1. kolo KPD staršího žactva – skupina A
Česká Lípa (8. 6. 2020)60 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh 01 (po, 8.6.2020 - 15:45) official | Vítr: +2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin JirschikMartin Jirschik | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 07.95 | ||||||||||||||
2 | Daniel HavlíkDaniel Havlík | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 08.14 | ||||||||||||||
3 | Marek FejtekMarek Fejtek | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 08.17 | ||||||||||||||
4 | Ondřej UmlaufOndřej Umlauf | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 08.32 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch NovákVojtěch Novák | 07 | AC Česká Lípa | 6 | 08.55 | ||||||||||||||
6 | Daniel ČepelíkDaniel Čepelík | 07 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 5 | 08.69 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 02 (po, 8.6.2020 - 15:45) official | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Aleš NachtneblAleš Nachtnebl | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 08.45 | ||||||||||||||
2 | Jakub VlkJakub Vlk | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 08.51 | ||||||||||||||
3 | Jan ParoulekJan Paroulek | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 08.58 | ||||||||||||||
MS | Matyáš AntonMatyáš Anton | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 08.66 | ||||||||||||||
5 | Tomáš KryčfalušijTomáš Kryčfalušij | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 08.71 | ||||||||||||||
6 | Tony BrennerTony Brenner | 07 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 5 | 09.12 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 03 (po, 8.6.2020 - 15:45) official | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin HoloušMartin Holouš | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 08.33 | ||||||||||||||
2 | Matěj MátlMatěj Mátl | 06 | AC Česká Lípa | 4 | 09.28 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch ŠelmeciVojtěch Šelmeci | 07 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 5 | 09.34 | ||||||||||||||
4 | Lukáš MachorekLukáš Machorek | 06 | AC Rumburk, z.s. | 3 | 09.45 | ||||||||||||||
5 | Martin KlausMartin Klaus | 06 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 2 | 09.53 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin JirschikMartin Jirschik | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 07.95 | ||||
2 | Daniel HavlíkDaniel Havlík | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 08.14 | ||||
3 | Marek FejtekMarek Fejtek | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 08.17 | ||||
4 | Ondřej UmlaufOndřej Umlauf | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 08.32 | ||||
5 | Martin HoloušMartin Holouš | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 08.33 | ||||
6 | Aleš NachtneblAleš Nachtnebl | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 08.45 | ||||
7 | Jakub VlkJakub Vlk | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 08.51 | ||||
8 | Vojtěch NovákVojtěch Novák | 07 | AC Česká Lípa | 6 | 08.55 | ||||
9 | Jan ParoulekJan Paroulek | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 08.58 | ||||
10 | Matyáš AntonMatyáš Anton | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 08.66 | ||||
11 | Daniel ČepelíkDaniel Čepelík | 07 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 5 | 08.69 | ||||
12 | Tomáš KryčfalušijTomáš Kryčfalušij | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 08.71 | ||||
13 | Tony BrennerTony Brenner | 07 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 5 | 09.12 | ||||
14 | Matěj MátlMatěj Mátl | 06 | AC Česká Lípa | 4 | 09.28 | ||||
15 | Vojtěch ŠelmeciVojtěch Šelmeci | 07 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 5 | 09.34 | ||||
16 | Lukáš MachorekLukáš Machorek | 06 | AC Rumburk, z.s. | 3 | 09.45 | ||||
17 | Martin KlausMartin Klaus | 06 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 2 | 09.53 |
60 m - Žáci (Finále)
Finále A (po, 8.6.2020 - 17:00) official | Vítr: -1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin JirschikMartin Jirschik | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 08.01 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Martin HoloušMartin Holouš | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 08.30 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Marek FejtekMarek Fejtek | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 08.32 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Daniel HavlíkDaniel Havlík | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 08.34 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Ondřej UmlaufOndřej Umlauf | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 08.56 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Jakub VlkJakub Vlk | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 08.63 | 5.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (po, 8.6.2020 - 17:00) official | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel ČepelíkDaniel Čepelík | 07 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 4 | 08.63 | 4.00 | |||||||||||||
