Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

MLADÁ EVROPA Mezinárodní mítink juniorů a juniorek do 19 let a otevřený mítink pro muže a ženy do 22 let

Jablonec nad Nisou (15. 8. 2020)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 15.8.2020 - 14:35) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 07.50
2 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 07.55
3 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.59
4 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 PB 07.73
5 Filip HejnaFilip Hejna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 07.89
6 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 PB 08.41
7 Vlastimil JahodaVlastimil Jahoda 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 15.8.2020 - 14:35) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 SB 09.06
1= Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 09.06
3 Matyáš HamerníkMatyáš Hamerník 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 PB 09.06
4 Jan JirákJan Jirák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 09.15
5 Michael BillyMichael Billy 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 09.48
6 Andrej ČislákAndrej Čislák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 09.50
7 Jan TomášekJan Tomášek 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 09.66
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 07.50
2 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 07.55
3 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.59
4 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 PB 07.73
5 Filip HejnaFilip Hejna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 07.89
6 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 PB 08.41
7 Vlastimil JahodaVlastimil Jahoda 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.00
8 Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 SB 09.06
8 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 09.06
8 Matyáš HamerníkMatyáš Hamerník 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 PB 09.06
11 Jan JirákJan Jirák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 09.15
12 Michael BillyMichael Billy 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 09.48
13 Andrej ČislákAndrej Čislák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 09.50
14 Jan TomášekJan Tomášek 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 09.66

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 15.8.2020 - 14:30) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.28
2 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.29
3 Jasmína GrebeníčkováJasmína Grebeníčková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 PB 08.45
4 Aneta MarkalousováAneta Markalousová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 08.51
5 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.55
6 Ema DuškováEma Dušková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.68
7 Amálie NovotnáAmálie Novotná 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 08.81
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 15.8.2020 - 14:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hristiana AtanasováHristiana Atanasová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 08.65
2 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.80
3 Julie MálkováJulie Málková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 08.97
4 Jolana ZavadilováJolana Zavadilová 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 09.02
5 Marianna VaňkováMarianna Vaňková 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 PB 09.14
6 Veronika PanuškováVeronika Panušková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 09.73
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 15.8.2020 - 14:30) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena PříhodováAlena Příhodová 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 PB 09.16
2 Tereza OherováTereza Oherová 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 PB 09.69
3 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 09.74
4 Johana Julie KrbcováJohana Julie Krbcová 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 PB 09.84
5 Ella NovákováElla Nováková 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 10.00
6 Agáta MálkováAgáta Málková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 10.44
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 15.8.2020 - 14:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamila CvrčkováKamila Cvrčková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 09.18
2 Zuzana KrumphanzlováZuzana Krumphanzlová 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 09.19
3 Karolína PončákováKarolína Pončáková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 PB 09.57
4 Ella Justýna NejezchlebováElla Justýna Nejezchlebová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 09.61
5 Adéla JahodováAdéla Jahodová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 09.64
6 Zuzana JehlíkováZuzana Jehlíková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 10.03
7 Edita Jasmína NejezchlebováEdita Jasmína Nejezchlebová 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 10.60
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.28
2 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.29
3 Jasmína GrebeníčkováJasmína Grebeníčková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 PB 08.45
4 Aneta MarkalousováAneta Markalousová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 08.51
5 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.55
6 Hristiana AtanasováHristiana Atanasová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 08.65
7 Ema DuškováEma Dušková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.68
8 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.80
9 Amálie NovotnáAmálie Novotná 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 08.81
10 Julie MálkováJulie Málková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 08.97
11 Jolana ZavadilováJolana Zavadilová 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 09.02
12 Marianna VaňkováMarianna Vaňková 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 PB 09.14
13 Alena PříhodováAlena Příhodová 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 PB 09.16
14 Kamila CvrčkováKamila Cvrčková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 09.18
15 Zuzana KrumphanzlováZuzana Krumphanzlová 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 09.19
16 Karolína PončákováKarolína Pončáková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 PB 09.57
17 Ella Justýna NejezchlebováElla Justýna Nejezchlebová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 09.61
18 Adéla JahodováAdéla Jahodová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 09.64
19 Tereza OherováTereza Oherová 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 PB 09.69
20 Veronika PanuškováVeronika Panušková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 09.73
21 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 09.74
22 Johana Julie KrbcováJohana Julie Krbcová 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 PB 09.84
23 Ella NovákováElla Nováková 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 10.00
24 Zuzana JehlíkováZuzana Jehlíková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 10.03
25 Agáta MálkováAgáta Málková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 10.44
26 Edita Jasmína NejezchlebováEdita Jasmína Nejezchlebová 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 10.60

