Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KP družstev mužů a žen ÚKAS

Ústí nad Labem (14. 6. 2020)

skok vysoký - Muži

(ne, 14.6.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,40 1,45 1,50 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 1,73 1,76 1,79 1,82 1,85 1,88 Body
MS Tomáš LaubeTomáš Laube
ASK LovosiceASK Lovosice
01 1.85 ------o-ooooooxxx
2 Šimon HospodkaŠimon Hospodka
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 1.85 -----o--xxoooxoxoxxoxxx 11.00
3 Radim ŠimůnekRadim Šimůnek
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 1.79 -----ooxooooxxoxxx 9.00
4 Pavel JindraPavel Jindra
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 1.76 -----ooooxooxxx 8.00
5 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka
ASK DěčínASK Děčín
99 1.76 -----ooxooxoxxoxxx 7.00
6 Jiří RadaJiří Rada
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
04 1.70 -----o--xoxxx 6.00
7 Matěj BartoškaMatěj Bartoška
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 1.64 --ooxxooxxoxxx 5.00
8 Karel MesárošKarel Mesároš
Athletic club Teplice z.s.Athletic club Teplice z.s.
03 1.61 ---xxoooxxx 4.00
9 Michal ŠkoudlilMichal Škoudlil
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
04 1.55 -xxooxoxx 3.00
10 Josef NovákJosef Novák
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
06 1.45 oxxox 2.00
Michal CsuhaMichal Csuha
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 NM -----xx-
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Ženy

(ne, 14.6.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,25 1,30 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 1,56 1,58 1,60 1,62 1,64 Body
1 Viktorie KlepetkováViktorie Klepetková
ASK LovosiceASK Lovosice
03 8 1.60 --------o-xo-xo-xxx 11.00
2 Nicol BalínováNicol Balínová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 5 1.50 oooooooxoxoxxx 9.00
3 Anna BázlerováAnna Bázlerová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 7 1.47 --ooooxoox- 8.00
4 Adéla MarkvartováAdéla Markvartová
ASK LovosiceASK Lovosice
05 4 1.44 -ooooooxxx 7.00
5 Sofia MatzuzziSofia Matzuzzi
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 4 1.30 oxoxoxx 6.00
6 Thu Huyen PhamováThu Huyen Phamová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 1 1.25 oxoxxx 5.00
7 Michaela JeřábkováMichaela Jeřábková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
06 3 1.25 xoxoxxx 4.00
Markéta CharouzkováMarkéta Charouzková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 6 DNS
Alena PlivováAlena Plivová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 2 DNS
Celkem 9 závodníků