KPJ mladšího žactva
Jičín (19. 9. 2020)60 m - Ml. žáci (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 19.9.2020 - 11:00) official | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch NovákVojtěch Novák | 07 | AC Česká Lípa | 4 | 08.34 | ||||||||||||||
2 | Martin PutíkMartin Putík | 07 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 08.75 | ||||||||||||||
3 | Dominik ArchamannDominik Archamann | 07 | AC Turnov, z. s. | 7 | 09.11 | ||||||||||||||
4 | Ondřej PlecháčekOndřej Plecháček | 08 | AC Turnov, z. s. | 8 | 09.86 | ||||||||||||||
5 | Jaroslav RichtrJaroslav Richtr | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 10.12 | ||||||||||||||
6 | Jakub RychtářJakub Rychtář | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 10.17 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 02 (so, 19.9.2020 - 11:00) official | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán SobotaŠtěpán Sobota | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 08.47 | ||||||||||||||
2 | Ondřej VeličkaOndřej Velička | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 08.88 | ||||||||||||||
3 | Matouš VelebaMatouš Veleba | 08 | AC Turnov, z. s. | 8 | 09.33 | ||||||||||||||
4 | Filip VaníčekFilip Vaníček | 07 | AC Turnov, z. s. | 7 | 09.52 | ||||||||||||||
5 | Lukáš SlámaLukáš Sláma | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 09.59 | ||||||||||||||
6 | Marek MalátMarek Malát | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 10.01 | ||||||||||||||
7 | Miroslav NýdrleMiroslav Nýdrle | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 10.53 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 03 (so, 19.9.2020 - 11:00) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik PechaDominik Pecha | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | 08.58 | ||||||||||||||
2 | Jan EntnerJan Entner | 08 | AC Česká Lípa | 8 | 09.28 | ||||||||||||||
3 | Kryštof ChalupaKryštof Chalupa | 08 | AC Turnov, z. s. | 7 | 09.52 | ||||||||||||||
4 | Jakub DědekJakub Dědek | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | 09.61 | ||||||||||||||
5 | Sebastien GänselSebastien Gänsel | 08 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | 10.17 | ||||||||||||||
6 | Ondřej KroupaOndřej Kroupa | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 10.22 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 04 (so, 19.9.2020 - 11:00) official | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof MatěchaKryštof Matěcha | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 08.74 | ||||||||||||||
2 | Tony BrennerTony Brenner | 07 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 5 | 08.81 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch ŠiftaVojtěch Šifta | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 09.53 | ||||||||||||||
4 | David LankDavid Lank | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 09.66 | ||||||||||||||
5 | Sebastián BurešSebastián Bureš | 07 | AC Turnov, z. s. | 2 | 09.69 | ||||||||||||||
6 | Daniel MichalíkDaniel Michalík | 08 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 09.91 | ||||||||||||||
7 | Boris GubančokBoris Gubančok | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 8 | 10.15 | ||||||||||||||
8 | Matyáš KrejčůMatyáš Krejčů | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 10.38 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch NovákVojtěch Novák | 07 | AC Česká Lípa | 4 | 08.34 | |||
2 | Štěpán SobotaŠtěpán Sobota | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 08.47 | |||
3 | Dominik PechaDominik Pecha | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | 08.58 | |||
4 | Kryštof MatěchaKryštof Matěcha | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 08.74 | |||
5 | Martin PutíkMartin Putík | 07 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 08.75 | |||
6 | Tony BrennerTony Brenner | 07 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 5 | 08.81 | |||
7 | Ondřej VeličkaOndřej Velička | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 08.88 | |||
8 | Dominik ArchamannDominik Archamann | 07 | AC Turnov, z. s. | 7 | 09.11 | |||
9 | Jan EntnerJan Entner | 08 | AC Česká Lípa | 8 | 09.28 | |||
10 | Matouš VelebaMatouš Veleba | 08 | AC Turnov, z. s. | 8 | 09.33 | |||
11 | Filip VaníčekFilip Vaníček | 07 | AC Turnov, z. s. | 7 | 09.52 | |||
11 | Kryštof ChalupaKryštof Chalupa | 08 | AC Turnov, z. s. | 7 | 09.52 | |||
13 | Vojtěch ŠiftaVojtěch Šifta | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 09.53 | |||
14 | Lukáš SlámaLukáš Sláma | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 09.59 | |||
15 | Jakub DědekJakub Dědek | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | 09.61 | |||
16 | David LankDavid Lank | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 09.66 | |||
17 | Sebastián BurešSebastián Bureš | 07 | AC Turnov, z. s. | 2 | 09.69 | |||
18 | Ondřej PlecháčekOndřej Plecháček | 08 | AC Turnov, z. s. | 8 | 09.86 | |||
19 | Daniel MichalíkDaniel Michalík | 08 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 09.91 | |||
20 | Marek MalátMarek Malát | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 10.01 | |||
21 | Jaroslav RichtrJaroslav Richtr | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 10.12 | |||
22 | Boris GubančokBoris Gubančok | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 8 | 10.15 | |||
23 | Jakub RychtářJakub Rychtář | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 10.17 | |||
23 | Sebastien GänselSebastien Gänsel | 08 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | 10.17 | |||
25 | Ondřej KroupaOndřej Kroupa | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 10.22 | |||
26 | Matyáš KrejčůMatyáš Krejčů | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 10.38 | |||
27 | Miroslav NýdrleMiroslav Nýdrle | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 10.53 |
60 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 19.9.2020 - 12:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch NovákVojtěch Novák | 07 | AC Česká Lípa | 4 | 08.44 | ||||||||||||||
2 | Štěpán SobotaŠtěpán Sobota | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 08.60 | ||||||||||||||
3 | Dominik PechaDominik Pecha | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | 08.72 | ||||||||||||||
4 | Martin PutíkMartin Putík | 07 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 08.95 | ||||||||||||||
5 | Kryštof MatěchaKryštof Matěcha | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 09.06 | ||||||||||||||
6 | Dominik ArchamannDominik Archamann | 07 | AC Turnov, z. s. | 1 | 09.08 | ||||||||||||||
7 | Tony BrennerTony Brenner | 07 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 7 | 09.24 | ||||||||||||||
8 | Ondřej VeličkaOndřej Velička | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 8 | 09.25 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (so, 19.9.2020 - 12:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza MarkováTereza Marková | 08 | AC Turnov, z. s. | 4 | 08.28 | ||||||||||||||
2 | Tereza LevinskáTereza Levinská | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 08.47 | ||||||||||||||
3 | Emilie HornováEmilie Hornová | 09 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 08.57 | ||||||||||||||
4 | Ellen TrosbergováEllen Trosbergová | 07 | AC Turnov, z. s. | 2 | 08.66 | ||||||||||||||
5 | Tereza ZemkováTereza Zemková | 07 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 6 | 08.79 | ||||||||||||||
6 | Sára HladíkováSára Hladíková | 07 | AC Slovan Liberec, z.s. | 7 | 08.86 | ||||||||||||||
7 | Aneta ŠtíchováAneta Štíchová | 08 | AC Slovan Liberec, z.s. | 8 | 08.88 | ||||||||||||||