100 m - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (so, 15.8.2020 - 17:10) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 SB 11.28
2 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 11.44
3 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.50
4 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 SB 11.56
5 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 SB 11.77
6 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 11.94
Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 DNS
Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 7 DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Muži 20-22 let (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 15.8.2020 - 15:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 11.40
2 Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4 11.69
3 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 11.82
4 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 11.89
5 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 12.55
6 Karol JasińskiKarol Jasiński 03 MKS MOS WrocławMKS MOS Wrocław 7 12.87
7 Martin HoloušMartin Holouš 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 12.95
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 15.8.2020 - 15:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.46
2 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 11.67
3 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 SB 12.01
4 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 12.12
5 Alexej IzotovAlexej Izotov 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 12.17
6 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 12.36
7 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 12.54
8 Gabriel StopaGabriel Stopa 06 MKS MOS WrocławMKS MOS Wrocław 1 14.20
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 15.8.2020 - 15:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 SB 11.28
2 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.59
3 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 11.81
4 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 11.90
5 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.97
6= Jan VodičkaJan Vodička 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 12.28
6= Petr MalaniukPetr Malaniuk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 12.28
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 SB 11.28
2 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 11.40
3 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.46
4 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.59
5 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 11.67
6 Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4 11.69
7 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 11.81
8 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 11.82
9 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 11.89
10 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 11.90
11 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.97
12 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 SB 12.01
13 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 12.12
14 Alexej IzotovAlexej Izotov 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 12.17
15 Jan VodičkaJan Vodička 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 12.28
15 Petr MalaniukPetr Malaniuk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 12.28
17 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 12.36
18 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 12.54
19 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 12.55
20 Karol JasińskiKarol Jasiński 03 MKS MOS WrocławMKS MOS Wrocław 7 12.87
21 Martin HoloušMartin Holouš 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 12.95
22 Gabriel StopaGabriel Stopa 06 MKS MOS WrocławMKS MOS Wrocław 1 14.20

100 m - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (so, 15.8.2020 - 17:00) official Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 12.28
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 12.55
3 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 13.00
4 Emila ŹabskaEmila Źabska 04 MKS MOS WrocławMKS MOS Wrocław 8 13.08
5 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 13.09
6 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 13.09
7 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 13.19
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy 20-22 let (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 15.8.2020 - 15:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 12.31
2 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 12.94
3 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 13.17
4 Jana KovandováJana Kovandová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 13.79
5 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 13.82
6 Aneta DusilováAneta Dusilová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 13.85
7 Terezie KladivováTerezie Kladivová 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 PB 15.15
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 15.8.2020 - 15:15) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola TarnowskaNikola Tarnowska 02 MLKS "Sokół" LubinMLKS "Sokół" Lubin 4 12.43
2 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 12.97
3 Emila ŹabskaEmila Źabska 04 MKS MOS WrocławMKS MOS Wrocław 5 13.02
4 Ema LandováEma Landová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 13.52
5 Julia PinkoszJulia Pinkosz 04 MKS MOS WrocławMKS MOS Wrocław 2 13.67
6 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 SB 14.19
7 Tereza AndrlováTereza Andrlová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 15.11
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 15.8.2020 - 15:15) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 12.26
2 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 13.05
3 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 13.14
4 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 13.33
5 Lenka SršňováLenka Sršňová 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 PB 13.69
6 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 SB 13.99
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 15.8.2020 - 15:15) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 12.91
2 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 12.95
3 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 13.19
4 Natalia LokietkoNatalia Lokietko 04 MKS MOS WrocławMKS MOS Wrocław 3 13.41
5 Mariana VotavováMariana Votavová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 14.03
6 Julia KreźlikJulia Kreźlik 05 MKS MOS WrocławMKS MOS Wrocław 7 14.74
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 12.26
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 12.31
3 Nikola TarnowskaNikola Tarnowska 02 MLKS "Sokół" LubinMLKS "Sokół" Lubin 4 12.43
4 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 12.91
5 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 12.94
6 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 12.95
7 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 12.97
8 Emila ŹabskaEmila Źabska 04 MKS MOS WrocławMKS MOS Wrocław 5 13.02
9 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 13.05
10 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 13.14
11 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 13.17
12 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 13.19
13 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 13.33
14 Natalia LokietkoNatalia Lokietko 04 MKS MOS WrocławMKS MOS Wrocław 3 13.41
15 Ema LandováEma Landová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 13.52
16 Julia PinkoszJulia Pinkosz 04 MKS MOS WrocławMKS MOS Wrocław 2 13.67
17 Lenka SršňováLenka Sršňová 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 PB 13.69
18 Jana KovandováJana Kovandová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 13.79
19 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 13.82
20 Aneta DusilováAneta Dusilová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 13.85
21 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 SB 13.99
22 Mariana VotavováMariana Votavová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 14.03
23 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 SB 14.19
24 Julia KreźlikJulia Kreźlik 05 MKS MOS WrocławMKS MOS Wrocław 7 14.74
25 Tereza AndrlováTereza Andrlová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 15.11
26 Terezie KladivováTerezie Kladivová 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 PB 15.15

