Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD mladšího žactva – skupina A

Jablonec nad Nisou (9. 9. 2020)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 9.9.2020 - 16:25) official Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán SobotaŠtěpán Sobota 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 4 PB 08.43 50.00
2 Lukáš KostkaLukáš Kostka 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 5 PB 08.56 49.00
3 Kryštof MatěchaKryštof Matěcha 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 3 PB 08.77 48.00
4 Jan PapoušekJan Papoušek 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 1 PB 09.37 47.00
5 Mikuláš TampierMikuláš Tampier 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 7 PB 09.47 45.00
6 Tomáš HoncůTomáš Honců 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 6 09.52 41.00
7 Sebastien GänselSebastien Gänsel 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 09.64 39.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 9.9.2020 - 16:25) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek ŠťastnýRadek Šťastný 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 SB 09.58 40.00
2 Daniel MichalíkDaniel Michalík 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 09.79 37.00
3 Jakub RychtářJakub Rychtář 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 5 PB 09.98 35.00
4 Štěpán MaškaŠtěpán Maška 07 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 7 PB 10.07 34.00
5 Matěj SovaMatěj Sova 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 2 PB 10.09 33.00
6 Jaroslav RichtrJaroslav Richtr 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 1 10.17 32.00
7 Šimon RudolfŠimon Rudolf 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 3 PB 10.25 31.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 9.9.2020 - 16:25) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karel LejsekKarel Lejsek 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 3 09.38 46.00
2 Matouš PešíkMatouš Pešík 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 09.49 44.00
3 Sebastien FormanSebastien Forman 07 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 5 09.52 43.00
4 Lukáš SlámaLukáš Sláma 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 7 09.52 42.00
5 Štěpán PiklŠtěpán Pikl 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 09.71 38.00
6 Tomáš BeranTomáš Beran 08 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 4 09.82 36.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán SobotaŠtěpán Sobota 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 4 PB 08.43 50.00
2 Lukáš KostkaLukáš Kostka 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 5 PB 08.56 49.00
3 Kryštof MatěchaKryštof Matěcha 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 3 PB 08.77 48.00
4 Jan PapoušekJan Papoušek 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 1 PB 09.37 47.00
5 Karel LejsekKarel Lejsek 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 3 09.38 46.00
6 Mikuláš TampierMikuláš Tampier 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 7 PB 09.47 45.00
7 Matouš PešíkMatouš Pešík 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 09.49 44.00
8 Tomáš HoncůTomáš Honců 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 6 09.52 41.00
8 Sebastien FormanSebastien Forman 07 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 5 09.52 43.00
8 Lukáš SlámaLukáš Sláma 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 7 09.52 42.00
11 Radek ŠťastnýRadek Šťastný 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 SB 09.58 40.00
12 Sebastien GänselSebastien Gänsel 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 09.64 39.00
13 Štěpán PiklŠtěpán Pikl 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 09.71 38.00
14 Daniel MichalíkDaniel Michalík 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 09.79 37.00
15 Tomáš BeranTomáš Beran 08 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 4 09.82 36.00
16 Jakub RychtářJakub Rychtář 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 5 PB 09.98 35.00
17 Štěpán MaškaŠtěpán Maška 07 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 7 PB 10.07 34.00
18 Matěj SovaMatěj Sova 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 2 PB 10.09 33.00
19 Jaroslav RichtrJaroslav Richtr 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 1 10.17 32.00
20 Šimon RudolfŠimon Rudolf 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 3 PB 10.25 31.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 9.9.2020 - 16:40) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LevinskáTereza Levinská 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 4 08.63 50.00
2 Sára HladíkováSára Hladíková 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 PB 08.97 47.00
3 Michaela KopalováMichaela Kopalová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 5 PB 08.98 46.00
4 Rozálie ProcházkováRozálie Procházková 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 6 09.29 42.00
5 Melissa FululiMelissa Fululi 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 3 09.42 38.00
6 Anna ŠikolováAnna Šikolová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 7 PB 09.43 36.50
7 Lucie KotasováLucie Kotasová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 SB 09.50 34.00
8 Barbora MišákováBarbora Mišáková 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 1 09.56 33.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 9.9.2020 - 16:40) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta MoravcováMarkéta Moravcová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 08.90 48.00
2 Viktorie DřízhalováViktorie Dřízhalová 08 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 6 PB 09.33 40.00
3 Tereza ŠírováTereza Šírová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 SB 09.38 39.00
4 Justýna KašparováJustýna Kašparová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 PB 09.48 35.00
5 Jana PeroutkováJana Peroutková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 2 PB 09.65 31.00
6 Eva NožičkováEva Nožičková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 7 PB 09.91 27.00
