Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebory Prahy staršího žactva a dorostu

Praha - Děkanka (20. - 21. 6. 2020)

60 m - Žáci (Kvalifikace)

Kvalifikace 01 (so, 20.6.2020 - 10:30) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 12 František PešulaFrantišek Pešula 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.58 q
2 Otakar HochmanOtakar Hochman 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.65
3 Daniel KoberaDaniel Kobera 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 09.00
4 Jan JordanidisJan Jordanidis 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 09.29
Lukáš KrausLukáš Kraus 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 DNS
Jan ReischlJan Reischl 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Kvalifikace 02 (so, 20.6.2020 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BlažekLukáš Blažek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.51 q
2 Marek RoztočilMarek Roztočil 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 08.60
3 Andreas GlogarAndreas Glogar 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.68
4 Matouš FaktorMatouš Faktor 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 09.03
5 Vojtěch CádraVojtěch Cádra 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 09.42
Hugo HamanHugo Haman 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Kvalifikace 03 (so, 20.6.2020 - 10:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠtěpánJan Štěpán 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 08.45 q
2 17 Jan KrumpholcJan Krumpholc 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 08.48 q
3 Tomáš JordanidisTomáš Jordanidis 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 08.85
4 Jakub ReicheltJakub Reichelt 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 09.22
5 Šimon KramářŠimon Kramář 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 10.12
Jiří HabersbergerJiří Habersberger 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Kvalifikace 04 (so, 20.6.2020 - 10:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip JanoušekFilip Janoušek 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 08.59
2 František ChybaFrantišek Chyba 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 09.00
3 Josef UrešJosef Ureš 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.04
4 Václav BittnerVáclav Bittner 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 09.31
5 Filip NovákFilip Novák 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 09.49
Celkem 5 závodníků
Kvalifikace 05 (so, 20.6.2020 - 10:30) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš PallasMatyáš Pallas 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 07.93 q
2 Pavel KaftanPavel Kaftan 06 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 2 08.43 q
3 Jonáš SgalitzerJonáš Sgalitzer 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 09.13
4 Jan KoverdynskýJan Koverdynský 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09.20
Jan KnoblochJan Knobloch 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 DNS
Celkem 5 závodníků

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 20.6.2020 - 13:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 07.47
2 Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.68
3 Marek MěchuraMarek Měchura 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.12
4 Jiří KadlečekJiří Kadleček 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 08.14
5 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.28
6 Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 08.50
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 20.6.2020 - 13:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.63
2 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.90
3 Filip StarýFilip Starý 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 08.30
4 10 Simon ŠtiborSimon Štibor 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.43
Filip StudničnýFilip Studničný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (so, 20.6.2020 - 13:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Tomáš SušickýTomáš Sušický 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 07.60
2 Ondřej BesedaOndřej Beseda 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.90
3 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.01
4 Max ZámorskýMax Zámorský 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.23
5 Ondřej AugustaOndřej Augusta 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.34
6 Ondřej SikačOndřej Sikač 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 08.59
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 20.6.2020 - 13:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ČápJan Čáp 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 07.82
2 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 07.83
3 Jakub ŠebekJakub Šebek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.19
MS Jan VeličkaJan Velička 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 5 08.28
5 4 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.34
6 Tomáš ČáhaTomáš Čáha 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 08.57
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 20.6.2020 - 13:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej PaletaOndřej Paleta 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 07.87
2 Filip SolskýFilip Solský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.00
3 Jan PořízekJan Pořízek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.26
4 Martin HrdličkaMartin Hrdlička 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 08.31
5 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 08.41
6 Julian Popko DěckýJulian Popko Děcký 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 08.43
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (so, 20.6.2020 - 13:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš PallasMatyáš Pallas 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 07.98
2 Pavel KaftanPavel Kaftan 06 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 4 08.41
3 12 František PešulaFrantišek Pešula 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 08.56
4 17 Jan KrumpholcJan Krumpholc 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 08.61
5 Jan ŠtěpánJan Štěpán 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 08.62
6 Lukáš BlažekLukáš Blažek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.80
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 07.47
2 Tomáš SušickýTomáš Sušický 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 07.60
3 5 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.63
4 Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.68
5 Jan ČápJan Čáp 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 07.82
6 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 07.83
7 Ondřej PaletaOndřej Paleta 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 07.87
8 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.90
8 Ondřej BesedaOndřej Beseda 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.90
10 Matyáš PallasMatyáš Pallas 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 07.98
11 Filip SolskýFilip Solský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.00
12 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.01
13 Marek MěchuraMarek Měchura 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.12
14 Jiří KadlečekJiří Kadleček 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 08.14
15 Jakub ŠebekJakub Šebek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.19
16 Max ZámorskýMax Zámorský 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.23
17 Jan PořízekJan Pořízek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.26
18 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.28
18 Jan VeličkaJan Velička 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 5 08.28
20 Filip StarýFilip Starý 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 08.30
21 Martin HrdličkaMartin Hrdlička 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 08.31
22 Ondřej AugustaOndřej Augusta 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.34
22 4 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.34
24 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 08.41
24 Pavel KaftanPavel Kaftan 06 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 4 08.41
26 10 Simon ŠtiborSimon Štibor 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.43
26 Julian Popko DěckýJulian Popko Děcký 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 08.43
28 Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 08.50
29 12 František PešulaFrantišek Pešula 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 08.56
30 Tomáš ČáhaTomáš Čáha 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 08.57
31 Ondřej SikačOndřej Sikač 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 08.59
32 17 Jan KrumpholcJan Krumpholc 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 08.61
33 Jan ŠtěpánJan Štěpán 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 08.62
34 Lukáš BlažekLukáš Blažek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.80
Filip StudničnýFilip Studničný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (so, 20.6.2020 - 14:20) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 07.46
2 5 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 07.52
3 Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 07.66
4 Ondřej PaletaOndřej Paleta 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 07.81
5 Jan ČápJan Čáp 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.87
6 Ondřej BesedaOndřej Beseda 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.99
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 20.6.2020 - 14:20) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 07.83
2 Matyáš PallasMatyáš Pallas 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 07.89
3 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.91
4 Filip SolskýFilip Solský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 07.91
5 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.97
6 Marek MěchuraMarek Měchura 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 08.11
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 20.6.2020 - 14:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.03
2 Michaela BlažkováMichaela Blažková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 08.38
3 12 Nella LohrováNella Lohrová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 08.48
4 Viktorie DolistováViktorie Dolistová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.52
5 4 Františka GötzováFrantiška Götzová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 08.65
6 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.70
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 20.6.2020 - 14:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana PohořelickáJohana Pohořelická 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.67
2 10 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.70
3 Anna ŠimkováAnna Šimková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 08.76
4 Sára NoasováSára Noasová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 08.78
5 Tereza VodováTereza Vodová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.83
6 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 08.84
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 20.6.2020 - 12:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.00
2 12 Nella LohrováNella Lohrová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 08.49
3 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 08.72
4 Anna KrálováAnna Králová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.80
5 Sabina ValentováSabina Valentová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 08.97
6 Ema TomáškováEma Tomášková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.09
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 20.6.2020 - 12:45) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BlažkováMichaela Blažková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.54
2 Kateřina KrupkováKateřina Krupková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.72
3 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.79
4 Emma ProuzováEmma Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.06
5 Natálie FreslováNatálie Freslová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09.27
Věra MalinskáVěra Malinská 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 20.6.2020 - 12:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.50
2 Johana PohořelickáJohana Pohořelická 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.62
3 Sára NoasováSára Noasová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 08.72
4 Valerie LiškováValerie Lišková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.97
5 7 Adéla MarkováAdéla Marková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.97
6 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09.24
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 20.6.2020 - 12:45) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie DolistováViktorie Dolistová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.53
2 10 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.63
3 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 08.80
4 Nikola HanákováNikola Hanáková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.96
5 Anna VítkovskáAnna Vítkovská 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 09.01
6 Anežka HejdováAnežka Hejdová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 09.22
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 20.6.2020 - 12:45) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Františka GötzováFrantiška Götzová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.62
2 Tereza VodováTereza Vodová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.65
3 16 Ema ValentováEma Valentová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 08.96
4 Leontýna KrimlákováLeontýna Krimláková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 08.99
5 Julie VršeckáJulie Vršecká 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 6 09.23
Karla ProuzováKarla Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (so, 20.6.2020 - 12:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠimkováAnna Šimková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 08.67
2 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.68
3 Tereza TomanováTereza Tomanová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 08.78
4 Alice ŠírováAlice Šírová 06 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 5 08.82
5 Kateřina HájkováKateřina Hájková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 09.02
6 Anežka SladkáAnežka Sladká 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 09.14
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.00
2 12 Nella LohrováNella Lohrová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 08.49
3 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.50
4 Viktorie DolistováViktorie Dolistová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.53
5 Michaela BlažkováMichaela Blažková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.54
6 Johana PohořelickáJohana Pohořelická 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.62
6 4 Františka GötzováFrantiška Götzová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.62
8 10 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.63
9 Tereza VodováTereza Vodová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.65
10 Anna ŠimkováAnna Šimková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 08.67
11 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.68
12 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 08.72
12 Kateřina KrupkováKateřina Krupková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.72
12 Sára NoasováSára Noasová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 08.72
15 Tereza TomanováTereza Tomanová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 08.78
16 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.79
17 Anna KrálováAnna Králová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.80
17 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 08.80
19 Alice ŠírováAlice Šírová 06 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 5 08.82
20 Nikola HanákováNikola Hanáková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.96
20 16 Ema ValentováEma Valentová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 08.96
22 Sabina ValentováSabina Valentová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 08.97
22 Valerie LiškováValerie Lišková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.97
22 7 Adéla MarkováAdéla Marková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.97
25 Leontýna KrimlákováLeontýna Krimláková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 08.99
26 Anna VítkovskáAnna Vítkovská 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 09.01
27 Kateřina HájkováKateřina Hájková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 09.02
28 Emma ProuzováEmma Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.06
29 Ema TomáškováEma Tomášková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.09
30 Anežka SladkáAnežka Sladká 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 09.14
31 Anežka HejdováAnežka Hejdová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 09.22
32 Julie VršeckáJulie Vršecká 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 6 09.23
33 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09.24
34 Natálie FreslováNatálie Freslová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09.27
Věra MalinskáVěra Malinská 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 DNS
Karla ProuzováKarla Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS

60 m - Žákyně (Kvalifikace)

Kvalifikace 01 (so, 20.6.2020 - 10:50) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka SladkáAnežka Sladká 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 08.96 q
2 Anna DostálováAnna Dostálová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 09.05
3 Jessica WiederováJessica Wiederová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.18
4 Kristýna PetschováKristýna Petschová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 09.40
5 Veronika HavlováVeronika Havlová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 09.61
Lucie JakoubkováLucie Jakoubková 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Kvalifikace 02 (so, 20.6.2020 - 10:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HájkováKateřina Hájková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 08.98 q
2 Kateřina KolářováKateřina Kolářová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 09.08
3 Tereza ZemanováTereza Zemanová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 09.14
4 Magda KalašováMagda Kalašová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 09.19
5 Anežka SolarováAnežka Solarová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 09.38
Jolana CharouskováJolana Charousková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Kvalifikace 03 (so, 20.6.2020 - 10:50) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 08.76 q
2 13 Anna MarkováAnna Marková 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 09.05
3 Barbora KlimešováBarbora Klimešová 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 09.28
4 Klára KlečkováKlára Klečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.49
5 Adéla GregerováAdéla Gregerová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 09.78
Celkem 5 závodníků
Kvalifikace 04 (so, 20.6.2020 - 10:50) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠimkováAnna Šimková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 08.75 q
2 Julie BrabencováJulie Brabencová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 09.06
3 Agáta ZodetováAgáta Zodetová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 09.36
4 Natálie JirglováNatálie Jirglová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 09.43
5 Nicole ScheibováNicole Scheibová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 10.06
Celkem 5 závodníků
Kvalifikace 05 (so, 20.6.2020 - 10:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alice ŠírováAlice Šírová 06 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 2 08.81 q
2 Tereza TomanováTereza Tomanová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 08.88 q
3 Amy KapilaAmy Kapila 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.48
4 16 Františka CuhrováFrantiška Cuhrová 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 10.45
Tereza KobrlováTereza Kobrlová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNS
Celkem 5 závodníků