Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

MLADÁ EVROPA Mezinárodní mítink juniorů a juniorek do 19 let a otevřený mítink pro muže a ženy do 22 let

Jablonec nad Nisou (15. 8. 2020)

300 m překážek (0.84) - Dorostenci

(so, 15.8.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 38.06
2 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 SB 41.47
3 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 PB 41.69
4 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 42.20
5 Jiří KrejčíJiří Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 42.28
6 Adam PapoušekAdam Papoušek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 SB 42.65
7 Vítězslav MärzVítězslav März 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 8 PB 43.14
8 Filip RučkaFilip Ručka 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 44.72
Celkem 8 závodníků

300 m překážek (0.76) - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 15.8.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 PB 45.01
2 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 PB 45.31
3 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 45.34
4 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 46.65
5 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 49.15
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 15.8.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 47.52
2 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 51.28
3 Tereza AndrlováTereza Andrlová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 56.76
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 PB 45.01
2 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 PB 45.31
3 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 45.34
4 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 46.65
5 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 47.52
6 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 49.15
7 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 51.28
8 Tereza AndrlováTereza Andrlová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 56.76