8 | Anna FidrhelováAnna Fidrhelová | 08 | TJ Desná, z.s. | 1 | 08.88 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 19.9.2020 - 11:20) official | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza MarkováTereza Marková | 08 | AC Turnov, z. s. | 4 | 08.56 | ||||||||||||||
2 | Ellen TrosbergováEllen Trosbergová | 07 | AC Turnov, z. s. | 3 | 08.93 | ||||||||||||||
3 | Aneta ŠtíchováAneta Štíchová | 08 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 08.99 | ||||||||||||||
4 | Veronika ŽelinskáVeronika Želinská | 08 | TJ Desná, z.s. | 6 | 09.48 | ||||||||||||||
5 | Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 09.52 | ||||||||||||||
6 | Michaela BahníkováMichaela Bahníková | 07 | AC Česká Lípa | 8 | 09.75 | ||||||||||||||
7 | Naďa KoublováNaďa Koublová | 09 | Atletický klub Semily, z.s. | 1 | 09.98 | ||||||||||||||
8 | Natali JakubcováNatali Jakubcová | 07 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 7 | 10.15 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (so, 19.9.2020 - 11:20) official | Vítr: -2.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza LevinskáTereza Levinská | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 08.69 | ||||||||||||||
2 | Kateřina KarvayováKateřina Karvayová | 07 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 09.34 | ||||||||||||||
3 | Melissa FululiMelissa Fululi | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 09.51 | ||||||||||||||
4 | Alice VokrouhleckáAlice Vokrouhlecká | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. | 7 | 09.89 | ||||||||||||||
5 | Anna StěhulkováAnna Stěhulková | 07 | AC TJ Jičín | 6 | 10.01 | ||||||||||||||
6 | Kateřina TesařováKateřina Tesařová | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 8 | 10.66 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 03 (so, 19.9.2020 - 11:20) official | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Emilie HornováEmilie Hornová | 09 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 08.75 | ||||||||||||||
2 | Michaela KopalováMichaela Kopalová | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 09.05 | ||||||||||||||
3 | Nikola MejsnarováNikola Mejsnarová | 07 | Atletický klub Semily, z.s. | 1 | 09.08 | ||||||||||||||
4 | Tereza MátlováTereza Mátlová | 08 | AC Česká Lípa | 8 | 09.52 | ||||||||||||||
5 | Klára ŠlazykováKlára Šlazyková | 09 | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | 09.64 | ||||||||||||||
6 | Adriana ChudobováAdriana Chudobová | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 09.69 | ||||||||||||||
7 | Natálie PracnáNatálie Pracná | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 10.37 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 04 (so, 19.9.2020 - 11:20) official | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza ZemkováTereza Zemková | 07 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 4 | 08.87 | ||||||||||||||
2 | Anna FidrhelováAnna Fidrhelová | 08 | TJ Desná, z.s. | 1 | 09.01 | ||||||||||||||
3 | Timea BernáTimea Berná | 07 | AC TJ Jičín | 5 | 09.10 | ||||||||||||||
4 | Barbora ZikováBarbora Ziková | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 09.25 | ||||||||||||||
5 | Jolana ČmejlováJolana Čmejlová | 08 | AC TJ Jičín | 8 | 09.31 | ||||||||||||||
6 | Barbora MišákováBarbora Mišáková | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 09.45 | ||||||||||||||
7 | Helena RaisováHelena Raisová | 08 | TJ Desná, z.s. | 2 | 09.60 | ||||||||||||||
8 | Markéta JirsováMarkéta Jirsová | 07 | AC TJ Jičín | 7 | 09.91 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 05 (so, 19.9.2020 - 11:20) official | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára HladíkováSára Hladíková | 07 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 08.96 | ||||||||||||||
2 | Markéta MoravcováMarkéta Moravcová | 07 | AC Slovan Liberec, z.s. | 4 | 09.06 | ||||||||||||||
3 | Viktorie VindyšováViktorie Vindyšová | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 09.36 | ||||||||||||||
4 | Elena HolickáElena Holická | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 09.60 | ||||||||||||||
5 | Natálie KubínováNatálie Kubínová | 07 | AC TJ Jičín | 7 | 09.79 | ||||||||||||||
6 | Kateřina HanušováKateřina Hanušová | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 09.92 | ||||||||||||||
7 | Vanessa ZárybnickáVanessa Zárybnická | 08 | AC Turnov, z. s. | 1 | 10.36 | ||||||||||||||
8 | Anna ŠilhánováAnna Šilhánová | 08 | AC Turnov, z. s. | 8 | 10.49 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza MarkováTereza Marková | 08 | AC Turnov, z. s. | 4 | 08.56 | |||
2 | Tereza LevinskáTereza Levinská | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 08.69 | |||
3 | Emilie HornováEmilie Hornová | 09 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 08.75 | |||
4 | Tereza ZemkováTereza Zemková | 07 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 4 | 08.87 | |||
5 | Ellen TrosbergováEllen Trosbergová | 07 | AC Turnov, z. s. | 3 | 08.93 | |||
6 | Sára HladíkováSára Hladíková | 07 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 08.96 | |||
7 | Aneta ŠtíchováAneta Štíchová | 08 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 08.99 | |||
8 | Anna FidrhelováAnna Fidrhelová | 08 | TJ Desná, z.s. | 1 | 09.01 | |||
9 | Michaela KopalováMichaela Kopalová | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 09.05 | |||
10 | Markéta MoravcováMarkéta Moravcová | 07 | AC Slovan Liberec, z.s. | 4 | 09.06 | |||
11 | Nikola MejsnarováNikola Mejsnarová | 07 | Atletický klub Semily, z.s. | 1 | 09.08 | |||
12 | Timea BernáTimea Berná | 07 | AC TJ Jičín | 5 | 09.10 | |||
13 | Barbora ZikováBarbora Ziková | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 09.25 | |||
14 | Jolana ČmejlováJolana Čmejlová | 08 | AC TJ Jičín | 8 | 09.31 | |||
15 | Kateřina KarvayováKateřina Karvayová | 07 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 09.34 | |||
16 | Viktorie VindyšováViktorie Vindyšová | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 09.36 | |||
17 | Barbora MišákováBarbora Mišáková | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 09.45 | |||
18 | Veronika ŽelinskáVeronika Želinská | 08 | TJ Desná, z.s. | 6 | 09.48 | |||
19 | Melissa FululiMelissa Fululi | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 09.51 | |||
20 | Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 09.52 | |||
20 | Tereza MátlováTereza Mátlová | 08 | AC Česká Lípa | 8 | 09.52 | |||
22 | Helena RaisováHelena Raisová | 08 | TJ Desná, z.s. | 2 | 09.60 | |||
22 | Elena HolickáElena Holická | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 09.60 | |||
24 | Klára ŠlazykováKlára Šlazyková | 09 | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | 09.64 | |||
25 | Adriana ChudobováAdriana Chudobová | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 09.69 | |||
26 | Michaela BahníkováMichaela Bahníková | 07 | AC Česká Lípa | 8 | 09.75 | |||
27 | Natálie KubínováNatálie Kubínová | 07 | AC TJ Jičín | 7 | 09.79 | |||
28 | Alice VokrouhleckáAlice Vokrouhlecká | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. | 7 | 09.89 | |||
29 | Markéta JirsováMarkéta Jirsová | 07 | AC TJ Jičín | 7 | 09.91 | |||
30 | Kateřina HanušováKateřina Hanušová | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 09.92 | |||
31 | Naďa KoublováNaďa Koublová | 09 | Atletický klub Semily, z.s. | 1 | 09.98 | |||
32 | Anna StěhulkováAnna Stěhulková | 07 | AC TJ Jičín | 6 | 10.01 | |||
33 | Natali JakubcováNatali Jakubcová | 07 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 7 | 10.15 | |||
34 | Vanessa ZárybnickáVanessa Zárybnická | 08 | AC Turnov, z. s. | 1 | 10.36 | |||
35 | Natálie PracnáNatálie Pracná | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 10.37 | |||
36 | Anna ŠilhánováAnna Šilhánová | 08 | AC Turnov, z. s. | 8 | 10.49 | |||