7 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 PB 09.97 23.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 9.9.2020 - 16:40) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie VindyšováViktorie Vindyšová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 1 09.30 41.00
2 Kateřina BízkováKateřina Bízková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 5 PB 09.81 29.00
3 Magdaléna ŠeflováMagdaléna Šeflová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 09.83 28.00
4 Veronika ZaydlarováVeronika Zaydlarová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 SB 09.96 24.50
5 Zuzana ŠámalováZuzana Šámalová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 10.17 20.00
6 Natálie PracnáNatálie Pracná 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 3 PB 10.19 19.00
7 Julie ŠámalováJulie Šámalová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 10.24 18.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 9.9.2020 - 16:40) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emilie HornováEmilie Hornová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 5 08.86 49.00
2 Aneta ŠtíchováAneta Štíchová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 09.05 45.00
3 Mariana HasanováMariana Hasanová 09 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 4 09.43 36.50
4 Veronika ŽelinskáVeronika Želinská 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 1 09.57 32.00
5 Helena RaisováHelena Raisová 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 2 09.74 30.00
6 Tereza ChladilováTereza Chladilová 09 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 6 10.15 21.00
7 Laura HübnerováLaura Hübnerová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 3 10.40 17.00
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (st, 9.9.2020 - 16:40) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška TanzerováEliška Tanzerová 07 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 2 09.20 44.00
2 Barbora ZikováBarbora Ziková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 1 09.22 43.00
3 Linda TanzerováLinda Tanzerová 07 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 7 09.94 26.00
4 Anna PolomskáAnna Polomská 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 09.96 24.50
5 Justýna KučerováJustýna Kučerová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 5 10.06 22.00
6 Barbora PetříčkováBarbora Petříčková 09 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 3 10.44 16.00
7 Tamara FolkováTamara Folková 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 4 10.45 15.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LevinskáTereza Levinská 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 4 08.63 50.00
2 Emilie HornováEmilie Hornová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 5 08.86 49.00
3 Markéta MoravcováMarkéta Moravcová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 08.90 48.00
4 Sára HladíkováSára Hladíková 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 PB 08.97 47.00
5 Michaela KopalováMichaela Kopalová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 5 PB 08.98 46.00
6 Aneta ŠtíchováAneta Štíchová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 09.05 45.00
7 Eliška TanzerováEliška Tanzerová 07 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 2 09.20 44.00
8 Barbora ZikováBarbora Ziková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 1 09.22 43.00
9 Rozálie ProcházkováRozálie Procházková 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 6 09.29 42.00
10 Viktorie VindyšováViktorie Vindyšová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 1 09.30 41.00
11 Viktorie DřízhalováViktorie Dřízhalová 08 Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podj., z.s.Sportovní klub ZŠ Jablonné ... 6 PB 09.33 40.00
12 Tereza ŠírováTereza Šírová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 SB 09.38 39.00
13 Melissa FululiMelissa Fululi 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 3 09.42 38.00
14 Anna ŠikolováAnna Šikolová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 7 PB 09.43 36.50
14 Mariana HasanováMariana Hasanová 09 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 4 09.43 36.50
16 Justýna KašparováJustýna Kašparová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 PB 09.48 35.00
17 Lucie KotasováLucie Kotasová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 SB 09.50 34.00
18 Barbora MišákováBarbora Mišáková 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 1 09.56 33.00
19 Veronika ŽelinskáVeronika Želinská 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 1 09.57 32.00
20 Jana PeroutkováJana Peroutková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 2 PB 09.65 31.00
21 Helena RaisováHelena Raisová 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 2 09.74 30.00
22 Kateřina BízkováKateřina Bízková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 5 PB 09.81 29.00
23 Magdaléna ŠeflováMagdaléna Šeflová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 09.83 28.00
24 Eva NožičkováEva Nožičková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 7 PB 09.91 27.00
25 Linda TanzerováLinda Tanzerová 07 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 7 09.94 26.00
26 Veronika ZaydlarováVeronika Zaydlarová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 SB 09.96 24.50
26 Anna PolomskáAnna Polomská 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 09.96 24.50
28 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 PB 09.97 23.00
29 Justýna KučerováJustýna Kučerová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 5 10.06 22.00
30 Tereza ChladilováTereza Chladilová 09 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 6 10.15 21.00
31 Zuzana ŠámalováZuzana Šámalová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 10.17 20.00
32 Natálie PracnáNatálie Pracná 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 3 PB 10.19 19.00
33 Julie ŠámalováJulie Šámalová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 10.24 18.00
34 Laura HübnerováLaura Hübnerová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 3 10.40 17.00
35 Barbora PetříčkováBarbora Petříčková 09 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 3 10.44 16.00
36 Tamara FolkováTamara Folková 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 4 10.45 15.00