Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebory Prahy staršího žactva a dorostu

Praha - Děkanka (20. - 21. 6. 2020)
skok vysoký - Dorostenci (sobota, 20.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David JurkevičDavid Jurkevič 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1.88
2 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1.79
3 Bao Tran ThaiBao Tran Thai 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 1.76
skok vysoký - Žáci (sobota, 20.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan ŠafránekJan Šafránek 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1.53
2 Tomáš UrbanTomáš Urban 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1.53
3 Dominik TaylorDominik Taylor 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1.53
skok vysoký - Dorostenky (neděle, 21.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.62
2 Nikita MachytkováNikita Machytková 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1.59
3 Aneta PazderováAneta Pazderová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1.56
skok vysoký - Žákyně (neděle, 21.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nela ŠloufováNela Šloufová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1.59
2 Veronika KouckáVeronika Koucká 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.53
3 Aneta RákosníkováAneta Rákosníková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.53
skok o tyči - Dorostenci (neděle, 21.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Miroslav PavljukMiroslav Pavljuk 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4.05
2 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3.95
3 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3.55
skok o tyči - Žáci (neděle, 21.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 13 Matěj RadzoMatěj Radzo 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3.05
2 11 Ondřej KindlOndřej Kindl 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2.65
3 Oliver ČervinkaOliver Červinka 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2.65
skok o tyči - Dorostenky (neděle, 21.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3.20
2 Kristina CachováKristina Cachová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3.10
3 Amélie JeřábkováAmélie Jeřábková 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3.00
skok o tyči - Žákyně (neděle, 21.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Viktorie OndrováViktorie Ondrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3.60
2 Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2.90
3 7 Anna MarkgráfováAnna Markgráfová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2.40
skok daleký - Dorostenci (sobota, 20.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6.72
2 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6.13
3 16 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6.09
skok daleký - Žáci (neděle, 21.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5.62
2 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5.46
3 1 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5.31
skok daleký - Dorostenky (sobota, 20.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5.20
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5.20
3 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5.19
skok daleký - Žákyně (neděle, 21.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5.36
2 Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4.92
3 Anna WickováAnna Wicková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4.86
trojskok - Dorostenci (sobota, 20.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 13.48
2 16 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.07
3 Martin SellnerMartin Sellner 03 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 12.61
trojskok - Dorostenky (neděle, 21.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.00
2 Andrea ŽižkováAndrea Žižková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 10.95
3 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.71
vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 20.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
2 Aneta PazderováAneta Pazderová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.81
3 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.58
vrh koulí 3kg - Žákyně (sobota, 20.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Natálie KryštofováNatálie Kryštofová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10.90
2 Anna WickováAnna Wicková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.15
3 Zuzana PospíšilováZuzana Pospíšilová 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 09.95
vrh koulí 4kg - Žáci (sobota, 20.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 8 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.16
2 6 Petr LabuťPetr Labuť 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 12.14
3 Adrian ŠandaAdrian Šanda 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 12.08
vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 20.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
2 David FilipDavid Filip 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 14.22
3 Pavel KordíkPavel Kordík 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14.07
hod diskem 0,75kg - Žákyně (sobota, 20.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Laura BrodilováLaura Brodilová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.96
2 Julie DurychováJulie Durychová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 27.13
3 Nicol ČadováNicol Čadová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 26.96
hod diskem 1kg - Žáci (sobota, 20.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 46.39
2 4 Viktor VacekViktor Vacek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 34.63
3 Štěpán KovačičŠtěpán Kovačič 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 32.86
hod diskem 1kg - Dorostenky (sobota, 20.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Klára KlonováKlára Klonová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 35.65
2 Aneta DvořákováAneta Dvořáková 03 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 30.09
3 Nikol BalcarováNikol Balcarová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 28.62
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (sobota, 20.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David FilipDavid Filip 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 38.18
2 Ivan VolfIvan Volf 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 37.33
3 Šimon SkoumalŠimon Skoumal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 35.97
hod kladivem 3kg - Dorostenky (neděle, 21.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aneta DvořákováAneta Dvořáková 03 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 42.18
2 Kateřina KodadováKateřina Kodadová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 41.64
3 Nikol BalcarováNikol Balcarová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 37.26
hod kladivem 3kg - Žákyně (neděle, 21.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Natálie KryštofováNatálie Kryštofová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 32.12
2 Sára NoasováSára Noasová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 24.74
3 Nicol ČadováNicol Čadová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 23.58
hod kladivem 4kg - Žáci (neděle, 21.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 37.66
2 David GottwaldDavid Gottwald 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 32.38
3 Ondřej ŠpoutilOndřej Špoutil 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 26.49
hod kladivem 5kg - Dorostenci (neděle, 21.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj MiřejovskýMatěj Miřejovský 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 51.89
2 Šimon SkoumalŠimon Skoumal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 40.30
3 David FilipDavid Filip 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 38.10
hod oštěpem 500g - Dorostenky (neděle, 21.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.78
2 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 36.41
3 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 35.19
hod oštěpem 500g - Žákyně (neděle, 21.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Julie DurychováJulie Durychová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 31.24
2 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 31.15
3 Nicol ČadováNicol Čadová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 31.01
hod oštěpem 600g - Žáci (neděle, 21.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 43.94
2 Mikuláš Jan KáraMikuláš Jan Kára 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 40.92
3 Jonáš KloudaJonáš Klouda 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 38.55
hod oštěpem 700g - Dorostenci (neděle, 21.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej KřížOndřej Kříž 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 59.70
2 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 54.22
3 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 51.99