Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD mladšího žactva – skupina B

Rumburk (10. 9. 2020)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 10.9.2020 - 17:10) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HanzalíkFilip Hanzalík 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 09.09 46.00
2 Tadeáš NehonskýTadeáš Nehonský 09 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.83 42.00
3 Matěj HanzalíkMatěj Hanzalík 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 10.11 41.00
4 Michal SochalskýMichal Sochalský 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 10.52 39.00
5 František DvořákFrantišek Dvořák 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 10.62 38.00
6 Daniel PiankaDaniel Pianka 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 11.31 37.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 10.9.2020 - 17:10) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš SamekJonáš Samek 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.36 50.00
2 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa SB 08.46 49.00
3 Antonín MüllerAntonín Müller 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. PB 08.53 48.00
4 Tony BrennerTony Brenner 07 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 09.03 47.00
5 Vojtěch ŠelmeciVojtěch Šelmeci 07 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 09.57 45.00
6 Marek VítekMarek Vítek 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 10.26 40.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 10.9.2020 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KozlerJan Kozler 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. PB 09.59 44.00
2 Ondřej ZajíčekOndřej Zajíček 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 09.66 43.00
3 Jakub TarnóczyJakub Tarnóczy 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 13.18 36.00
Šimon NovákŠimon Novák 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš SamekJonáš Samek 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.36 50.00
2 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa SB 08.46 49.00
3 Antonín MüllerAntonín Müller 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. PB 08.53 48.00
4 Tony BrennerTony Brenner 07 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 09.03 47.00
5 Filip HanzalíkFilip Hanzalík 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 09.09 46.00
6 Vojtěch ŠelmeciVojtěch Šelmeci 07 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 09.57 45.00
7 Jan KozlerJan Kozler 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. PB 09.59 44.00
8 Ondřej ZajíčekOndřej Zajíček 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 09.66 43.00
9 Tadeáš NehonskýTadeáš Nehonský 09 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.83 42.00
10 Matěj HanzalíkMatěj Hanzalík 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 10.11 41.00
11 Marek VítekMarek Vítek 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 10.26 40.00
12 Michal SochalskýMichal Sochalský 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 10.52 39.00
13 František DvořákFrantišek Dvořák 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 10.62 38.00
14 Daniel PiankaDaniel Pianka 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 11.31 37.00
15 Jakub TarnóczyJakub Tarnóczy 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 13.18 36.00
Šimon NovákŠimon Novák 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 10.9.2020 - 16:50) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MátlováTereza Mátlová 08 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.42 49.00
2 Anna JandováAnna Jandová 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. PB 09.86 44.00
3 Adéla PoštováAdéla Poštová 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 10.22 42.00
4 Karolína TomancováKarolína Tomancová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. PB 10.57 40.00
5 Anna ŠulcováAnna Šulcová 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 10.72 39.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 10.9.2020 - 16:50) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie JiroutováLucie Jiroutová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. PB 09.21 50.00
2 Adéla BondorováAdéla Bondorová 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 09.57 48.00
3 Laura Anna TímováLaura Anna Tímová 09 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 09.66 47.00
4 Barbora TumováBarbora Tumová 08 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 09.95 43.00
5 Viktorie IvaškovyčováViktorie Ivaškovyčová 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 11.27 36.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 10.9.2020 - 16:50) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna KulhaváMagdaléna Kulhavá 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.67 46.00
2 Michaela BahníkováMichaela Bahníková 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.83 45.00
3 Anna MarkováAnna Marková 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 10.52 41.00
4 Natali JakubcováNatali Jakubcová 07 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 10.80 38.00
5 Vanessa IvaškovyčováVanessa Ivaškovyčová 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 11.12 37.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie JiroutováLucie Jiroutová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. PB 09.21 50.00
2 Tereza MátlováTereza Mátlová 08 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.42 49.00
3 Adéla BondorováAdéla Bondorová 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 09.57 48.00
4 Laura Anna TímováLaura Anna Tímová 09 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 09.66 47.00
5 Magdaléna KulhaváMagdaléna Kulhavá 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.67 46.00
6 Michaela BahníkováMichaela Bahníková 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.83 45.00
7 Anna JandováAnna Jandová 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. PB 09.86 44.00
8 Barbora TumováBarbora Tumová 08 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 09.95 43.00
9 Adéla PoštováAdéla Poštová 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 10.22 42.00
10 Anna MarkováAnna Marková 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 10.52 41.00
11 Karolína TomancováKarolína Tomancová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. PB 10.57 40.00
12 Anna ŠulcováAnna Šulcová 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 10.72 39.00
13 Natali JakubcováNatali Jakubcová 07 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 10.80 38.00
14 Vanessa IvaškovyčováVanessa Ivaškovyčová 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 11.12 37.00
15 Viktorie IvaškovyčováViktorie Ivaškovyčová 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 11.27 36.00

800 m - Ml. žáci

(čt, 10.9.2020 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej FúsekOndřej Fúsek 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. PB 2:33.48 50.00
2 Jan SorádJan Sorád 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2:50.61 49.00
3 Šimon HaufertŠimon Haufert 07 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. PB 2:51.45 48.00
4 Antonín KřížAntonín Kříž 09 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:51.67 47.00
5 Oliver BěličOliver Bělič 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2:57.36 46.00
6 Daniel PiankaDaniel Pianka 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3:18.58 45.00
Celkem 6 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(čt, 10.9.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna JandováAnna Jandová 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. PB 3:02.89 50.00
2 Klára KynlováKlára Kynlová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. PB 3:03.38 49.00
3 Anežka KroupováAnežka Kroupová 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3:07.85 48.00
4 Alena EkrtováAlena Ekrtová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3:08.72 47.00
5 Pavlína PoncerováPavlína Poncerová 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. PB 3:15.17 46.00
Celkem 5 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci

(čt, 10.9.2020 - 16:10) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš SamekJonáš Samek 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa SB 09.57 50.00
2 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa SB 09.99 49.00
3 Vojtěch ŠelmeciVojtěch Šelmeci 07 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. PB 10.62 48.00
4 Vojtěch DrahníkVojtěch Drahník 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 14.60 47.00
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně

(čt, 10.9.2020 - 16:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika DitrichováVeronika Ditrichová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. PB 12.30 50.00
2 Anežka KroupováAnežka Kroupová 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 13.41 49.00
3 Adéla BondorováAdéla Bondorová 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 13.50 48.00
4 Klára ReinováKlára Reinová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. PB 13.62 47.00
5 Gabriela ČepelákováGabriela Čepeláková 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 14.16 46.00
Celkem 5 závodníků

4 x 200 m - Ml. žáci

(čt, 10.9.2020 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šelmeci, Haufert, Hanzalík, Zajíček Šelmeci, Haufert, Hanzalík, Zajíček TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2:09.05 50.00
2 Vítek, Bělič, Müller, Fúsek Vítek, Bělič, Müller, Fúsek AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2:14.20 46.00
3 Košín, Pianka, Hanzalík, Brenner Košín, Pianka, Hanzalík, Brenner TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2:18.73 42.00
4 Klautz, Dvořák, Kozler, Sochalský Klautz, Dvořák, Kozler, Sochalský AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2:25.54 38.00
Celkem 4 závodníků

