Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KPJ muži, ženy a juniorské a dorostenecké kategorie

Mladá Boleslav (30. 8. 2020)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 30.8.2020 - 11:10) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 SB 11.17 Q
2 Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 11.46 Q
3 Adam ZikmundAdam Zikmund 92 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 11.89 Q
4 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 11.93 q
5 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 85 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 12.62
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (ne, 30.8.2020 - 11:10) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 12.11 Q
2 Jan SajdlJan Sajdl 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 12.22 Q
3 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 12.36 Q
4 Filip HejnaFilip Hejna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 12.38 q
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 SB 11.17 Q
2 Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 11.46 Q
3 Adam ZikmundAdam Zikmund 92 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 11.89 Q
4 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 11.93 q
5 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 12.11 Q
6 Jan SajdlJan Sajdl 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 12.22 Q
7 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 12.36 Q
8 Filip HejnaFilip Hejna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 12.38 q
9 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 85 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 12.62

100 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 30.8.2020 - 12:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 11.21
2= Jan SajdlJan Sajdl 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 SB 11.61
2= Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 SB 11.61
4 Adam ZikmundAdam Zikmund 92 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 SB 11.87
5 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 11.98
6 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 12.53
Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 DNS
Filip HejnaFilip Hejna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 DNS
Poznámky:
rovnost výkonů dle TP21.1 (P167.1)
Celkem 8 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 30.8.2020 - 11:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 11.32
2 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 SB 11.41
3 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 11.54
4 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 11.63
5 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 SB 11.92
6 Petr VíchPetr Vích 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 PB 11.93
7 Oskar HajerOskar Hajer 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 12.28
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 30.8.2020 - 11:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch ŠtěpánekVojtěch Štěpánek 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 11.58
2 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 11.75
3 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 11.88
4 Adam PapoušekAdam Papoušek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 11.92
Celkem 4 závodníků

100 m - Ženy

(ne, 30.8.2020 - 10:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika SoukalováVeronika Soukalová 89 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 13.27
Celkem 1 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 30.8.2020 - 10:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 12.29 Q
2 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 13.07 Q
3 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 PB 13.08 Q
4 Eliška DrahoňovskáEliška Drahoňovská 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 14.60
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (ne, 30.8.2020 - 10:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 PB 12.50 Q
2 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 12.77 Q
3 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 12.85 Q
4 Veronika NoskováVeronika Nosková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 13.27 q
5 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 13.28 q
6 Adéla SztolárikováAdéla Sztoláriková 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 13.89
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 12.29 Q
2 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 PB 12.50 Q
3 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 12.77 Q
4 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 12.85 Q
5 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 13.07 Q
6 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 PB 13.08 Q
7 Veronika NoskováVeronika Nosková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 13.27 q
8 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 13.28 q
9 Adéla SztolárikováAdéla Sztoláriková 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 13.89
10 Eliška DrahoňovskáEliška Drahoňovská 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 14.60

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 30.8.2020 - 11:55) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 SB 12.16
2 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 SB 12.84
3 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 SB 12.92
4 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 12.92
5 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 SB 13.05
6 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 SB 13.21
7 Veronika NoskováVeronika Nosková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 SB 13.26
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 30.8.2020 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 SB 12.62 Q
2 Anna BleptováAnna Bleptová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 PB 12.84 Q
3 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 SB 12.95 Q
4 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 13.19 q
5 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 SB 13.45 q
6 Barbora UhrováBarbora Uhrová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 PB 13.87
7 Jana ValentováJana Valentová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 13.99
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 30.8.2020 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 13.17 Q
2 Barbora KracíkováBarbora Kracíková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 13.29 Q
3 Aneta DusilováAneta Dusilová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 13.58 Q
4 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 PB 13.62
5 Anna ČapkováAnna Čapková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 SB 13.73
MS Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 SB 12.62
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 SB 12.62 Q
1 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 SB 12.62
3 Anna BleptováAnna Bleptová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 PB 12.84 Q
4 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 SB 12.95 Q
5 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 13.17 Q
6 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 13.19 q
7 Barbora KracíkováBarbora Kracíková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 13.29 Q
8 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 SB 13.45 q
9 Aneta DusilováAneta Dusilová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 13.58 Q
10 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 PB 13.62
11 Anna ČapkováAnna Čapková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 SB 13.73
12 Barbora UhrováBarbora Uhrová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 PB 13.87
13 Jana ValentováJana Valentová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 13.99