37 | Kateřina TesařováKateřina Tesařová | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 8 | 10.66 |
150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (so, 19.9.2020 - 12:50) official | Vítr: -1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonáš SamekJonáš Samek | 07 | AC Česká Lípa | 4 | 19.73 | ||||||||||||||
2 | Štěpán SobotaŠtěpán Sobota | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 20.62 | ||||||||||||||
3 | Richard HübnerRichard Hübner | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 20.78 | ||||||||||||||
4 | Dominik PechaDominik Pecha | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | 21.13 | ||||||||||||||
5 | Tony BrennerTony Brenner | 07 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 3 | 21.85 | ||||||||||||||
6 | David ChristlDavid Christl | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 23.02 | ||||||||||||||
7 | Filip StádníkFilip Stádník | 09 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | 23.17 | ||||||||||||||
8 | Jakub DědekJakub Dědek | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. | 8 | 24.01 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (so, 19.9.2020 - 12:50) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub HamadaJakub Hamada | 08 | AC Turnov, z. s. | 2 | 22.58 | ||||||||||||||
2 | Jan PapoušekJan Papoušek | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 22.92 | ||||||||||||||
3 | Lukáš SlámaLukáš Sláma | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 23.47 | ||||||||||||||
4 | Ondřej PlecháčekOndřej Plecháček | 08 | AC Turnov, z. s. | 8 | 24.44 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch ŠiftaVojtěch Šifta | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 24.77 | ||||||||||||||
6 | Jakub RychtářJakub Rychtář | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 24.87 | ||||||||||||||
7 | Ondřej KroupaOndřej Kroupa | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 25.19 | ||||||||||||||
8 | Jan DubenJan Duben | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 25.33 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonáš SamekJonáš Samek | 07 | AC Česká Lípa | 4 | 19.73 | |||
2 | Štěpán SobotaŠtěpán Sobota | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 20.62 | |||
3 | Richard HübnerRichard Hübner | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 20.78 | |||
4 | Dominik PechaDominik Pecha | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | 21.13 | |||
5 | Tony BrennerTony Brenner | 07 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 3 | 21.85 | |||
6 | Jakub HamadaJakub Hamada | 08 | AC Turnov, z. s. | 2 | 22.58 | |||
7 | Jan PapoušekJan Papoušek | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 22.92 | |||
8 | David ChristlDavid Christl | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 23.02 | |||
9 | Filip StádníkFilip Stádník | 09 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | 23.17 | |||
10 | Lukáš SlámaLukáš Sláma | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 23.47 | |||
11 | Jakub DědekJakub Dědek | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. | 8 | 24.01 | |||
12 | Ondřej PlecháčekOndřej Plecháček | 08 | AC Turnov, z. s. | 8 | 24.44 | |||
13 | Vojtěch ŠiftaVojtěch Šifta | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 24.77 | |||
14 | Jakub RychtářJakub Rychtář | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 24.87 | |||
15 | Ondřej KroupaOndřej Kroupa | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 25.19 | |||
16 | Jan DubenJan Duben | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 25.33 |
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 19.9.2020 - 13:05) official | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Timea BernáTimea Berná | 07 | AC TJ Jičín | 4 | 21.85 | ||||||||||||||
2 | Markéta MoravcováMarkéta Moravcová | 07 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 21.86 | ||||||||||||||
3 | Lucie JiroutováLucie Jiroutová | 08 | AC Rumburk, z.s. | 3 | 22.44 | ||||||||||||||
4 | Eliška KomanickáEliška Komanická | 09 | AC Mladá Boleslav z.s. | 7 | 22.69 | ||||||||||||||
5 | Eva RosickáEva Rosická | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | 22.81 | ||||||||||||||
6 | Nela BarthelováNela Barthelová | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. | 1 | 22.88 | ||||||||||||||
Lucie KotasováLucie Kotasová | 07 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 22.54 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (so, 19.9.2020 - 13:05) official | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | 23.04 | ||||||||||||||
2 | Veronika VlčkováVeronika Vlčková | 08 | AC Slovan Liberec, z.s. | 7 | 23.73 | ||||||||||||||
3 | Justýna KučerováJustýna Kučerová | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 24.08 | ||||||||||||||
4 | Agáta GrohováAgáta Grohová | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 8 | 24.17 | ||||||||||||||
5 | Alice VokrouhleckáAlice Vokrouhlecká | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | 24.25 | ||||||||||||||
6 | Anna StěhulkováAnna Stěhulková | 07 | AC TJ Jičín | 3 | 24.31 | ||||||||||||||
7 | Anna HruškováAnna Hrušková | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 24.69 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (so, 19.9.2020 - 13:05) official | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza MarkováTereza Marková | 08 | AC Turnov, z. s. | 2 | 20.04 | ||||||||||||||
2 | Ellen TrosbergováEllen Trosbergová | 07 | AC Turnov, z. s. | 1 | 21.91 | ||||||||||||||
3 | Anna FidrhelováAnna Fidrhelová | 08 | TJ Desná, z.s. | 7 | 22.93 | ||||||||||||||
4 | Veronika ZaydlarováVeronika Zaydlarová | 07 | AC Slovan Liberec, z.s. | 4 | 25.09 | ||||||||||||||
5 | Adéla TomáškováAdéla Tomášková | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | 25.41 | ||||||||||||||
6 | Kateřina TesařováKateřina Tesařová | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 8 | 25.95 | ||||||||||||||
7 | Natálie PracnáNatálie Pracná | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 26.09 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 04 (so, 19.9.2020 - 13:05) official | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie MazánkováLucie Mazánková | 07 | Atletický klub Semily, z.s. | 3 | 22.83 | ||||||||||||||
2 | Veronika ŽelinskáVeronika Želinská | 08 | TJ Desná, z.s. | 1 | 23.03 | ||||||||||||||
3 | Elena HolickáElena Holická | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 23.44 | ||||||||||||||
4 | Helena RaisováHelena Raisová | 08 | TJ Desná, z.s. | 7 | 23.73 | ||||||||||||||
5 | Vendula SisrováVendula Sisrová | 07 | Atletický klub Semily, z.s. | 8 | 24.34 | ||||||||||||||
6 | Rozálie DonátováRozálie Donátová | 10 | TJ Slovan Frýdlant, spolek | 4 | 25.22 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (so, 19.9.2020 - 13:05) official | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára KvačkováKlára Kvačková | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | 22.14 | ||||||||||||||
2 | Tereza JenčkováTereza Jenčková | 08 | AC TJ Jičín | 4 | 22.93 | ||||||||||||||
3 | Kateřina KarvayováKateřina Karvayová | 07 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 23.06 | ||||||||||||||
4 | Ema ValentováEma Valentová | 07 | AC TJ Jičín | 1 | 23.32 | ||||||||||||||
5 | Barbora TumováBarbora Tumová | 08 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 8 | 23.87 | ||||||||||||||
6 | Adéla Nela SalákováAdéla Nela Saláková | 07 | Atletický klub Semily, z.s. | 7 | 24.28 | ||||||||||||||
7 | Eliška SisrováEliška Sisrová | 08 | Atletický klub Semily, z.s. | 2 | 24.46 | ||||||||||||||
