Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebory Prahy staršího žactva a dorostu

Praha - Děkanka (20. - 21. 6. 2020)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 21.6.2020 - 15:05) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 17.10
2 5 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 17.26
3 6 Petr LabuťPetr Labuť 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 17.41
4 4 Viktor VacekViktor Vacek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 18.16
5 Jan ČápJan Čáp 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 18.23
6 Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 18.26
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 21.6.2020 - 15:05) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej PaletaOndřej Paleta 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 18.35
2 Petr VajsochrPetr Vajsochr 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 18.49
3 Matyáš PallasMatyáš Pallas 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 18.63
4 Filip SolskýFilip Solský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 18.75
5 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 18.84
Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 21.6.2020 - 15:05) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 17.96
2 Jonáš LupačJonáš Lupač 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 18.93
3 Jan BöhmJan Böhm 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 19.08
4 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 19.14
5 Vojtěch PravdaVojtěch Pravda 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 19.15
6 9 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 19.60
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 21.6.2020 - 15:05) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek MěchuraMarek Měchura 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 19.11
2 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 19.41
3 Jakub ŠebekJakub Šebek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 19.43
4 Jan ŠtěpánJan Štěpán 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 19.89
5 Jan FrýdlJan Frýdl 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 19.93
6 Jakub GregerJakub Greger 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 20.03
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 21.6.2020 - 15:05) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 19.71
2 12 František PešulaFrantišek Pešula 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 20.05
3 Julian Popko DěckýJulian Popko Děcký 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 20.35
4 Tomáš ČáhaTomáš Čáha 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 20.38
5 Andreas GlogarAndreas Glogar 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 20.43
Hugo HamanHugo Haman 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 21.6.2020 - 15:05) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Erik MatejErik Matej 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 21.22
2 Jan KoverdynskýJan Koverdynský 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 21.33
3 Václav BittnerVáclav Bittner 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 22.02
4 Martin KovářMartin Kovář 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 22.10
5 Jakub ReicheltJakub Reichelt 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 22.54
6 Artur TomečkaArtur Tomečka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 22.96
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 17.10
2 5 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 17.26
3 6 Petr LabuťPetr Labuť 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 17.41
4 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 17.96
5 4 Viktor VacekViktor Vacek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 18.16
6 Jan ČápJan Čáp 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 18.23
7 Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 18.26
8 Ondřej PaletaOndřej Paleta 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 18.35
9 Petr VajsochrPetr Vajsochr 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 18.49
10 Matyáš PallasMatyáš Pallas 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 18.63
11 Filip SolskýFilip Solský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 18.75
12 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 18.84
13 Jonáš LupačJonáš Lupač 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 18.93
14 Jan BöhmJan Böhm 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 19.08
15 Marek MěchuraMarek Měchura 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 19.11
16 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 19.14
17 Vojtěch PravdaVojtěch Pravda 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 19.15
18 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 19.41
19 Jakub ŠebekJakub Šebek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 19.43
20 9 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 19.60
21 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 19.71
22 Jan ŠtěpánJan Štěpán 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 19.89
23 Jan FrýdlJan Frýdl 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 19.93
24 Jakub GregerJakub Greger 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 20.03
25 12 František PešulaFrantišek Pešula 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 20.05
26 Julian Popko DěckýJulian Popko Děcký 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 20.35
27 Tomáš ČáhaTomáš Čáha 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 20.38
28 Andreas GlogarAndreas Glogar 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 20.43
29 Erik MatejErik Matej 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 21.22
30 Jan KoverdynskýJan Koverdynský 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 21.33
31 Václav BittnerVáclav Bittner 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 22.02
32 Martin KovářMartin Kovář 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 22.10
33 Jakub ReicheltJakub Reichelt 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 22.54
34 Artur TomečkaArtur Tomečka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 22.96
Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Hugo HamanHugo Haman 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 21.6.2020 - 14:50) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 18.52
2 5 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 18.87
3 11 Andrea GrabovskáAndrea Grabovská 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 19.27
4 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 19.69
5 7 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 19.86
6 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 20.38
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 21.6.2020 - 14:50) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BlažkováMichaela Blažková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 19.84
2 Aneta JarouškováAneta Jaroušková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 20.16
3 Eliška KrimlákováEliška Krimláková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 20.38
4 10 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 20.67
5 Julie MálkováJulie Málková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 20.86
6 Laura KněžkováLaura Kněžková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 20.93
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 21.6.2020 - 14:50) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie DolistováViktorie Dolistová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 20.57
2 4 Františka GötzováFrantiška Götzová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 20.87
3 17 Ema Rozálie SýkorováEma Rozálie Sýkorová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 21.11
4 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 21.15
5 20 Františka FloriánkováFrantiška Floriánková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 21.28
Tereza VodováTereza Vodová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 21.6.2020 - 14:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 20.78
2 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 20.94
3 Eva PotočkováEva Potočková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 21.11
4 Johana PohořelickáJohana Pohořelická 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 21.22
5 Anna KrálováAnna Králová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 21.43
6 Adéla BrabcováAdéla Brabcová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 21.70
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 21.6.2020 - 14:50) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Barbora SojákováBarbora Sojáková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 20.87
2 Nikola HanákováNikola Hanáková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 21.34
3 Leontýna KrimlákováLeontýna Krimláková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 21.35
4 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 21.36
5 Ema TomáškováEma Tomášková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 21.85
6 Valerie LiškováValerie Lišková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 21.91
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 21.6.2020 - 14:50) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna BrankováAnna Branková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 21.65
2 Anežka SladkáAnežka Sladká 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 21.81
3 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 22.05
4 Gabriela NovotnáGabriela Novotná 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 22.25
5 Anna SejkotováAnna Sejkotová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 22.40
6 Jolana CharouskováJolana Charousková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.61
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 21.6.2020 - 14:50) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ZemanováTereza Zemanová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 22.75
2 Julie PolákováJulie Poláková 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 23.26
3 Anežka SolarováAnežka Solarová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 23.74
4 Amy KapilaAmy Kapila 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 26.28
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 18.52
2 5 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 18.87
3 11 Andrea GrabovskáAndrea Grabovská 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 19.27
4 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 19.69
5 Michaela BlažkováMichaela Blažková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 19.84
6 7 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 19.86
7 Aneta JarouškováAneta Jaroušková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 20.16
8 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 20.38
8 Eliška KrimlákováEliška Krimláková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 20.38
10 Viktorie DolistováViktorie Dolistová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 20.57
11 10 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 20.67
12 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 20.78
13 Julie MálkováJulie Málková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 20.86
14 4 Františka GötzováFrantiška Götzová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 20.87
14 6 Barbora SojákováBarbora Sojáková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 20.87
16 Laura KněžkováLaura Kněžková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 20.93
17 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 20.94
18 17 Ema Rozálie SýkorováEma Rozálie Sýkorová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 21.11
18 Eva PotočkováEva Potočková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 21.11
20 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 21.15
21 Johana PohořelickáJohana Pohořelická 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 21.22
22 20 Františka FloriánkováFrantiška Floriánková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 21.28
23 Nikola HanákováNikola Hanáková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 21.34
24 Leontýna KrimlákováLeontýna Krimláková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 21.35
25 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 21.36
26 Anna KrálováAnna Králová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 21.43
27 Anna BrankováAnna Branková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 21.65
28 Adéla BrabcováAdéla Brabcová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 21.70
29 Anežka SladkáAnežka Sladká 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 21.81
30 Ema TomáškováEma Tomášková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 21.85
31 Valerie LiškováValerie Lišková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 21.91
32 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 22.05
33 Gabriela NovotnáGabriela Novotná 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 22.25
34 Anna SejkotováAnna Sejkotová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 22.40
35 Jolana CharouskováJolana Charousková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.61
36 Tereza ZemanováTereza Zemanová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 22.75
37 Julie PolákováJulie Poláková 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 23.26
38 Anežka SolarováAnežka Solarová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 23.74
39 Amy KapilaAmy Kapila 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 26.28
Tereza VodováTereza Vodová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS