Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále KPD staršího žactva

Rumburk (12. 9. 2020)

skok daleký - Žáci

(so, 12.9.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 18 6.13 -1.9 m/s 0.0 11.00
2 Jan FilipecJan Filipec
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 17 5.74 -0.2 m/s 0.0 9.00
3 Jonáš TurekJonáš Turek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 15 5.64 -0.3 m/s 0.0 8.00
4 Filip HejnaFilip Hejna
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 14 PB 5.59 -0.9 m/s 0.0 7.00
5 Petr MalýPetr Malý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 13 PB 5.44 +0.0 m/s 0.0 6.00
6 Jakub VlkJakub Vlk
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 10 PB 5.15 -0.7 m/s 0.0 5.00
7 Pavel KřelinaPavel Křelina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 11 4.89 -0.3 m/s 0.0 4.00
8 Vojtěch NovákVojtěch Novák
AC Česká LípaAC Česká Lípa
07 5 PB 4.72 +0.1 m/s 0.0 3.00
9 Vojtěch MarekVojtěch Marek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 8 PB 4.69 -0.1 m/s 0.0 2.00
10 Antonín KalivodaAntonín Kalivoda
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
06 3 PB 4.63 -1.5 m/s 0.0 1.00
11 Jakub HamadaJakub Hamada
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
06 4 PB 4.54 +0.3 m/s 0.0
12 Tony BrennerTony Brenner
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
07 2 3.71 -1.2 m/s 0.0
13 Martin KlausMartin Klaus
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
06 1 3.56 -1.2 m/s 0.0
David KožíšekDavid Kožíšek
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 16 DNS 0.0
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Žákyně

(so, 12.9.2020 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla SochorováAdéla Sochorová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 27 5.32 -0.3 m/s 0.0 11.00
2 Jasmína GrebeníčkováJasmína Grebeníčková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 26 5.13 -1.6 m/s 0.0 9.00
3 Lucie VšetečkováLucie Všetečková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 25 5.02 -1.5 m/s 0.0 8.00
4 Anna ŠáfrováAnna Šáfrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 1 PB 4.92 -1.0 m/s 0.0 7.00
5 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 24 4.85 -0.1 m/s 0.0 6.00
6 Aneta RajmováAneta Rajmová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 23 4.60 -0.9 m/s 0.0 5.00
7 Barbora JandejskováBarbora Jandejsková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 22 4.58 -0.1 m/s 0.0 4.00
8 Lucie LiškováLucie Lišková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 13 PB 4.55 -0.6 m/s 0.0 3.00
9 Šárka HavlováŠárka Havlová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
05 21 4.45 +0.1 m/s 0.0 2.00
10 Anežka LankováAnežka Lanková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 20 4.44 -0.5 m/s 0.0 1.00
11 Timea BernáTimea Berná
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 6 PB 4.42 +0.1 m/s 0.0
12 Eliška HronováEliška Hronová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 10 PB 4.41 -0.2 m/s 0.0
13 Markéta ZbíralováMarkéta Zbíralová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 19 4.37 -0.3 m/s 0.0
14 Tereza HoncováTereza Honcová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
06 9 4.22 -0.8 m/s 0.0
15 Nina MarkováNina Marková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 4 PB 4.16 -0.4 m/s 0.0
16 Radka ŽidováRadka Židová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 14 4.15 -0.9 m/s 0.0
17 Michaela WortnerováMichaela Wortnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
07 7 PB 4.11 -0.2 m/s 0.0
18 Tereza ŠestákováTereza Šestáková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 18 4.05 -1.3 m/s 0.0
19 Denisa VítováDenisa Vítová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
06 3 PB 3.93 -0.7 m/s 0.0
20 Kristýna TrlidováKristýna Trlidová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 12 3.92 -0.4 m/s 0.0
21= Andrea TreglerováAndrea Treglerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
07 11 PB 3.86 -0.6 m/s 0.0
21= Kateřina SedlákováKateřina Sedláková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 5 3.86 -1.0 m/s 0.0
Blažena MenšíkováBlažena Menšíková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
05 17 DNS 0.0
Viktorie BřeznováViktorie Březnová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 8 DNS 0.0
Celkem 24 závodníků