 7.00
5 Nikola LaudováNikola Laudová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
05 10 4.28 +1.1 m/s 4.22  +1.84.24  +2.24.05  +0.04.244.00  +0.34.28  +1.1x 6.00
6 Natálie VaňkováNatálie Vaňková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 9 4.23 +1.7 m/s 3.85  +1.93.87  +2.23.86  +0.03.874.11  +0.44.23  +1.73.81  +1.9 5.00
7 Tereza CermanováTereza Cermanová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 1 4.10 +2.0 m/s 4.10  +2.03.97  +1.63.85  +0.44.103.46  +1.53.53  +3.13.62  +1.2 4.00
8 Anna TejmlováAnna Tejmlová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 5 3.97 +1.6 m/s x3.82  +1.43.97  +1.63.973.92  +1.03.92  +2.5x 3.00
9 Vilma KřížováVilma Křížová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 6 3.82 +0.7 m/s 3.70  +2.53.82  +0.73.82  +1.53.820.00.00.0 2.00
10 Michaela JeřábkováMichaela Jeřábková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 7 3.75 +1.2 m/s 3.69  +2.63.75  +1.23.59  +1.03.750.00.00.0 1.00
11 Adéla SmetkováAdéla Smetková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
05 8 3.67 +1.8 m/s 3.67  +1.83.48  +1.3x3.670.00.00.0
12 Marie KolárovskáMarie Kolárovská
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
05 3 3.28 +2.3 m/s 3.02 +1.0 m/s 3.28  +2.33.02  +1.02.95  +1.33.280.00.00.0
Celkem 12 závodníků

trojskok - Muži

(ne, 14.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel JindraPavel Jindra
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 4 12.41 +1.9 m/s 12.05  -1.112.31  +0.312.22  -0.912.3112.17  -0.812.02  +0.012.41  +1.9 11.00
2 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo
AK MostAK Most
04 3 12.18 -2.5 m/s 11.89  +0.310.21  -0.511.55  -0.811.8912.18  -2.510.65  -0.9x 9.00
3 Josef ProcházkaJosef Procházka
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 2 10.94 -1.7 m/s 10.69  +0.410.40  -2.509.36  -1.910.6910.94  -1.7xx 8.00
Jindřich KořínekJindřich Kořínek
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 4 závodníků

trojskok - Ženy

(ne, 14.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Viktorie KlepetkováViktorie Klepetková
ASK LovosiceASK Lovosice
03 1 10.91 +0.5 m/s 10.73  +0.710.86  -1.309.55  +0.510.86-10.70  -0.610.91  +0.5 11.00
2 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 2 10.91 +1.1 m/s x10.67  -2.1x10.67x10.31  +0.010.91  +1.1 9.00
3 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 3 10.85 +0.1 m/s 10.38  -1.610.85  +0.110.74  -1.410.8510.65  -2.110.76  +0.809.70  -0.3 8.00
4 Matylda HorníkováMatylda Horníková
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 4 09.83 +0.3 m/s 09.83  +0.3x09.37  -2.209.8309.38  -1.3xx 7.00
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(ne, 14.6.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina HorníkováKateřina Horníková
ASK DěčínASK Děčín
01 8 09.63 08.3909.0509.3809.3809.6309.2708.93 11.00
2 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 6 09.00 07.74x08.9508.9508.8909.0008.29 9.00
3 Eliška NěmcováEliška Němcová
ASK DěčínASK Děčín
01 7 08.59 08.2608.2308.5908.5908.1307.9308.38 8.00
4 Markéta PangrácováMarkéta Pangrácová
ASK LovosiceASK Lovosice
01 2 08.53 08.4808.4907.8908.4907.8408.0908.53 7.00
5 Jenifer HoffingerováJenifer Hoffingerová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 1 08.43 08.1207.9908.3508.3508.4308.3708.14 6.00
6 Claudia TracheClaudia Trache
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
77 5 07.91 07.6607.5007.4607.6607.7207.6407.91 5.00
7 Adéla ŠediváAdéla Šedivá
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
02 4 07.70 06.8807.1107.3607.3606.9707.7007.49 4.00
Kristýna StoklasováKristýna Stoklasová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 3 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 8 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(ne, 14.6.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Josef PapJosef Pap
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
00 5 14.42 14.0113.8013.7614.0113.8813.8014.42
2 Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
99 4 12.45 12.4511.7912.3312.4511.3612.43x 11.00
3 Tomáš HellmichTomáš Hellmich
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
75 3 11.13 x10.52x10.5210.5811.1310.71 9.00
4 Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 2 10.97 x10.83x10.8310.97x- 8.00
5 Pavel BulvaPavel Bulva
ASK DěčínASK Děčín
70 1 09.12 08.6008.8109.0109.0109.1208.9008.93 7.00
Celkem 5 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(ne, 14.6.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška NěmcováEliška Němcová
ASK DěčínASK Děčín
01 6 41.84 0.0 11.00
2 Leontýna ZitkováLeontýna Zitková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 4 35.37 0.0 9.00
3 Adéla ŠediváAdéla Šedivá
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
02 5 31.70 0.0 8.00
4 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 3 29.02 0.0 7.00
5 Markéta PangrácováMarkéta Pangrácová
ASK LovosiceASK Lovosice
01 1 18.73 0.0 6.00
Kristýna StoklasováKristýna Stoklasová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 2 DNS 0.0
Celkem 6 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(ne, 14.6.2020 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
99 2 40.44 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Jiří TáborskýJiří Táborský
AK MostAK Most
63 3 37.34 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Tomáš HellmichTomáš Hellmich
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
75 4 35.83 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 Ondřej HaluzaOndřej Haluza
ASK DěčínASK Děčín
01 1 24.16 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(ne, 14.6.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 3 32.74 0.0 11.00
MS Veronika ČutíkováVeronika Čutíková
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
93 1 30.61 0.0
3 Aneta SmržováAneta Smržová
ASK LovosiceASK Lovosice
04 6 29.34 0.0 9.00
4 Kateřina HorníkováKateřina Horníková
ASK DěčínASK Děčín
01 12 29.05 0.0 8.00
5 Eliška MenčlováEliška Menčlová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 2 26.64 0.0 7.00
6 Eliška NěmcováEliška Němcová
ASK DěčínASK Děčín
01 11 23.61 0.0 6.00
7 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 5 21.81 0.0 5.00
8 Claudia TracheClaudia Trache
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
77 10 21.60 0.0 4.00
9 Laura TlamichováLaura Tlamichová
ASK DěčínASK Děčín
02 9 16.11 0.0 3.00
Natálie ŠišovskáNatálie Šišovská
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 8 DNS 0.0
Adéla ŠediváAdéla Šedivá
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
02 7 DNS 0.0
Anežka ProškováAnežka Prošková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
05 4 DNS 0.0
Celkem 12 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(ne, 14.6.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 10 63.10 0.0 11.00
2 Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
99 9 58.84 0.0 9.00
3 Michal CsuhaMichal Csuha
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 4 42.94 0.0 8.00
4 Pavel BulvaPavel Bulva
ASK DěčínASK Děčín
70 3 33.90 0.0 7.00
MS Martin KmoníčekMartin Kmoníček
Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s.
02 5 33.73 0.0
6 Jiří RáthouskýJiří Ráthouský
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 7 29.50 0.0 6.00
7 Tomáš SeifertTomáš Seifert
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
05 8 25.73 0.0 5.00
8 Adam BrettschneiderAdam Brettschneider
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
04 2 21.12 0.0 4.00
Jindřich KořínekJindřich Kořínek
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 6 DNS 0.0
Celkem 9 závodníků