Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebory Prahy staršího žactva a dorostu

Praha - Děkanka (20. - 21. 6. 2020)

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 21.6.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 7 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:01.62
2 1 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:03.60
3 9 Mikuláš NovotnýMikuláš Novotný 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 9 2:04.42
4 8 Ondřej FábryOndřej Fábry 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:04.71
5 10 Kryštof UrbánekKryštof Urbánek 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 10 2:09.35
6 2 Richard HrádockýRichard Hrádocký 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:09.63
7 3 Tomáš KosobudTomáš Kosobud 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 2:14.08
8 4 Alexej IzotovAlexej Izotov 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 2:15.84
9 5 Adam JelínekAdam Jelínek 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 2:22.80
10 6 Kryštof KadeřávekKryštof Kadeřávek 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 2:28.74
Celkem 10 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 21.6.2020 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS 3 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 2:02.34
2 4 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:08.05
3 6 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 2:10.00
4 14 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12 2:12.70
MS 11 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 9 2:13.35
6 5 Václav JanovskýVáclav Janovský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 2:14.80
7 7 Natanael FritzNatanael Fritz 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 2:18.05
MS 13 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 11 2:21.89
9 8 Oldřich DaněkOldřich Daněk 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 2:24.33
10 10 Štěpán KonopíkŠtěpán Konopík 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 2:27.09
12 Karel RundtKarel Rundt 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10 DNS
9 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 7 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (ne, 21.6.2020 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 17 Jan KrumpholcJan Krumpholc 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 9 2:22.94
2 4 Lukáš OrtLukáš Ort 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 2:23.52
3 20 Jan ŽilinaJan Žilina 06 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 12 2:27.89
4 11 Jáchym BurianJáchym Burian 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 2:27.93
5 5 Josef SvobodaJosef Svoboda 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:30.38
6 3 Prokop CihlářProkop Cihlář 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:36.41
7 7 Daniel RudhardtDaniel Rudhardt 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:39.48
8 18 Vojtěch PtáčekVojtěch Ptáček 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 10 2:44.71
16 David KolářDavid Kolář 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 DNS
13 Marek HodrMarek Hodr 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DNS
19 Mateo StraubMateo Straub 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11 DNS
15 Matouš HorsákMatouš Horsák 06 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 7 DNS
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 3 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 2:02.34
2 4 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:08.05
3 6 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 2:10.00
4 14 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12 2:12.70
5 11 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 9 2:13.35
6 5 Václav JanovskýVáclav Janovský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 2:14.80
7 7 Natanael FritzNatanael Fritz 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 2:18.05
8 13 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 11 2:21.89
9 17 Jan KrumpholcJan Krumpholc 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 9 2:22.94
10 4 Lukáš OrtLukáš Ort 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 2:23.52
11 8 Oldřich DaněkOldřich Daněk 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 2:24.33
12 10 Štěpán KonopíkŠtěpán Konopík 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 2:27.09
13 20 Jan ŽilinaJan Žilina 06 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 12 2:27.89
14 11 Jáchym BurianJáchym Burian 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 2:27.93
15 5 Josef SvobodaJosef Svoboda 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:30.38
16 3 Prokop CihlářProkop Cihlář 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:36.41
17 7 Daniel RudhardtDaniel Rudhardt 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:39.48
18 18 Vojtěch PtáčekVojtěch Ptáček 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 10 2:44.71
12 Karel RundtKarel Rundt 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10 DNS
9 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 7 DNS
16 David KolářDavid Kolář 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 DNS
13 Marek HodrMarek Hodr 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DNS
19 Mateo StraubMateo Straub 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11 DNS
15 Matouš HorsákMatouš Horsák 06 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 7 DNS

