Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD staršího žactva – skupina A

Jablonec nad Nisou (8. 9. 2020)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 8.9.2020 - 18:20) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 SB 18.20 11.00
2 Martin HoloušMartin Holouš 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 5 19.04 9.00
3 Martin JirschikMartin Jirschik 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 6 19.53 8.00
4 Petr MalýPetr Malý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 3 19.60 7.00
5 Jan ParoulekJan Paroulek 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 7 20.30 4.00
6 Marek FejtekMarek Fejtek 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 2 20.44 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 8.9.2020 - 18:20) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan RýdlJan Rýdl 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 2 19.90 6.00
2 Dominik RozkovecDominik Rozkovec 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 4 SB 20.47 2.00
3 Richard HübnerRichard Hübner 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 5 SB 20.85
4 Michal ZemanMichal Zeman 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 6 PB 21.08
5 Tony BrennerTony Brenner 07 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 PB 21.66
6 Jakub SvobodaJakub Svoboda 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 7 22.16
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 8.9.2020 - 18:20) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš SamekJonáš Samek 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 19.92 5.00
2 Martin SkálaMartin Skála 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 5 20.52 1.00
3 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 20.72
4 Jakub RosaJakub Rosa 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 4 22.21
5 Josef ČmelíkJosef Čmelík 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 7 23.13
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 SB 18.20 11.00
2 Martin HoloušMartin Holouš 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 5 19.04 9.00
3 Martin JirschikMartin Jirschik 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 6 19.53 8.00
4 Petr MalýPetr Malý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 3 19.60 7.00
5 Jan RýdlJan Rýdl 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 2 19.90 6.00
6 Jonáš SamekJonáš Samek 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 19.92 5.00
7 Jan ParoulekJan Paroulek 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 7 20.30 4.00
8 Marek FejtekMarek Fejtek 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 2 20.44 3.00
9 Dominik RozkovecDominik Rozkovec 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 4 SB 20.47 2.00
10 Martin SkálaMartin Skála 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 5 20.52 1.00
11 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 20.72
12 Richard HübnerRichard Hübner 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 5 SB 20.85
13 Michal ZemanMichal Zeman 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 6 PB 21.08
14 Tony BrennerTony Brenner 07 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 PB 21.66
15 Jakub SvobodaJakub Svoboda 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 7 22.16
16 Jakub RosaJakub Rosa 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 4 22.21
17 Josef ČmelíkJosef Čmelík 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 7 23.13

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 8.9.2020 - 18:10) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ČernínováAnna Černínová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 SB 19.51 11.00
2 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 6 SB 20.03 9.00
3 Kateřina KrykorkováKateřina Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 5 20.10 8.00
4 Jasmína GrebeníčkováJasmína Grebeníčková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 8 SB 20.78 7.00
5 Anna ŠáfrováAnna Šáfrová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 2 SB 20.86 6.00
6 Blažena MenšíkováBlažena Menšíková 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 21.43 5.00
7 Tereza ZemkováTereza Zemková 07 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 1 21.75 3.00
Hristiana AtanasováHristiana Atanasová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 8.9.2020 - 18:10) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicole VeroňkováNicole Veroňková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 1 21.59 4.00
2 Lucie KřenčilováLucie Křenčilová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 SB 23.06 2.00
3 Adriana BenkováAdriana Benková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 7 23.63 1.00
MS Tereza NovákováTereza Nováková 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 24.30
5 Nikola RejmanováNikola Rejmanová 06 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 6 24.30
6 Nikol JakubcováNikol Jakubcová 07 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 2 24.45
Karolína LatislavováKarolína Latislavová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ČernínováAnna Černínová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 SB 19.51 11.00
2 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 6 SB 20.03 9.00
3 Kateřina KrykorkováKateřina Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 5 20.10 8.00
4 Jasmína GrebeníčkováJasmína Grebeníčková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 8 SB 20.78 7.00
5 Anna ŠáfrováAnna Šáfrová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 2 SB 20.86 6.00
6 Blažena MenšíkováBlažena Menšíková 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 21.43 5.00
7 Nicole VeroňkováNicole Veroňková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 1 21.59 4.00
8 Tereza ZemkováTereza Zemková 07 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 1 21.75 3.00
9 Lucie KřenčilováLucie Křenčilová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 SB 23.06 2.00
10 Adriana BenkováAdriana Benková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 7 23.63 1.00
11 Tereza NovákováTereza Nováková 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 24.30
11 Nikola RejmanováNikola Rejmanová 06 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 6 24.30
13 Nikol JakubcováNikol Jakubcová 07 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 2 24.45
Hristiana AtanasováHristiana Atanasová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 7 DNS
Karolína LatislavováKarolína Latislavová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 4 DNS