2 | Tomáš KryčfalušijTomáš Kryčfalušij | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 08.72 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Vojtěch NovákVojtěch Novák | 07 | AC Česká Lípa | 3 | 08.77 | 2.00 | |||||||||||||
4 | Tony BrennerTony Brenner | 07 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 2 | 09.18 | 1.00 | |||||||||||||
5 | Lukáš MachorekLukáš Machorek | 06 | AC Rumburk, z.s. | 1 | 09.38 | ||||||||||||||
6 | Martin KlausMartin Klaus | 06 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 6 | 10.22 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 01 (po, 8.6.2020 - 15:30) official | Vítr: +3.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla SochorováAdéla Sochorová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 08.14 | ||||||||||||||
2 | Kateřina KrykorkováKateřina Krykorková | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 08.17 | ||||||||||||||
3 | Eliška HýblováEliška Hýblová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 08.46 | ||||||||||||||
4 | Michaela WortnerováMichaela Wortnerová | 07 | AC Česká Lípa | 5 | 08.71 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 02 (po, 8.6.2020 - 15:30) official | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla HorčičkováAdéla Horčičková | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 08.21 | ||||||||||||||
2 | Tereza KrykorkováTereza Krykorková | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 08.36 | ||||||||||||||
MS | Nikola KohútováNikola Kohútová | 06 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 3 | 08.39 | ||||||||||||||
4 | Blažena MenšíkováBlažena Menšíková | 05 | AC Česká Lípa | 5 | 08.81 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 03 (po, 8.6.2020 - 15:30) official | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Karolína VokálováKarolína Vokálová | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 08.81 | ||||||||||||||
2 | Lucie KřenčilováLucie Křenčilová | 06 | AC Česká Lípa | 5 | 09.32 | ||||||||||||||
3 | Petra KozderkováPetra Kozderková | 06 | AC Česká Lípa | 3 | 09.45 | ||||||||||||||
Tereza KrobováTereza Krobová | 06 | Sportovní klub ZŠ Jablonné ... | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 04 (po, 8.6.2020 - 15:30) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára VondrováKlára Vondrová | 05 | AC Česká Lípa | 5 | 09.63 | ||||||||||||||
2 | Sofie SochalskáSofie Sochalská | 06 | AC Rumburk, z.s. | 4 | 09.95 | ||||||||||||||
3 | Adéla PoštováAdéla Poštová | 07 | AC Rumburk, z.s. | 2 | 10.02 | ||||||||||||||
Agáta RajsiglováAgáta Rajsiglová | 06 | Sportovní klub ZŠ Jablonné ... | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla SochorováAdéla Sochorová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 08.14 | ||||
2 | Kateřina KrykorkováKateřina Krykorková | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 08.17 | ||||
3 | Adéla HorčičkováAdéla Horčičková | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 08.21 | ||||
4 | Tereza KrykorkováTereza Krykorková | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 08.36 | ||||
5 | Nikola KohútováNikola Kohútová | 06 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 3 | 08.39 | ||||
6 | Eliška HýblováEliška Hýblová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 08.46 | ||||
7 | Michaela WortnerováMichaela Wortnerová | 07 | AC Česká Lípa | 5 | 08.71 | ||||
8 | Blažena MenšíkováBlažena Menšíková | 05 | AC Česká Lípa | 5 | 08.81 | ||||
8 | Karolína VokálováKarolína Vokálová | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 08.81 | ||||
10 | Lucie KřenčilováLucie Křenčilová | 06 | AC Česká Lípa | 5 | 09.32 | ||||
11 | Petra KozderkováPetra Kozderková | 06 | AC Česká Lípa | 3 | 09.45 | ||||
12 | Klára VondrováKlára Vondrová | 05 | AC Česká Lípa | 5 | 09.63 | ||||
13 | Sofie SochalskáSofie Sochalská | 06 | AC Rumburk, z.s. | 4 | 09.95 | ||||
14 | Adéla PoštováAdéla Poštová | 07 | AC Rumburk, z.s. | 2 | 10.02 | ||||
Tereza KrobováTereza Krobová | 06 | Sportovní klub ZŠ Jablonné ... | 4 | DNS | |||||
Agáta RajsiglováAgáta Rajsiglová | 06 | Sportovní klub ZŠ Jablonné ... | 3 | DNS |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále A (po, 8.6.2020 - 16:50) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina KrykorkováKateřina Krykorková | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 08.15 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Adéla SochorováAdéla Sochorová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 08.28 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Adéla HorčičkováAdéla Horčičková | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 08.30 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Tereza KrykorkováTereza Krykorková | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 08.41 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Eliška HýblováEliška Hýblová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 08.78 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Michaela WortnerováMichaela Wortnerová | 07 | AC Česká Lípa | 6 | 08.82 | 5.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (po, 8.6.2020 - 16:50) official | Vítr: -1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Blažena MenšíkováBlažena Menšíková | 05 | AC Česká Lípa | 08.61 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Lucie KřenčilováLucie Křenčilová | 06 | AC Česká Lípa | 3 | 09.35 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Petra KozderkováPetra Kozderková | 06 | AC Česká Lípa | 4 | 09.44 | 2.00 | |||||||||||||
