Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KP družstev mužů a žen ÚKAS

Ústí nad Labem (14. 6. 2020)

800 m - Muži

(ne, 14.6.2020 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 1:57.78 11.00
2 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13 1:59.19 9.00
3 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 2:01.80 8.00
MS Jan ApolenJan Apolen 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 3 2:05.01
5 Petr NemetzPetr Nemetz 04 AK MostAK Most 5 2:11.29 7.00
6 Sergiu MaticoSergiu Matico 03 ASK DěčínASK Děčín 4 2:11.69 6.00
7 David PavlasDavid Pavlas 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 2:11.90 5.00
8 Šimon DurdilŠimon Durdil 03 ASK DěčínASK Děčín 8 2:15.29 4.00
9 Martin ČesalMartin Česal 88 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 10 2:16.41 3.00
10 Jakub PatúcJakub Patúc 86 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 12 2:25.59 2.00
11 Adam BrettschneiderAdam Brettschneider 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 9 2:30.67 1.00
12 Jiří DvořáčekJiří Dvořáček 96 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 11 2:34.77
Jan TrunečekJan Truneček 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 DNS
Celkem 13 závodníků

800 m - Ženy

(ne, 14.6.2020 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 2:22.75
2 Vendula HrnčířováVendula Hrnčířová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 2:34.73 11.00
3 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 9 2:36.35 9.00
4 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 2:38.30 8.00
5 Adéla KonířováAdéla Konířová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 10 2:38.93 7.00
6 Marie TejmlováMarie Tejmlová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 2:39.63 6.00
7 Hana KozmováHana Kozmová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 2:41.12 5.00
8 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 11 2:43.20 4.00
9 Nicol BalínováNicol Balínová 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 2:47.11 3.00
10 Lada CísařováLada Císařová 84 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 2:48.50 2.00
Anežka ProškováAnežka Prošková 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 DNS
Celkem 11 závodníků