200 m - Muži 20-22 let (Běh)

Běh 01 (so, 15.8.2020 - 18:10) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.71
2 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 22.71
3 Tomáš KreidlTomáš Kreidl 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 24.33
4 Jakub SýkoraJakub Sýkora 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 24.98
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 15.8.2020 - 18:10) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oskar HajerOskar Hajer 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 24.21
2 Jan HavelJan Havel 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 24.34
3 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 24.53
4 Pawel BasinskiPawel Basinski 05 MKS MOS WrocławMKS MOS Wrocław 7 25.18
5 Karol JasińskiKarol Jasiński 03 MKS MOS WrocławMKS MOS Wrocław 2 25.99
6 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 26.21
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 15.8.2020 - 18:10) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Artur StopaArtur Stopa 99 MKS MOS WrocławMKS MOS Wrocław 2 23.19
2 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 SB 24.17
3 Jakub ValoJakub Valo 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 26.08
4 Matyáš HamerníkMatyáš Hamerník 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 29.58
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.71
1 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 22.71
3 Artur StopaArtur Stopa 99 MKS MOS WrocławMKS MOS Wrocław 2 23.19
4 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 SB 24.17
5 Oskar HajerOskar Hajer 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 24.21
6 Tomáš KreidlTomáš Kreidl 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 24.33
7 Jan HavelJan Havel 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 24.34
8 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 24.53
9 Jakub SýkoraJakub Sýkora 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 24.98
10 Pawel BasinskiPawel Basinski 05 MKS MOS WrocławMKS MOS Wrocław 7 25.18
11 Karol JasińskiKarol Jasiński 03 MKS MOS WrocławMKS MOS Wrocław 2 25.99
12 Jakub ValoJakub Valo 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 26.08
13 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 26.21
14 Matyáš HamerníkMatyáš Hamerník 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 29.58

200 m - Ženy 20-22 let (Běh)

Běh 01 (so, 15.8.2020 - 18:00) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 25.56
2 Emilia WawrowskaEmilia Wawrowska 03 MLKS "Sokół" LubinMLKS "Sokół" Lubin 3 25.71
3 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 26.41
4 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 26.63
5 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 26.63
6 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 26.76
7 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 27.08
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 15.8.2020 - 18:00) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 SB 26.81
2 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 26.98
3 Laura ŠplechtnováLaura Šplechtnová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 27.50
4 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 27.98
5 Barbora KracíkováBarbora Kracíková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 28.19
6 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 28.20
7 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 28.74
8 Aneta MarkalousováAneta Markalousová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 28.81
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 15.8.2020 - 18:00) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda JanďurováLinda Janďurová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 28.68
2 Ema DuškováEma Dušková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 28.98
3 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 29.15
4 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 29.22
5 Zuzana MindlováZuzana Mindlová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 PB 29.89
6 Wiktoria KnullWiktoria Knull 05 MLKS "Sokół" LubinMLKS "Sokół" Lubin 2 30.23
7 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 30.30
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 15.8.2020 - 18:00) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 27.64
2 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 27.90
3 Barbora UhrováBarbora Uhrová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 PB 29.12
4 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 29.91
5 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 30.03
6 Kristýna JaneckáKristýna Janecká 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 30.90
7 Veronika PanuškováVeronika Panušková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 32.68
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 25.56
2 Emilia WawrowskaEmilia Wawrowska 03 MLKS "Sokół" LubinMLKS "Sokół" Lubin 3 25.71
3 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 26.41
4 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 26.63
4 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 26.63
6 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 26.76
7 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 SB 26.81
8 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 26.98
9 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 27.08
10 Laura ŠplechtnováLaura Šplechtnová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 27.50
11 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 27.64
12 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 27.90
13 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 27.98
14 Barbora KracíkováBarbora Kracíková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 28.19
15 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 28.20
16 Linda JanďurováLinda Janďurová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 28.68
17 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 28.74
18 Aneta MarkalousováAneta Markalousová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 28.81
19 Ema DuškováEma Dušková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 28.98
20 Barbora UhrováBarbora Uhrová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 PB 29.12
21 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 29.15
22 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 29.22
23 Zuzana MindlováZuzana Mindlová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 PB 29.89
24 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 29.91
25 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 30.03
26 Wiktoria KnullWiktoria Knull 05 MLKS "Sokół" LubinMLKS "Sokół" Lubin 2 30.23
27 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 30.30
28 Kristýna JaneckáKristýna Janecká 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 30.90
29 Veronika PanuškováVeronika Panušková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 32.68

400 m - Muži 20-22 let (Běh)

