Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD juniorských a dorosteneckých kategorií

Mladá Boleslav (27. 6. 2020)
skok vysoký - Junioři (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub DemelJakub Demel 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1.94 11.00
2 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1.90 9.00
3= Marek MoudrýMarek Moudrý 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1.65 7.50
3= Radek FišerRadek Fišer 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1.65 7.50
skok vysoký - Dorostenci (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch ŠtěpánekVojtěch Štěpánek 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1.70 11.00
2 Petr StránskýPetr Stránský 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1.55 9.00
skok vysoký - Juniorky (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
skok vysoký - Dorostenky (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
3 Klára MachačkováKlára Machačková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. PB 1.50 11.00
skok o tyči - Junioři (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4.60 11.00
2 Martin PrchalMartin Prchal 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3.70 9.00
3 Šimon MachačŠimon Machač 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3.20 8.00
skok o tyči - Dorostenci (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. PB 4.50 11.00
2 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. PB 4.40 9.00
3 Karel VeličkaKarel Velička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. PB 4.30 8.00
skok o tyči - Juniorky (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina StuchlíkováKateřina Stuchlíková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. PB 2.80 11.00
skok o tyči - Dorostenky (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. PB 2.80 11.00
2 Barbora UhrováBarbora Uhrová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. PB 2.70 9.00
3 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. PB 2.50 8.00
skok daleký - Junioři (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. PB 6.69 11.00
3 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. PB 6.60 9.00
skok daleký - Dorostenci (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6.26 11.00
2 Dušan VodičkaDušan Vodička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5.56 9.00
3 Adam David TmějAdam David Tměj 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5.42 8.00
skok daleký - Juniorky (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín PB 5.76 11.00
3 Lenka BártováLenka Bártová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. PB 5.15 9.00
skok daleký - Dorostenky (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. PB 5.23 11.00
2 Eliška BrzobohatáEliška Brzobohatá 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. PB 5.17 9.00
trojskok - Junioři (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan MachačJan Machač 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. PB 13.77 11.00
3 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. PB 13.00 9.00
trojskok - Dorostenci (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12.41 11.00
2 Karel VeličkaKarel Velička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11.89 9.00
3 Vojtěch ŠtěpánekVojtěch Štěpánek 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 11.35 8.00
trojskok - Juniorky (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 10.18 11.00
2 Kateřina KlímováKateřina Klímová 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.72 9.00
trojskok - Dorostenky (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina JeništováKateřina Jeništová 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 10.59 11.00
2 Simona TrnečkováSimona Trnečková 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.58 9.00
3 Andrea FúskováAndrea Fúsková 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.29 8.00
vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eva NiedermertlováEva Niedermertlová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.92 11.00
2 Dominika RoztočilováDominika Roztočilová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.78 9.00
3 Zuzana MatějkováZuzana Matějková 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.67 8.00
vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj KřováčekMatěj Křováček 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 15.10 11.00
2 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 14.84 9.00
3 Bohumil JanoušekBohumil Janoušek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12.07 8.00
vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr VíchPetr Vích 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11.18 11.00
2 Josef NiedermertlJosef Niedermertl 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 10.78 9.00
3 Petr LankPetr Lank 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10.57 8.00
hod diskem 1kg - Juniorky (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominika ŠirlováDominika Širlová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 26.94 11.00
2 Eva NiedermertlováEva Niedermertlová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 26.44 9.00
3 Lenka BártováLenka Bártová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 24.73 8.00
hod diskem 1kg - Dorostenky (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina JeništováKateřina Jeništová 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 30.34 11.00
2 Simona TrnečkováSimona Trnečková 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 28.85 9.00
3 Denisa JégrováDenisa Jégrová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 25.47 8.00
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin MenčíkMartin Menčík 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 45.07 11.00
2 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 42.21 9.00
3 Matěj KřováčekMatěj Křováček 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 35.84 8.00
hod diskem 1,75kg - Junioři (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Václav HojkaVáclav Hojka 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. PB 46.35 11.00
3 Petr LankPetr Lank 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. PB 29.11 9.00
hod kladivem 3kg - Dorostenky (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla BakešováAdéla Bakešová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 37.21 11.00
2 Simona TrnečkováSimona Trnečková 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 34.53 9.00
3 Amálie PoštováAmálie Poštová 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 34.37 8.00
hod kladivem 4kg - Juniorky (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eva NiedermertlováEva Niedermertlová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. PB 36.52 11.00
hod kladivem 5kg - Dorostenci (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Bohumil JanoušekBohumil Janoušek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 55.04 11.00
2 Martin MenčíkMartin Menčík 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 53.08 9.00
3 Matyáš KubínMatyáš Kubín 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 40.40 8.00
hod kladivem 6kg - Junioři (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr LankPetr Lank 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 57.38 11.00
2 Václav HojkaVáclav Hojka 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 42.94 9.00
3 Petr HochmannPetr Hochmann 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 32.47 8.00
hod oštěpem 500g - Dorostenky (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Natálie LálišováNatálie Lálišová 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 36.70 11.00
2 Michaela KredbováMichaela Kredbová 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 34.94 9.00
3 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 34.73 8.00
hod oštěpem 600g - Juniorky (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominika RoztočilováDominika Roztočilová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 35.80 11.00
2 Dominika ŠirlováDominika Širlová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 30.53 9.00
3 Lucie PeškařováLucie Peškařová 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 28.03 8.00
hod oštěpem 700g - Dorostenci (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin MenčíkMartin Menčík 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 66.02 11.00
2 Petr StránskýPetr Stránský 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 57.65 9.00
3 Dušan VodičkaDušan Vodička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 52.21 8.00
hod oštěpem 800g - Junioři (sobota, 27.6.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Václav HojkaVáclav Hojka 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 52.90 11.00
2 Petr VíchPetr Vích 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 48.08 9.00
3 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 39.94 8.00