Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD juniorských a dorosteneckých kategorií

Mladá Boleslav (27. 6. 2020)
100 m - Junioři (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12.29 4.00
2 Tomáš FialaTomáš Fiala 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 13.40 3.00
100 m - Junioři (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11.21 11.00
2 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11.55 9.00
3 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11.57 8.00
100 m - Dorostenci (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11.36 11.00
2 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11.56 9.00
3 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 11.74 8.00
100 m - Juniorky (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 12.92 11.00
2 Veronika NoskováVeronika Nosková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12.99 9.00
3 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 13.04 8.00
100 m - Juniorky (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Vanesa PojerováVanesa Pojerová 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 14.06 4.00
2 Eliška DrahoňovskáEliška Drahoňovská 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 14.44 3.00
3 Viktorie PatzeltováViktorie Patzeltová 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 14.64 2.00
100 m - Dorostenky (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Barbora KracíkováBarbora Kracíková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 13.39 4.00
2 Linda JanďurováLinda Janďurová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 13.54 3.00
3 Aneta DusilováAneta Dusilová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13.74 2.00
100 m - Dorostenky (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12.64 11.00
2 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12.79 9.00
3 Klára HoráčkováKlára Horáčková 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 13.12 8.00
200 m - Dorostenci (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 23.33 11.00
2 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 24.33 9.00
3 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 25.00 8.00
400 m - Junioři (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Sebastián ŠlechtaSebastián Šlechta 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 50.35 11.00
2 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 53.69 9.00
3 Jan MálekJan Málek 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 54.98 8.00
400 m - Dorostenci (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
2 Jan Alexandr KopřivaJan Alexandr Kopřiva 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. SB 55.20 11.00
3 Jiří DlouhýJiří Dlouhý 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 55.76 9.00
400 m - Juniorky (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 58.17 11.00
3 Viktorie PatzeltováViktorie Patzeltová 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 76.15 9.00
400 m - Dorostenky (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
2 Marie ŠulcováMarie Šulcová 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 65.27 11.00
3 Anna VašinováAnna Vašinová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 65.79 9.00
800 m - Junioři (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan MálekJan Málek 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1:59.00 11.00
2 David ŠlapákDavid Šlapák 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1:59.37 9.00
3 Jakub ZejbrdlichJakub Zejbrdlich 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:02.33 8.00
800 m - Dorostenci (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří DlouhýJiří Dlouhý 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:06.56 11.00
2 Pavel VáclavůPavel Václavů 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. SB 2:07.46 9.00
800 m - Juniorky (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Karolína ŠimůnkováKarolína Šimůnková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:37.56 11.00
2 Zuzana AbrahamováZuzana Abrahamová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:45.58 9.00
3 Karolína HoličováKarolína Holičová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:59.53 8.00
800 m - Dorostenky (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Marie VenclováMarie Venclová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:44.00 11.00
2 Tereza MartincováTereza Martincová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:44.31 9.00
3 Anna ProcházkováAnna Procházková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:45.21 8.00
1500 m - Junioři (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan MálekJan Málek 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4:21.31 11.00
2 Jakub ZejbrdlichJakub Zejbrdlich 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4:21.85 9.00
3 Pavel SchejbalPavel Schejbal 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4:25.82 8.00
1500 m - Dorostenci (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub PitoňákJakub Pitoňák 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4:25.82 11.00
2 Tomáš JeřábekTomáš Jeřábek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4:43.81 9.00
3 Caleb John ŠolcCaleb John Šolc 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4:49.50 8.00
1500 m - Juniorky (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Denisa FolkováDenisa Folková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4:51.14 11.00
1500 m - Dorostenky (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora SmolkováBarbora Smolková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5:18.32 11.00
2 Kateřina SkálováKateřina Skálová 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6:39.26 9.00
3 Andrea FúskováAndrea Fúsková 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6:48.78 8.00
110 m překážek (0.99) - Junioři (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 15.23 11.00
2 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 15.49 9.00
3 Jakub DemelJakub Demel 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 16.01 8.00
110 m překážek (0.91) - Dorostenci (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. SB 14.17 11.00
2 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. SB 15.49 9.00
3 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 15.83 8.00
300 m překážek (0.84) - Dorostenci (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 42.36 11.00
2 Adam PapoušekAdam Papoušek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 43.25 9.00
400 m překážek (0.91) - Junioři (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 57.74 11.00
2 Jakub VaníčekJakub Vaníček 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 62.30 9.00
3 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 64.83 8.00
400 m překážek (0.76) - Juniorky (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
2 Dominika ŠirlováDominika Širlová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 73.94 11.00
3 Bára KošťálováBára Košťálová 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa SB 74.77 9.00
2000 m překážek (0.84) - Dorostenci (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2 Filip HájekFilip Hájek 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 9:35.01 11.00
2000 m překážek (0.76) - Dorostenky (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2 Veronika SuchardováVeronika Suchardová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 9:07.43 11.00
3 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 9:31.10 9.00
3000 m překážek - Junioři (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 10:32.78 11.00
2 Jiří ČermákJiří Čermák 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 11:20.21 9.00
3000 m překážek - Juniorky (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára MüllerováKlára Müllerová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13:03.32 11.00
2 Marie MitáčováMarie Mitáčová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 15:31.31 9.00
4 x 400 m - Junioři (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Demel, Jelínek, Trafina, Stádník Demel, Jelínek, Trafina, Stádník AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3:33.72 11.00
2 Šlechta, Vích, Průšek, Zejbrdlich Šlechta, Vích, Průšek, Zejbrdlich AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3:34.74 9.00
3 Vaníček, Nguyen Ngoc, Faistauer, Petrželka Vaníček, Nguyen Ngoc, Faistauer, Petrželka AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3:45.40 8.00
4 x 400 m - Dorostenci (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Zajíček, Dlouhý, Kopřiva, Václavů Zajíček, Dlouhý, Kopřiva, Václavů TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3:48.85 11.00
2 Pitoňák, Votýpka, Princ, Štancl Pitoňák, Votýpka, Princ, Štancl TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3:56.26 9.00
4 x 400 m - Juniorky (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Müllerová, Holičová, Nosková, Folková Müllerová, Holičová, Nosková, Folková TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4:31.16 11.00
2 Jelínková, Abrahamová, Šimůnková, Kopecká Jelínková, Abrahamová, Šimůnková, Kopecká TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4:33.68 9.00
4 x 400 m - Dorostenky (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Cvrčková, Dušková, Procházková, Richterová Cvrčková, Dušková, Procházková, Richterová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4:35.50 11.00
2 Uhrová, Machačková, Zaydlarová, Mindlová Uhrová, Machačková, Zaydlarová, Mindlová AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4:35.67 9.00
3 Kovářová, Latislavová, Dusilová, Rappová Kovářová, Latislavová, Dusilová, Rappová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5:16.96 8.00
chůze dráha 3000 m - Junioři (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Patrik SolničkaPatrik Solnička 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 15:14.55 11.00
2 Daniel BaliczDaniel Balicz 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 15:32.45 9.00
chůze dráha 3000 m - Dorostenci (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Roman HanykRoman Hanyk 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 15:02.60
chůze dráha 3000 m - Juniorky (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Karolína HoličováKarolína Holičová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 18:12.89 11.00
2 Krystýna PiotuchováKrystýna Piotuchová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 19:53.50 9.00
chůze dráha 3000 m - Dorostenky (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2 Katka NedvídkováKatka Nedvídková 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. SB 16:56.28 11.00
3 Anna HorákováAnna Horáková 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 18:12.42 9.00