Běh 01 (so, 15.8.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 51.56
2 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 51.99
3 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 52.71
4 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 PB 53.00
5 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 53.17
6 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 SB 53.74
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 15.8.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 51.61
2 Oskar HajerOskar Hajer 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 52.07
3 Šimon DutýŠimon Dutý 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 52.16
4 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 52.27
5 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 54.34
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 51.56
2 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 51.61
3 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 51.99
4 Oskar HajerOskar Hajer 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 52.07
5 Šimon DutýŠimon Dutý 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 52.16
6 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 52.27
7 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 52.71
8 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 PB 53.00
9 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 53.17
10 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 SB 53.74
11 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 54.34

400 m - Ženy 20-22 let (Běh)

Běh 01 (so, 15.8.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 58.34
2 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 59.19
3 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 59.30
4 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 60.15
5 Jana KovandováJana Kovandová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 60.25
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 15.8.2020 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 SB 61.69
2 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 62.58
3 Kristýna JaneckáKristýna Janecká 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 68.38
4 Monika BrunclíkováMonika Brunclíková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 71.06
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 58.34
2 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 59.19
3 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 59.30
4 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 60.15
5 Jana KovandováJana Kovandová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 60.25
6 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 SB 61.69
7 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 62.58
8 Kristýna JaneckáKristýna Janecká 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 68.38
9 Monika BrunclíkováMonika Brunclíková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 71.06

800 m - Muži 20-22 let (Běh)

Běh 01 (so, 15.8.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 1:57.73
2 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 SB 1:58.29
3 Oliver SerafinOliver Serafin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 1:58.39
4 Pavel VáclavůPavel Václavů 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 PB 2:03.65
5 Antonín StaněkAntonín Staněk 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 2:06.45
6 David MartínekDavid Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:06.89
7 Tomáš JehličkaTomáš Jehlička 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 81 PB 2:10.73
8 Richard HübnerRichard Hübner 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11 PB 2:18.96
9 Dominik HerrmannDominik Herrmann 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12 PB 2:19.09
10 Jakub DusilJakub Dusil 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 82 SB 2:19.31
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (so, 15.8.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub PitoňákJakub Pitoňák 04 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 7 PB 2:09.48
2 Tomáš JeřábekTomáš Jeřábek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 2:15.18
3 Timothy ŠolcTimothy Šolc 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 82 PB 2:16.26
4 Josef TomašovJosef Tomašov 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 12 PB 2:17.06
5 Filip NemšovskýFilip Nemšovský 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 PB 2:18.37
6 Caleb John ŠolcCaleb John Šolc 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 81 PB 2:23.35
7 Tomáš TadlíkTomáš Tadlík 05 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 11 2:24.87
8 Viktor NěmecViktor Němec 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 2:27.16
9 Matěj MařasMatěj Mařas 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 PB 2:27.42
10 Ondřej ŠenkOndřej Šenk 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 2:33.32
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 1:57.73
2 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 SB 1:58.29
3 Oliver SerafinOliver Serafin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 1:58.39
4 Pavel VáclavůPavel Václavů 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 PB 2:03.65
5 Antonín StaněkAntonín Staněk 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 2:06.45
6 David MartínekDavid Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:06.89
7 Jakub PitoňákJakub Pitoňák 04 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 7 PB 2:09.48
8 Tomáš JehličkaTomáš Jehlička 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 81 PB 2:10.73
9 Tomáš JeřábekTomáš Jeřábek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 2:15.18
10 Timothy ŠolcTimothy Šolc 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 82 PB 2:16.26
11 Josef TomašovJosef Tomašov 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 12 PB 2:17.06
12 Filip NemšovskýFilip Nemšovský 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 PB 2:18.37
13 Richard HübnerRichard Hübner 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11 PB 2:18.96
14 Dominik HerrmannDominik Herrmann 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12 PB 2:19.09
15 Jakub DusilJakub Dusil 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 82 SB 2:19.31
16 Caleb John ŠolcCaleb John Šolc 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 81 PB 2:23.35
17 Tomáš TadlíkTomáš Tadlík 05 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 11 2:24.87
18 Viktor NěmecViktor Němec 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 2:27.16
19 Matěj MařasMatěj Mařas 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 PB 2:27.42
20 Ondřej ŠenkOndřej Šenk 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 2:33.32

800 m - Ženy 20-22 let (Běh)

Běh 01 (so, 15.8.2020 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 2:14.97
2 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 2:20.06
3 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 2:20.57
4 Kateřina MachováKateřina Machová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 PB 2:21.10
5 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:23.17
6 Mariana KonvičkováMariana Konvičková 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 2:23.37
7 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 PB 2:24.83
8 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 2:26.30
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 15.8.2020 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 11 PB 2:27.88
2 Jana BezdíčkováJana Bezdíčková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10 PB 2:28.35
3 Aneta VavřinováAneta Vavřinová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 9 2:30.78
4 Abigail ŠolcováAbigail Šolcová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 15 PB 2:30.85
5 Kateřina KoberováKateřina Koberová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 14 PB 2:31.98
6 Veronika ScholzeováVeronika Scholzeová 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12 2:32.43
7 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13 PB 2:32.67
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 2:14.97
2 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 2:20.06
3 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 2:20.57
4 Kateřina MachováKateřina Machová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 PB 2:21.10
5 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:23.17
6 Mariana KonvičkováMariana Konvičková 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 2:23.37
7 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 PB 2:24.83
8 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 2:26.30
9 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 11 PB 2:27.88
10 Jana BezdíčkováJana Bezdíčková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10 PB 2:28.35
11 Aneta VavřinováAneta Vavřinová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 9 2:30.78
12 Abigail ŠolcováAbigail Šolcová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 15 PB 2:30.85
13 Kateřina KoberováKateřina Koberová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 14 PB 2:31.98
14 Veronika ScholzeováVeronika Scholzeová 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12 2:32.43
15 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13 PB 2:32.67

100 m překážek (0.84) - Ženy 20-22 let

(so, 15.8.2020 - 15:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 16.10
2 Lenka BártováLenka Bártová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 16.25
Celkem 2 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky

(so, 15.8.2020 - 15:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 14.64
2 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 16.15
Celkem 2 závodníků

110 m překážek (0.99) - Junioři

(so, 15.8.2020 - 15:10) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 15.72
2 Jan VodičkaJan Vodička 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 16.52
Celkem 2 závodníků

110 m překážek (0.91) - Dorostenci

(so, 15.8.2020 - 15:10) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 16.73
Celkem 1 závodníků

300 m překážek (0.84) - Dorostenci

(so, 15.8.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 38.06
2 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 SB 41.47
3 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 PB 41.69
4 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 42.20
5 Jiří KrejčíJiří Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 42.28
6 Adam PapoušekAdam Papoušek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 SB 42.65
7 Vítězslav MärzVítězslav März 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 8 PB 43.14
8 Filip RučkaFilip Ručka 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 44.72
Celkem 8 závodníků

300 m překážek (0.76) - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 15.8.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 PB 45.01
2 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 PB 45.31
3 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 45.34
4 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 46.65
5 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 49.15
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 15.8.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 47.52
2 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 51.28
3 Tereza AndrlováTereza Andrlová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 56.76
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 PB 45.01
2 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 PB 45.31
3 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 45.34
4 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 46.65
5 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 47.52
6 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 49.15
7 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 51.28
8 Tereza AndrlováTereza Andrlová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 56.76

400 m překážek (0.91) - Muži 20-22 let

(so, 15.8.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 58.04
2 Tomáš VrzákTomáš Vrzák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 60.28
3 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 60.81
Celkem 3 závodníků

400 m překážek (0.76) - Ženy 20-22 let

(so, 15.8.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktoria ErnestováViktoria Ernestová 98 Dolar HajniceDolar Hajnice 3 68.39
2 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 75.19
Celkem 2 závodníků

2000 m překážek (0.84) - Dorostenci

(so, 15.8.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavel VinduškaPavel Vinduška 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 6:26.43
2 Adam MalýAdam Malý 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 6:29.11
3 Filip StránskýFilip Stránský 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 6:29.94
4 Štěpán KožinaŠtěpán Kožina 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 6:30.95
5 Mojmír PavlíkMojmír Pavlík 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 6:45.17
6 Martin MariniMartin Marini 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 PB 7:04.86
7 Alexej IzotovAlexej Izotov 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 7:12.27
Celkem 7 závodníků

4 x 100 m - Muži 20-22 let

(so, 15.8.2020 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Princ, Osoba, Papoušek, Schubert Princ, Osoba, Papoušek, Schubert TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 43.99
2 Hudeček, Mezera, Ullman, Jarušek Hudeček, Mezera, Ullman, Jarušek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 44.36
3 Kadavý, Zajíček, Hejna, Horna Kadavý, Zajíček, Hejna, Horna TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 47.15
4 Sýkora, Kudrnovský, Kukla, Janoušek Sýkora, Kudrnovský, Kukla, Janoušek TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 47.34
5 Jehlička, Václavů, Holouš, Jeřábek Jehlička, Václavů, Holouš, Jeřábek TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 55.18
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Ženy 20-22 let

(so, 15.8.2020 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kreźlik, Lokietko, Pinkosz, Źabska Kreźlik, Lokietko, Pinkosz, Źabska MKS MOS WrocławMKS MOS Wrocław 5 52.09
2 Vápeníková, Kozlerová, Ptáčníková, Šulcová Vápeníková, Kozlerová, Ptáčníková, Šulcová AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 54.73
3 Votavová, Konvičková, Michálková, Kollár Votavová, Konvičková, Michálková, Kollár TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 54.86
4 Dušková, Plecháčová, Hýblová, Markalousová Dušková, Plecháčová, Hýblová, Markalousová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 55.22
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Muži 20-22 let