4 | Klára VondrováKlára Vondrová | 05 | AC Česká Lípa | 5 | 09.78 | 1.00 | |||||||||||||
5 | Adéla PoštováAdéla Poštová | 07 | AC Rumburk, z.s. | 1 | 10.35 | ||||||||||||||
6 | Sofie SochalskáSofie Sochalská | 06 | AC Rumburk, z.s. | 2 | 10.36 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
300 m - Žáci
Žáci 01 (po, 8.6.2020 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj KoravskýMatěj Koravský | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 40.68 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Jonáš SamekJonáš Samek | 07 | AC Česká Lípa | 4 | 42.67 | 8.00 | |||||||||||||
3 | Petr MalýPetr Malý | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 42.93 | 7.00 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Žáci 02 (po, 8.6.2020 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej FúsekOndřej Fúsek | 07 | AC Rumburk, z.s. | 2 | 46.29 | 5.00 | |||||||||||||
2 | Jan ParoulekJan Paroulek | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 46.87 | 4.00 | |||||||||||||
3 | Tomáš KryčfalušijTomáš Kryčfalušij | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 46.92 | 3.00 | |||||||||||||
4 | Marek KošínMarek Košín | 07 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 3 | 53.69 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Žáci 03 (po, 8.6.2020 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin HoloušMartin Holouš | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 42.53 | 9.00 | |||||||||||||
2 | Martin JirschikMartin Jirschik | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 43.64 | 6.00 | |||||||||||||
MS | Matyáš AntonMatyáš Anton | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 48.56 | ||||||||||||||
4 | Michal ZemanMichal Zeman | 06 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 5 | 50.61 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Žáci 04 (po, 8.6.2020 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antonín KalivodaAntonín Kalivoda | 06 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 4 | 48.11 | 2.00 | |||||||||||||
2 | Aleš EkrtAleš Ekrt | 06 | AC Rumburk, z.s. | 3 | 48.43 | 1.00 | |||||||||||||
3 | Daniel ČepelíkDaniel Čepelík | 07 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 2 | 50.56 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
300 m - Žákyně
Žákyně 01 (po, 8.6.2020 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška HýblováEliška Hýblová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 42.89 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Kateřina KrykorkováKateřina Krykorková | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 44.48 | 8.00 | |||||||||||||
3 | Tereza KrykorkováTereza Krykorková | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 45.38 | 7.00 | |||||||||||||
4 | Eliška HýřováEliška Hýřová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 45.69 | 6.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Žákyně 02 (po, 8.6.2020 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla KumstátováPavla Kumstátová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 43.87 | 9.00 | |||||||||||||
MS | Marie ŠulcováMarie Šulcová | 05 | AC Rumburk, z.s. | 5 | 45.89 | ||||||||||||||
3 | Sára MelicherčíkováSára Melicherčíková | 06 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 4 | 50.11 | 5.00 | |||||||||||||
Aneta MarkalousováAneta Markalousová | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Žákyně 03 (po, 8.6.2020 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola RejmanováNikola Rejmanová | 06 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 3 | 52.31 | 4.00 | |||||||||||||
2 | Adéla PoštováAdéla Poštová | 07 | AC Rumburk, z.s. | 2 | 63.98 | 3.00 | |||||||||||||
Sofie SochalskáSofie Sochalská | 06 | AC Rumburk, z.s. | 4 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
800 m - Žákyně
(po, 8.6.2020 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 2:22.71 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Tereza PlecháčováTereza Plecháčová | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 2:36.03 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Lucie KřenčilováLucie Křenčilová | 06 | AC Česká Lípa | 2 | 2:45.29 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Nikol JakubcováNikol Jakubcová | 07 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 1 | 2:45.91 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Markéta SkalickáMarkéta Skalická | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 2:51.13 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Lucie ŠlamborováLucie Šlamborová | 07 | Sportovní klub ZŠ Jablonné ... | 7 | 2:57.37 | 5.00 | |||||||||||||