4 x 200 m - Ml. žákyně

(čt, 10.9.2020 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ditrichová, Jiroutová, Reinová, Kulhavá Ditrichová, Jiroutová, Reinová, Kulhavá AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2:12.17 50.00
2 Čepeláková, Jandová, Košínová, Kroupová Čepeláková, Jandová, Košínová, Kroupová TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2:19.08 46.00
3 Ficajová, Šulcová, Kynlová, Ekrtová Ficajová, Šulcová, Kynlová, Ekrtová AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2:27.41 42.00
Bondorová, Marková, Poncerová, Ivaškovyčová Bondorová, Marková, Poncerová, Ivaškovyčová TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. DNS
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(čt, 10.9.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jonáš SamekJonáš Samek
AC Česká LípaAC Česká Lípa
07 PB 4.70 +0.6 m/s 4.40  +0.44.60  +0.24.70  +0.64.700.00.00.0 50.00
2 Vojtěch NovákVojtěch Novák
AC Česká LípaAC Česká Lípa
07 PB 4.45 +0.5 m/s 4.33  +0.74.45  +0.5x4.450.00.00.0 49.00
3 Oliver BěličOliver Bělič
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
09 PB 3.91 +0.4 m/s 3.91  +0.43.77  +0.33.90  +0.83.910.00.00.0 48.00
4 Jiří PrášekJiří Prášek
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
08 PB 3.85 +0.9 m/s x3.85  +0.93.73  +0.63.850.00.00.0 47.00
5 Marek VítekMarek Vítek
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
09 PB 3.50 +0.9 m/s 3.50  +0.93.46  +0.63.37  +0.43.500.00.00.0 46.00
6 Matěj HanzalíkMatěj Hanzalík
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
09 3.50 +0.7 m/s 3.50  +0.73.30  +1.12.92  +1.73.500.00.00.0 45.00
7 Michal SochalskýMichal Sochalský
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
09 PB 3.43 +0.6 m/s 3.43  +0.63.42  +0.6x3.430.00.00.0 44.00
8 Antonín KřížAntonín Kříž
AC Česká LípaAC Česká Lípa
09 PB 3.39 +1.5 m/s 3.39  +1.53.25  +1.13.15  +0.63.390.00.00.0 43.00
9 František DvořákFrantišek Dvořák
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
09 PB 3.30 +1.8 m/s 2.52  -0.53.10  +0.53.30  +1.83.300.00.00.0 42.00
10 Ondřej ZajíčekOndřej Zajíček
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
09 SB 1.63 +0.5 m/s xx1.63  +0.51.630.00.00.0 41.00
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 10.9.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela BahníkováMichaela Bahníková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
07 PB 3.88 +1.7 m/s xx3.88  +1.73.880.00.00.0 50.00
2 Lucie JiroutováLucie Jiroutová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 3.85 +0.1 m/s x3.40  -0.33.85  +0.13.850.00.00.0 49.00
3 Andrea TreglerováAndrea Treglerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
07 PB 3.78 +0.6 m/s 3.72  -1.63.25  +0.73.78  +0.63.780.00.00.0 48.00
4 Barbora TumováBarbora Tumová
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
08 PB 3.71 +0.5 m/s 3.61  -1.23.61  +0.63.71  +0.53.710.00.00.0 47.00
5 Tereza MátlováTereza Mátlová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
08 PB 3.69 -0.4 m/s 3.37  +0.33.48  +1.63.69  -0.43.690.00.00.0 46.00
6 Laura Anna TímováLaura Anna Tímová
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
09 PB 3.63 +0.2 m/s 3.63  +0.2x3.43  +0.93.630.00.00.0 45.00
7 Gabriela ČepelákováGabriela Čepeláková
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
09 SB 3.49 +0.0 m/s 3.26  +0.03.49  +0.0x3.490.00.00.0 44.00
8 Magdaléna KulhaváMagdaléna Kulhavá
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
09 PB 3.23 +1.1 m/s 3.23  +1.1xx3.230.00.00.0 43.00
9 Karolína TomancováKarolína Tomancová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 PB 3.02 -0.5 m/s 3.02  -0.5xx3.020.00.00.0 42.00
10 Natali JakubcováNatali Jakubcová
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
07 PB 3.01 +0.2 m/s 2.95  -0.52.98  +0.43.01  +0.23.010.00.00.0 41.00
11 Anna ŠulcováAnna Šulcová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
09 2.93 +0.4 m/s x2.93  +0.42.80  +0.32.930.00.00.0 40.00
12 Anna MarkováAnna Marková
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
09 2.63 +0.2 m/s 2.63  +0.2x2.382.630.00.00.0 39.00
Pavlína PoncerováPavlína Poncerová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
09 SB NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 13 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(čt, 10.9.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika DitrichováVeronika Ditrichová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 08.97 08.9108.6708.9708.970.00.00.0 50.00
2 Andrea TreglerováAndrea Treglerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
07 PB 08.50 08.3508.4108.5008.500.00.00.0 49.00
3 Andrea JanošíkováAndrea Janošíková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
08 PB 08.50 07.9107.5708.5008.500.00.00.0 48.00
4 Adéla PoštováAdéla Poštová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
07 PB 07.20 07.2007.0506.4107.200.00.00.0 47.00
5 Kateřina KřenčilováKateřina Křenčilová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
08 PB 07.04 06.6207.0406.9507.040.00.00.0 46.00
6 Andrea KošínováAndrea Košínová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
09 06.29 05.4405.4706.2906.290.00.00.0 45.00
7 Alena EkrtováAlena Ekrtová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 06.13 06.0900.5806.1306.130.00.00.0 44.00
8 Zuzana FicajováZuzana Ficajová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
09 PB 05.54 05.4805.5405.4305.540.00.00.0 43.00
9 Viktorie IvaškovyčováViktorie Ivaškovyčová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
08 05.06 04.2004.2605.0605.060.00.00.0 42.00
Celkem 9 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(čt, 10.9.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David GajdošDavid Gajdoš
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
08 2 PB 09.37 08.6609.2009.3709.370.00.00.0 50.00
2 Šimon HaufertŠimon Haufert
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
07 8 08.32 07.9708.3207.4008.320.00.00.0 49.00
3 Marek KošínMarek Košín
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
07 3 PB 08.26 08.0407.9908.2608.260.00.00.0 48.00
4 Ondřej FúsekOndřej Fúsek
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
07 7 PB 07.99 07.9907.5607.5407.990.00.00.0 47.00
5 Sebastien MádlSebastien Mádl
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
08 4 PB 07.53 x07.1007.5307.530.00.00.0 46.00
6 Antonín MüllerAntonín Müller
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 9 PB 06.98 06.9806.8106.7406.980.00.00.0 45.00
7 Vojtěch VejvančickýVojtěch Vejvančický
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 5 PB 06.44 06.3406.4406.3306.440.00.00.0 44.00
8 Marek KlautzMarek Klautz
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 1 PB 06.44 05.8906.4405.9106.440.00.00.0 43.00
9 Filip HanzalíkFilip Hanzalík
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
09 6 06.03 05.3405.1706.0306.030.00.00.0 42.00
Celkem 9 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 10.9.2020 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří PrášekJiří Prášek
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
08 PB 47.37 0.0 50.00
2 Marek KošínMarek Košín
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
07 PB 47.27 0.0 49.00
3 Tony BrennerTony Brenner
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
07 PB 43.42 0.0 48.00
4 Marek KlautzMarek Klautz
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 PB 41.71 0.0 47.00
5 David GajdošDavid Gajdoš
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
08 PB 39.89 0.0 46.00
6 Vojtěch VejvančickýVojtěch Vejvančický
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 37.49 0.0 45.00
7 Sebastien MádlSebastien Mádl
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
08 SB 35.95 0.0 44.00
8 Jan KozlerJan Kozler
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
07 SB 32.94 0.0 43.00
9 Tadeáš NehonskýTadeáš Nehonský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
09 PB 30.52 0.0 42.00
10 Jan SorádJan Sorád
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
08 PB 28.76 0.0 41.00
11 Vojtěch DrahníkVojtěch Drahník
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
09 25.10 0.0 40.00
12 Jakub TarnóczyJakub Tarnóczy
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
08 PB 20.06 0.0 39.00
Šimon NovákŠimon Novák
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 DNS 0.0
Celkem 13 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(čt, 10.9.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Andrea JanošíkováAndrea Janošíková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
08 PB 39.60 0.0 50.00
2 Klára KynlováKlára Kynlová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 PB 27.96 0.0 49.00
3 Andrea TreglerováAndrea Treglerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
07 PB 27.25 0.0 48.00
4 Klára ReinováKlára Reinová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 26.14 0.0 47.00
5 Kateřina KřenčilováKateřina Křenčilová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
08 22.54 0.0 46.00
6 Zuzana FicajováZuzana Ficajová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
09 PB 20.40 0.0 45.00
7 Vanessa IvaškovyčováVanessa Ivaškovyčová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
08 19.58 0.0 44.00
8 Andrea KošínováAndrea Košínová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
09 18.27 0.0 43.00
Celkem 8 závodníků