3. kolo KPD mladšího žactva – skupina B
Rumburk (10. 9. 2020)60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (čt, 10.9.2020 - 17:10) official | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip HanzalíkFilip Hanzalík | 09 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 09.09 | 46.00 | ||||||||||||||
2 | Tadeáš NehonskýTadeáš Nehonský | 09 | AC Česká Lípa | 09.83 | 42.00 | ||||||||||||||
3 | Matěj HanzalíkMatěj Hanzalík | 09 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 10.11 | 41.00 | ||||||||||||||
4 | Michal SochalskýMichal Sochalský | 09 | AC Rumburk, z.s. | 10.52 | 39.00 | ||||||||||||||
5 | František DvořákFrantišek Dvořák | 09 | AC Rumburk, z.s. | 10.62 | 38.00 | ||||||||||||||
6 | Daniel PiankaDaniel Pianka | 08 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 11.31 | 37.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (čt, 10.9.2020 - 17:10) official | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonáš SamekJonáš Samek | 07 | AC Česká Lípa | 08.36 | 50.00 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch NovákVojtěch Novák | 07 | AC Česká Lípa | SB 08.46 | 49.00 | ||||||||||||||
3 | Antonín MüllerAntonín Müller | 08 | AC Rumburk, z.s. | PB 08.53 | 48.00 | ||||||||||||||
4 | Tony BrennerTony Brenner | 07 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 09.03 | 47.00 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch ŠelmeciVojtěch Šelmeci | 07 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 09.57 | 45.00 | ||||||||||||||
6 | Marek VítekMarek Vítek | 09 | AC Rumburk, z.s. | 10.26 | 40.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (čt, 10.9.2020 - 17:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KozlerJan Kozler | 07 | AC Rumburk, z.s. | PB 09.59 | 44.00 | ||||||||||||||
2 | Ondřej ZajíčekOndřej Zajíček | 09 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 09.66 | 43.00 | ||||||||||||||
3 | Jakub TarnóczyJakub Tarnóczy | 08 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 13.18 | 36.00 | ||||||||||||||
Šimon NovákŠimon Novák | 08 | AC Rumburk, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonáš SamekJonáš Samek | 07 | AC Česká Lípa | 08.36 | 50.00 | ||||
2 | Vojtěch NovákVojtěch Novák | 07 | AC Česká Lípa | SB 08.46 | 49.00 | ||||
3 | Antonín MüllerAntonín Müller | 08 | AC Rumburk, z.s. | PB 08.53 | 48.00 | ||||
4 | Tony BrennerTony Brenner | 07 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 09.03 | 47.00 | ||||
5 | Filip HanzalíkFilip Hanzalík | 09 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 09.09 | 46.00 | ||||
6 | Vojtěch ŠelmeciVojtěch Šelmeci | 07 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 09.57 | 45.00 | ||||
7 | Jan KozlerJan Kozler | 07 | AC Rumburk, z.s. | PB 09.59 | 44.00 | ||||
8 | Ondřej ZajíčekOndřej Zajíček | 09 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 09.66 | 43.00 | ||||
9 | Tadeáš NehonskýTadeáš Nehonský | 09 | AC Česká Lípa | 09.83 | 42.00 | ||||
10 | Matěj HanzalíkMatěj Hanzalík | 09 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 10.11 | 41.00 | ||||
11 | Marek VítekMarek Vítek | 09 | AC Rumburk, z.s. | 10.26 | 40.00 | ||||
12 | Michal SochalskýMichal Sochalský | 09 | AC Rumburk, z.s. | 10.52 | 39.00 | ||||
13 | František DvořákFrantišek Dvořák | 09 | AC Rumburk, z.s. | 10.62 | 38.00 | ||||
14 | Daniel PiankaDaniel Pianka | 08 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 11.31 | 37.00 | ||||
15 | Jakub TarnóczyJakub Tarnóczy | 08 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 13.18 | 36.00 | ||||
Šimon NovákŠimon Novák | 08 | AC Rumburk, z.s. | DNS |