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 30.8.2020 - 11:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 12.68
2 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 SB 12.91
3 Anna BleptováAnna Bleptová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 12.97
4 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 13.25
5 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 13.26
6 Barbora KracíkováBarbora Kracíková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 13.37
7 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 13.54
8 Aneta DusilováAneta Dusilová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 13.64
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži

(ne, 30.8.2020 - 14:40) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 22.21
2 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 SB 23.21
3 Jan SajdlJan Sajdl 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 24.03
4 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 24.44
5 Martin MikulaMartin Mikula 96 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 25.20
6 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 SB 25.31
Celkem 6 závodníků

200 m - Junioři

(ne, 30.8.2020 - 14:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 23.33
2 Sebastián ŠlechtaSebastián Šlechta 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 23.45
3 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 23.65
4 Petr VíchPetr Vích 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 PB 23.89
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenci

(ne, 30.8.2020 - 14:20) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 23.15
2 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 23.43
3 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 23.71
4 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 24.05
5 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 24.60
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy

(ne, 30.8.2020 - 14:10) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠáfrováAnna Šáfrová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 28.46
Celkem 1 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (ne, 30.8.2020 - 14:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 25.15
2 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 SB 26.63
3 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 26.79
4 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 26.95
5 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 28.33
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 30.8.2020 - 14:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KlímováKateřina Klímová 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 28.78
2 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 28.88
3 Adéla SztolárikováAdéla Sztoláriková 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 29.45
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 25.15
2 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 SB 26.63
3 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 26.79
4 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 26.95
5 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 28.33
6 Kateřina KlímováKateřina Klímová 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 28.78
7 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 28.88
8 Adéla SztolárikováAdéla Sztoláriková 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 29.45

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 30.8.2020 - 13:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 SB 26.11
2 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 SB 26.26
3 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 26.58
4 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 26.66
MS Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 SB 26.74
6 Aneta DusilováAneta Dusilová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 28.85
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 30.8.2020 - 13:50) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 SB 28.96
2 Zuzana KubrováZuzana Kubrová 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 5 30.08
3 Monika BrunclíkováMonika Brunclíková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 31.46
4 Kristýna JaneckáKristýna Janecká 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 31.49
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 SB 26.11
2 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 SB 26.26
3 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 26.58
4 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 26.66
5 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 SB 26.74
6 Aneta DusilováAneta Dusilová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 28.85
7 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 SB 28.96
8 Zuzana KubrováZuzana Kubrová 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 5 30.08
9 Monika BrunclíkováMonika Brunclíková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 31.46
10 Kristýna JaneckáKristýna Janecká 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 31.49

400 m - Muži

(ne, 30.8.2020 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 51.28
2 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 55.04
3 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 56.08
4 Vít NováčekVít Nováček 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 57.90
Celkem 4 závodníků

400 m - Junioři

(ne, 30.8.2020 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 SB 51.25
MS Michal SlabýMichal Slabý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 52.51
3 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 53.76
4 Jakub ZejbrdlichJakub Zejbrdlich 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 54.44
Celkem 4 závodníků

400 m - Juniorky

(ne, 30.8.2020 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 59.55
2 Veronika NoskováVeronika Nosková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 SB 61.88
3 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 65.28
Celkem 3 závodníků

400 m - Dorostenky

(ne, 30.8.2020 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika SuchardováVeronika Suchardová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 62.84
2 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 SB 66.38
3 Monika BrunclíkováMonika Brunclíková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 PB 68.81
4 Miroslava LiskováMiroslava Lisková 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 72.72
Celkem 4 závodníků

800 m - Muži

(ne, 30.8.2020 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš JehličkaTomáš Jehlička 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 SB 2:08.26
2 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 85 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 2:10.92
3 Dominik HerrmannDominik Herrmann 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 SB 2:16.45
Celkem 3 závodníků

800 m - Junioři

(ne, 30.8.2020 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub ZejbrdlichJakub Zejbrdlich 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 PB 2:01.26
Celkem 1 závodníků

800 m - Dorostenci

(ne, 30.8.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavel VáclavůPavel Václavů 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 2:05.71
2 Jan Alexandr KopřivaJan Alexandr Kopřiva 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 PB 2:08.09
3 Štěpán SochaŠtěpán Socha 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 2:12.10
Celkem 3 závodníků

800 m - Ženy

(ne, 30.8.2020 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS Veronika SeidlováVeronika Seidlová 05 Atletika Kladno, z.s.Atletika Kladno, z.s. 7 2:59.13
Celkem 1 závodníků

800 m - Juniorky

(ne, 30.8.2020 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 SB 2:31.64
Celkem 1 závodníků

800 m - Dorostenky

(ne, 30.8.2020 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Veronika SuchardováVeronika Suchardová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 2:28.15
2 Kristýna JaneckáKristýna Janecká 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 2:33.08
3 Miroslava LiskováMiroslava Lisková 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 SB 2:42.90
4 Marie VenclováMarie Venclová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 2:44.95
Celkem 4 závodníků

1500 m - Muži

(ne, 30.8.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vít DoležalVít Doležal 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 SB 4:25.74
2 Vít NováčekVít Nováček 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 4:46.51
3 Ondřej FicenkoOndřej Ficenko 92 TJ Slovan Frýdlant, spolekTJ Slovan Frýdlant, spolek 3 4:51.57
4 Vladimír KolářVladimír Kolář 76 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 SB 4:52.82
Celkem 4 závodníků

1500 m - Junioři

(ne, 30.8.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavel SchejbalPavel Schejbal 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 4:19.67
Celkem 1 závodníků

1500 m - Dorostenci

(ne, 30.8.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej GajdošOndřej Gajdoš 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 4:14.25
2 Adam MalýAdam Malý 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 PB 4:17.29
3 Jakub PitoňákJakub Pitoňák 04 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 5 PB 4:20.76
4 Martin MariniMartin Marini 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 SB 4:29.55
5 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 4:30.66
6 Michal VotýpkaMichal Votýpka 03 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 7 4:41.31
7 Tomáš JeřábekTomáš Jeřábek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 PB 4:42.28
Celkem 7 závodníků

1500 m - Ženy

(ne, 30.8.2020 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Andrea HejdováAndrea Hejdová 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 SB 5:48.31
2 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 5:53.88
3 Lenka DembickáLenka Dembická 02 TJ Slovan Frýdlant, spolekTJ Slovan Frýdlant, spolek 2 5:55.56
MS Veronika SeidlováVeronika Seidlová 05 Atletika Kladno, z.s.Atletika Kladno, z.s. 1 6:09.14
Celkem 4 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 30.8.2020 - 09:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 14.38
2 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 PB 14.50
3 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 15.00
4 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 15.77
5 Anna BleptováAnna Bleptová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 15.87
6 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 16.08
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 30.8.2020 - 09:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jasmine GodaJasmine Goda 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 17.10
Linda JanďurováLinda Janďurová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 DNF
Zuzana MindlováZuzana Mindlová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 DNF
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 14.38
2 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 PB 14.50
3 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 15.00
4 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 15.77
5 Anna BleptováAnna Bleptová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 15.87
6 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 16.08
7 Jasmine GodaJasmine Goda 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 17.10
Linda JanďurováLinda Janďurová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 DNF
Zuzana MindlováZuzana Mindlová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 DNF

110 m překážek (0.99) - Junioři

(ne, 30.8.2020 - 10:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VodičkaJan Vodička 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 16.68
2 Jakub VaníčekJakub Vaníček 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 17.10
Celkem 2 závodníků

110 m překážek (0.91) - Dorostenci

(ne, 30.8.2020 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 14.47
2 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 15.81
3 Vojtěch ŠtěpánekVojtěch Štěpánek 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 16.43
Celkem 3 závodníků

300 m překážek (0.84) - Dorostenci

(ne, 30.8.2020 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 41.37
2 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 PB 41.38
3 Adam David TmějAdam David Tměj 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 46.22
Celkem 3 závodníků

300 m překážek (0.76) - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 30.8.2020 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 43.26
2 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 45.32
3 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 PB 45.89
4 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 48.23
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 30.8.2020 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa JégrováDenisa Jégrová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 52.35
2 Jasmine GodaJasmine Goda 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 53.07
3 Šárka ZaydlarováŠárka Zaydlarová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 56.22
4 Tereza ŠefrováTereza Šefrová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 SB 56.71
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 43.26
2 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 45.32
3 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 PB 45.89
4 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 48.23
5 Denisa JégrováDenisa Jégrová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 52.35
6 Jasmine GodaJasmine Goda 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 53.07
7 Šárka ZaydlarováŠárka Zaydlarová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 56.22
8 Tereza ŠefrováTereza Šefrová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 SB 56.71

400 m překážek (0.91) - Muži

(ne, 30.8.2020 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 SB 54.61
2 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 56.38
3 Libor DingaLibor Dinga 84 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 60.31
MS Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 60.45
5 Adam ZikmundAdam Zikmund 92 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 62.01
6 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 62.23
Celkem 6 závodníků

400 m překážek (0.91) - Junioři

(ne, 30.8.2020 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub VaníčekJakub Vaníček 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 58.61
2 Jan VodičkaJan Vodička 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 60.65
Celkem 2 závodníků

400 m překážek (0.76) - Ženy

(ne, 30.8.2020 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 67.05
2 Dominika ŠirlováDominika Širlová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 SB 69.30
3 Karolína ŠimůnkováKarolína Šimůnková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 SB 70.58
MS Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 73.06
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Muži

(ne, 30.8.2020 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Papoušek, Osoba, Princ, Schubert Papoušek, Osoba, Princ, Schubert TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 44.48
2 Stojanov, Zikmund, Štěpánek, Sajdl Stojanov, Zikmund, Štěpánek, Sajdl AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 45.93
3 Mikula, Vaníček, Štancl, Lechner Mikula, Vaníček, Štancl, Lechner TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 45.96
4 Bekr, Pícha, Nováček, Janoušek Bekr, Pícha, Nováček, Janoušek AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 49.80
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Ženy

(ne, 30.8.2020 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Brádlerová, Menčíková, Kozlová, Volná Brádlerová, Menčíková, Kozlová, Volná AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 48.7
2 Štanclová, Kadavá, Latislavová, Hůlková Štanclová, Kadavá, Latislavová, Hůlková TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 49.5
3 Richterová, Horčičková, Dusilová, Kopecká Richterová, Horčičková, Dusilová, Kopecká TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 52.5
4 Valentová, Suchardová, Drahoňovská, Bleptová Valentová, Suchardová, Drahoňovská, Bleptová AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 53.5
Poznámky:
ruční měření časů kvůli technickým problémům s kamerou
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Muži

(ne, 30.8.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štancl, Jehlička, Vaníček, Horna Štancl, Jehlička, Vaníček, Horna TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 4:08.89
2 Lechner, Mikula, Umlauf, Papoušek Lechner, Mikula, Umlauf, Papoušek TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 4:34.75
3 Velička, Hejna, Herrmann, Heinl Velička, Hejna, Herrmann, Heinl TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 4:40.44
Celkem 3 závodníků

4 x 400 m - Ženy

(ne, 30.8.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kopecká, Kadavá, Jégrová, Kovářová Kopecká, Kadavá, Jégrová, Kovářová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 4:27.08
2 Přichystalová, Dusilová, Richterová, Šimůnková Přichystalová, Dusilová, Richterová, Šimůnková TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 4:38.65
3 Šáfrová, Všetečková, Horčičková, Cvrčková Šáfrová, Všetečková, Horčičková, Cvrčková TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 4:55.08
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Muži

(ne, 30.8.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,60 1,65 1,70 1,75 1,78 1,81 1,84 1,87 1,89 1,91 1,93 1,95
1 Jakub DemelJakub Demel
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 1 PB 1.91 -------o-xo-xxx
2 Marek MoudrýMarek Moudrý
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 1 PB 1.70 oxxooxxx
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Ženy

(ne, 30.8.2020 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,35 1,40 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,59 1,61 1,63 1,65 1,67
1 Lucie VšetečkováLucie Všetečková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 3 PB 1.54 -oo-oox
2 Vendula BílkováVendula Bílková
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
02 3 PB 1.51 oooxoxoxxx
3 Eliška DrahoňovskáEliška Drahoňovská
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 2 PB 1.40 xxooxx
MS Aneta AmbrožováAneta Ambrožová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
02 2 PB 1.40 xxoxoxx
5 Anna ŠáfrováAnna Šáfrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 1 PB 1.35 oxxx
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(ne, 30.8.2020 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,35 1,40 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,59 1,61 1,63 1,65 1,67
1 Eliška VizingrováEliška Vizingrová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 6 1.54 ---xxoxooxxx
2 Tereza ŠefrováTereza Šefrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 3 PB 1.48 ooxooxxx
3 Zuzana MindlováZuzana Mindlová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 5 PB 1.48 -ooxoxx
4 Lucie PeškařováLucie Peškařová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
04 1 PB 1.45 oooxxx
5 Veronika KozlerováVeronika Kozlerová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 4 1.40 ooxxx
6 Pavla SajdlováPavla Sajdlová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 2 SB 1.40 xoxoxx
Celkem 6 závodníků

skok o tyči - Muži

(ne, 30.8.2020 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3,00 3,20 3,40 3,60 3,90 4,00 4,10 4,20 4,30 4,40 4,50 4,60
1 Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
78 2 PB 4.10 ----o-xoxxx
Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
96 3 NM --------xxx
Jonáš TurekJonáš Turek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 1 NM xxx
Celkem 3 závodníků

skok o tyči - Junioři

(ne, 30.8.2020 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3,00 3,20 3,40 3,60 3,80 4,00 4,10 4,20 4,30 4,40 4,50 4,60
MS Václav BarekVáclav Barek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 1 PB 3.40 xoxooxxx
2 Martin PrchalMartin Prchal
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
02 2 PB 3.40 --xxoxxx
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

