Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KPJ muži, ženy a juniorské a dorostenecké kategorie

Mladá Boleslav (30. 8. 2020)

skok daleký - Muži

(ne, 30.8.2020 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan LechnerJan Lechner
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
91 6 PB 7.01 +1.8 m/s 6.78  +0.06.84  +1.86.97  +1.46.97x7.01  +1.86.97  +1.9
MS Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 5 PB 6.72 +0.9 m/s 6.19  +1.06.72  +0.9x6.724.73  +1.06.53  +1.86.67  +1.3
3 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
96 4 PB 6.57 +1.5 m/s 6.31  +0.86.57  +1.56.54  +1.16.576.39  +1.26.43  +0.36.41  +1.0
4 Lukáš HornaLukáš Horna
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 3 PB 5.68 +1.1 m/s 4.92  +1.95.44  +0.0x5.445.63  +0.65.38  +2.05.68  +1.1
5 Jonáš TurekJonáš Turek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 2 PB 5.66 +1.6 m/s 5.48  +1.05.41  +1.05.66  +1.65.66x5.64  +1.2x
6 Filip HejnaFilip Hejna
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 1 PB 5.48 +1.3 m/s 5.26  +0.85.48  +1.3-5.48---
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Junioři

(ne, 30.8.2020 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan MachačJan Machač
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 2 6.57 +0.7 m/s x6.57  +0.7x6.576.47  +1.5--
2 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 1 PB 6.48 +0.8 m/s 6.03  +0.36.48  +0.86.21  -0.66.48x6.46  +1.06.33  +1.7
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(ne, 30.8.2020 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš OsobaTomáš Osoba
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 3 PB 6.68 +0.6 m/s 6.50  +1.16.68  +0.6x6.68xxx
2 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 2 6.12 +0.0 m/s 6.12  +0.0xx6.124.66  +0.06.09  +1.8x
3 Adam David TmějAdam David Tměj
AC TJ JičínAC TJ Jičín
04 1 PB 5.60 +1.2 m/s 5.33  +2.15.50  -0.55.60  +1.25.605.49  +1.15.42  +2.25.11  +0.7
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 30.8.2020 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 3 PB 5.12 +0.0 m/s 4.97  +0.0x4.98  +0.04.98xx5.12  +0.0
2 Lucie VšetečkováLucie Všetečková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 1 PB 4.95 +0.0 m/s x4.74  +0.04.93  +0.04.934.94  +0.6x4.95  +0.0
3 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 2 4.51 +0.0 m/s 4.32  +0.34.51  +0.0x4.514.33  +0.3xx
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Juniorky

(ne, 30.8.2020 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika NoskováVeronika Nosková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 5 PB 5.04 +0.5 m/s 4.95  +0.04.89  +0.0x4.955.04  +0.54.98  +1.4-
2 Lenka BártováLenka Bártová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 6 4.95 +0.0 m/s 4.85  +0.0x4.95  +0.04.954.84  +0.03.80  +0.7x
3 Aneta KočováAneta Kočová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 4 PB 4.87 +0.2 m/s 4.59  +0.04.20  +0.04.74  +0.04.744.42  +0.04.84  +0.24.87  +0.2
4 Kateřina KlímováKateřina Klímová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 3 PB 4.79 +0.0 m/s 4.55  +0.04.48  +0.04.79  +0.04.794.55  +0.04.69  +0.04.70  +0.3
5 Eliška DrahoňovskáEliška Drahoňovská
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 2 PB 4.12 +0.9 m/s 3.63  +0.03.55  +0.03.71  +0.03.713.76  +0.03.96  +1.04.12  +0.9
6 Daniela KřelinováDaniela Křelinová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 1 PB 3.73 +0.1 m/s xx3.32  +0.03.323.23  +0.03.35  +0.43.73  +0.1
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(ne, 30.8.2020 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška BrzobohatáEliška Brzobohatá
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 10 PB 5.38 +0.0 m/s 3.59  +0.05.17  +0.05.24  +0.05.243.57  +0.05.38  +0.05.15  +0.1
2 Zuzana KovářováZuzana Kovářová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 8 PB 4.98 +0.8 m/s 4.61  +0.04.58  +0.04.69  +0.44.694.71  +0.04.69  +0.04.98  +0.8
3 Eliška LatislavováEliška Latislavová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 9 PB 4.84 +0.0 m/s 4.61  +0.04.53  +0.0x4.614.84  +0.0xx
4 Linda JanďurováLinda Janďurová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 7 PB 4.73 +0.0 m/s -x4.73  +0.04.734.66  +0.04.66  +0.94.45  +0.3
5 Pavla SajdlováPavla Sajdlová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 6 PB 4.65 +0.0 m/s x4.50  +0.04.65  +0.04.654.43  +0.04.48  +0.04.35  +0.0
6 Šárka ZaydlarováŠárka Zaydlarová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 4 PB 4.62 +0.0 m/s x4.57  +0.34.62  +0.04.624.26  +0.0x4.04  +0.8
7 Tereza ŠefrováTereza Šefrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 3 PB 4.58 +0.0 m/s 4.58  +0.03.60  +0.0x4.58xx4.55  +1.1
8 Lucie PeškařováLucie Peškařová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
04 1 PB 4.55 +1.5 m/s 4.47  +0.04.31  +0.04.42  +0.04.473.85  +0.0x4.55  +1.5
9 Zuzana KubrováZuzana Kubrová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
04 5 PB 4.43 +0.0 m/s 4.41  +0.74.43  +0.04.37  +0.04.43---
Kateřina RůžičkováKateřina Růžičková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 2 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 10 závodníků