8 | Michaela PospíšilováMichaela Pospíšilová | 09 | TJ Slovan Frýdlant, spolek | 3 | 26.21 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 06 (so, 19.9.2020 - 13:05) official | Vítr: -1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marie KubínováMarie Kubínová | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. | 22.31 | |||||||||||||||
2 | Elena BrožkováElena Brožková | 07 | AC TJ Jičín | 4 | 22.92 | ||||||||||||||
3 | Marie KarbanováMarie Karbanová | 08 | AC TJ Jičín | 5 | 23.68 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza MarkováTereza Marková | 08 | AC Turnov, z. s. | 2 | 20.04 | |||
2 | Timea BernáTimea Berná | 07 | AC TJ Jičín | 4 | 21.85 | |||
3 | Markéta MoravcováMarkéta Moravcová | 07 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 21.86 | |||
4 | Ellen TrosbergováEllen Trosbergová | 07 | AC Turnov, z. s. | 1 | 21.91 | |||
5 | Klára KvačkováKlára Kvačková | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | 22.14 | |||
6 | Marie KubínováMarie Kubínová | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. | 22.31 | ||||
7 | Lucie JiroutováLucie Jiroutová | 08 | AC Rumburk, z.s. | 3 | 22.44 | |||
8 | Lucie KotasováLucie Kotasová | 07 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 22.54 | |||
9 | Eliška KomanickáEliška Komanická | 09 | AC Mladá Boleslav z.s. | 7 | 22.69 | |||
10 | Eva RosickáEva Rosická | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | 22.81 | |||
11 | Lucie MazánkováLucie Mazánková | 07 | Atletický klub Semily, z.s. | 3 | 22.83 | |||
12 | Nela BarthelováNela Barthelová | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. | 1 | 22.88 | |||
13 | Elena BrožkováElena Brožková | 07 | AC TJ Jičín | 4 | 22.92 | |||
14 | Anna FidrhelováAnna Fidrhelová | 08 | TJ Desná, z.s. | 7 | 22.93 | |||
14 | Tereza JenčkováTereza Jenčková | 08 | AC TJ Jičín | 4 | 22.93 | |||
16 | Veronika ŽelinskáVeronika Želinská | 08 | TJ Desná, z.s. | 1 | 23.03 | |||
17 | Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | 23.04 | |||
18 | Kateřina KarvayováKateřina Karvayová | 07 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 23.06 | |||
19 | Ema ValentováEma Valentová | 07 | AC TJ Jičín | 1 | 23.32 | |||
20 | Elena HolickáElena Holická | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 23.44 | |||
21 | Marie KarbanováMarie Karbanová | 08 | AC TJ Jičín | 5 | 23.68 | |||
22 | Veronika VlčkováVeronika Vlčková | 08 | AC Slovan Liberec, z.s. | 7 | 23.73 | |||
22 | Helena RaisováHelena Raisová | 08 | TJ Desná, z.s. | 7 | 23.73 | |||
24 | Barbora TumováBarbora Tumová | 08 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 8 | 23.87 | |||
25 | Justýna KučerováJustýna Kučerová | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 24.08 | |||
26 | Agáta GrohováAgáta Grohová | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 8 | 24.17 | |||
27 | Alice VokrouhleckáAlice Vokrouhlecká | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | 24.25 | |||
28 | Adéla Nela SalákováAdéla Nela Saláková | 07 | Atletický klub Semily, z.s. | 7 | 24.28 | |||
29 | Anna StěhulkováAnna Stěhulková | 07 | AC TJ Jičín | 3 | 24.31 | |||
30 | Vendula SisrováVendula Sisrová | 07 | Atletický klub Semily, z.s. | 8 | 24.34 | |||
31 | Eliška SisrováEliška Sisrová | 08 | Atletický klub Semily, z.s. | 2 | 24.46 | |||
32 | Anna HruškováAnna Hrušková | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 24.69 | |||
33 | Veronika ZaydlarováVeronika Zaydlarová | 07 | AC Slovan Liberec, z.s. | 4 | 25.09 | |||
34 | Rozálie DonátováRozálie Donátová | 10 | TJ Slovan Frýdlant, spolek | 4 | 25.22 | |||
35 | Adéla TomáškováAdéla Tomášková | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | 25.41 | |||
36 | Kateřina TesařováKateřina Tesařová | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 8 | 25.95 | |||
37 | Natálie PracnáNatálie Pracná | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 26.09 | |||
38 | Michaela PospíšilováMichaela Pospíšilová | 09 | TJ Slovan Frýdlant, spolek | 3 | 26.21 |
800 m - Ml. žáci
(so, 19.9.2020 - 10:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vratislav OndráčekVratislav Ondráček | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 2:26.23 | ||||||||||||||
2 | Jiří MilerJiří Miler | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | 2:27.11 | ||||||||||||||
3 | Jan EntnerJan Entner | 08 | AC Česká Lípa | 2 | 2:41.05 | ||||||||||||||
4 | Jan SorádJan Sorád | 08 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 6 | 2:46.32 | ||||||||||||||
5 | Marek RöslerMarek Rösler | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | 2:50.81 | ||||||||||||||
6 | Filip HnykFilip Hnyk | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 3:00.13 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 19.9.2020 - 10:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana CsizmaziováJana Csizmaziová | 08 | AC Turnov, z. s. | 2 | 2:36.35 | ||||||||||||||
2 | Jana PeroutkováJana Peroutková | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 2:40.75 | ||||||||||||||
3 | Anna PůčkováAnna Půčková | 07 | TJ Jiskra Nový Bor | 1 | 2:41.05 | ||||||||||||||
4 | Nikol JakubcováNikol Jakubcová | 07 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 6 | 2:41.68 | ||||||||||||||
5 | Elen ŠléglováElen Šléglová | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. | 7 | 2:45.57 | ||||||||||||||
6 | Tereza JenčkováTereza Jenčková | 08 | AC TJ Jičín | 8 | 2:45.88 | ||||||||||||||
7 | Marie KarbanováMarie Karbanová | 08 | AC TJ Jičín | 4 | 2:46.77 | ||||||||||||||
8 | Hana TaušováHana Taušová | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 2:47.02 | ||||||||||||||
9 | Lucie KotasováLucie Kotasová | 07 | AC Slovan Liberec, z.s. | 10 | 2:47.86 | ||||||||||||||
10 | Viktorie PůlkrabkováViktorie Půlkrabková | 07 | TJ Jiskra Nový Bor | 9 | 2:51.02 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 02 (so, 19.9.2020 - 10:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna HruškováAnna Hrušková | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 2:47.10 | ||||||||||||||
2 | Elena BrožkováElena Brožková | 07 | AC TJ Jičín | 7 | 2:48.50 | ||||||||||||||
3 | Justýna KučerováJustýna Kučerová | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 2:49.31 | ||||||||||||||
4 | Agáta AndrlováAgáta Andrlová | 08 | AC TJ Jičín | 4 | 2:50.30 | ||||||||||||||
5 | Leona VoldánováLeona Voldánová | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 2:52.08 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (so, 19.9.2020 - 10:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie JarošováLucie Jarošová | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 2:47.90 | ||||||||||||||
2 | Vendula PavlíčkováVendula Pavlíčková | 07 | TJ Jiskra Nový Bor | 5 | 2:50.78 | ||||||||||||||
3 | Tereza VojáčkováTereza Vojáčková | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 2:54.68 | ||||||||||||||
4 | Lucie MazánkováLucie Mazánková | 07 | Atletický klub Semily, z.s. | 3 | 2:58.76 | ||||||||||||||
5 | Rozálie ReichlováRozálie Reichlová | 08 | Atletický klub Semily, z.s. | 7 | 3:06.53 | ||||||||||||||
6 | Eliška ŠafářováEliška Šafářová | 07 | AC Turnov, z. s. | 8 | 3:37.98 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana CsizmaziováJana Csizmaziová | 08 | AC Turnov, z. s. | 2 | 2:36.35 | |||
2 | Jana PeroutkováJana Peroutková | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 2:40.75 | |||
3 | Anna PůčkováAnna Půčková | 07 | TJ Jiskra Nový Bor | 1 | 2:41.05 | |||
4 | Nikol JakubcováNikol Jakubcová | 07 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 6 | 2:41.68 | |||
5 | Elen ŠléglováElen Šléglová | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. | 7 | 2:45.57 | |||
6 | Tereza JenčkováTereza Jenčková | 08 | AC TJ Jičín | 8 | 2:45.88 | |||
7 | Marie KarbanováMarie Karbanová | 08 | AC TJ Jičín | 4 | 2:46.77 | |||
8 | Hana TaušováHana Taušová | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 2:47.02 | |||
9 | Anna HruškováAnna Hrušková | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 2:47.10 | |||
10 | Lucie KotasováLucie Kotasová | 07 | AC Slovan Liberec, z.s. | 10 | 2:47.86 | |||
11 | Lucie JarošováLucie Jarošová | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 2:47.90 | |||
12 | Elena BrožkováElena Brožková | 07 | AC TJ Jičín | 7 | 2:48.50 | |||
13 | Justýna KučerováJustýna Kučerová | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 2:49.31 | |||
14 | Agáta AndrlováAgáta Andrlová | 08 | AC TJ Jičín | 4 | 2:50.30 | |||
15 | Vendula PavlíčkováVendula Pavlíčková | 07 | TJ Jiskra Nový Bor | 5 | 2:50.78 | |||
16 | Viktorie PůlkrabkováViktorie Půlkrabková | 07 | TJ Jiskra Nový Bor | 9 | 2:51.02 | |||
17 | Leona VoldánováLeona Voldánová | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 2:52.08 | |||
18 | Tereza VojáčkováTereza Vojáčková | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 2:54.68 | |||
19 | Lucie MazánkováLucie Mazánková | 07 | Atletický klub Semily, z.s. | 3 | 2:58.76 | |||
20 | Rozálie ReichlováRozálie Reichlová | 08 | Atletický klub Semily, z.s. | 7 | 3:06.53 | |||
21 | Eliška ŠafářováEliška Šafářová | 07 | AC Turnov, z. s. | 8 | 3:37.98 |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci
(so, 19.9.2020 - 11:40) official | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonáš SamekJonáš Samek | 07 | AC Česká Lípa | 4 | 09.48 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch NovákVojtěch Novák | 07 | AC Česká Lípa | 5 | 09.62 | ||||||||||||||
3 | Richard HübnerRichard Hübner | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 10.64 | ||||||||||||||
4 | Daniel MichalíkDaniel Michalík | 08 | AC Slovan Liberec, z.s. | 8 | 13.23 | ||||||||||||||
5 | Štěpán ZáleskýŠtěpán Záleský | 08 | AC Turnov, z. s. | 1 | 13.43 | ||||||||||||||
6 | Jindřich LukáčJindřich Lukáč | 08 | AC Turnov, z. s. | 7 | 16.24 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 19.9.2020 - 11:50) official | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta RajmováAneta Rajmová | 07 | AC TJ Jičín | 4 | 10.08 | ||||||||||||||
2 | Aneta MarkováAneta Marková | 08 | AC Turnov, z. s. | 5 | 10.27 | ||||||||||||||
3 | Lucie UlvrováLucie Ulvrová | 07 | AC TJ Jičín | 3 | 11.05 | ||||||||||||||
4 | Agáta GrohováAgáta Grohová | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 11.26 | ||||||||||||||
5 | Veronika GrobárováVeronika Grobárová | 07 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 11.42 | ||||||||||||||
6 | Amálie BabákováAmálie Babáková | 07 | AC TJ Jičín | 7 | 11.58 | ||||||||||||||
7 | Lucie JarošováLucie Jarošová | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 12.27 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (so, 19.9.2020 - 11:50) official | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KřepelováTereza Křepelová | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | 11.80 | ||||||||||||||
2 | Tereza PfeiferováTereza Pfeiferová | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | 12.13 | ||||||||||||||
3 | Adéla HeřmanskáAdéla Heřmanská | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | 12.22 | ||||||||||||||
4 | Veronika DitrichováVeronika Ditrichová | 08 | AC Rumburk, z.s. | 5 | 12.27 | ||||||||||||||
5 | Leona VoldánováLeona Voldánová | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 12.73 | ||||||||||||||
6 | Barbora MišákováBarbora Mišáková | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 13.12 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta RajmováAneta Rajmová | 07 | AC TJ Jičín | 4 | 10.08 | |||
2 | Aneta MarkováAneta Marková | 08 | AC Turnov, z. s. | 5 | 10.27 | |||
3 | Lucie UlvrováLucie Ulvrová | 07 | AC TJ Jičín | 3 | 11.05 | |||
4 | Agáta GrohováAgáta Grohová | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 11.26 | |||
5 | Veronika GrobárováVeronika Grobárová | 07 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 11.42 | |||
6 | Amálie BabákováAmálie Babáková | 07 | AC TJ Jičín | 7 | 11.58 | |||
7 | Tereza KřepelováTereza Křepelová | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | 11.80 | |||
8 | Tereza PfeiferováTereza Pfeiferová | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | 12.13 | |||
9 | Adéla HeřmanskáAdéla Heřmanská | 07 | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | 12.22 | |||
10 | Lucie JarošováLucie Jarošová | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 12.27 | |||
10 | Veronika DitrichováVeronika Ditrichová | 08 | AC Rumburk, z.s. | 5 | 12.27 | |||
12 | Leona VoldánováLeona Voldánová | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 12.73 | |||
13 | Barbora MišákováBarbora Mišáková | 07 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 13.12 |
4 x 60 m - Ml. žáci
(so, 19.9.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Novotný, Ondráček, Hübner, Šifta Novotný, Ondráček, Hübner, Šifta | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 33.15 | |||||||||||||||
2 | Sobota, Matěcha, Velička, Papoušek Sobota, Matěcha, Velička, Papoušek | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 33.34 | |||||||||||||||
3 | Archamann, Lukáč, Vaníček, Veleba Archamann, Lukáč, Vaníček, Veleba | AC Turnov, z. s. | 4 | 35.43 | |||||||||||||||
4 | Dědek, Kopal, Miler, Pecha Dědek, Kopal, Miler, Pecha | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | 35.58 | |||||||||||||||
5 | Bureš, Hamada, Štich, Šteigr Bureš, Hamada, Štich, Šteigr | AC Turnov, z. s. | 5 | 35.77 | |||||||||||||||
6 | Christl, Honců, Sláma, Turek Christl, Honců, Sláma, Turek | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 35.83 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 19.9.2020 - 10:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marková, Marková, Csizmaziová, Trosbergová Marková, Marková, Csizmaziová, Trosbergová | AC Turnov, z. s. | 7 | 31.79 | |||||||||||||||
2 | Levinská, Kopalová, Ziková, Hornová Levinská, Kopalová, Ziková, Hornová | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 32.63 | |||||||||||||||
3 | Brožková, Berná, Rajmová, Ulvrová Brožková, Berná, Rajmová, Ulvrová | AC TJ Jičín | 4 | 32.88 | |||||||||||||||
4 | Karvayová, Moravcová, Štíchová, Hladíková Karvayová, Moravcová, Štíchová, Hladíková | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 33.65 | |||||||||||||||
5 | Komanická, Kvačková, Rosická, Žáková Komanická, Kvačková, Rosická, Žáková | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | 34.26 | |||||||||||||||
6 | Reichlová, Koublová, Sisrová, Mazánková Reichlová, Koublová, Sisrová, Mazánková | Atletický klub Semily, z.s. | 8 | 36.28 | |||||||||||||||
7 | Půčková, Pavlíčková, Půlkrabková, Půčková Půčková, Pavlíčková, Půlkrabková, Půčková | TJ Jiskra Nový Bor | 2 | 36.63 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (so, 19.9.2020 - 10:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Komanická, Kubínová, Vrabcová, Křepelová Komanická, Kubínová, Vrabcová, Křepelová | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 35.50 | |||||||||||||||
2 | Fululi, Holická, Nešporová, Vindyšová Fululi, Holická, Nešporová, Vindyšová | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 35.72 | |||||||||||||||
3 | Čmejlová, Kubínová, Jenčková, Stěhulková Čmejlová, Kubínová, Jenčková, Stěhulková | AC TJ Jičín | 5 | 36.39 | |||||||||||||||
4 | Grohová, Jarošová, Grabmüllerová, Voldánová Grohová, Jarošová, Grabmüllerová, Voldánová | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 36.96 | |||||||||||||||
5 | Andrlová, Babáková, Karbanová, Valentová Andrlová, Babáková, Karbanová, Valentová | AC TJ Jičín | 4 | 37.50 | |||||||||||||||
6 | Zárybnická, Šilhánová, Šindlerová, Holubová Zárybnická, Šilhánová, Šindlerová, Holubová | AC Turnov, z. s. | 7 | 38.36 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marková, Marková, Csizmaziová, Trosbergová Marková, Marková, Csizmaziová, Trosbergová | AC Turnov, z. s. | 7 | 31.79 | ||||
2 | Levinská, Kopalová, Ziková, Hornová Levinská, Kopalová, Ziková, Hornová | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 32.63 | ||||
3 | Brožková, Berná, Rajmová, Ulvrová Brožková, Berná, Rajmová, Ulvrová | AC TJ Jičín | 4 | 32.88 | ||||
4 | Karvayová, Moravcová, Štíchová, Hladíková Karvayová, Moravcová, Štíchová, Hladíková | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 33.65 | ||||
5 | Komanická, Kvačková, Rosická, Žáková Komanická, Kvačková, Rosická, Žáková | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | 34.26 | ||||
6 | Komanická, Kubínová, Vrabcová, Křepelová Komanická, Kubínová, Vrabcová, Křepelová | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 35.50 | ||||
7 | Fululi, Holická, Nešporová, Vindyšová Fululi, Holická, Nešporová, Vindyšová | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 35.72 | ||||
8 | Reichlová, Koublová, Sisrová, Mazánková Reichlová, Koublová, Sisrová, Mazánková | Atletický klub Semily, z.s. | 8 | 36.28 | ||||
9 | Čmejlová, Kubínová, Jenčková, Stěhulková Čmejlová, Kubínová, Jenčková, Stěhulková | AC TJ Jičín | 5 | 36.39 | ||||
10 | Půčková, Pavlíčková, Půlkrabková, Půčková Půčková, Pavlíčková, Půlkrabková, Půčková | TJ Jiskra Nový Bor | 2 | 36.63 | ||||
11 | Grohová, Jarošová, Grabmüllerová, Voldánová Grohová, Jarošová, Grabmüllerová, Voldánová | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 36.96 | ||||
12 | Andrlová, Babáková, Karbanová, Valentová Andrlová, Babáková, Karbanová, Valentová | AC TJ Jičín | 4 | 37.50 | ||||
13 | Zárybnická, Šilhánová, Šindlerová, Holubová Zárybnická, Šilhánová, Šindlerová, Holubová | AC Turnov, z. s. | 7 | 38.36 |
skok vysoký - Ml. žáci
(so, 19.9.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,15 1,20 1,25 1,30 1,34 1,38 1,42 1,45 1,48 1,51 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1= |
Dan MochalDan Mochal
AC Slovan Liberec, z.s. |
08 | 3 | 1.25 | oooxxx | ||||||||||||||
1= |
Merich SalievMerich Saliev
AC Mladá Boleslav z.s. |
07 | 4 | 1.25 | oooxxx | ||||||||||||||
3 |
Dominik ArchamannDominik Archamann
AC Turnov, z. s. |
07 | 1 | 1.25 | xoxoxoxxx | ||||||||||||||
4 |
Tomáš HoncůTomáš Honců
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
08 | 5 | 1.20 | ooxxx | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně
(so, 19.9.2020 - 10:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,15 1,20 1,25 1,29 1,33 1,37 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 1,57 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika GrobárováVeronika Grobárová
AC Slovan Liberec, z.s. |
07 | 15 | 1.55 | -----ooooooxxoxxx | ||||||||||||||
2 |
Aneta MarkováAneta Marková
AC Turnov, z. s. |
08 | 1 | 1.46 | -o-ooooooxxx | ||||||||||||||
3 |
Natálie KubínováNatálie Kubínová
AC TJ Jičín |
07 | 14 | 1.46 | ooooooxoooxxx | ||||||||||||||
4 |
Lucie JiroutováLucie Jiroutová
AC Rumburk, z.s. |
08 | 13 | 1.40 | ooooxooxoxxx | ||||||||||||||
5 |
Adéla Nela SalákováAdéla Nela Saláková
Atletický klub Semily, z.s. |
07 | 4 | 1.37 | ooooooxxx | ||||||||||||||
6 |
Julie ŽákováJulie Žáková
AC Mladá Boleslav z.s. |
08 | 12 | 1.33 | oooooxxx | ||||||||||||||
7= |
Nikola MejsnarováNikola Mejsnarová
Atletický klub Semily, z.s. |
07 | 3 | 1.29 | ooooxxx | ||||||||||||||
7= |
Viktorie GrabmüllerováViktorie Grabmüllerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
08 | 8 | 1.29 | ooooxxx | ||||||||||||||
9= |
Tereza MátlováTereza Mátlová
AC Česká Lípa |
08 | 2 | 1.29 | ooxxooxxx | ||||||||||||||
9= |
Eva RosickáEva Rosická
AC Mladá Boleslav z.s. |
08 | 11 | 1.29 | oxoxooxxx | ||||||||||||||
11 |
Amálie BabákováAmálie Babáková
AC TJ Jičín |
07 | 9 | 1.29 | oooxoxxx | ||||||||||||||
12 |
Petra KejzarováPetra Kejzarová
AC Slovan Liberec, z.s. |
08 | 10 | 1.29 | xooxoxoxxx | ||||||||||||||
13 |
Eliška SisrováEliška Sisrová
Atletický klub Semily, z.s. |
08 | 5 | 1.29 | xooxxoxoxxx | ||||||||||||||
14 |
Tereza GecseováTereza Gecseová
AC Mladá Boleslav z.s. |
07 | 6 | 1.25 | oooxxx | ||||||||||||||
15 |
Valentýna KřelinováValentýna Křelinová
AC TJ Jičín |
08 | 7 | 1.25 | oxoxxoxxx | ||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci
(so, 19.9.2020 - 10:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jonáš SamekJonáš Samek
AC Česká Lípa |
07 | 19 | 5.11 +0.5 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Vojtěch NovákVojtěch Novák
AC Česká Lípa |
07 | 18 | 4.68 +0.9 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Ondřej VeličkaOndřej Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
07 | 16 | 4.40 +0.3 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Jakub HamadaJakub Hamada
AC Turnov, z. s. |
08 | 2 | 4.19 +0.4 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Sebastien GänselSebastien Gänsel
AC Slovan Liberec, z.s. |
08 | 13 | 4.16 -0.3 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
6 |
Matouš VelebaMatouš Veleba
AC Turnov, z. s. |
08 | 6 | 4.10 +0.4 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
7 |
Jiří MilerJiří Miler
AC Mladá Boleslav z.s. |
08 | 17 | 4.09 +0.2 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
8 |
Filip VaníčekFilip Vaníček
AC Turnov, z. s. |
07 | 5 | 4.07 +0.5 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
9 |
Filip StádníkFilip Stádník
AC Slovan Liberec, z.s. |
09 | 12 | 4.03 +0.7 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
10 |
Jakub ŠtichJakub Štich
AC Turnov, z. s. |
08 | 4 | 3.89 +0.1 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
11 |
Jindřich LukáčJindřich Lukáč
AC Turnov, z. s. |
08 | 3 | 3.87 -0.1 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Štěpán TurekŠtěpán Turek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
07 | 14 | 3.80 -0.2 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Daniel MichalíkDaniel Michalík
AC Slovan Liberec, z.s. |
08 | 9 | 3.60 +0.3 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
15 |
Sebastián BurešSebastián Bureš
AC Turnov, z. s. |
07 | 1 | 3.39 +0.2 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
16 |
Jan EntnerJan Entner
AC Česká Lípa |
08 | 8 | 3.27 -0.4 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
17 |
Štěpán ZáleskýŠtěpán Záleský
AC Turnov, z. s. |
08 | 7 | 3.26 +0.2 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
18 |
Filip HnykFilip Hnyk
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
08 | 11 | 3.25 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
(so, 19.9.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Aneta RajmováAneta Rajmová
AC TJ Jičín |
07 | 42 | 4.91 +0.1 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Timea BernáTimea Berná
AC TJ Jičín |
07 | 39 | 4.53 +0.9 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Tereza LevinskáTereza Levinská
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
07 | 41 | 4.52 +0.3 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Sára HladíkováSára Hladíková
AC Slovan Liberec, z.s. |
07 | 40 | 4.39 +0.5 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Klára KvačkováKlára Kvačková
AC Mladá Boleslav z.s. |
08 | 34 | 4.26 +0.7 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
6 |
Aneta ŠtíchováAneta Štíchová
AC Slovan Liberec, z.s. |
08 | 37 | 4.23 +0.1 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
7 |
Barbora ZikováBarbora Ziková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
08 | 35 | 4.12 +0.2 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
8 |
Anna FidrhelováAnna Fidrhelová
TJ Desná, z.s. |
08 | 2 | 4.08 +0.1 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
9 |