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (čt, 10.9.2020 - 16:50) official | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza MátlováTereza Mátlová | 08 | AC Česká Lípa | 09.42 | 49.00 | ||||||||||||||
2 | Anna JandováAnna Jandová | 08 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | PB 09.86 | 44.00 | ||||||||||||||
3 | Adéla PoštováAdéla Poštová | 07 | AC Rumburk, z.s. | 10.22 | 42.00 | ||||||||||||||
4 | Karolína TomancováKarolína Tomancová | 08 | AC Rumburk, z.s. | PB 10.57 | 40.00 | ||||||||||||||
5 | Anna ŠulcováAnna Šulcová | 09 | AC Rumburk, z.s. | 10.72 | 39.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (čt, 10.9.2020 - 16:50) official | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie JiroutováLucie Jiroutová | 08 | AC Rumburk, z.s. | PB 09.21 | 50.00 | ||||||||||||||
2 | Adéla BondorováAdéla Bondorová | 08 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 09.57 | 48.00 | ||||||||||||||
3 | Laura Anna TímováLaura Anna Tímová | 09 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 09.66 | 47.00 | ||||||||||||||
4 | Barbora TumováBarbora Tumová | 08 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 09.95 | 43.00 | ||||||||||||||
5 | Viktorie IvaškovyčováViktorie Ivaškovyčová | 08 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 11.27 | 36.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (čt, 10.9.2020 - 16:50) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdaléna KulhaváMagdaléna Kulhavá | 09 | AC Rumburk, z.s. | 09.67 | 46.00 | ||||||||||||||
2 | Michaela BahníkováMichaela Bahníková | 07 | AC Česká Lípa | 09.83 | 45.00 | ||||||||||||||
3 | Anna MarkováAnna Marková | 09 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 10.52 | 41.00 | ||||||||||||||
4 | Natali JakubcováNatali Jakubcová | 07 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 10.80 | 38.00 | ||||||||||||||
5 | Vanessa IvaškovyčováVanessa Ivaškovyčová | 08 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 11.12 | 37.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie JiroutováLucie Jiroutová | 08 | AC Rumburk, z.s. | PB 09.21 | 50.00 | ||||
2 | Tereza MátlováTereza Mátlová | 08 | AC Česká Lípa | 09.42 | 49.00 | ||||
3 | Adéla BondorováAdéla Bondorová | 08 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 09.57 | 48.00 | ||||
4 | Laura Anna TímováLaura Anna Tímová | 09 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 09.66 | 47.00 | ||||
5 | Magdaléna KulhaváMagdaléna Kulhavá | 09 | AC Rumburk, z.s. | 09.67 | 46.00 | ||||
6 | Michaela BahníkováMichaela Bahníková | 07 | AC Česká Lípa | 09.83 | 45.00 | ||||
7 | Anna JandováAnna Jandová | 08 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | PB 09.86 | 44.00 | ||||
8 | Barbora TumováBarbora Tumová | 08 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 09.95 | 43.00 | ||||
9 | Adéla PoštováAdéla Poštová | 07 | AC Rumburk, z.s. | 10.22 | 42.00 | ||||
10 | Anna MarkováAnna Marková | 09 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 10.52 | 41.00 | ||||
11 | Karolína TomancováKarolína Tomancová | 08 | AC Rumburk, z.s. | PB 10.57 | 40.00 | ||||
12 | Anna ŠulcováAnna Šulcová | 09 | AC Rumburk, z.s. | 10.72 | 39.00 | ||||
13 | Natali JakubcováNatali Jakubcová | 07 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 10.80 | 38.00 | ||||
14 | Vanessa IvaškovyčováVanessa Ivaškovyčová | 08 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 11.12 | 37.00 | ||||
15 | Viktorie IvaškovyčováViktorie Ivaškovyčová | 08 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 11.27 | 36.00 |
800 m - Ml. žáci
(čt, 10.9.2020 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej FúsekOndřej Fúsek | 07 | AC Rumburk, z.s. | PB 2:33.48 | 50.00 | ||||||||||||||