7 | Veronika KučerováVeronika Kučerová | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 3:13.32 | 4.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
1500 m - Žáci
(po, 8.6.2020 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš JehličkaTomáš Jehlička | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 4:47.95 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Jan VodičkaJan Vodička | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 4:49.15 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Richard HübnerRichard Hübner | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 4:52.33 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Jakub DusilJakub Dusil | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 4:53.80 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Tadeáš MüllerTadeáš Müller | 05 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 4 | 5:04.85 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Vojtěch ŠelmeciVojtěch Šelmeci | 07 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 5 | 5:50.87 | 5.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
3000 m - Žáci
(po, 8.6.2020 - 17:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik HerrmannDominik Herrmann | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 11:16.84 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Jakub HamadaJakub Hamada | 06 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 2 | 11:55.67 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Sebastian BohunSebastian Bohun | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 11:56.35 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Martin KlausMartin Klaus | 06 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 4 | 13:36.89 | 7.00 | |||||||||||||
Šimon VenclŠimon Vencl | 03 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Žáci
Žáci 01 (po, 8.6.2020 - 16:15) official | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roman KadavýRoman Kadavý | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 14.51 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Josef TomašovJosef Tomašov | 06 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 5 | 15.63 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Matěj KoravskýMatěj Koravský | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 16.07 | 7.00 | |||||||||||||
4 | Ondřej UmlaufOndřej Umlauf | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 17.19 | 6.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Žáci 02 (po, 8.6.2020 - 16:15) official | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán PíchaŠtěpán Pícha | 05 | AC Česká Lípa | 4 | 15.68 | 8.00 | |||||||||||||
MS | Ondřej NovotnýOndřej Novotný | 06 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 5 | 16.64 | ||||||||||||||
3 | Antonín KalivodaAntonín Kalivoda | 06 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 2 | 19.33 | 5.00 | |||||||||||||
4 | Petr FicajPetr Ficaj | 06 | AC Rumburk, z.s. | 3 | 21.17 | 4.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně
Žákyně 01 (po, 8.6.2020 - 16:00) official | Vítr: -1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška HýřováEliška Hýřová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 16.21 | 8.00 | |||||||||||||
2 | Pavla KumstátováPavla Kumstátová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 16.29 | 7.00 | |||||||||||||
3 | Aneta MarkalousováAneta Markalousová | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 16.38 | 6.00 | |||||||||||||
4 | Jasmína GrebeníčkováJasmína Grebeníčková | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 24.71 | 2.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Žákyně 02 (po, 8.6.2020 - 16:00) official | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna ČernínováAnna Černínová | 06 | AC Česká Lípa | 2 | 15.71 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Amálie LorenzováAmálie Lorenzová | 06 | AC Česká Lípa | 3 | 15.73 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Hristiana AtanasováHristiana Atanasová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 18.79 | 5.00 | |||||||||||||
Karla CikánkováKarla Cikánková | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Žákyně 03 (po, 8.6.2020 - 16:00) official | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora JanatováBarbora Janatová | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 19.31 | 4.00 | |||||||||||||
2 | Šárka JakobiŠárka Jakobi | 05 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 3 | 23.52 | 3.00 | |||||||||||||
Tereza KrobováTereza Krobová | 06 | Sportovní klub ZŠ Jablonné ... | 5 | DNS | |||||||||||||||
Sára BokováSára Boková | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 60 m - Žáci
(po, 8.6.2020 - 18:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Koravský, Jirschik, Havlík, Fejtek Koravský, Jirschik, Havlík, Fejtek | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 30.93 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Vodička, Jehlička, Dusil, Paroulek Vodička, Jehlička, Dusil, Paroulek | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 31.59 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Umlauf, Malý, Holouš, Vlk Umlauf, Malý, Holouš, Vlk | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 31.61 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Brenner, Hamada, Müller, Tomašov Brenner, Hamada, Müller, Tomašov | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 1 | 32.97 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Kalivoda, Čepelík, Šelmeci, Zeman Kalivoda, Čepelík, Šelmeci, Zeman | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 2 | 34.86 | 6.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
4 x 60 m - Žákyně
(po, 8.6.2020 - 18:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Krykorková, Krykorková, Horčičková, Sochorová Krykorková, Krykorková, Horčičková, Sochorová | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 31.99 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Cikánková, Hýřová, Krevňáková, Mádlová Cikánková, Hýřová, Krevňáková, Mádlová | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 34.42 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Hýblová, Grebeníčková, Plecháčová, Plecháčová Hýblová, Grebeníčková, Plecháčová, Plecháčová | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 34.98 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Jakobi, Svobodová, Zemková, Melicherčíková Jakobi, Svobodová, Zemková, Melicherčíková | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 2 | 35.81 | 7.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Žáci
(po, 8.6.2020 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Ondřej NovotnýOndřej Novotný
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
06 | 3 | 1.60 | |||||||||||||||
1 |
Josef TomašovJosef Tomašov
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
06 | 5 | 1.60 | 11.00 | ||||||||||||||
3 |
Aleš EkrtAleš Ekrt
AC Rumburk, z.s. |
06 | 1 | 1.55 | 9.00 | ||||||||||||||
4 |
Jakub VlkJakub Vlk
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
06 | 4 | 1.50 | 8.00 | ||||||||||||||
5 |
Petr FicajPetr Ficaj
AC Rumburk, z.s. |
06 | 2 | 1.25 | 7.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok vysoký - Žákyně
(po, 8.6.2020 - 16:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Amálie LorenzováAmálie Lorenzová
AC Česká Lípa |
06 | 2 | 1.63 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Lucie VšetečkováLucie Všetečková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 4 | 1.55 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Anna SvobodováAnna Svobodová
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
06 | 3 | 1.40 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Anna ČernínováAnna Černínová
AC Česká Lípa |
06 | 1 | 1.40 | 7.00 | ||||||||||||||
Agáta RajsiglováAgáta Rajsiglová
Sportovní klub ZŠ Jablonné ... |
06 | 7 | DNS | ||||||||||||||||
Beáta DrábováBeáta Drábová
Sportovní klub ZŠ Jablonné ... |
06 | 5 | DNS | ||||||||||||||||
Eliška JanďurováEliška Janďurová
Sportovní klub ZŠ Jablonné ... |
06 | 6 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok daleký - Žáci
(po, 8.6.2020 - 17:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 2 | 5.71 +0.7 m/s | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Česká Lípa |
05 | 12 | 5.26 -1.7 m/s | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Petr MalýPetr Malý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 11 | 5.17 -0.3 m/s | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Jonáš SamekJonáš Samek
AC Česká Lípa |
07 | 7 | 4.87 +0.0 m/s | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Vojtěch NovákVojtěch Novák
AC Česká Lípa |
07 | 10 | 4.45 +0.3 m/s | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Michal ZemanMichal Zeman
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
06 | 6 | 4.25 -1.8 m/s | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
MS |
Aleš NachtneblAleš Nachtnebl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
06 | 8 | 4.20 +0.0 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
8 |
Aleš EkrtAleš Ekrt
AC Rumburk, z.s. |
06 | 9 | 4.09 -2.4 m/s | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
9 |
Ondřej FúsekOndřej Fúsek
AC Rumburk, z.s. |
07 | 5 | 3.79 +0.9 m/s | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
10 |
Tony BrennerTony Brenner
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
07 | 4 | 3.76 -0.3 m/s | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
11 |
Lukáš MachorekLukáš Machorek
AC Rumburk, z.s. |
06 | 3 | 3.64 -1.2 m/s | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
Daniel HavlíkDaniel Havlík
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 1 | NM | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(po, 8.6.2020 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie VšetečkováLucie Všetečková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 13 | 5.03 -0.2 m/s | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Jasmína GrebeníčkováJasmína Grebeníčková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
