Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD staršího žactva – skupina A

Česká Lípa (8. 6. 2020)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (po, 8.6.2020 - 15:45) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin JirschikMartin Jirschik 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 07.95
2 Daniel HavlíkDaniel Havlík 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.14
3 Marek FejtekMarek Fejtek 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.17
4 Ondřej UmlaufOndřej Umlauf 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.32
5 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 08.55
6 Daniel ČepelíkDaniel Čepelík 07 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 5 08.69
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (po, 8.6.2020 - 15:45) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Aleš NachtneblAleš Nachtnebl 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.45
2 Jakub VlkJakub Vlk 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.51
3 Jan ParoulekJan Paroulek 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.58
MS Matyáš AntonMatyáš Anton 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.66
5 Tomáš KryčfalušijTomáš Kryčfalušij 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.71
6 Tony BrennerTony Brenner 07 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 5 09.12
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (po, 8.6.2020 - 15:45) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin HoloušMartin Holouš 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.33
2 Matěj MátlMatěj Mátl 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 09.28
3 Vojtěch ŠelmeciVojtěch Šelmeci 07 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 5 09.34
4 Lukáš MachorekLukáš Machorek 06 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 09.45
5 Martin KlausMartin Klaus 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 09.53
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin JirschikMartin Jirschik 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 07.95
2 Daniel HavlíkDaniel Havlík 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.14
3 Marek FejtekMarek Fejtek 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.17
4 Ondřej UmlaufOndřej Umlauf 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.32
5 Martin HoloušMartin Holouš 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.33
6 Aleš NachtneblAleš Nachtnebl 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.45
7 Jakub VlkJakub Vlk 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.51
8 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 08.55
9 Jan ParoulekJan Paroulek 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.58
10 Matyáš AntonMatyáš Anton 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.66
11 Daniel ČepelíkDaniel Čepelík 07 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 5 08.69
12 Tomáš KryčfalušijTomáš Kryčfalušij 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.71
13 Tony BrennerTony Brenner 07 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 5 09.12
14 Matěj MátlMatěj Mátl 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 09.28
15 Vojtěch ŠelmeciVojtěch Šelmeci 07 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 5 09.34
16 Lukáš MachorekLukáš Machorek 06 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 09.45
17 Martin KlausMartin Klaus 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 09.53

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (po, 8.6.2020 - 17:00) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin JirschikMartin Jirschik 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.01 11.00
2 Martin HoloušMartin Holouš 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.30 9.00
3 Marek FejtekMarek Fejtek 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.32 8.00
4 Daniel HavlíkDaniel Havlík 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.34 7.00
5 Ondřej UmlaufOndřej Umlauf 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.56 6.00
6 Jakub VlkJakub Vlk 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.63 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (po, 8.6.2020 - 17:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ČepelíkDaniel Čepelík 07 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 08.63 4.00
2 Tomáš KryčfalušijTomáš Kryčfalušij 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.72 3.00
3 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 08.77 2.00
4 Tony BrennerTony Brenner 07 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 09.18 1.00
5 Lukáš MachorekLukáš Machorek 06 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 09.38
6 Martin KlausMartin Klaus 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 6 10.22
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (po, 8.6.2020 - 15:30) official Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.14
2 Kateřina KrykorkováKateřina Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.17
3 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.46
4 Michaela WortnerováMichaela Wortnerová 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 08.71
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (po, 8.6.2020 - 15:30) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.21
2 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.36
MS Nikola KohútováNikola Kohútová 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 08.39
4 Blažena MenšíkováBlažena Menšíková 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 08.81
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (po, 8.6.2020 - 15:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Karolína VokálováKarolína Vokálová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.81
2 Lucie KřenčilováLucie Křenčilová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 09.32
3 Petra KozderkováPetra Kozderková 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 09.45
Tereza KrobováTereza Krobová 06 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 04 (po, 8.6.2020 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára VondrováKlára Vondrová 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 09.63
2 Sofie SochalskáSofie Sochalská 06 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 09.95
3 Adéla PoštováAdéla Poštová 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 10.02
Agáta RajsiglováAgáta Rajsiglová 06 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.14
2 Kateřina KrykorkováKateřina Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.17
3 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.21
4 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.36
5 Nikola KohútováNikola Kohútová 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 08.39
6 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.46
7 Michaela WortnerováMichaela Wortnerová 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 08.71
8 Blažena MenšíkováBlažena Menšíková 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 08.81
8 Karolína VokálováKarolína Vokálová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.81
10 Lucie KřenčilováLucie Křenčilová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 09.32
11 Petra KozderkováPetra Kozderková 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 09.45
12 Klára VondrováKlára Vondrová 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 09.63
13 Sofie SochalskáSofie Sochalská 06 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 09.95
14 Adéla PoštováAdéla Poštová 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 10.02
Tereza KrobováTereza Krobová 06 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 4 DNS
Agáta RajsiglováAgáta Rajsiglová 06 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 3 DNS

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (po, 8.6.2020 - 16:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KrykorkováKateřina Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.15 11.00
2 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.28 9.00
3 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.30 8.00
4 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.41 7.00
5 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.78 6.00
6 Michaela WortnerováMichaela Wortnerová 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 08.82 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (po, 8.6.2020 - 16:50) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Blažena MenšíkováBlažena Menšíková 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.61 4.00
2 Lucie KřenčilováLucie Křenčilová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 09.35 3.00
3 Petra KozderkováPetra Kozderková 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 09.44 2.00
4 Klára VondrováKlára Vondrová 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 09.78 1.00
5 Adéla PoštováAdéla Poštová 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 10.35
6 Sofie SochalskáSofie Sochalská 06 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 10.36
Celkem 6 závodníků