2 | Jan SorádJan Sorád | 08 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 2:50.61 | 49.00 | ||||||||||||||
3 | Šimon HaufertŠimon Haufert | 07 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | PB 2:51.45 | 48.00 | ||||||||||||||
4 | Antonín KřížAntonín Kříž | 09 | AC Česká Lípa | 2:51.67 | 47.00 | ||||||||||||||
5 | Oliver BěličOliver Bělič | 09 | AC Rumburk, z.s. | 2:57.36 | 46.00 | ||||||||||||||
6 | Daniel PiankaDaniel Pianka | 08 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 3:18.58 | 45.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Ml. žákyně
(čt, 10.9.2020 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna JandováAnna Jandová | 08 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | PB 3:02.89 | 50.00 | ||||||||||||||
2 | Klára KynlováKlára Kynlová | 08 | AC Rumburk, z.s. | PB 3:03.38 | 49.00 | ||||||||||||||
3 | Anežka KroupováAnežka Kroupová | 09 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 3:07.85 | 48.00 | ||||||||||||||
4 | Alena EkrtováAlena Ekrtová | 08 | AC Rumburk, z.s. | 3:08.72 | 47.00 | ||||||||||||||
5 | Pavlína PoncerováPavlína Poncerová | 09 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | PB 3:15.17 | 46.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci
(čt, 10.9.2020 - 16:10) official | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonáš SamekJonáš Samek | 07 | AC Česká Lípa | SB 09.57 | 50.00 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch NovákVojtěch Novák | 07 | AC Česká Lípa | SB 09.99 | 49.00 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch ŠelmeciVojtěch Šelmeci | 07 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | PB 10.62 | 48.00 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch DrahníkVojtěch Drahník | 09 | AC Rumburk, z.s. | 14.60 | 47.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně
(čt, 10.9.2020 - 16:00) official | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika DitrichováVeronika Ditrichová | 08 | AC Rumburk, z.s. | PB 12.30 | 50.00 | ||||||||||||||
2 | Anežka KroupováAnežka Kroupová | 09 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 13.41 | 49.00 | ||||||||||||||
3 | Adéla BondorováAdéla Bondorová | 08 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 13.50 | 48.00 | ||||||||||||||
4 | Klára ReinováKlára Reinová | 08 | AC Rumburk, z.s. | PB 13.62 | 47.00 | ||||||||||||||
5 | Gabriela ČepelákováGabriela Čepeláková | 09 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 14.16 | 46.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
4 x 200 m - Ml. žáci
(čt, 10.9.2020 - 17:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šelmeci, Haufert, Hanzalík, Zajíček Šelmeci, Haufert, Hanzalík, Zajíček | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 2:09.05 | 50.00 | |||||||||||||||
2 | Vítek, Bělič, Müller, Fúsek Vítek, Bělič, Müller, Fúsek | AC Rumburk, z.s. | 2:14.20 | 46.00 | |||||||||||||||
3 | Košín, Pianka, Hanzalík, Brenner Košín, Pianka, Hanzalík, Brenner | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 2:18.73 | 42.00 | |||||||||||||||
4 | Klautz, Dvořák, Kozler, Sochalský Klautz, Dvořák, Kozler, Sochalský | AC Rumburk, z.s. | 2:25.54 | 38.00 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 200 m - Ml. žákyně
(čt, 10.9.2020 - 17:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ditrichová, Jiroutová, Reinová, Kulhavá Ditrichová, Jiroutová, Reinová, Kulhavá | AC Rumburk, z.s. | 2:12.17 | 50.00 | |||||||||||||||
2 | Čepeláková, Jandová, Košínová, Kroupová Čepeláková, Jandová, Košínová, Kroupová | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 2:19.08 | 46.00 | |||||||||||||||