06 | 2 | 4.86 -0.3 m/s | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Adéla SochorováAdéla Sochorová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 12 | 4.78 +0.6 m/s | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Blažena MenšíkováBlažena Menšíková
AC Česká Lípa |
05 | 4 | 4.48 -0.2 m/s | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Sára MelicherčíkováSára Melicherčíková
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
06 | 10 | 4.23 +0.0 m/s | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Michaela WortnerováMichaela Wortnerová
AC Česká Lípa |
07 | 8 | 4.21 -2.0 m/s | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
MS |
Marie ŠulcováMarie Šulcová
AC Rumburk, z.s. |
05 | 6 | 4.19 -1.6 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
MS |
Sára BokováSára Boková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
06 | 11 | 4.06 +0.7 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
9 |
Karla CikánkováKarla Cikánková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 1 | 4.03 +0.1 m/s | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
10 |
Petra KozderkováPetra Kozderková
AC Česká Lípa |
06 | 3 | 3.92 -2.6 m/s | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
11 |
Nikol JakubcováNikol Jakubcová
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
07 | 9 | 3.69 +0.5 m/s | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
Agáta RajsiglováAgáta Rajsiglová
Sportovní klub ZŠ Jablonné ... |
06 | 5 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Karolína VokálováKarolína Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
06 | 7 | NM | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně
(po, 8.6.2020 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavla KumstátováPavla Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 15 | 09.93 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Hristiana AtanasováHristiana Atanasová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 1 | 09.47 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
MS |
Michaela ČepelákováMichaela Čepeláková
AC Rumburk, z.s. |
06 | 14 | 08.98 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Tereza ZemkováTereza Zemková
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
07 | 10 | 08.62 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
5 |
Josefína PreislerováJosefína Preislerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
06 | 5 | 08.54 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
MS |
Natálie LálišováNatálie Lálišová
AC Rumburk, z.s. |
05 | 13 | 08.27 | 0.0 | ||||||||||||||
MS |
Kristýna MádlováKristýna Mádlová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
06 | 4 | 08.17 | 0.0 | ||||||||||||||
8 |
Anna ČernínováAnna Černínová
AC Česká Lípa |
06 | 12 | 07.91 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
9 |
Eliška VojtíškováEliška Vojtíšková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 9 | 07.87 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
10 |
Nikola RejmanováNikola Rejmanová
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
06 | 6 | 07.70 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
11 |
Andrea TreglerováAndrea Treglerová
AC Česká Lípa |
07 | 8 | 07.63 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
12 |
Klára VondrováKlára Vondrová
AC Česká Lípa |
05 | 11 | 07.00 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
13 |
Markéta SkalickáMarkéta Skalická
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
06 | 7 | 06.53 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
Eliška JanďurováEliška Janďurová
Sportovní klub ZŠ Jablonné ... |
06 | 2 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Petra KozderkováPetra Kozderková
AC Česká Lípa |
06 | 3 | NM | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(po, 8.6.2020 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Štěpán HorákŠtěpán Horák
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 3 | 13.99 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Jonáš ŠtanclJonáš Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 7 | 11.24 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Tomáš NovákTomáš Novák
Sportovní klub ZŠ Jablonné ... |
06 | 6 | 11.19 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 4 | 11.11 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
MS |
Ondřej NovotnýOndřej Novotný
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
06 | 10 | 10.82 | 0.0 | ||||||||||||||
6 |
Šimon HaufertŠimon Haufert
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
07 | 2 | 07.28 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
7 |
Matěj MátlMatěj Mátl
AC Česká Lípa |
06 | 9 | 07.17 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
8 |
Marek KošínMarek Košín
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
07 | 5 | 06.88 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
9 |
Jakub HamadaJakub Hamada
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
06 | 1 | 06.66 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
