Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KPJ muži, ženy a juniorské a dorostenecké kategorie

Mladá Boleslav (30. 8. 2020)
100 m - Muži (neděle, 30.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11.21
2= Jan SajdlJan Sajdl 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín SB 11.61
2= Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. SB 11.61
100 m - Junioři (neděle, 30.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11.32
2 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. SB 11.41
3 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11.54
100 m - Dorostenci (neděle, 30.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Vojtěch ŠtěpánekVojtěch Štěpánek 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 11.58
2 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. PB 11.75
3 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11.88
100 m - Ženy (neděle, 30.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Veronika SoukalováVeronika Soukalová 89 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 13.27
100 m - Juniorky (neděle, 30.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. SB 12.16
2 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín SB 12.84
3 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. SB 12.92
100 m - Dorostenky (neděle, 30.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12.68
2 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín SB 12.91
3 Anna BleptováAnna Bleptová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12.97
200 m - Muži (neděle, 30.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 22.21
2 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. SB 23.21
3 Jan SajdlJan Sajdl 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 24.03
200 m - Junioři (neděle, 30.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 23.33
2 Sebastián ŠlechtaSebastián Šlechta 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 23.45
3 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 23.65
200 m - Dorostenci (neděle, 30.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 23.15
2 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 23.43
3 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 23.71
200 m - Ženy (neděle, 30.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Anna ŠáfrováAnna Šáfrová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 28.46
400 m - Muži (neděle, 30.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
2 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 55.04
3 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 56.08
400 m - Junioři (neděle, 30.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. SB 51.25
3 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 53.76
400 m - Juniorky (neděle, 30.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 59.55
2 Veronika NoskováVeronika Nosková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. SB 61.88
3 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 65.28
400 m - Dorostenky (neděle, 30.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Veronika SuchardováVeronika Suchardová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 62.84
2 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. SB 66.38
3 Monika BrunclíkováMonika Brunclíková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. PB 68.81
800 m - Muži (neděle, 30.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš JehličkaTomáš Jehlička 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. SB 2:08.26
2 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 85 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:10.92
3 Dominik HerrmannDominik Herrmann 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. SB 2:16.45
800 m - Junioři (neděle, 30.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub ZejbrdlichJakub Zejbrdlich 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. PB 2:01.26
800 m - Dorostenci (neděle, 30.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel VáclavůPavel Václavů 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:05.71
2 Jan Alexandr KopřivaJan Alexandr Kopřiva 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa PB 2:08.09
3 Štěpán SochaŠtěpán Socha 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:12.10
800 m - Ženy (neděle, 30.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
800 m - Juniorky (neděle, 30.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. SB 2:31.64
800 m - Dorostenky (neděle, 30.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika SuchardováVeronika Suchardová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:28.15
2 Kristýna JaneckáKristýna Janecká 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:33.08
3 Miroslava LiskováMiroslava Lisková 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. SB 2:42.90
1500 m - Muži (neděle, 30.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vít DoležalVít Doležal 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín SB 4:25.74
2 Vít NováčekVít Nováček 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4:46.51
3 Ondřej FicenkoOndřej Ficenko 92 TJ Slovan Frýdlant, spolekTJ Slovan Frýdlant, spolek 4:51.57
1500 m - Junioři (neděle, 30.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel SchejbalPavel Schejbal 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4:19.67
1500 m - Dorostenci (neděle, 30.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej GajdošOndřej Gajdoš 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4:14.25
2 Adam MalýAdam Malý 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. PB 4:17.29
3 Jakub PitoňákJakub Pitoňák 04 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor PB 4:20.76
1500 m - Ženy (neděle, 30.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Andrea HejdováAndrea Hejdová 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. SB 5:48.31
2 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5:53.88
3 Lenka DembickáLenka Dembická 02 TJ Slovan Frýdlant, spolekTJ Slovan Frýdlant, spolek 5:55.56
110 m překážek (0.99) - Junioři (neděle, 30.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jan VodičkaJan Vodička 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 16.68
2 Jakub VaníčekJakub Vaníček 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 17.10
110 m překážek (0.91) - Dorostenci (neděle, 30.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 14.47
2 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 15.81
3 Vojtěch ŠtěpánekVojtěch Štěpánek 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 16.43
300 m překážek (0.84) - Dorostenci (neděle, 30.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. PB 41.37
2 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa PB 41.38
3 Adam David TmějAdam David Tměj 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 46.22
400 m překážek (0.91) - Muži (neděle, 30.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
2 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 56.38
3 Libor DingaLibor Dinga 84 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 60.31
400 m překážek (0.91) - Junioři (neděle, 30.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jakub VaníčekJakub Vaníček 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. PB 58.61
2 Jan VodičkaJan Vodička 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 60.65
400 m překážek (0.76) - Ženy (neděle, 30.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 67.05
2 Dominika ŠirlováDominika Širlová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa SB 69.30
3 Karolína ŠimůnkováKarolína Šimůnková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. SB 70.58
4 x 100 m - Muži (neděle, 30.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Papoušek, Osoba, Princ, Schubert Papoušek, Osoba, Princ, Schubert TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 44.48
2 Stojanov, Zikmund, Štěpánek, Sajdl Stojanov, Zikmund, Štěpánek, Sajdl AC TJ JičínAC TJ Jičín 45.93
3 Mikula, Vaníček, Štancl, Lechner Mikula, Vaníček, Štancl, Lechner TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 45.96
4 x 100 m - Ženy (neděle, 30.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Brádlerová, Menčíková, Kozlová, Volná Brádlerová, Menčíková, Kozlová, Volná AC TJ JičínAC TJ Jičín 48.7
2 Štanclová, Kadavá, Latislavová, Hůlková Štanclová, Kadavá, Latislavová, Hůlková TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 49.5
3 Richterová, Horčičková, Dusilová, Kopecká Richterová, Horčičková, Dusilová, Kopecká TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 52.5
4 x 400 m - Muži (neděle, 30.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Štancl, Jehlička, Vaníček, Horna Štancl, Jehlička, Vaníček, Horna TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4:08.89
2 Lechner, Mikula, Umlauf, Papoušek Lechner, Mikula, Umlauf, Papoušek TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4:34.75
3 Velička, Hejna, Herrmann, Heinl Velička, Hejna, Herrmann, Heinl TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4:40.44
4 x 400 m - Ženy (neděle, 30.8.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Kopecká, Kadavá, Jégrová, Kovářová Kopecká, Kadavá, Jégrová, Kovářová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4:27.08
2 Přichystalová, Dusilová, Richterová, Šimůnková Přichystalová, Dusilová, Richterová, Šimůnková TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4:38.65
3 Šáfrová, Všetečková, Horčičková, Cvrčková Šáfrová, Všetečková, Horčičková, Cvrčková TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4:55.08