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 21.6.2020 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 11 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:17.47
2 13 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:22.96
3 12 Martina MachátováMartina Machátová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 2:23.65
4 17 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 2:23.89
5 14 Dana PřikrylováDana Přikrylová 03 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 2:24.79
6 19 Laura ŠplechtnováLaura Šplechtnová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 9 2:26.63
7 15 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 2:33.63
8 16 Adéla KoženáAdéla Kožená 03 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 2:39.61
18 Johana PtáčkováJohana Ptáčková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS
Celkem 9 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 21.6.2020 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 10 Adéla ŠvihálkováAdéla Švihálková 06 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 10 2:20.00
2 7 Heda MikolášováHeda Mikolášová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 2:22.44
3 1 Mariana KonvičkováMariana Konvičková 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 2:22.94
4 18 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:23.70
5 3 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:25.36
6 9 Karolína ŠtélováKarolína Štélová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 2:28.87
7 4 Eliška HríbováEliška Hríbová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:30.28
8 11 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11 2:40.41
9 6 Aneta KrejdlováAneta Krejdlová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 2:54.90
10 8 Karolína SoučkováKarolína Součková 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 8 2:56.59
11 5 Viktorie BrožováViktorie Brožová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 3:01.95
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (ne, 21.6.2020 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 3 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 2:30.42
2 13 Anna MarkováAnna Marková 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 2:31.18
3 12 Eliška DolejšíEliška Dolejší 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:35.34
4 19 Taťána RezkováTaťána Rezková 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 10 2:36.09
5 16 Emma GrecmanováEmma Grecmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:36.26
6 20 Marie ŠilhaváMarie Šilhavá 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 11 2:37.62
7 14 Julie MrázováJulie Mrázová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 2:37.95
8 4 Barbora StodolováBarbora Stodolová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 2:39.46
9 17 Stella SklenaříkováStella Sklenaříková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 2:40.81
15 Ludmila VávrováLudmila Vávrová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 DNS
18 Lucie PíchováLucie Píchová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 03 (ne, 21.6.2020 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 4 Eliška AdamkováEliška Adamková 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 2:42.57
2 5 Valerie ProcházkováValerie Procházková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:42.76
3 20 Sára ZvěřinováSára Zvěřinová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12 2:45.99
4 18 Antonie BezdíčkováAntonie Bezdíčková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 10 2:46.90
5 3 Anna VolfováAnna Volfová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 2:47.04
6 7 Adéla MarkováAdéla Marková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:50.99
7 13 Kristína ŠčerbíkováKristína Ščerbíková 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 2:51.05
8 15 Kateřina VitoušováKateřina Vitoušová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 7 2:54.05
9 16 Františka CuhrováFrantiška Cuhrová 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 3:00.91
10 11 Karin HavlováKarin Havlová 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 3:01.59
11 17 Anna HřebíčkováAnna Hřebíčková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 9 3:10.34
12 19 Barbora SálováBarbora Sálová 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 11 3:45.30
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 10 Adéla ŠvihálkováAdéla Švihálková 06 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 10 2:20.00
2 7 Heda MikolášováHeda Mikolášová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 2:22.44
3 1 Mariana KonvičkováMariana Konvičková 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 2:22.94
4 18 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:23.70
5 3 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:25.36
6 9 Karolína ŠtélováKarolína Štélová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 2:28.87
7 4 Eliška HríbováEliška Hríbová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:30.28
8 3 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 2:30.42
9 13 Anna MarkováAnna Marková 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 2:31.18
10 12 Eliška DolejšíEliška Dolejší 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:35.34
11 19 Taťána RezkováTaťána Rezková 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 10 2:36.09
12 16 Emma GrecmanováEmma Grecmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:36.26
13 20 Marie ŠilhaváMarie Šilhavá 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 11 2:37.62
14 14 Julie MrázováJulie Mrázová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 2:37.95
15 4 Barbora StodolováBarbora Stodolová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 2:39.46
16 11 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11 2:40.41
17 17 Stella SklenaříkováStella Sklenaříková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 2:40.81
18 4 Eliška AdamkováEliška Adamková 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 2:42.57
19 5 Valerie ProcházkováValerie Procházková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:42.76
20 20 Sára ZvěřinováSára Zvěřinová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12 2:45.99
21 18 Antonie BezdíčkováAntonie Bezdíčková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 10 2:46.90
22 3 Anna VolfováAnna Volfová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 2:47.04
23 7 Adéla MarkováAdéla Marková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:50.99
24 13 Kristína ŠčerbíkováKristína Ščerbíková 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 2:51.05
25 15 Kateřina VitoušováKateřina Vitoušová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 7 2:54.05
26 6 Aneta KrejdlováAneta Krejdlová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 2:54.90
27 8 Karolína SoučkováKarolína Součková 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 8 2:56.59
28 16 Františka CuhrováFrantiška Cuhrová 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 3:00.91
29 11 Karin HavlováKarin Havlová 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 3:01.59
30 5 Viktorie BrožováViktorie Brožová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 3:01.95
31 17 Anna HřebíčkováAnna Hřebíčková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 9 3:10.34
32 19 Barbora SálováBarbora Sálová 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 11 3:45.30
15 Ludmila VávrováLudmila Vávrová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 DNS
18 Lucie PíchováLucie Píchová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 DNS