Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD juniorských a dorosteneckých kategorií

Mladá Boleslav (27. 6. 2020)

skok vysoký - Junioři

(so, 27.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Jakub DemelJakub Demel
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 5 1.94 11.00
2 Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 4 1.90 9.00
3= Marek MoudrýMarek Moudrý
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 3 1.65 7.50
3= Radek FišerRadek Fišer
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 2 1.65 7.50
5 Martin PrchalMartin Prchal
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 1 1.60 6.00
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(so, 27.6.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Vojtěch ŠtěpánekVojtěch Štěpánek
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 2 1.70 11.00
2 Petr StránskýPetr Stránský
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 1 1.55 9.00
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(so, 27.6.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
Lucie PeškařováLucie Peškařová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
04 1 DNS
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(so, 27.6.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
MS Lucie VšetečkováLucie Všetečková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 10 PB 1.55
MS Žofie RožánkováŽofie Rožánková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 7 PB 1.50
3 Klára MachačkováKlára Machačková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 9 PB 1.50 11.00
4= Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 4 PB 1.50 8.50
4= Zuzana MindlováZuzana Mindlová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 11 PB 1.50 8.50
6 Anna BleptováAnna Bleptová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
04 6 PB 1.50 7.00
7 Tereza ŠefrováTereza Šefrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 1 PB 1.45 6.00
8 Veronika KozlerováVeronika Kozlerová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 8 PB 1.45 5.00
9 Barbora PlevováBarbora Plevová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
05 5 PB 1.40 4.00
10 Denisa JégrováDenisa Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 3 PB 1.35 3.00
Celkem 10 závodníků