3 | Ficajová, Šulcová, Kynlová, Ekrtová Ficajová, Šulcová, Kynlová, Ekrtová | AC Rumburk, z.s. | 2:27.41 | 42.00 | |||||||||||||||
Bondorová, Marková, Poncerová, Ivaškovyčová Bondorová, Marková, Poncerová, Ivaškovyčová | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci
(čt, 10.9.2020 - 16:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jonáš SamekJonáš Samek
AC Česká Lípa |
07 | PB 4.70 +0.6 m/s | 4.40 +0.4 | 4.60 +0.2 | 4.70 +0.6 | 4.70 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 50.00 | ||||||||
2 |
Vojtěch NovákVojtěch Novák
AC Česká Lípa |
07 | PB 4.45 +0.5 m/s | 4.33 +0.7 | 4.45 +0.5 | x | 4.45 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 49.00 | ||||||||
3 |
Oliver BěličOliver Bělič
AC Rumburk, z.s. |
09 | PB 3.91 +0.4 m/s | 3.91 +0.4 | 3.77 +0.3 | 3.90 +0.8 | 3.91 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 48.00 | ||||||||
4 |
Jiří PrášekJiří Prášek
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
08 | PB 3.85 +0.9 m/s | x | 3.85 +0.9 | 3.73 +0.6 | 3.85 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 47.00 | ||||||||
5 |
Marek VítekMarek Vítek
AC Rumburk, z.s. |
09 | PB 3.50 +0.9 m/s | 3.50 +0.9 | 3.46 +0.6 | 3.37 +0.4 | 3.50 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 46.00 | ||||||||
6 |
Matěj HanzalíkMatěj Hanzalík
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
09 | 3.50 +0.7 m/s | 3.50 +0.7 | 3.30 +1.1 | 2.92 +1.7 | 3.50 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 45.00 | ||||||||
7 |
Michal SochalskýMichal Sochalský
AC Rumburk, z.s. |
09 | PB 3.43 +0.6 m/s | 3.43 +0.6 | 3.42 +0.6 | x | 3.43 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 44.00 | ||||||||
8 |
Antonín KřížAntonín Kříž
AC Česká Lípa |
09 | PB 3.39 +1.5 m/s | 3.39 +1.5 | 3.25 +1.1 | 3.15 +0.6 | 3.39 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 43.00 | ||||||||
9 |
František DvořákFrantišek Dvořák
AC Rumburk, z.s. |
09 | PB 3.30 +1.8 m/s | 2.52 -0.5 | 3.10 +0.5 | 3.30 +1.8 | 3.30 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 42.00 | ||||||||
10 |
Ondřej ZajíčekOndřej Zajíček
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
09 | SB 1.63 +0.5 m/s | x | x | 1.63 +0.5 | 1.63 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 41.00 | ||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
(čt, 10.9.2020 - 16:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela BahníkováMichaela Bahníková
AC Česká Lípa |
07 | PB 3.88 +1.7 m/s | x | x | 3.88 +1.7 | 3.88 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 50.00 | ||||||||
2 |
Lucie JiroutováLucie Jiroutová
AC Rumburk, z.s. |
08 | 3.85 +0.1 m/s | x | 3.40 -0.3 | 3.85 +0.1 | 3.85 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 49.00 | ||||||||
3 |
Andrea TreglerováAndrea Treglerová
AC Česká Lípa |
07 | PB 3.78 +0.6 m/s | 3.72 -1.6 | 3.25 +0.7 | 3.78 +0.6 | 3.78 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 48.00 | ||||||||
4 |
Barbora TumováBarbora Tumová
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
08 | PB 3.71 +0.5 m/s | 3.61 -1.2 | 3.61 +0.6 | 3.71 +0.5 | 3.71 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 47.00 | ||||||||
5 |
Tereza MátlováTereza Mátlová
AC Česká Lípa |
08 | PB 3.69 -0.4 m/s | 3.37 +0.3 | 3.48 +1.6 | 3.69 -0.4 | 3.69 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 46.00 | ||||||||
6 |
Laura Anna TímováLaura Anna Tímová
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
09 | PB 3.63 +0.2 m/s | 3.63 +0.2 | x | 3.43 +0.9 | 3.63 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 45.00 | ||||||||
7 |
Gabriela ČepelákováGabriela Čepeláková
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
09 | SB 3.49 +0.0 m/s | 3.26 +0.0 | 3.49 +0.0 | x | 3.49 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 44.00 | ||||||||