Marie KubínováMarie Kubínová
AC Mladá Boleslav z.s. |
07 | 3 | 4.07 +0.5 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
10 |
Andrea TreglerováAndrea Treglerová
AC Česká Lípa |
07 | 38 | 4.00 +0.7 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
11 |
Petra KejzarováPetra Kejzarová
AC Slovan Liberec, z.s. |
08 | 30 | 3.95 +0.6 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Marie KarbanováMarie Karbanová
AC TJ Jičín |
08 | 28 | 3.94 +0.8 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Alexandra ŠindlerováAlexandra Šindlerová
AC Turnov, z. s. |
08 | 5 | 3.90 +0.8 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
14 |
Julie ŽákováJulie Žáková
AC Mladá Boleslav z.s. |
08 | 36 | 3.88 +0.3 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
15 |
Adéla Nela SalákováAdéla Nela Saláková
Atletický klub Semily, z.s. |
07 | 11 | 3.84 +0.5 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
16 |
Tereza KřepelováTereza Křepelová
AC Mladá Boleslav z.s. |
08 | 32 | 3.80 -0.1 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
17 |
Rozálie ReichlováRozálie Reichlová
Atletický klub Semily, z.s. |
08 | 10 | 3.78 +0.3 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
18 |
Ema ValentováEma Valentová
AC TJ Jičín |
07 | 22 | 3.74 -0.2 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
19= |
Nikola MejsnarováNikola Mejsnarová
Atletický klub Semily, z.s. |
07 | 8 | 3.71 +0.4 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
19= |
Viktorie VindyšováViktorie Vindyšová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
08 | 25 | 3.71 +0.6 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
21= |
Barbora TumováBarbora Tumová
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
08 | 27 | 3.70 -0.2 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
21= |
Veronika ŽelinskáVeronika Želinská
TJ Desná, z.s. |
08 | 19 | 3.70 +0.0 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
23 |
Tereza GecseováTereza Gecseová
AC Mladá Boleslav z.s. |
07 | 26 | 3.68 +0.3 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
24 |
Helena RaisováHelena Raisová
TJ Desná, z.s. |
08 | 29 | 3.65 +0.8 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
25 |
Tereza PfeiferováTereza Pfeiferová
AC Mladá Boleslav z.s. |
07 | 18 | 3.61 +0.7 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
26 |
Anna StěhulkováAnna Stěhulková
AC TJ Jičín |
07 | 24 | 3.57 +0.4 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
27 |
Klára ŠlazykováKlára Šlazyková
AC Mladá Boleslav z.s. |
09 | 15 | 3.55 +0.5 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
28 |
Lucie JarošováLucie Jarošová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
07 | 21 | 3.53 -0.3 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
29 |
Alena DytrychováAlena Dytrychová
AC Mladá Boleslav z.s. |
08 | 31 | 3.50 +0.4 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
30 |
Tereza MátlováTereza Mátlová
AC Česká Lípa |
08 | 4 | 3.49 +0.2 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
31 |
Adriana ChudobováAdriana Chudobová
AC Mladá Boleslav z.s. |
08 | 20 | 3.44 +5.0 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
32 |
Eliška KomanickáEliška Komanická
AC Mladá Boleslav z.s. |
09 | 23 | 3.37 +0.8 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
33 |
Naďa KoublováNaďa Koublová
Atletický klub Semily, z.s. |
09 | 7 | 3.31 +0.3 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
34 |
Rozálie DonátováRozálie Donátová
TJ Slovan Frýdlant, spolek |
10 | 6 | 2.97 +0.2 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
Vendula SisrováVendula Sisrová
Atletický klub Semily, z.s. |
07 | 12 | NM | 0.0 | |||||||||||||||
Natali JakubcováNatali Jakubcová
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
07 | 13 | NM | 0.0 | |||||||||||||||
Michaela BahníkováMichaela Bahníková
AC Česká Lípa |
07 | 1 | NM | 0.0 | |||||||||||||||
Michaela PospíšilováMichaela Pospíšilová
TJ Slovan Frýdlant, spolek |
09 | 9 | NM | 0.0 | |||||||||||||||
Kateřina HanušováKateřina Hanušová
AC Mladá Boleslav z.s. |
07 | 17 | NM | 0.0 | |||||||||||||||
Natálie ŠťastnáNatálie Šťastná
AC Mladá Boleslav z.s. |
08 | 16 | NM | 0.0 | |||||||||||||||
Adéla TomáškováAdéla Tomášková
AC Mladá Boleslav z.s. |
08 | 14 | NM | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 41 závodníků |
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně
(so, 19.9.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza ZemkováTereza Zemková
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
07 | 2 | 10.98 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Lucie UlvrováLucie Ulvrová
AC TJ Jičín |
07 | 21 | 09.85 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Nikola NešporováNikola Nešporová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
09 | 14 | 09.34 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Melissa FululiMelissa Fululi
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
07 | 5 | 09.22 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Veronika DitrichováVeronika Ditrichová
AC Rumburk, z.s. |
08 | 20 | 09.17 | 0.0 | ||||||||||||||
6 |
Aneta DevátáAneta Devátá
AC Mladá Boleslav z.s. |
07 | 18 | 09.10 | 0.0 | ||||||||||||||
7 |
Andrea TreglerováAndrea Treglerová
AC Česká Lípa |
07 | 19 | 09.08 | 0.0 | ||||||||||||||
8 |
Veronika VlčkováVeronika Vlčková
AC Slovan Liberec, z.s. |
08 | 15 | 08.87 | 0.0 | ||||||||||||||
9 |
Veronika GrobárováVeronika Grobárová
AC Slovan Liberec, z.s. |
07 | 1 | 08.69 | 0.0 | ||||||||||||||
10 |
Michaela KopalováMichaela Kopalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
08 | 17 | 08.48 | 0.0 | ||||||||||||||
11 |
Andrea JanošíkováAndrea Janošíková
AC Česká Lípa |
08 | 16 | 07.87 | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Nela BarthelováNela Barthelová
AC Mladá Boleslav z.s. |
07 | 13 | 07.84 | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Alena DytrychováAlena Dytrychová
AC Mladá Boleslav z.s. |
08 | 10 | 07.83 | 0.0 | ||||||||||||||
14 |
Lucie KotasováLucie Kotasová
AC Slovan Liberec, z.s. |
07 | 12 | 07.30 | 0.0 | ||||||||||||||
15 |
Pavla RychterováPavla Rychterová
AC Slovan Liberec, z.s. |
07 | 6 | 07.18 | 0.0 | ||||||||||||||
16 |
Kristina ŠkaloudováKristina Škaloudová
AC TJ Jičín |
08 | 9 | 06.92 | 0.0 | ||||||||||||||
17 |
Valentýna KřelinováValentýna Křelinová
AC TJ Jičín |
08 | 11 | 06.85 | 0.0 | ||||||||||||||
18 |
Markéta JirsováMarkéta Jirsová
AC TJ Jičín |
07 | 8 | 06.82 | 0.0 | ||||||||||||||
19 |
Adéla HeřmanskáAdéla Heřmanská
AC Mladá Boleslav z.s. |
07 | 3 | 06.18 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
vrh koulí 3kg - Ml. žáci
(so, 19.9.2020 - 10:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniel NovotnýDaniel Novotný
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
08 | 13 | 11.10 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Martin PutíkMartin Putík
AC Slovan Liberec, z.s. |
07 | 14 | 11.10 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
David GajdošDavid Gajdoš
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
08 | 12 | 09.60 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Šimon HaufertŠimon Haufert
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
07 | 11 | 08.71 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Ondřej MalýOndřej Malý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
07 | 8 | 08.26 | 0.0 | ||||||||||||||
6 |
Marek KošínMarek Košín
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
07 | 9 | 07.88 | 0.0 | ||||||||||||||
7 |
Merich SalievMerich Saliev
AC Mladá Boleslav z.s. |
07 | 6 | 06.86 | 0.0 | ||||||||||||||
8 |
Šimon RudolfŠimon Rudolf
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
07 | 2 | 06.80 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
