Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KP družstev mužů a žen ÚKAS

Ústí nad Labem (14. 6. 2020)
skok vysoký - Muži (neděle, 14.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2 Šimon HospodkaŠimon Hospodka 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1.85 11.00
3 Radim ŠimůnekRadim Šimůnek 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1.79 9.00
skok vysoký - Ženy (neděle, 14.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Viktorie KlepetkováViktorie Klepetková 03 ASK LovosiceASK Lovosice 1.60 11.00
2 Nicol BalínováNicol Balínová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1.50 9.00
3 Anna BázlerováAnna Bázlerová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1.47 8.00
skok daleký - Muži (neděle, 14.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin VeselýMartin Veselý 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6.25 11.00
2 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5.96 9.00
3 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 5.93 8.00
skok daleký - Ženy (neděle, 14.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5.41 11.00
2 Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5.02 9.00
3 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 4.81 8.00
trojskok - Muži (neděle, 14.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel JindraPavel Jindra 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 12.41 11.00
2 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 12.18 9.00
3 Josef ProcházkaJosef Procházka 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 10.94 8.00
trojskok - Ženy (neděle, 14.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Viktorie KlepetkováViktorie Klepetková 03 ASK LovosiceASK Lovosice 10.91 11.00
2 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 10.91 9.00
3 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 10.85 8.00
vrh koulí 4kg - Ženy (neděle, 14.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 01 ASK DěčínASK Děčín 09.63 11.00
2 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 09.00 9.00
3 Eliška NěmcováEliška Němcová 01 ASK DěčínASK Děčín 08.59 8.00
vrh koulí 7,26kg - Muži (neděle, 14.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2 Filip NajmanFilip Najman 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 12.45 11.00
3 Tomáš HellmichTomáš Hellmich 75 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 11.13 9.00
hod kladivem 4kg - Ženy (neděle, 14.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška NěmcováEliška Němcová 01 ASK DěčínASK Děčín 41.84 11.00
2 Leontýna ZitkováLeontýna Zitková 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 35.37 9.00
3 Adéla ŠediváAdéla Šedivá 02 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 31.70 8.00
hod kladivem 7,26kg - Muži (neděle, 14.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip NajmanFilip Najman 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 40.44 11.00
2 Jiří TáborskýJiří Táborský 63 AK MostAK Most 37.34 9.00
3 Tomáš HellmichTomáš Hellmich 75 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 35.83 8.00
hod oštěpem 600g - Ženy (neděle, 14.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 32.74 11.00
3 Aneta SmržováAneta Smržová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 29.34 9.00
hod oštěpem 800g - Muži (neděle, 14.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip KaplanFilip Kaplan 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 63.10 11.00
2 Filip NajmanFilip Najman 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 58.84 9.00
3 Michal CsuhaMichal Csuha 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 42.94 8.00