Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebory Prahy staršího žactva a dorostu

Praha - Děkanka (20. - 21. 6. 2020)

skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 21.6.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,55 2,65 2,75 2,85 2,95 3,05 3,15 3,25 3,35 3,45 3,55 3,65 3,75 3,85 3,95 4,05 4,15 4,25
1 Miroslav PavljukMiroslav Pavljuk
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 7 4.05 ---------xoo--ooxxo-xxx
2 Jan TürkJan Türk
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 6 3.95 ----------o-o-oxxx
3 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 1 3.55 ------o-xooxxoxxx
4= Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 3 3.45 -----o-oooxxx
4= Dan JánskýDan Jánský
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 2 3.45 -------oooxxx
6 Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 4 3.25 ---o-o-o-xxx
Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 5 NM -----------xxx
Celkem 7 závodníků

skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (ne, 21.6.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,20 2,40 2,55 2,65 2,75 2,85 2,95 3,05 3,15 3,25 3,35 3,45 3,55 3,65 3,75 3,85 3,95 4,05
1 13 Matěj RadzoMatěj Radzo
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 8 3.05 --ooooooxxx
2 11 Ondřej KindlOndřej Kindl
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 1 2.65 ooxooxxx
3 Oliver ČervinkaOliver Červinka
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 6 2.65 ooxxoxoxx
4 Jan BenešJan Beneš
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 2 2.65 oooxxoxxx
5 Matyáš LukešMatyáš Lukeš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 7 2.20 oxxx
Dominik TaylorDominik Taylor
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 5 DNS
Petr MartínekPetr Martínek
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
05 3 NM xxx
Jakub PavingerJakub Pavinger
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 4 NM xxx
Celkem 8 závodníků

skok o tyči - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 21.6.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40
1 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 10 3.20 --------oo-xxx
2 Kristina CachováKristina Cachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 9 3.10 --o-o-xxoxoxxoxxx
3 Amélie JeřábkováAmélie Jeřábková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 3 3.00 --o-xoooxxoxxx
4 Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 8 2.90 -oooooxoxxx
5 Julie Anna ŠebkováJulie Anna Šebková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 7 2.90 -xo-oxoxoxxoxxx
6 Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 1 2.70 xxooxxoooxxx
7 11 Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 4 2.60 ooooxxx
8 Eliška NovákováEliška Nováková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 5 2.60 oooxoxxx
9 Anna FajkusováAnna Fajkusová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 6 2.60 -oxoxoxxx
Lia HeryánováLia Heryánová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 2 NM -----xxx
Celkem 10 závodníků

skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 21.6.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70
1 Viktorie OndrováViktorie Ondrová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 6 3.60 ----------o-oooxxx
2 Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 5 2.90 --o-o-oxoxxx
3 7 Anna MarkgráfováAnna Markgráfová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3 2.40 oooxxx
4 13 Karolína LavičkováKarolína Lavičková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 2 2.20 oxxx
Kateřina HájkováKateřina Hájková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 1 NM xxx
Jessica WiederováJessica Wiederová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 4 NM xxx
Celkem 6 závodníků