Lukáš MachorekLukáš Machorek
AC Rumburk, z.s. |
06 | 8 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
hod kladivem 3kg - Žákyně
(po, 8.6.2020 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Josefína PreislerováJosefína Preislerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
06 | 3 | 32.13 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Eliška VojtíškováEliška Vojtíšková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 2 | 30.84 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
MS |
Natálie LálišováNatálie Lálišová
AC Rumburk, z.s. |
05 | 1 | 28.66 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod kladivem 4kg - Žáci
(po, 8.6.2020 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Štěpán HorákŠtěpán Horák
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 2 | 30.45 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod oštěpem 500g - Žákyně
(po, 8.6.2020 - 18:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Natálie LálišováNatálie Lálišová
AC Rumburk, z.s. |
05 | 14 | 33.29 | 0.0 | ||||||||||||||
MS |
Michaela ČepelákováMichaela Čepeláková
AC Rumburk, z.s. |
06 | 13 | 29.91 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Anna SvobodováAnna Svobodová
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
06 | 6 | 29.75 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
4 |
Barbora JanatováBarbora Janatová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
06 | 12 | 28.41 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
5 |
Šárka JakobiŠárka Jakobi
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
05 | 2 | 26.64 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
MS |
Nikola KohútováNikola Kohútová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
06 | 3 | 25.19 | 0.0 | ||||||||||||||
7 |
Amálie LorenzováAmálie Lorenzová
AC Česká Lípa |
06 | 11 | 22.75 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
8 |
Josefína PreislerováJosefína Preislerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
06 | 5 | 20.74 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
9 |
Tereza ZemkováTereza Zemková
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
07 | 10 | 20.70 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
10 |
Eliška VojtíškováEliška Vojtíšková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 9 | 18.68 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
11 |
Lucie ŠlamborováLucie Šlamborová
Sportovní klub ZŠ Jablonné ... |
07 | 7 | 17.37 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
12 |
Andrea TreglerováAndrea Treglerová
AC Česká Lípa |
07 | 8 | 15.90 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
MS |
Kristýna MádlováKristýna Mádlová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
06 | 4 | 15.76 | 0.0 | ||||||||||||||
Beáta DrábováBeáta Drábová
Sportovní klub ZŠ Jablonné ... |
06 | 1 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci
(po, 8.6.2020 - 17:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš NovákTomáš Novák
Sportovní klub ZŠ Jablonné ... |
06 | 6 | 41.27 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Jonáš ŠtanclJonáš Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 8 | 38.25 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Česká Lípa |
05 | 7 | 35.53 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Jan VodičkaJan Vodička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
06 | 10 | 31.12 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Štěpán HorákŠtěpán Horák
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 4 | 29.05 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Tadeáš MüllerTadeáš Müller
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
05 | 5 | 24.06 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Šimon HaufertŠimon Haufert
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
07 | 3 | 23.85 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Matěj MátlMatěj Mátl
AC Česká Lípa |
06 | 9 | 22.76 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Marek FejtekMarek Fejtek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
05 | 1 | 20.93 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Ondřej FúsekOndřej Fúsek
AC Rumburk, z.s. |
07 | 2 | 20.87 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
chůze dráha 2000 m - Žáci
(po, 8.6.2020 - 18:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | Body | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Vojtěch VejvančickýVojtěch Vejvančický | 08 | AC Rumburk, z.s. | 1 | 12:42.8 | ||||||||||||||
2 | Štěpán RoskovecŠtěpán Roskovec | 06 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 12:51.4 | 11.00 | |||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
chůze dráha 2000 m - Žákyně
(po, 8.6.2020 - 18:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | Body | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Michaela ČepelákováMichaela Čepeláková | 06 | AC Rumburk, z.s. | 1 | 13:16.8 | ||||||||||||||
2 | Zuzana KrevňákováZuzana Krevňáková | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 14:17.2 | 11.00 | |||||||||||||
Celkem 2 závodníků |