hod oštěpem 400g - Ml. žákyně
(so, 19.9.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Natálie HolubováNatálie Holubová
AC Turnov, z. s. |
07 | 1 | 27.90 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Natálie KubínováNatálie Kubínová
AC TJ Jičín |
07 | 8 | 24.11 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Aneta RajmováAneta Rajmová
AC TJ Jičín |
07 | 9 | 23.00 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Amálie BabákováAmálie Babáková
AC TJ Jičín |
07 | 10 | 22.24 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Lucie UlvrováLucie Ulvrová
AC TJ Jičín |
07 | 7 | 22.18 | 0.0 | ||||||||||||||
6 |
Aneta DevátáAneta Devátá
AC Mladá Boleslav z.s. |
07 | 6 | 20.51 | 0.0 | ||||||||||||||
7 |
Pavla RychterováPavla Rychterová
AC Slovan Liberec, z.s. |
07 | 3 | 16.75 | 0.0 | ||||||||||||||
8 |
Marie KonopkováMarie Konopková
AC Turnov, z. s. |
07 | 2 | 16.37 | 0.0 | ||||||||||||||
9 |
Veronika ZaydlarováVeronika Zaydlarová
AC Slovan Liberec, z.s. |
07 | 5 | 13.45 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
hod oštěpem 500g - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 19.9.2020 - 12:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniel NovotnýDaniel Novotný
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
08 | 14 | 37.33 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Patrik CarskaPatrik Carska
AC Mladá Boleslav z.s. |
07 | 12 | 36.48 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Jakub ŠteigrJakub Šteigr
AC Turnov, z. s. |
07 | 2 | 29.68 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Ondřej MalýOndřej Malý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
07 | 10 | 28.10 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Vojtěch VejvančickýVojtěch Vejvančický
AC Rumburk, z.s. |
08 | 11 | 24.60 | 0.0 | ||||||||||||||
6 |
Marek KopalMarek Kopal
AC Mladá Boleslav z.s. |
08 | 9 | 23.90 | 0.0 | ||||||||||||||
7 |
Šimon HaufertŠimon Haufert
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
07 | 13 | 21.02 | 0.0 | ||||||||||||||
8 |
Dan MochalDan Mochal
AC Slovan Liberec, z.s. |
08 | 8 | 20.01 | 0.0 | ||||||||||||||
9 |
Ondřej MaršíkOndřej Maršík
AC Slovan Liberec, z.s. |
09 | 1 | 19.30 | 0.0 | ||||||||||||||
10 |
Jiří PrášekJiří Prášek
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
08 | 4 | 19.29 | 0.0 | ||||||||||||||
11 |
Boris GubančokBoris Gubančok
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
08 | 3 | 18.15 | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Kryštof MatěchaKryštof Matěcha
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
07 | 7 | 18.12 | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Jan KozlerJan Kozler
AC Rumburk, z.s. |
07 | 6 | 17.98 | 0.0 | ||||||||||||||
14 |
Štěpán TurekŠtěpán Turek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
07 | 5 | 17.43 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci
(so, 19.9.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin PutíkMartin Putík
AC Slovan Liberec, z.s. |
07 | 25 | 63.65 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Jakub ŠteigrJakub Šteigr
AC Turnov, z. s. |
07 | 6 | 52.03 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Jiří PrášekJiří Prášek
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
08 | 23 | 49.90 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Marek KošínMarek Košín
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
07 | 22 | 47.19 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Vratislav OndráčekVratislav Ondráček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
07 | 21 | 46.91 | 0.0 | ||||||||||||||
6 |
Matyáš KrejčůMatyáš Krejčů
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
08 | 3 | 43.30 | 0.0 | ||||||||||||||
7 |
Marek KopalMarek Kopal
AC Mladá Boleslav z.s. |
08 | 24 | 42.96 | 0.0 | ||||||||||||||
8 |
Jan PapoušekJan Papoušek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
08 | 15 | 42.27 | 0.0 | ||||||||||||||
9 |
David GajdošDavid Gajdoš
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
08 | 16 | 42.20 | 0.0 | ||||||||||||||
10 |
Kryštof ChalupaKryštof Chalupa
AC Turnov, z. s. |
08 | 2 | 40.74 | 0.0 | ||||||||||||||
11 |
David LankDavid Lank
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
07 | 14 | 40.50 | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Tomáš HoncůTomáš Honců
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
08 | 20 | 39.90 | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Merich SalievMerich Saliev
AC Mladá Boleslav z.s. |
07 | 19 | 39.42 | 0.0 | ||||||||||||||
14 |
Marek MalátMarek Malát
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
07 | 12 | 38.40 | 0.0 | ||||||||||||||
15 |
Miroslav NýdrleMiroslav Nýdrle
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
08 | 13 | 38.21 | 0.0 | ||||||||||||||
16 |
Ondřej MaršíkOndřej Maršík
AC Slovan Liberec, z.s. |
09 | 5 | 37.75 | 0.0 | ||||||||||||||
17 |
Jaroslav RichtrJaroslav Richtr
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
07 | 17 | 37.55 | 0.0 | ||||||||||||||
18 |
Filip StádníkFilip Stádník
AC Slovan Liberec, z.s. |
09 | 18 | 36.52 | 0.0 | ||||||||||||||
19 |
Marek RöslerMarek Rösler
AC Mladá Boleslav z.s. |
08 | 11 | 31.16 | 0.0 | ||||||||||||||
20 |
Sebastien GänselSebastien Gänsel
AC Slovan Liberec, z.s. |
08 | 9 | 26.94 | 0.0 | ||||||||||||||
21 |
Jan DubenJan Duben
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
08 | 10 | 24.75 | 0.0 | ||||||||||||||
22 |
Šimon RudolfŠimon Rudolf
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
07 | 8 | 20.66 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně
(so, 19.9.2020 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Andrea JanošíkováAndrea Janošíková
AC Česká Lípa |
08 | 18 | 42.81 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Ema ValentováEma Valentová
AC TJ Jičín |
07 | 19 | 42.53 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Natálie HolubováNatálie Holubová
AC Turnov, z. s. |
07 | 1 | 42.07 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Pavla RychterováPavla Rychterová
AC Slovan Liberec, z.s. |
07 | 17 | 38.55 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Marie KonopkováMarie Konopková
AC Turnov, z. s. |
07 | 2 | 35.84 | 0.0 | ||||||||||||||
6 |
Elena BrožkováElena Brožková
AC TJ Jičín |
07 | 14 | 35.21 | 0.0 | ||||||||||||||
7 |
Nikola NešporováNikola Nešporová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
09 | 9 | 35.02 | 0.0 | ||||||||||||||
8 |
Jolana ČmejlováJolana Čmejlová
AC TJ Jičín |
08 | 12 | 32.66 | 0.0 | ||||||||||||||
9 |
Aneta DevátáAneta Devátá
AC Mladá Boleslav z.s. |
07 | 16 | 32.47 | 0.0 | ||||||||||||||
10 |
Alena DytrychováAlena Dytrychová
AC Mladá Boleslav z.s. |
08 | 11 | 32.00 | 0.0 | ||||||||||||||
11 |
Kristina ŠkaloudováKristina Škaloudová
AC TJ Jičín |
08 | 15 | 31.76 | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Elen ŠléglováElen Šléglová
AC Mladá Boleslav z.s. |
08 | 8 | 31.39 | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Tereza VojáčkováTereza Vojáčková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
08 | 4 | 30.18 | 0.0 | ||||||||||||||
14 |
Andrea TreglerováAndrea Treglerová
AC Česká Lípa |
07 | 13 | 29.56 | 0.0 | ||||||||||||||
15 |
Hana TaušováHana Taušová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
07 | 10 | 29.10 | 0.0 | ||||||||||||||
16 |
Eliška SisrováEliška Sisrová
Atletický klub Semily, z.s. |
08 | 5 | 28.42 | 0.0 | ||||||||||||||
17 |
Nela BarthelováNela Barthelová
AC Mladá Boleslav z.s. |
07 | 6 | 24.60 | 0.0 | ||||||||||||||
18 |
Alexandra ŠindlerováAlexandra Šindlerová
AC Turnov, z. s. |
08 | 3 | 22.72 | 0.0 | ||||||||||||||
19 |
Natálie ŠťastnáNatálie Šťastná
AC Mladá Boleslav z.s. |
08 | 7 | 22.41 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |