Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebory Prahy staršího žactva a dorostu

Praha - Děkanka (20. - 21. 6. 2020)

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 20.6.2020 - 12:30) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 7 Michal SlabýMichal Slabý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 11.80
2 Jan HendrychJan Hendrych 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 11.96
3 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.20
4 Max LöwyMax Löwy 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 12.49
MS David ŠípDavid Šíp 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 12.88
6 Daniel MatejDaniel Matej 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 13.10
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 20.6.2020 - 12:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 11.73
2 Karel JarešKarel Jareš 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 11.96
3 15 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 12.27
4 Ondřej BeňaOndřej Beňa 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.35
5 Martin HošekMartin Hošek 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 12.76
6 Maxim PolákMaxim Polák 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 13.43
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 20.6.2020 - 12:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 11.90
2 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 12.19
3 Filip RučkaFilip Ručka 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 12.42
4 Jan RajmonJan Rajmon 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 12.48
5 4 Jozef KrištofJozef Krištof 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 13.06
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (so, 20.6.2020 - 12:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 11.75
2 David KrásaDavid Krása 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.68
3 Daniel ŠrámekDaniel Šrámek 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 12.97
4 Mukhammad Akhmad ShalabiMukhammad Akhmad Shalabi 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 13.43
5 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 14.10
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (so, 20.6.2020 - 12:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 11.76
2 Jakub SýkoraJakub Sýkora 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 12.32
3 Jan RůžičkaJan Růžička 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 12.50
4 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.61
Tomáš ŘehákTomáš Řehák 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 11.73
2 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 11.75
3 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 11.76
4 7 Michal SlabýMichal Slabý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 11.80
5 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 11.90
6 Jan HendrychJan Hendrych 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 11.96
6 Karel JarešKarel Jareš 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 11.96
8 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 12.19
9 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.20
10 15 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 12.27
11 Jakub SýkoraJakub Sýkora 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 12.32
12 Ondřej BeňaOndřej Beňa 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.35
13 Filip RučkaFilip Ručka 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 12.42
14 Jan RajmonJan Rajmon 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 12.48
15 Max LöwyMax Löwy 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 12.49
16 Jan RůžičkaJan Růžička 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 12.50
17 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.61
18 David KrásaDavid Krása 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.68
19 Martin HošekMartin Hošek 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 12.76
20 David ŠípDavid Šíp 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 12.88
21 Daniel ŠrámekDaniel Šrámek 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 12.97
22 4 Jozef KrištofJozef Krištof 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 13.06
23 Daniel MatejDaniel Matej 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 13.10
24 Maxim PolákMaxim Polák 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 13.43
24 Mukhammad Akhmad ShalabiMukhammad Akhmad Shalabi 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 13.43
26 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 14.10
Tomáš ŘehákTomáš Řehák 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 DNS

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 20.6.2020 - 14:05) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 11.55
2 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 11.71
3 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 11.80
4 7 Michal SlabýMichal Slabý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 11.81
5 Karel JarešKarel Jareš 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 11.94
Marek ChvátalMarek Chvátal 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 DQ
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 20.6.2020 - 14:05) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HendrychJan Hendrych 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 11.95
2 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 12.15
3 Jakub SýkoraJakub Sýkora 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 12.19
4 15 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 12.25
5 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.44
Ondřej BeňaOndřej Beňa 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 DNF
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 20.6.2020 - 14:10) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 11 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 12.64
2 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.70
3 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 13.00
4 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 13.23
5 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 13.26
6 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 13.47
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 20.6.2020 - 14:10) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.01
2 Marie LjunggrenMarie Ljunggren 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 13.12
3 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 13.36
4 Kristýna NávesníkováKristýna Návesníková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 13.38
5 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 13.67
6 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 13.70
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 20.6.2020 - 12:15) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 11 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 12.69
2 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 12.97
3 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 13.26
4 Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 13.65
5 Anna HobzováAnna Hobzová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 13.92
6 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 14.01
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 20.6.2020 - 12:15) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.73
2 Kristýna NávesníkováKristýna Návesníková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 13.39
3 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 13.44
4 Anna StráneckáAnna Stránecká 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 13.58
5 Magdaléna MalátováMagdaléna Malátová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 13.91
6 Eliška ŠárováEliška Šárová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 14.50
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 20.6.2020 - 12:15) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 13.06
2 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 13.37
3 Karolína PeckováKarolína Pecková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 13.87
4 Johana RulíškováJohana Rulíšková 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 14.70
5 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 14.72
Kateřina KudělováKateřina Kudělová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 20.6.2020 - 12:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.17
2 Anna FajkusováAnna Fajkusová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 13.47
3 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 13.72
4 Mariana VotavováMariana Votavová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 13.81
5 Anna MrázováAnna Mrázová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 14.58
6 Nikola VejvodováNikola Vejvodová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 15.01
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 20.6.2020 - 12:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 13.02
2 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.04
3 Natálie NovákováNatálie Nováková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 13.75
4 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 13.84
5 Klára KosteleckáKlára Kostelecká 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 14.51
Anna SvobodováAnna Svobodová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (so, 20.6.2020 - 12:15) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie LjunggrenMarie Ljunggren 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 13.14
2 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 13.34
3 Amálie KučerováAmálie Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 13.43
4 Pavlína CubínkováPavlína Cubínková 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 14.17
5 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 14.35
6 Ela KolomazníkováEla Kolomazníková 03 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 14.53
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 11 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 12.69
2 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.73
3 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 12.97
4 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 13.02
5 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.04
6 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 13.06
7 Marie LjunggrenMarie Ljunggren 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 13.14
8 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.17
9 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 13.26
10 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 13.34
11 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 13.37
12 Kristýna NávesníkováKristýna Návesníková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 13.39
13 Amálie KučerováAmálie Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 13.43
14 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 13.44
15 Anna FajkusováAnna Fajkusová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 13.47
16 Anna StráneckáAnna Stránecká 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 13.58
17 Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 13.65
18 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 13.72
19 Natálie NovákováNatálie Nováková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 13.75
20 Mariana VotavováMariana Votavová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 13.81
21 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 13.84
22 Karolína PeckováKarolína Pecková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 13.87
23 Magdaléna MalátováMagdaléna Malátová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 13.91
24 Anna HobzováAnna Hobzová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 13.92
25 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 14.01
26 Pavlína CubínkováPavlína Cubínková 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 14.17
27 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 14.35
28 Eliška ŠárováEliška Šárová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 14.50
29 Klára KosteleckáKlára Kostelecká 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 14.51
30 Ela KolomazníkováEla Kolomazníková 03 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 14.53
31 Anna MrázováAnna Mrázová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 14.58
32 Johana RulíškováJohana Rulíšková 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 14.70
33 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 14.72
34 Nikola VejvodováNikola Vejvodová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 15.01
Kateřina KudělováKateřina Kudělová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Anna SvobodováAnna Svobodová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DNS

100 m - Dorostenky (Kvalifikace)

Kvalifikace 01 (so, 20.6.2020 - 11:05) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 13.20 q
2 Amálie KučerováAmálie Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 13.33 q
3 Barbora FantováBarbora Fantová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 14.55
4 Tereza KamarýtováTereza Kamarýtová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 14.78
Sofie PoláškováSofie Polášková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Kvalifikace 02 (so, 20.6.2020 - 11:05) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie LjunggrenMarie Ljunggren 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 13.29 q
2 Ela KolomazníkováEla Kolomazníková 03 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 14.43 q
3 Tereza ČejdováTereza Čejdová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 14.77
4 Anna BednářováAnna Bednářová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 14.96
Celkem 4 závodníků
Kvalifikace 03 (so, 20.6.2020 - 11:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 13.94 q
2 Pavlína CubínkováPavlína Cubínková 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 14.21 q
3 Anastasija PanovaAnastasija Panova 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 14.63
4 Aneta OtcovskáAneta Otcovská 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 15.65
Celkem 4 závodníků