Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD mužů a žen Libereckého kraje

Jablonec nad Nisou (28. 6. 2020)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 28.6.2020 - 14:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin FedorMartin Fedor 86 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 4 24.50 11.00
2 Jakub DusilJakub Dusil 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 25.18 9.00
3 Lukáš JandákLukáš Jandák 01 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 3 25.29 8.00
4 Miroslav HorákMiroslav Horák 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 26.32 7.00
Jiří HoličJiří Holič 64 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 28.6.2020 - 14:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 21.86
MS Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 21.97
MS Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 22.88
MS Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 24.18
MS Jan KarkoJan Karko 92 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 24.61
MS Jáchym KrabecJáchym Krabec 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 25.93
MS Jan VodičkaJan Vodička 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 26.83
Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 DQ
Poznámky:
DQ druhá dráha podle pravidla 162.7
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 21.86
2 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 21.97
3 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 22.88
4 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 24.18
5 Martin FedorMartin Fedor 86 AK Lomnice nad Popelkou, z.s.AK Lomnice nad Popelkou, z.s. 4 24.50 11.00
6 Jan KarkoJan Karko 92 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 24.61
7 Jakub DusilJakub Dusil 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 25.18 9.00
8 Lukáš JandákLukáš Jandák 01 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 3 25.29 8.00
9 Jáchym KrabecJáchym Krabec 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 25.93
10 Miroslav HorákMiroslav Horák 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 26.32 7.00
11 Jan VodičkaJan Vodička 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 26.83
Jiří HoličJiří Holič 64 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 DNS
Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 DQ

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 28.6.2020 - 13:50) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 27.27 11.00
2 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 29.03 4.00
3 Tereza HoncováTereza Honcová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 29.53 3.00
4 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 29.65 1.00
5 Natálie BerreurNatálie Berreur 83 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 30.21
6 Hana KratochvílováHana Kratochvílová 75 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 31.67
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 28.6.2020 - 13:50) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta MarkalousováAneta Markalousová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 28.06 9.00
2 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 28.45 8.00
3 Ema DuškováEma Dušková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 28.57 7.00
4 Kateřina HavelkováKateřina Havelková 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 28.67 6.00
5 Marie ŠulcováMarie Šulcová 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 28.67 5.00
6 Anežka FrýbováAnežka Frýbová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 29.60 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 28.6.2020 - 13:50) official Vítr: +4.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Tereza FlaxováTereza Flaxová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 DNS
MS Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 26.76
MS Blanka PlocarováBlanka Plocarová 89 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 27.40
Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 DNS
Mirka PerutkováMirka Perutková 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 26.76
2 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 27.27 11.00
3 Blanka PlocarováBlanka Plocarová 89 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 27.40
4 Aneta MarkalousováAneta Markalousová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 28.06 9.00
5 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 28.45 8.00
6 Ema DuškováEma Dušková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 28.57 7.00
7 Kateřina HavelkováKateřina Havelková 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 28.67 6.00
7 Marie ŠulcováMarie Šulcová 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 28.67 5.00
9 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 29.03 4.00
10 Tereza HoncováTereza Honcová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 29.53 3.00
11 Anežka FrýbováAnežka Frýbová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 29.60 2.00
12 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 29.65 1.00
13 Natálie BerreurNatálie Berreur 83 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 30.21
14 Hana KratochvílováHana Kratochvílová 75 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 31.67
Tereza FlaxováTereza Flaxová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 DNS
Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 DNS
Mirka PerutkováMirka Perutková 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 DNS