8 |
Magdaléna KulhaváMagdaléna Kulhavá
AC Rumburk, z.s. |
09 | PB 3.23 +1.1 m/s | 3.23 +1.1 | x | x | 3.23 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 43.00 | ||||||||
9 |
Karolína TomancováKarolína Tomancová
AC Rumburk, z.s. |
08 | PB 3.02 -0.5 m/s | 3.02 -0.5 | x | x | 3.02 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 42.00 | ||||||||
10 |
Natali JakubcováNatali Jakubcová
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
07 | PB 3.01 +0.2 m/s | 2.95 -0.5 | 2.98 +0.4 | 3.01 +0.2 | 3.01 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 41.00 | ||||||||
11 |
Anna ŠulcováAnna Šulcová
AC Rumburk, z.s. |
09 | 2.93 +0.4 m/s | x | 2.93 +0.4 | 2.80 +0.3 | 2.93 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 40.00 | ||||||||
12 |
Anna MarkováAnna Marková
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
09 | 2.63 +0.2 m/s | 2.63 +0.2 | x | 2.38 | 2.63 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 39.00 | ||||||||
Pavlína PoncerováPavlína Poncerová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
09 | SB NM | x | x | x | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||||
Celkem 13 závodníků |
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně
(čt, 10.9.2020 - 16:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika DitrichováVeronika Ditrichová
AC Rumburk, z.s. |
08 | 08.97 | 08.91 | 08.67 | 08.97 | 08.97 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 50.00 | ||||||||
2 |
Andrea TreglerováAndrea Treglerová
AC Česká Lípa |
07 | PB 08.50 | 08.35 | 08.41 | 08.50 | 08.50 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 49.00 | ||||||||
3 |
Andrea JanošíkováAndrea Janošíková
AC Česká Lípa |
08 | PB 08.50 | 07.91 | 07.57 | 08.50 | 08.50 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 48.00 | ||||||||
4 |
Adéla PoštováAdéla Poštová
AC Rumburk, z.s. |
07 | PB 07.20 | 07.20 | 07.05 | 06.41 | 07.20 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 47.00 | ||||||||
5 |
Kateřina KřenčilováKateřina Křenčilová
AC Česká Lípa |
08 | PB 07.04 | 06.62 | 07.04 | 06.95 | 07.04 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 46.00 | ||||||||
6 |
Andrea KošínováAndrea Košínová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
09 | 06.29 | 05.44 | 05.47 | 06.29 | 06.29 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 45.00 | ||||||||
7 |
Alena EkrtováAlena Ekrtová
AC Rumburk, z.s. |
08 | 06.13 | 06.09 | 00.58 | 06.13 | 06.13 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 44.00 | ||||||||
8 |
Zuzana FicajováZuzana Ficajová
AC Rumburk, z.s. |
09 | PB 05.54 | 05.48 | 05.54 | 05.43 | 05.54 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 43.00 | ||||||||
9 |
Viktorie IvaškovyčováViktorie Ivaškovyčová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
08 | 05.06 | 04.20 | 04.26 | 05.06 | 05.06 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 42.00 | ||||||||
Celkem 9 závodníků |
vrh koulí 3kg - Ml. žáci
(čt, 10.9.2020 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David GajdošDavid Gajdoš
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
08 | 2 | PB 09.37 | 08.66 | 09.20 | 09.37 | 09.37 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 50.00 | |||||||
2 |
Šimon HaufertŠimon Haufert
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
07 | 8 | 08.32 | 07.97 | 08.32 | 07.40 | 08.32 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 49.00 | |||||||
3 |
Marek KošínMarek Košín
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
07 | 3 | PB 08.26 | 08.04 | 07.99 | 08.26 | 08.26 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 48.00 | |||||||
4 |
