Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KPJ starší žactvo

Rumburk (29. 8. 2020)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 29.8.2020 - 10:35) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 07.61
2 David KožíšekDavid Kožíšek 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 07.79
3 Jakub HamadaJakub Hamada 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 08.42
4 Pavel KřelinaPavel Křelina 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 08.46
5 Filip FlajšingerFilip Flajšinger 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 09.11
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 29.8.2020 - 10:35) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 07.77
2 Tomáš JandaTomáš Janda 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 PB 08.25
3 Jan RýdlJan Rýdl 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.45
4 Tomáš KryčfalušijTomáš Kryčfalušij 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.86
5 Antonín KalivodaAntonín Kalivoda 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 PB 09.12
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (so, 29.8.2020 - 10:35) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HejnaFilip Hejna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 07.87
2 Marek FejtekMarek Fejtek 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.37
3 Matouš MartinkaMatouš Martinka 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.45
4 Michal ZemanMichal Zeman 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 5 08.94
5 Tomáš BobekTomáš Bobek 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 10.13
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (so, 29.8.2020 - 10:35) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.97
2 Martin HoloušMartin Holouš 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.38
3 Matyáš FilipMatyáš Filip 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 PB 08.50
4 Matěj MaršíkMatěj Maršík 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 PB 08.83
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 07.61
2 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 07.77
3 David KožíšekDavid Kožíšek 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 07.79
4 Filip HejnaFilip Hejna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 07.87
5 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.97
6 Tomáš JandaTomáš Janda 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 PB 08.25
7 Marek FejtekMarek Fejtek 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.37
8 Martin HoloušMartin Holouš 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.38
9 Jakub HamadaJakub Hamada 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 08.42
10 Jan RýdlJan Rýdl 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.45
10 Matouš MartinkaMatouš Martinka 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.45
12 Pavel KřelinaPavel Křelina 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 08.46
13 Matyáš FilipMatyáš Filip 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 PB 08.50
14 Matěj MaršíkMatěj Maršík 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 PB 08.83
15 Tomáš KryčfalušijTomáš Kryčfalušij 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.86
16 Michal ZemanMichal Zeman 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 5 08.94
17 Filip FlajšingerFilip Flajšinger 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 09.11
18 Antonín KalivodaAntonín Kalivoda 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 PB 09.12
19 Tomáš BobekTomáš Bobek 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 10.13

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 29.8.2020 - 11:40) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 07.56
2 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 07.73
3 David KožíšekDavid Kožíšek 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 07.82
4 Filip HejnaFilip Hejna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.01
5 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.04
6 Tomáš JandaTomáš Janda 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 08.19
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 29.8.2020 - 11:30) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.11
2 Anna ČernínováAnna Černínová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 08.15
3 Kateřina KrykorkováKateřina Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.28
4 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.31
5 Klára HoráčkováKlára Horáčková 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 08.38
6 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.41
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 29.8.2020 - 10:20) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KrykorkováKateřina Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.38
2 Aneta MarkalousováAneta Markalousová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.73
3 Ema DuškováEma Dušková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.89
4 Adéla HoncováAdéla Honcová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 09.17
5 Zuzana KrevňákováZuzana Krevňáková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 09.18
6 Tereza NovákováTereza Nováková 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1 10.20
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 29.8.2020 - 10:20) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ČernínováAnna Černínová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 PB 08.52
2 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 08.63
3 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 08.80
MS Lucie LiškováLucie Lišková 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 09.01
5 Veronika ChaloupkováVeronika Chaloupková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 09.05
6 Veronika ČížováVeronika Čížová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 10.10
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 29.8.2020 - 10:20) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 08.20
2 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 08.55
3 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 08.94
4 Thea VošvrdováThea Vošvrdová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 09.00
5 Kristýna MádlováKristýna Mádlová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 PB 09.39
6 Kateřina SedlákováKateřina Sedláková 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 09.79
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 29.8.2020 - 10:20) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára HoráčkováKlára Horáčková 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 PB 08.31
2 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.39
3 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.51
4 Šárka HavlováŠárka Havlová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 08.85
5 Anežka FrýbováAnežka Frýbová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 08.90
6 Kateřina HavelkováKateřina Havelková 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 08.98
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 08.20
2 Klára HoráčkováKlára Horáčková 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 PB 08.31
3 Kateřina KrykorkováKateřina Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.38
4 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.39
5 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.51
6 Anna ČernínováAnna Černínová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 PB 08.52
7 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 08.55
8 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 08.63
9 Aneta MarkalousováAneta Markalousová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.73
10 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 08.80
11 Šárka HavlováŠárka Havlová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 08.85
12 Ema DuškováEma Dušková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.89
13 Anežka FrýbováAnežka Frýbová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 08.90
14 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 08.94
15 Kateřina HavelkováKateřina Havelková 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 08.98
16 Thea VošvrdováThea Vošvrdová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 09.00
17 Lucie LiškováLucie Lišková 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 09.01
18 Veronika ChaloupkováVeronika Chaloupková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 09.05
19 Adéla HoncováAdéla Honcová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 09.17
20 Zuzana KrevňákováZuzana Krevňáková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 09.18
21 Kristýna MádlováKristýna Mádlová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 PB 09.39
22 Kateřina SedlákováKateřina Sedláková 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 09.79
23 Veronika ČížováVeronika Čížová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 10.10
24 Tereza NovákováTereza Nováková 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1 10.20