(ne, 30.8.2020 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3,00 3,20 3,40 3,60 3,80 4,00 4,10 4,20 4,30 4,40 4,50 4,60
1 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 4 PB 4.30 ------o-oxxx
2 Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 3 PB 4.30 ------xo-xxoxxx
3 Šimon MachačŠimon Machač
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
03 1 PB 3.20 ooxxx
4 Radek FišerRadek Fišer
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 2 PB 3.20 xoxoxx
Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5 NM -------xxx
Celkem 5 závodníků

skok o tyči - Ženy

(ne, 30.8.2020 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,00 2,20 2,40 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20
1 Kamila CvrčkováKamila Cvrčková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 1 2.20 ooxxx
Celkem 1 závodníků

skok o tyči - Dorostenky

(ne, 30.8.2020 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,00 2,20 2,40 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20
1 Barbora UhrováBarbora Uhrová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 4 PB 2.90 ---o-xxoxoxxx
MS Amélie JeřábkováAmélie Jeřábková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 5 PB 2.80 ---o-oxxx
3 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 3 PB 2.40 oooxx
4= Barbora KracíkováBarbora Kracíková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 1 PB 2.20 ooxxx
4= Anna ČapkováAnna Čapková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 2 PB 2.20 ooxxx
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Muži

(ne, 30.8.2020 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan LechnerJan Lechner
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
91 6 PB 7.01 +1.8 m/s 6.78  +0.06.84  +1.86.97  +1.46.97x7.01  +1.86.97  +1.9
MS Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 5 PB 6.72 +0.9 m/s 6.19  +1.06.72  +0.9x6.724.73  +1.06.53  +1.86.67  +1.3
3 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
96 4 PB 6.57 +1.5 m/s 6.31  +0.86.57  +1.56.54  +1.16.576.39  +1.26.43  +0.36.41  +1.0
4 Lukáš HornaLukáš Horna
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 3 PB 5.68 +1.1 m/s 4.92  +1.95.44  +0.0x5.445.63  +0.65.38  +2.05.68  +1.1
5 Jonáš TurekJonáš Turek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 2 PB 5.66 +1.6 m/s 5.48  +1.05.41  +1.05.66  +1.65.66x5.64  +1.2x
6 Filip HejnaFilip Hejna
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 1 PB 5.48 +1.3 m/s 5.26  +0.85.48  +1.3-5.48---
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Junioři

(ne, 30.8.2020 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan MachačJan Machač
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 2 6.57 +0.7 m/s x6.57  +0.7x6.576.47  +1.5--
2 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 1 PB 6.48 +0.8 m/s 6.03  +0.36.48  +0.86.21  -0.66.48x6.46  +1.06.33  +1.7
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(ne, 30.8.2020 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš OsobaTomáš Osoba
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 3 PB 6.68 +0.6 m/s 6.50  +1.16.68  +0.6x6.68xxx
2 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 2 6.12 +0.0 m/s 6.12  +0.0xx6.124.66  +0.06.09  +1.8x
3 Adam David TmějAdam David Tměj
AC TJ JičínAC TJ Jičín
04 1 PB 5.60 +1.2 m/s 5.33  +2.15.50  -0.55.60  +1.25.605.49  +1.15.42  +2.25.11  +0.7
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 30.8.2020 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 3 PB 5.12 +0.0 m/s 4.97  +0.0x4.98  +0.04.98xx5.12  +0.0
2 Lucie VšetečkováLucie Všetečková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 1 PB 4.95 +0.0 m/s x4.74  +0.04.93  +0.04.934.94  +0.6x4.95  +0.0
3 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 2 4.51 +0.0 m/s 4.32  +0.34.51  +0.0x4.514.33  +0.3xx
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Juniorky

(ne, 30.8.2020 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika NoskováVeronika Nosková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 5 PB 5.04 +0.5 m/s 4.95  +0.04.89  +0.0x4.955.04  +0.54.98  +1.4-
2 Lenka BártováLenka Bártová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 6 4.95 +0.0 m/s 4.85  +0.0x4.95  +0.04.954.84  +0.03.80  +0.7x
3 Aneta KočováAneta Kočová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 4 PB 4.87 +0.2 m/s 4.59  +0.04.20  +0.04.74  +0.04.744.42  +0.04.84  +0.24.87  +0.2
4 Kateřina KlímováKateřina Klímová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 3 PB 4.79 +0.0 m/s 4.55  +0.04.48  +0.04.79  +0.04.794.55  +0.04.69  +0.04.70  +0.3
5 Eliška DrahoňovskáEliška Drahoňovská
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 2 PB 4.12 +0.9 m/s 3.63  +0.03.55  +0.03.71  +0.03.713.76  +0.03.96  +1.04.12  +0.9
6 Daniela KřelinováDaniela Křelinová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 1 PB 3.73 +0.1 m/s xx3.32  +0.03.323.23  +0.03.35  +0.43.73  +0.1
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(ne, 30.8.2020 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška BrzobohatáEliška Brzobohatá
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 10 PB 5.38 +0.0 m/s 3.59  +0.05.17  +0.05.24  +0.05.243.57  +0.05.38  +0.05.15  +0.1
2 Zuzana KovářováZuzana Kovářová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 8 PB 4.98 +0.8 m/s 4.61  +0.04.58  +0.04.69  +0.44.694.71  +0.04.69  +0.04.98  +0.8
3 Eliška LatislavováEliška Latislavová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 9 PB 4.84 +0.0 m/s 4.61  +0.04.53  +0.0x4.614.84  +0.0xx
4 Linda JanďurováLinda Janďurová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 7 PB 4.73 +0.0 m/s -x4.73  +0.04.734.66  +0.04.66  +0.94.45  +0.3
5 Pavla SajdlováPavla Sajdlová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 6 PB 4.65 +0.0 m/s x4.50  +0.04.65  +0.04.654.43  +0.04.48  +0.04.35  +0.0
6 Šárka ZaydlarováŠárka Zaydlarová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 4 PB 4.62 +0.0 m/s x4.57  +0.34.62  +0.04.624.26  +0.0x4.04  +0.8
7 Tereza ŠefrováTereza Šefrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 3 PB 4.58 +0.0 m/s 4.58  +0.03.60  +0.0x4.58xx4.55  +1.1
8 Lucie PeškařováLucie Peškařová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
04 1 PB 4.55 +1.5 m/s 4.47  +0.04.31  +0.04.42  +0.04.473.85  +0.0x4.55  +1.5
9 Zuzana KubrováZuzana Kubrová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
04 5 PB 4.43 +0.0 m/s 4.41  +0.74.43  +0.04.37  +0.04.43---
Kateřina RůžičkováKateřina Růžičková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 2 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 10 závodníků

trojskok - Muži

(ne, 30.8.2020 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan LechnerJan Lechner
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
91 5 PB 14.58 +1.2 m/s 14.16  +0.014.21  +0.714.28  +0.014.2814.55  +1.3-14.58  +1.2
MS Michal SeberaMichal Sebera
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 6 PB 14.43 +1.0 m/s 13.81  +0.014.34  +0.513.88  +0.014.3414.43  +1.0x12.88  +0.0
3 Petr StojanovPetr Stojanov
AC TJ JičínAC TJ Jičín
89 2 PB 12.74 +0.1 m/s 12.23  +0.612.30  +0.012.73  +0.112.7312.74  +0.1--
4 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Česká LípaAC Česká Lípa
05 1 PB 11.60 +0.0 m/s x11.58  +0.011.60  +0.011.6011.52  +1.4--
Celkem 4 závodníků

trojskok - Junioři

(ne, 30.8.2020 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan MachačJan Machač
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 2 PB 14.28 +1.1 m/s 13.84  +1.0xx13.8414.28  +1.1xx
2 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 1 PB 12.67 +0.0 m/s xx12.51  +0.012.51x12.67  +0.0x
Celkem 2 závodníků

trojskok - Dorostenci

(ne, 30.8.2020 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 4 PB 12.75 +1.1 m/s x12.43  +0.012.54  +0.212.5412.44  +1.012.47  +0.012.75  +1.1
2 Vojtěch ŠtěpánekVojtěch Štěpánek
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 3 PB 12.35 +0.0 m/s 11.90  +1.211.42  +0.011.85  +0.011.9011.92  +0.512.35  +0.012.15  +0.2
3 Jiří KováčJiří Kováč
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
03 5 12.15 +0.1 m/s 11.98  +1.1xx11.98xx12.15  +0.1
4 Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 2 PB 12.09 +0.0 m/s x11.99  +0.5x11.9911.74  +0.811.98  +0.112.09  +0.0
Celkem 4 závodníků

trojskok - Ženy

(ne, 30.8.2020 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 1 10.78 -0.2 m/s 09.84  +0.2xx09.8410.60  +0.010.78  -0.209.17  -0.5
2 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
01 2 PB 10.63 -0.2 m/s x10.16  +0.210.32  +1.010.3210.27  -0.410.63  -0.2x
3 Kateřina KlímováKateřina Klímová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 1 PB 09.93 +0.3 m/s 09.93  +0.3x09.79  +0.009.9309.58  -0.709.63  +0.0x
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(ne, 30.8.2020 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová
ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N.
03 6 12.70 12.5612.70x12.7012.64xx
2 Zuzana ZdvihalováZuzana Zdvihalová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 3 PB 10.65 09.2609.8410.6510.6509.7310.6010.58
3 Kateřina JeništováKateřina Jeništová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 4 10.62 10.6209.8410.2110.6210.44x10.54
4 Eliška VizingrováEliška Vizingrová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 5 10.62 -10.6210.4010.6209.3909.2209.44
5 Jana ValentováJana Valentová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 2 08.45 08.2908.2908.0408.2908.4508.2808.34
6 Adéla BakešováAdéla Bakešová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 1 08.25 08.2508.16x08.25---
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(ne, 30.8.2020 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 3 SB 11.88 10.8811.88x11.8811.3411.1011.22
2 Daniela BendováDaniela Bendová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 2 10.51 10.09x10.5110.51x09.86x
3 Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 1 08.62 08.62xx08.62---
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 4kg - Juniorky

(ne, 30.8.2020 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela TrčováMichaela Trčová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 6 12.23 12.0712.0012.2312.23xx11.98
2 Eva NiedermertlováEva Niedermertlová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 5 10.77 09.78xx09.78x10.77x
3 Dominika ŠirlováDominika Širlová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 3 PB 10.27 10.27x-10.27xx10.24
4 Dominika RoztočilováDominika Roztočilová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 4 10.09 09.3109.98x09.9809.8209.8710.09
5 Daniela KřelinováDaniela Křelinová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 1 PB 06.79 05.7506.2606.7206.7205.9906.7903.47
Celkem 5 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(ne, 30.8.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj KřováčekMatěj Křováček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 6 PB 15.28 0.0
2 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 5 13.88 0.0
3 Bohumil JanoušekBohumil Janoušek
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 4 12.77 0.0
4 Matyáš KubínMatyáš Kubín
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 3 11.26 0.0
5 Tomáš MachačíkTomáš Machačík
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 1 08.78 0.0
Celkem 5 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(ne, 30.8.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David KrčmářDavid Krčmář
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
00 3 PB 12.37 0.0
2 Jan EfflerJan Effler
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 4 PB 11.99 0.0
3 Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
67 2 11.05 0.0
4 Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
96 1 PB 10.52 0.0
Celkem 4 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(ne, 30.8.2020 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 1 PB 46.45 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 1 závodníků

hod diskem 1kg - Juniorky

(ne, 30.8.2020 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eva NiedermertlováEva Niedermertlová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 1 PB 24.72 0.0
Celkem 1 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky

(ne, 30.8.2020 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5 37.90 0.0
2 Kateřina JeništováKateřina Jeništová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 4 30.29 0.0
3 Zuzana ZdvihalováZuzana Zdvihalová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 2 PB 25.60 0.0
4 Denisa JégrováDenisa Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 3 25.44 0.0
Celkem 4 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(ne, 30.8.2020 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin MenčíkMartin Menčík
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 8 44.83 0.0
2 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 7 PB 43.12 0.0
3 Dušan VodičkaDušan Vodička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 6 PB 38.48 0.0
4 Matěj BradáčMatěj Bradáč
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 3 PB 29.58 0.0
5 Adam David TmějAdam David Tměj
AC TJ JičínAC TJ Jičín
04 4 27.70 0.0
6 Tomáš MachačíkTomáš Machačík
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 2 PB 23.67 0.0
7 Jan JelínekJan Jelínek
AC TJ JičínAC TJ Jičín
04 1 PB 17.28 0.0
Celkem 7 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři

(ne, 30.8.2020 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Václav HojkaVáclav Hojka
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 2 43.20 0.0
Celkem 1 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(ne, 30.8.2020 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David KrčmářDavid Krčmář
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
00 2 PB 35.64 0.0
2 Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
67 3 34.33 0.0
3 Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
73 4 34.19 0.0
4 Jan EfflerJan Effler
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 1 PB 29.40 0.0
Celkem 4 závodníků

hod kladivem 3kg - Dorostenky

(ne, 30.8.2020 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová
ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N.
03 4 56.76 54.1753.7354.8754.8756.7654.2656.72
2 Adéla BakešováAdéla Bakešová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 3 34.35 34.3531.69x34.3532.8431.48x
3 Amálie PoštováAmálie Poštová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 2 33.56 20.6933.5632.5633.5628.1831.34x
4 Žaneta MoudráŽaneta Moudrá
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 1 27.53 xx26.7126.7123.8927.53x
Celkem 4 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(ne, 30.8.2020 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 3 48.19 x45.8246.2046.2048.19xx
2 Eva NiedermertlováEva Niedermertlová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 2 PB 40.88 x40.88x40.8840.8239.9040.19
3 Jitka NečáskováJitka Nečásková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
00 1 PB 19.89 17.4016.6116.6817.40--19.89
Celkem 3 závodníků

hod kladivem 5kg - Dorostenci

(ne, 30.8.2020 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bohumil JanoušekBohumil Janoušek
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 7 60.44 57.8260.44x60.44x57.56x
2 Martin MenčíkMartin Menčík
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 6 41.02 41.02xx41.02---
3 Matyáš KubínMatyáš Kubín
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 5 37.89 36.49x36.0036.49x33.8837.89
4 Petr HochmannPetr Hochmann
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
03 4 SB 37.13 30.4934.3833.5234.38x35.6437.13
5 Matěj BradáčMatěj Bradáč
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 3 PB 32.82 x29.0628.9329.0628.3532.8231.31
6 Matěj KřováčekMatěj Křováček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 1 PB 27.77 x20.8525.1925.1926.3727.77x
7 Jan JelínekJan Jelínek
AC TJ JičínAC TJ Jičín
04 2 PB 19.14 16.78xx16.7815.8419.14x
Celkem 7 závodníků

hod kladivem 6kg - Junioři

(ne, 30.8.2020 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr LankPetr Lank
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 1 PB 59.62 56.95x58.5258.5258.3658.9759.62
2 Václav HojkaVáclav Hojka
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 2 42.12 xx42.1242.12xxx
Celkem 2 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(ne, 30.8.2020 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
73 3 37.74 35.1636.1435.3936.1434.5737.7436.14
2 Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
67 1 35.20 31.99x34.1234.1234.3635.20x
3 David KrčmářDavid Krčmář
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
00 2 33.86 33.86xx33.8629.68xx
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(ne, 30.8.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Monika NezdarováMonika Nezdarová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 6 39.70 34.8032.7438.3138.3139.7035.3436.69
2 Michaela KredbováMichaela Kredbová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 5 33.20 28.2432.2031.0932.20xx33.20
3 Zuzana ZdvihalováZuzana Zdvihalová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 4 PB 29.91 25.8125.1926.6026.6025.2529.9127.05
4 Lucie PeškařováLucie Peškařová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
04 1 PB 25.98 22.7821.4723.7023.7023.9725.9825.19
5 Šárka ZaydlarováŠárka Zaydlarová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 3 PB 25.48 xx23.4523.4524.9125.48x
6 Linda JanďurováLinda Janďurová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 2 PB 23.54 23.4720.9421.6123.4720.2623.5421.32
Celkem 6 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(ne, 30.8.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zdena JanouškováZdena Janoušková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
82 PB 36.60 31.7433.0132.3333.0132.2836.6029.91
2 Dominika RoztočilováDominika Roztočilová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 1 36.20 33.7433.0132.9133.7436.20x35.46
3 Daniela BendováDaniela Bendová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 1 31.58 30.4328.9930.2130.4331.5827.8529.11
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci

(ne, 30.8.2020 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin MenčíkMartin Menčík
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 4 66.84 62.6260.2063.1863.1866.8461.23-
2 Dušan VodičkaDušan Vodička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 3 52.41 xx47.7747.7752.41xx
3 Matyáš KubínMatyáš Kubín
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 2 35.83 35.2935.8325.2535.8333.8234.7233.69
4 Jan JelínekJan Jelínek
AC TJ JičínAC TJ Jičín
04 1 PB 29.14 22.8920.7021.7122.8920.1819.6429.14
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(ne, 30.8.2020 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj MísařMatěj Mísař
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
99 4 40.55 40.5540.1839.9740.5539.8136.5036.88
3 Radek BekrRadek Bekr
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 1 PB 36.90 36.4136.9031.7536.9034.89--
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 800g - Junioři

(ne, 30.8.2020 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Václav HojkaVáclav Hojka
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 2 52.34 52.0150.2752.3452.3448.6442.5844.23
2 Petr VíchPetr Vích
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 1 46.75 46.7546.6144.3946.7546.5944.96x
Celkem 2 závodníků