Ondřej FúsekOndřej Fúsek
AC Rumburk, z.s. |
07 | 7 | PB 07.99 | 07.99 | 07.56 | 07.54 | 07.99 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 47.00 | |||||||
5 |
Sebastien MádlSebastien Mádl
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
08 | 4 | PB 07.53 | x | 07.10 | 07.53 | 07.53 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 46.00 | |||||||
6 |
Antonín MüllerAntonín Müller
AC Rumburk, z.s. |
08 | 9 | PB 06.98 | 06.98 | 06.81 | 06.74 | 06.98 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 45.00 | |||||||
7 |
Vojtěch VejvančickýVojtěch Vejvančický
AC Rumburk, z.s. |
08 | 5 | PB 06.44 | 06.34 | 06.44 | 06.33 | 06.44 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 44.00 | |||||||
8 |
Marek KlautzMarek Klautz
AC Rumburk, z.s. |
08 | 1 | PB 06.44 | 05.89 | 06.44 | 05.91 | 06.44 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 43.00 | |||||||
9 |
Filip HanzalíkFilip Hanzalík
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
09 | 6 | 06.03 | 05.34 | 05.17 | 06.03 | 06.03 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 42.00 | |||||||
Celkem 9 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci
(čt, 10.9.2020 - 16:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří PrášekJiří Prášek
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
08 | PB 47.37 | 0.0 | 50.00 | ||||||||||||||
2 |
Marek KošínMarek Košín
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
07 | PB 47.27 | 0.0 | 49.00 | ||||||||||||||
3 |
Tony BrennerTony Brenner
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
07 | PB 43.42 | 0.0 | 48.00 | ||||||||||||||
4 |
Marek KlautzMarek Klautz
AC Rumburk, z.s. |
08 | PB 41.71 | 0.0 | 47.00 | ||||||||||||||
5 |
David GajdošDavid Gajdoš
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
08 | PB 39.89 | 0.0 | 46.00 | ||||||||||||||
6 |
Vojtěch VejvančickýVojtěch Vejvančický
AC Rumburk, z.s. |
08 | 37.49 | 0.0 | 45.00 | ||||||||||||||
7 |
Sebastien MádlSebastien Mádl
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
08 | SB 35.95 | 0.0 | 44.00 | ||||||||||||||
8 |
Jan KozlerJan Kozler
AC Rumburk, z.s. |
07 | SB 32.94 | 0.0 | 43.00 | ||||||||||||||
9 |
Tadeáš NehonskýTadeáš Nehonský
AC Česká Lípa |
09 | PB 30.52 | 0.0 | 42.00 | ||||||||||||||
10 |
Jan SorádJan Sorád
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
08 | PB 28.76 | 0.0 | 41.00 | ||||||||||||||
11 |
Vojtěch DrahníkVojtěch Drahník
AC Rumburk, z.s. |
09 | 25.10 | 0.0 | 40.00 | ||||||||||||||
12 |
Jakub TarnóczyJakub Tarnóczy
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
08 | PB 20.06 | 0.0 | 39.00 | ||||||||||||||
Šimon NovákŠimon Novák
AC Rumburk, z.s. |
08 | DNS | 0.0 | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně
(čt, 10.9.2020 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Andrea JanošíkováAndrea Janošíková
AC Česká Lípa |
08 | PB 39.60 | 0.0 | 50.00 | ||||||||||||||
2 |
Klára KynlováKlára Kynlová
AC Rumburk, z.s. |
08 | PB 27.96 | 0.0 | 49.00 | ||||||||||||||
3 |
Andrea TreglerováAndrea Treglerová
AC Česká Lípa |
07 | PB 27.25 | 0.0 | 48.00 | ||||||||||||||
4 |
Klára ReinováKlára Reinová
AC Rumburk, z.s. |
08 | 26.14 | 0.0 | 47.00 | ||||||||||||||
5 |
Kateřina KřenčilováKateřina Křenčilová
AC Česká Lípa |
08 | 22.54 | 0.0 | 46.00 | ||||||||||||||
6 |
Zuzana FicajováZuzana Ficajová
AC Rumburk, z.s. |
09 | PB 20.40 | 0.0 | 45.00 | ||||||||||||||
7 |
Vanessa IvaškovyčováVanessa Ivaškovyčová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
08 | 19.58 | 0.0 | 44.00 | ||||||||||||||
8 |
Andrea KošínováAndrea Košínová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
09 | 18.27 | 0.0 | 43.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |