Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD juniorských a dorosteneckých kategorií

Mladá Boleslav (27. 6. 2020)

1500 m - Junioři

(so, 27.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan MálekJan Málek 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 4:21.31 11.00
2 Jakub ZejbrdlichJakub Zejbrdlich 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 4:21.85 9.00
3 Pavel SchejbalPavel Schejbal 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 4:25.82 8.00
4 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 4:43.43 7.00
5 Timothy ŠolcTimothy Šolc 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 4:46.31 6.00
Celkem 5 závodníků

1500 m - Dorostenci

(so, 27.6.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub PitoňákJakub Pitoňák 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 9 4:25.82 11.00
2 Tomáš JeřábekTomáš Jeřábek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 4:43.81 9.00
3 Caleb John ŠolcCaleb John Šolc 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 4:49.50 8.00
4 Michal VotýpkaMichal Votýpka 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 4:51.82 7.00
5 Jan JelínekJan Jelínek 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 10 5:49.40 6.00
Celkem 5 závodníků

1500 m - Juniorky

(so, 27.6.2020 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Denisa FolkováDenisa Folková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 4:51.14 11.00
MS Štěpánka ErbertováŠtěpánka Erbertová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 SB 5:05.20
Celkem 2 závodníků

1500 m - Dorostenky

(so, 27.6.2020 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora SmolkováBarbora Smolková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 5:18.32 11.00
2 Kateřina SkálováKateřina Skálová 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 6:39.26 9.00
3 Andrea FúskováAndrea Fúsková 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 6:48.78 8.00
4 Barbora TrojanováBarbora Trojanová 06 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 6:49.65 7.00
Celkem 4 závodníků