Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD juniorských a dorosteneckých kategorií

Mladá Boleslav (27. 6. 2020)

skok o tyči - Junioři

(so, 27.6.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 6 4.60 11.00
2 Martin PrchalMartin Prchal
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 5 3.70 9.00
3 Šimon MachačŠimon Machač
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
03 3 3.20 8.00
4 Radek FišerRadek Fišer
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 4 3.10 7.00
5 Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 1 2.80 6.00
6 Marek MoudrýMarek Moudrý
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 2 2.50 5.00
Celkem 6 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

(so, 27.6.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 4 PB 4.50 11.00
2 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 6 PB 4.40 9.00
3 Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5 PB 4.30 8.00
4 Petr StránskýPetr Stránský
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 3 PB 3.60 7.00
MS Benjamín VaníčekBenjamín Vaníček
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 1 PB 3.00
Adam ČernýAdam Černý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 2 NM
Celkem 6 závodníků

skok o tyči - Juniorky

(so, 27.6.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Kateřina StuchlíkováKateřina Stuchlíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 2 PB 2.80 11.00
Karolína ŠimůnkováKarolína Šimůnková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 1 NM
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Dorostenky

(so, 27.6.2020 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 1 PB 2.80 11.00
2 Barbora UhrováBarbora Uhrová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 7 PB 2.70 9.00
3 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 6 PB 2.50 8.00
4 Anna ČapkováAnna Čapková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 4 PB 2.50 7.00
5 Kamila CvrčkováKamila Cvrčková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 2 PB 2.40 6.00
MS Kristýna MádlováKristýna Mádlová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 5 PB 2.30
7 Barbora KracíkováBarbora Kracíková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 3 PB 2.10 5.00
Celkem 7 závodníků