(so, 15.8.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,60 1,65 1,70 1,75 1,78 1,81 1,84 1,87 1,89 1,92 1,96
1 Adam RybákAdam Rybák
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
01 8 1.92 ---oooo-oxoxxx
2 Jakub DemelJakub Demel
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 7 1.92 ---oooxo-xoxxoxxx
3 Tadeáš HrdličkaTadeáš Hrdlička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 1 PB 1.81 -oooxoxoxxx
4 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 5 PB 1.81 oooxxooxoxxx
5 Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
00 6 1.70 -ooxxx
6 Vendelín KuklaVendelín Kukla
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 3 1.65 oxxoxxx
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Ženy 20-22 let

(so, 15.8.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 1,71 1,75
1 Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 9 1.71 -------ooooxoxxx
2 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 8 1.68 ------ooooxxoxxx
3 Lucie VšetečkováLucie Všetečková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 6 PB 1.59 -ooooooxxoxxx
4 Klára MachačkováKlára Machačková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 5 1.53 --ooooxxx
5 Zuzana MindlováZuzana Mindlová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 7 1.50 --oxxooxxx
6 Natálie KottováNatálie Kottová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 3 SB 1.45 oxoooxxx
7= Terezie KladivováTerezie Kladivová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 4 1.45 oooxxoxxx
7= Lenka SršňováLenka Sršňová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 2 PB 1.45 oooxxoxxx
Pavlína LubasováPavlína Lubasová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 1 NM xxx
Celkem 9 závodníků

skok o tyči - Muži 20-22 let

(so, 15.8.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,65 2,85 3,05 3,25 3,45 3,65 3,75 4,25 4,45 4,65 4,80
1 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 12 PB 4.65 -------xxoooxxx
2 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 11 PB 4.45 -------xoxoxxx
3 Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 7 PB 3.45 ---ooxx
4 Adam ČernýAdam Černý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 5 PB 3.25 --ooxxx
5 Petr Karel VobořilPetr Karel Vobořil
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 6 PB 3.25 -ooxoxx
6 Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 8 PB 3.25 -ooxxo
7 Rostislav GroulíkRostislav Groulík
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 3 PB 3.25 -oxoxxoxxx
8 Šimon MachačŠimon Machač
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
03 4 PB 3.05 ooox
9 Benjamín VaníčekBenjamín Vaníček
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 1 PB 3.05 -xoxoxxx
10 Jonáš TurekJonáš Turek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 2 PB 2.85 xooxxx
Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
00 9 NM ------xxx
Celkem 11 závodníků

skok o tyči - Ženy 20-22 let

(so, 15.8.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,00 2,20 2,40
1 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 8 3.30
2 Sára KulhaváSára Kulhavá
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 4 PB 2.90
3 Barbora UhrováBarbora Uhrová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 5 PB 2.80
4 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 6 2.50
5 Kamila CvrčkováKamila Cvrčková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 2 PB 2.40
6 Barbora KracíkováBarbora Kracíková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 1 SB 2.20
Viktorie OndrováViktorie Ondrová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 9 NM
Hristiana AtanasováHristiana Atanasová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 7 NM
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Muži 20-22 let

(so, 15.8.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 2 PB 6.63 -0.3 m/s x6.54  -1.06.47  -0.46.546.28  -0.36.41  -1.46.63  -0.3
2 Tomáš OsobaTomáš Osoba
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 16 6.25 +0.0 m/s x6.25  +0.0x6.25-5.91  -1.0x
3 Tomáš KreidlTomáš Kreidl
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 13 PB 6.21 -0.2 m/s 5.88  -0.65.56  -1.45.79  -0.15.885.99  -1.06.21  -0.26.21  -0.1
4 Jakub SýkoraJakub Sýkora
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 7 PB 6.00 -0.5 m/s x5.31  -1.05.98  -1.55.985.47  -1.36.00  -0.55.79  -0.7
5 Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 15 5.97 -0.8 m/s 5.48  +0.1x5.97  -0.85.97xx5.85  -0.5
6 Petr MalaniukPetr Malaniuk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 10 PB 5.86 +0.0 m/s 5.57  -1.05.56  -0.15.73  -0.35.735.86  +0.0x5.85  -0.6
7 Lukáš HornaLukáš Horna
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 1 PB 5.84 -0.4 m/s 5.52  -0.45.84  -0.45.68  -0.65.845.77  +0.15.51  -1.15.64  -0.3
8 Jakub JiroutJakub Jirout
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 9 PB 5.83 -0.1 m/s 5.71  -0.65.71  -1.05.40  -1.35.715.79  -1.35.83  -0.15.57  -0.5
9 Jonáš TurekJonáš Turek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 6 PB 5.64 -1.1 m/s 5.26  -0.65.46  -0.35.64  -1.15.640.00.00.0
10 Szymon DataSzymon Data
MLKS "Sokół" LubinMLKS "Sokół" Lubin
02 14 PB 5.63 -1.2 m/s x5.63  -1.2x5.630.00.00.0
11 Aram JiráskoAram Jirásko
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 11 5.55 -0.8 m/s x5.46  -0.35.55  -0.85.550.00.00.0
12 Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 8 5.54 -0.7 m/s -5.37  -0.85.54  -0.75.540.00.00.0
13 Filip HejnaFilip Hejna
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 5 PB 5.53 +0.2 m/s 5.53  +0.25.33  +0.15.10  -0.45.530.00.00.0
14 Jan MašekJan Mašek
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 12 5.39 -1.3 m/s 5.22  -1.15.34  -0.65.39  -1.35.390.00.00.0
15 Vendelín KuklaVendelín Kukla
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 4 4.70 -0.6 m/s 4.70  -0.64.25  -1.44.65  -0.24.700.00.00.0
16 Jan TomášekJan Tomášek
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 3 PB 3.73 -0.6 m/s 3.73  -0.63.61  -0.23.63  -1.33.730.00.00.0
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Ženy 20-22 let

(so, 15.8.2020 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Emilia WawrowskaEmilia Wawrowska
MLKS "Sokół" LubinMLKS "Sokół" Lubin
03 22 PB 5.58 -0.1 m/s 5.44  -0.65.55  -1.3x5.555.42  -1.45.51  -1.05.58  -0.1
2 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 21 5.24 -0.2 m/s xx5.01  +0.05.015.21  -0.6x5.24  -0.2
3 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 20 5.21 -1.1 m/s x5.12  -1.05.08  -1.55.125.21  -1.15.14  -1.0x
4 Eliška LatislavováEliška Latislavová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 19 5.19 -0.5 m/s x4.85  -1.05.13  -0.45.13xx5.19  -0.5
5 Adéla SochorováAdéla Sochorová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 12 SB 5.14 -1.3 m/s x5.11  -0.25.14  -1.35.14x5.02  -1.45.13  -0.2
6 Natálie KopeckáNatálie Kopecká
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 16 5.02 -1.3 m/s 4.99  +0.04.98  -0.4x4.994.88  -1.25.02  -1.34.89  -0.5
7 Jasmína GrebeníčkováJasmína Grebeníčková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 18 4.98 -0.7 m/s 4.98  -0.74.86  +0.04.91  -1.14.984.96  -0.44.93  -1.44.73  -0.7
8 Zuzana KovářováZuzana Kovářová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 14 4.98 -0.7 m/s 4.98  -0.74.87  +0.14.86  -0.44.984.89  -1.04.95  -1.3-
9 Lucie VšetečkováLucie Všetečková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 13 4.93 -1.1 m/s 4.80  +0.04.66  +0.24.93  -1.14.930.00.00.0
10 Julie VaňkováJulie Vaňková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 11 4.92 -0.3 m/s x4.92  -0.34.91  -0.84.920.00.00.0
11 Lenka BártováLenka Bártová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 17 4.81 -0.6 m/s x4.65  -0.34.81  -0.64.810.00.00.0
12 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 1 PB 4.80 -0.4 m/s 4.77  +0.04.66  -0.44.80  -0.44.800.00.00.0
13 Ema LandováEma Landová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 6 PB 4.73 +0.1 m/s 4.73  +0.14.63  +0.14.19  -1.14.730.00.00.0
14 Linda JanďurováLinda Janďurová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 9 4.67 -1.4 m/s 4.67  -1.44.62  -0.3x4.670.00.00.0
15 Hanna SalamońskaHanna Salamońska
MLKS "Sokół" LubinMLKS "Sokół" Lubin
06 8 PB 4.59 -0.1 m/s 4.59  -0.14.42  -0.34.58  -1.14.590.00.00.0
16 Petra ViplerováPetra Viplerová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
02 4 4.34 -0.6 m/s 4.34  -0.6xx4.340.00.00.0
17 Zuzana KrumphanzlováZuzana Krumphanzlová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 2 PB 4.22 -0.6 m/s 4.12  +0.04.22  -0.64.22  -1.04.220.00.00.0
Celkem 17 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy 20-22 let

(so, 15.8.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eva NiedermertlováEva Niedermertlová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 3 PB 10.56 0.0
2 Kateřina JeništováKateřina Jeništová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 4 09.70 0.0
3 Gabriela ParkanováGabriela Parkanová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 1 PB 09.24 0.0
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži 20-22 let

(so, 15.8.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Patryk WolskiPatryk Wolski
LKS PolkowiceLKS Polkowice
99 1 PB 13.28 0.0
2 Miroslav VilčekMiroslav Vilček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 2 12.44 0.0
Celkem 2 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy 20-22 let

(so, 15.8.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Agáta RichterováAgáta Richterová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
01 11 38.68 0.0
2 Eliška NěmcováEliška Němcová
ASK DěčínASK Děčín
01 10 32.73 0.0
3 Aneta DvořákováAneta Dvořáková
SK Míle, z.s.SK Míle, z.s.
03 8 31.40 0.0
4 Kateřina JeništováKateřina Jeništová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 6 PB 31.21 0.0
5 Gabriela ParkanováGabriela Parkanová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 7 30.72 0.0
6 Eva NovotnáEva Novotná
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 4 29.62 0.0
7 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 5 29.19 0.0
8 Petra PokornáPetra Pokorná
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 1 PB 25.15 0.0
9 Nikola ŠimlováNikola Šimlová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
02 2 SB 15.18 0.0
Celkem 9 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(so, 15.8.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub JiroutJakub Jirout
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 1 PB 31.96 0.0
Celkem 1 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři

(so, 15.8.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Václav HojkaVáclav Hojka
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 5 PB 46.45 0.0
2 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 3 PB 38.29 0.0
3 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4 38.28 0.0
4 Jan KomarnickiJan Komarnicki
LKS PolkowiceLKS Polkowice
01 1 PB 36.35 0.0
5 Petr KudrnovskýPetr Kudrnovský
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
02 2 PB 34.81 0.0
Celkem 5 závodníků

hod diskem 2kg - Muži 20-22 let

(so, 15.8.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš PešťákTomáš Pešťák
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
00 2 43.92 0.0
2 Miroslav VilčekMiroslav Vilček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 1 38.59 0.0
Celkem 2 závodníků

hod kladivem 3kg - Dorostenky

(so, 15.8.2020 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Amálie PoštováAmálie Poštová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 2 PB 33.84 0.0
2 Žaneta MoudráŽaneta Moudrá
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 1 PB 30.35 0.0
Celkem 2 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy 20-22 let

(so, 15.8.2020 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 11 PB 57.18 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Vendula HolečkováVendula Holečková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 10 45.88 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Nikola HorákováNikola Horáková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
99 1 PB 45.64 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Veronika PřibylováVeronika Přibylová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 2 PB 44.37 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Eliška NěmcováEliška Němcová
ASK DěčínASK Děčín
01 9 41.18 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Eva NiedermertlováEva Niedermertlová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 7 PB 39.65 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Gabriela ParkanováGabriela Parkanová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 5 PB 38.36 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Agáta RichterováAgáta Richterová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
01 8 33.05 0.00.00.00.00.00.00.0
9 Aneta DvořákováAneta Dvořáková
SK Míle, z.s.SK Míle, z.s.
03 4 31.29 0.00.00.00.00.00.00.0
10 Alena MichálkováAlena Michálková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
02 3 30.22 0.00.00.00.00.00.00.0
11 Tereza LakotováTereza Lakotová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
00 6 22.45 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 11 závodníků

hod kladivem 6kg - Junioři

(so, 15.8.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karel HanušKarel Hanuš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4 PB 57.27 0.0
2 Bohumil JanoušekBohumil Janoušek
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 3 PB 55.30 0.0
3 Petr HochmannPetr Hochmann
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
03 1 PB 34.04 0.0
Celkem 3 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži 20-22 let

(so, 15.8.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam PtakAdam Ptak
WKS "Śląsk" WrocławWKS "Śląsk" Wrocław
98 1 PB 55.19 0.0
2 Jan BalátJan Balát
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 3 54.67 0.0
3 Miroslav VilčekMiroslav Vilček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 2 52.67 0.0
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy 20-22 let

(so, 15.8.2020 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Roksana LepaRoksana Lepa
LKS PolkowiceLKS Polkowice
03 1 PB 40.01 0.0
2 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 8 35.90 0.0
3 Nikola MajcherNikola Majcher
LKS PolkowiceLKS Polkowice
04 2 PB 34.03 0.0
4 Kateřina ŠlengrováKateřina Šlengrová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 5 PB 26.89 0.0
5 Nikola ŠimlováNikola Šimlová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
02 4 21.87 0.0
6 Tereza LakotováTereza Lakotová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
00 7 19.79 0.0
Celkem 6 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži 20-22 let

(so, 15.8.2020 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC PardubiceAC Pardubice
02 6 PB 60.13 56.91-60.1360.1357.55-55.96
2 Václav HojkaVáclav Hojka
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 5 PB 59.40 49.96x49.8149.96x45.8559.40
3 Jan KomarnickiJan Komarnicki
LKS PolkowiceLKS Polkowice
01 1 PB 55.03 52.0054.0753.0054.0755.03x54.09
4 Ondřej KřížOndřej Kříž
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 3 PB 51.36 41.07xx41.0750.1951.36x
5 Jan VodičkaJan Vodička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 2 44.67 43.1243.7641.7443.76-39.9544.67
Celkem 5 závodníků