Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KPJ mladšího žactva

Jičín (19. 9. 2020)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 19.9.2020 - 11:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 08.34
2 Martin PutíkMartin Putík 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 08.75
3 Dominik ArchamannDominik Archamann 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 09.11
4 Ondřej PlecháčekOndřej Plecháček 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 09.86
5 Jaroslav RichtrJaroslav Richtr 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 10.12
6 Jakub RychtářJakub Rychtář 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 10.17
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 19.9.2020 - 11:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán SobotaŠtěpán Sobota 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.47
2 Ondřej VeličkaOndřej Velička 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.88
3 Matouš VelebaMatouš Veleba 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 09.33
4 Filip VaníčekFilip Vaníček 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 09.52
5 Lukáš SlámaLukáš Sláma 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 09.59
6 Marek MalátMarek Malát 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 10.01
7 Miroslav NýdrleMiroslav Nýdrle 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 10.53
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 19.9.2020 - 11:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik PechaDominik Pecha 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 08.58
2 Jan EntnerJan Entner 08 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 09.28
3 Kryštof ChalupaKryštof Chalupa 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 09.52
4 Jakub DědekJakub Dědek 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 09.61
5 Sebastien GänselSebastien Gänsel 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 10.17
6 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 10.22
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 19.9.2020 - 11:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof MatěchaKryštof Matěcha 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.74
2 Tony BrennerTony Brenner 07 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 5 08.81
3 Vojtěch ŠiftaVojtěch Šifta 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 09.53
4 David LankDavid Lank 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.66
5 Sebastián BurešSebastián Bureš 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 09.69
6 Daniel MichalíkDaniel Michalík 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 09.91
7 Boris GubančokBoris Gubančok 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 10.15
8 Matyáš KrejčůMatyáš Krejčů 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 10.38
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 19.9.2020 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 08.44
2 Štěpán SobotaŠtěpán Sobota 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.60
3 Dominik PechaDominik Pecha 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 08.72
4 Martin PutíkMartin Putík 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 08.95
5 Kryštof MatěchaKryštof Matěcha 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 09.06
6 Dominik ArchamannDominik Archamann 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 09.08
7 Tony BrennerTony Brenner 07 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 7 09.24
8 Ondřej VeličkaOndřej Velička 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 09.25
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 19.9.2020 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MarkováTereza Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 08.28
2 Tereza LevinskáTereza Levinská 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.47
3 Emilie HornováEmilie Hornová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 08.57
4 Ellen TrosbergováEllen Trosbergová 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 08.66
5 Tereza ZemkováTereza Zemková 07 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 6 08.79
6 Sára HladíkováSára Hladíková 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 08.86
7 Aneta ŠtíchováAneta Štíchová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 08.88
8 Anna FidrhelováAnna Fidrhelová 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 1 08.88
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 19.9.2020 - 11:20) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MarkováTereza Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 08.56
2 Ellen TrosbergováEllen Trosbergová 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 08.93
3 Aneta ŠtíchováAneta Štíchová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 08.99
4 Veronika ŽelinskáVeronika Želinská 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 6 09.48
5 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 09.52
6 Michaela BahníkováMichaela Bahníková 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 09.75
7 Naďa KoublováNaďa Koublová 09 Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s. 1 09.98
8 Natali JakubcováNatali Jakubcová 07 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 7 10.15
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 19.9.2020 - 11:20) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LevinskáTereza Levinská 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.69
2 Kateřina KarvayováKateřina Karvayová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 09.34
3 Melissa FululiMelissa Fululi 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 09.51
4 Alice VokrouhleckáAlice Vokrouhlecká 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 09.89
5 Anna StěhulkováAnna Stěhulková 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 10.01
6 Kateřina TesařováKateřina Tesařová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 10.66
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 19.9.2020 - 11:20) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emilie HornováEmilie Hornová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.75
2 Michaela KopalováMichaela Kopalová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 09.05
3 Nikola MejsnarováNikola Mejsnarová 07 Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s. 1 09.08
4 Tereza MátlováTereza Mátlová 08 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 09.52
5 Klára ŠlazykováKlára Šlazyková 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 09.64
6 Adriana ChudobováAdriana Chudobová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 09.69
7 Natálie PracnáNatálie Pracná 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 10.37
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 19.9.2020 - 11:20) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ZemkováTereza Zemková 07 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 4 08.87
2 Anna FidrhelováAnna Fidrhelová 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 1 09.01
3 Timea BernáTimea Berná 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 09.10
4 Barbora ZikováBarbora Ziková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 09.25
5 Jolana ČmejlováJolana Čmejlová 08 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 09.31
6 Barbora MišákováBarbora Mišáková 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 09.45
7 Helena RaisováHelena Raisová 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 2 09.60
8 Markéta JirsováMarkéta Jirsová 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 09.91
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (so, 19.9.2020 - 11:20) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára HladíkováSára Hladíková 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 08.96
2 Markéta MoravcováMarkéta Moravcová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 09.06
3 Viktorie VindyšováViktorie Vindyšová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 09.36
4 Elena HolickáElena Holická 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 09.60
5 Natálie KubínováNatálie Kubínová 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 09.79
6 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 09.92
7 Vanessa ZárybnickáVanessa Zárybnická 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 10.36
8 Anna ŠilhánováAnna Šilhánová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 10.49
Celkem 8 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 19.9.2020 - 12:50) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš SamekJonáš Samek 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 19.73
2 Štěpán SobotaŠtěpán Sobota 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 20.62
3 Richard HübnerRichard Hübner 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 20.78
4 Dominik PechaDominik Pecha 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 21.13
5 Tony BrennerTony Brenner 07 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 21.85
6 David ChristlDavid Christl 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 23.02
7 Filip StádníkFilip Stádník 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 23.17
8 Jakub DědekJakub Dědek 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 24.01
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 19.9.2020 - 12:50) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub HamadaJakub Hamada 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 22.58
2 Jan PapoušekJan Papoušek 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 22.92
3 Lukáš SlámaLukáš Sláma 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 23.47
4 Ondřej PlecháčekOndřej Plecháček 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 24.44
5 Vojtěch ŠiftaVojtěch Šifta 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 24.77
6 Jakub RychtářJakub Rychtář 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 24.87
7 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 25.19
8 Jan DubenJan Duben 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 25.33
Celkem 8 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 19.9.2020 - 13:05) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Timea BernáTimea Berná 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 21.85
2 Markéta MoravcováMarkéta Moravcová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 21.86
3 Lucie JiroutováLucie Jiroutová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 22.44
4 Eliška KomanickáEliška Komanická 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 22.69
5 Eva RosickáEva Rosická 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 22.81
6 Nela BarthelováNela Barthelová 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 22.88
Lucie KotasováLucie Kotasová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 22.54
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 19.9.2020 - 13:05) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 23.04
2 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 23.73
3 Justýna KučerováJustýna Kučerová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 24.08
4 Agáta GrohováAgáta Grohová 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 24.17
5 Alice VokrouhleckáAlice Vokrouhlecká 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 24.25
6 Anna StěhulkováAnna Stěhulková 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 24.31
7 Anna HruškováAnna Hrušková 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 24.69
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 19.9.2020 - 13:05) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MarkováTereza Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 20.04
2 Ellen TrosbergováEllen Trosbergová 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 21.91
3 Anna FidrhelováAnna Fidrhelová 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 7 22.93
4 Veronika ZaydlarováVeronika Zaydlarová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 25.09
5 Adéla TomáškováAdéla Tomášková 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 25.41
6 Kateřina TesařováKateřina Tesařová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 25.95
7 Natálie PracnáNatálie Pracná 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 26.09
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 19.9.2020 - 13:05) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie MazánkováLucie Mazánková 07 Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s. 3 22.83
2 Veronika ŽelinskáVeronika Želinská 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 1 23.03
3 Elena HolickáElena Holická 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 23.44
4 Helena RaisováHelena Raisová 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 7 23.73
5 Vendula SisrováVendula Sisrová 07 Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s. 8 24.34
6 Rozálie DonátováRozálie Donátová 10 TJ Slovan Frýdlant, spolekTJ Slovan Frýdlant, spolek 4 25.22
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 19.9.2020 - 13:05) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára KvačkováKlára Kvačková 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 22.14
2 Tereza JenčkováTereza Jenčková 08 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 22.93
3 Kateřina KarvayováKateřina Karvayová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 23.06
4 Ema ValentováEma Valentová 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 23.32
5 Barbora TumováBarbora Tumová 08 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 8 23.87
6 Adéla Nela SalákováAdéla Nela Saláková 07 Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s. 7 24.28
7 Eliška SisrováEliška Sisrová 08 Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s. 2 24.46
8 Michaela PospíšilováMichaela Pospíšilová 09 TJ Slovan Frýdlant, spolekTJ Slovan Frýdlant, spolek 3 26.21
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (so, 19.9.2020 - 13:05) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie KubínováMarie Kubínová 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 22.31
2 Elena BrožkováElena Brožková 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 22.92
3 Marie KarbanováMarie Karbanová 08 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 23.68
Celkem 3 závodníků

800 m - Ml. žáci

(so, 19.9.2020 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vratislav OndráčekVratislav Ondráček 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 2:26.23
2 Jiří MilerJiří Miler 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 2:27.11
3 Jan EntnerJan Entner 08 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 2:41.05
4 Jan SorádJan Sorád 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 6 2:46.32
5 Marek RöslerMarek Rösler 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 2:50.81
6 Filip HnykFilip Hnyk 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 3:00.13
Celkem 6 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 19.9.2020 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jana CsizmaziováJana Csizmaziová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 2:36.35
2 Jana PeroutkováJana Peroutková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 2:40.75
3 Anna PůčkováAnna Půčková 07 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 1 2:41.05
4 Nikol JakubcováNikol Jakubcová 07 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 6 2:41.68
5 Elen ŠléglováElen Šléglová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 2:45.57
6 Tereza JenčkováTereza Jenčková 08 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 2:45.88
7 Marie KarbanováMarie Karbanová 08 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 2:46.77
8 Hana TaušováHana Taušová 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 2:47.02
9 Lucie KotasováLucie Kotasová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10 2:47.86
10 Viktorie PůlkrabkováViktorie Půlkrabková 07 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 9 2:51.02
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (so, 19.9.2020 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna HruškováAnna Hrušková 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 2:47.10
2 Elena BrožkováElena Brožková 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 2:48.50
3 Justýna KučerováJustýna Kučerová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 2:49.31
4 Agáta AndrlováAgáta Andrlová 08 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 2:50.30
5 Leona VoldánováLeona Voldánová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 2:52.08
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 19.9.2020 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie JarošováLucie Jarošová 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 2:47.90
2 Vendula PavlíčkováVendula Pavlíčková 07 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 5 2:50.78
3 Tereza VojáčkováTereza Vojáčková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 2:54.68
4 Lucie MazánkováLucie Mazánková 07 Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s. 3 2:58.76
5 Rozálie ReichlováRozálie Reichlová 08 Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s. 7 3:06.53
6 Eliška ŠafářováEliška Šafářová 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 3:37.98
Celkem 6 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci

(so, 19.9.2020 - 11:40) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš SamekJonáš Samek 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 09.48
2 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 09.62
3 Richard HübnerRichard Hübner 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 10.64
4 Daniel MichalíkDaniel Michalík 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 13.23
5 Štěpán ZáleskýŠtěpán Záleský 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 13.43
6 Jindřich LukáčJindřich Lukáč 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 16.24
Celkem 6 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 19.9.2020 - 11:50) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta RajmováAneta Rajmová 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 10.08
2 Aneta MarkováAneta Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 10.27
3 Lucie UlvrováLucie Ulvrová 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 11.05
4 Agáta GrohováAgáta Grohová 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 11.26
5 Veronika GrobárováVeronika Grobárová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 11.42
6 Amálie BabákováAmálie Babáková 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 11.58
7 Lucie JarošováLucie Jarošová 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 12.27
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 19.9.2020 - 11:50) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KřepelováTereza Křepelová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 11.80
2 Tereza PfeiferováTereza Pfeiferová 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 12.13
3 Adéla HeřmanskáAdéla Heřmanská 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 12.22
4 Veronika DitrichováVeronika Ditrichová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 12.27
5 Leona VoldánováLeona Voldánová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 12.73
6 Barbora MišákováBarbora Mišáková 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 13.12
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci

(so, 19.9.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Novotný, Ondráček, Hübner, Šifta Novotný, Ondráček, Hübner, Šifta TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 33.15
2 Sobota, Matěcha, Velička, Papoušek Sobota, Matěcha, Velička, Papoušek TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 33.34
3 Archamann, Lukáč, Vaníček, Veleba Archamann, Lukáč, Vaníček, Veleba AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 35.43
4 Dědek, Kopal, Miler, Pecha Dědek, Kopal, Miler, Pecha AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 35.58
5 Bureš, Hamada, Štich, Šteigr Bureš, Hamada, Štich, Šteigr AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 35.77
6 Christl, Honců, Sláma, Turek Christl, Honců, Sláma, Turek TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 35.83
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 19.9.2020 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marková, Marková, Csizmaziová, Trosbergová Marková, Marková, Csizmaziová, Trosbergová AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 31.79
2 Levinská, Kopalová, Ziková, Hornová Levinská, Kopalová, Ziková, Hornová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 32.63
3 Brožková, Berná, Rajmová, Ulvrová Brožková, Berná, Rajmová, Ulvrová AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 32.88
4 Karvayová, Moravcová, Štíchová, Hladíková Karvayová, Moravcová, Štíchová, Hladíková AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 33.65
5 Komanická, Kvačková, Rosická, Žáková Komanická, Kvačková, Rosická, Žáková AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 34.26
6 Reichlová, Koublová, Sisrová, Mazánková Reichlová, Koublová, Sisrová, Mazánková Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s. 8 36.28
7 Půčková, Pavlíčková, Půlkrabková, Půčková Půčková, Pavlíčková, Půlkrabková, Půčková TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 2 36.63
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 19.9.2020 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Komanická, Kubínová, Vrabcová, Křepelová Komanická, Kubínová, Vrabcová, Křepelová AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 35.50
2 Fululi, Holická, Nešporová, Vindyšová Fululi, Holická, Nešporová, Vindyšová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 35.72
3 Čmejlová, Kubínová, Jenčková, Stěhulková Čmejlová, Kubínová, Jenčková, Stěhulková AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 36.39
4 Grohová, Jarošová, Grabmüllerová, Voldánová Grohová, Jarošová, Grabmüllerová, Voldánová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 36.96
5 Andrlová, Babáková, Karbanová, Valentová Andrlová, Babáková, Karbanová, Valentová AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 37.50
6 Zárybnická, Šilhánová, Šindlerová, Holubová Zárybnická, Šilhánová, Šindlerová, Holubová AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 38.36
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(so, 19.9.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.201.251.301.341.381.421.451.481.51
1= Dan MochalDan Mochal
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 3 1.25 oooxxx
1= Merich SalievMerich Saliev
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
07 4 1.25 oooxxx
3 Dominik ArchamannDominik Archamann
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 1 1.25 xoxoxoxxx
4 Tomáš HoncůTomáš Honců
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 5 1.20 ooxxx
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(so, 19.9.2020 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.201.251.291.331.371.401.431.461.491.521.551.57
1 Veronika GrobárováVeronika Grobárová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 15 1.55 -----ooooooxxoxxx
2 Aneta MarkováAneta Marková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
08 1 1.46 -o-ooooooxxx
3 Natálie KubínováNatálie Kubínová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 14 1.46 ooooooxoooxxx
4 Lucie JiroutováLucie Jiroutová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 13 1.40 ooooxooxoxxx
5 Adéla Nela SalákováAdéla Nela Saláková
Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s.
07 4 1.37 ooooooxxx
6 Julie ŽákováJulie Žáková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 12 1.33 oooooxxx
7= Nikola MejsnarováNikola Mejsnarová
Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s.
07 3 1.29 ooooxxx
7= Viktorie GrabmüllerováViktorie Grabmüllerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 8 1.29 ooooxxx
9= Tereza MátlováTereza Mátlová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
08 2 1.29 ooxxooxxx
9= Eva RosickáEva Rosická
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 11 1.29 oxoxooxxx
11 Amálie BabákováAmálie Babáková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 9 1.29 oooxoxxx
12 Petra KejzarováPetra Kejzarová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 10 1.29 xooxoxoxxx
13 Eliška SisrováEliška Sisrová
Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s.
08 5 1.29 xooxxoxoxxx
14 Tereza GecseováTereza Gecseová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
07 6 1.25 oooxxx
15 Valentýna KřelinováValentýna Křelinová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
08 7 1.25 oxoxxoxxx
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(so, 19.9.2020 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jonáš SamekJonáš Samek
AC Česká LípaAC Česká Lípa
07 19 5.11 +0.5 m/s 0.0
2 Vojtěch NovákVojtěch Novák
AC Česká LípaAC Česká Lípa
07 18 4.68 +0.9 m/s 0.0
3 Ondřej VeličkaOndřej Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 16 4.40 +0.3 m/s 0.0
4 Jakub HamadaJakub Hamada
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
08 2 4.19 +0.4 m/s 0.0
5 Sebastien GänselSebastien Gänsel
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 13 4.16 -0.3 m/s 0.0
6 Matouš VelebaMatouš Veleba
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
08 6 4.10 +0.4 m/s 0.0
7 Jiří MilerJiří Miler
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 17 4.09 +0.2 m/s 0.0
8 Filip VaníčekFilip Vaníček
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 5 4.07 +0.5 m/s 0.0
9 Filip StádníkFilip Stádník
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 12 4.03 +0.7 m/s 0.0
10 Jakub ŠtichJakub Štich
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
08 4 3.89 +0.1 m/s 0.0
11 Jindřich LukáčJindřich Lukáč
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
08 3 3.87 -0.1 m/s 0.0
12 Štěpán TurekŠtěpán Turek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 14 3.80 -0.2 m/s 0.0
13 Daniel MichalíkDaniel Michalík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 9 3.60 +0.3 m/s 0.0
15 Sebastián BurešSebastián Bureš
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 1 3.39 +0.2 m/s 0.0
16 Jan EntnerJan Entner
AC Česká LípaAC Česká Lípa
08 8 3.27 -0.4 m/s 0.0
17 Štěpán ZáleskýŠtěpán Záleský
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
08 7 3.26 +0.2 m/s 0.0
18 Filip HnykFilip Hnyk
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 11 3.25 0.0
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(so, 19.9.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aneta RajmováAneta Rajmová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 42 4.91 +0.1 m/s 0.0
2 Timea BernáTimea Berná
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 39 4.53 +0.9 m/s 0.0
3 Tereza LevinskáTereza Levinská
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 41 4.52 +0.3 m/s 0.0
4 Sára HladíkováSára Hladíková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 40 4.39 +0.5 m/s 0.0
5 Klára KvačkováKlára Kvačková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 34 4.26 +0.7 m/s 0.0
6 Aneta ŠtíchováAneta Štíchová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 37 4.23 +0.1 m/s 0.0
7 Barbora ZikováBarbora Ziková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 35 4.12 +0.2 m/s 0.0
8 Anna FidrhelováAnna Fidrhelová
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
08 2 4.08 +0.1 m/s 0.0
9 Marie KubínováMarie Kubínová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
07 3 4.07 +0.5 m/s 0.0
10 Andrea TreglerováAndrea Treglerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
07 38 4.00 +0.7 m/s 0.0
11 Petra KejzarováPetra Kejzarová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 30 3.95 +0.6 m/s 0.0
12 Marie KarbanováMarie Karbanová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
08 28 3.94 +0.8 m/s 0.0
13 Alexandra ŠindlerováAlexandra Šindlerová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
08 5 3.90 +0.8 m/s 0.0
14 Julie ŽákováJulie Žáková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 36 3.88 +0.3 m/s 0.0
15 Adéla Nela SalákováAdéla Nela Saláková
Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s.
07 11 3.84 +0.5 m/s 0.0
16 Tereza KřepelováTereza Křepelová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 32 3.80 -0.1 m/s 0.0
17 Rozálie ReichlováRozálie Reichlová
Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s.
08 10 3.78 +0.3 m/s 0.0
18 Ema ValentováEma Valentová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 22 3.74 -0.2 m/s 0.0
19= Nikola MejsnarováNikola Mejsnarová
Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s.
07 8 3.71 +0.4 m/s 0.0
19= Viktorie VindyšováViktorie Vindyšová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 25 3.71 +0.6 m/s 0.0
21= Barbora TumováBarbora Tumová
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
08 27 3.70 -0.2 m/s 0.0
21= Veronika ŽelinskáVeronika Želinská
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
08 19 3.70 +0.0 m/s 0.0
23 Tereza GecseováTereza Gecseová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
07 26 3.68 +0.3 m/s 0.0
24 Helena RaisováHelena Raisová
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
08 29 3.65 +0.8 m/s 0.0
25 Tereza PfeiferováTereza Pfeiferová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
07 18 3.61 +0.7 m/s 0.0
26 Anna StěhulkováAnna Stěhulková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 24 3.57 +0.4 m/s 0.0
27 Klára ŠlazykováKlára Šlazyková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
09 15 3.55 +0.5 m/s 0.0
28 Lucie JarošováLucie Jarošová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 21 3.53 -0.3 m/s 0.0
29 Alena DytrychováAlena Dytrychová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 31 3.50 +0.4 m/s 0.0
30 Tereza MátlováTereza Mátlová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
08 4 3.49 +0.2 m/s 0.0
31 Adriana ChudobováAdriana Chudobová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 20 3.44 +5.0 m/s 0.0
32 Eliška KomanickáEliška Komanická
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
09 23 3.37 +0.8 m/s 0.0
33 Naďa KoublováNaďa Koublová
Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s.
09 7 3.31 +0.3 m/s 0.0
34 Rozálie DonátováRozálie Donátová
TJ Slovan Frýdlant, spolekTJ Slovan Frýdlant, spolek
10 6 2.97 +0.2 m/s 0.0
Vendula SisrováVendula Sisrová
Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s.
07 12 NM 0.0
Natali JakubcováNatali Jakubcová
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
07 13 NM 0.0
Michaela BahníkováMichaela Bahníková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
07 1 NM 0.0
Michaela PospíšilováMichaela Pospíšilová
TJ Slovan Frýdlant, spolekTJ Slovan Frýdlant, spolek
09 9 NM 0.0
Kateřina HanušováKateřina Hanušová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
07 17 NM 0.0
Natálie ŠťastnáNatálie Šťastná
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 16 NM 0.0
Adéla TomáškováAdéla Tomášková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 14 NM 0.0
Celkem 41 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(so, 19.9.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza ZemkováTereza Zemková
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
07 2 10.98 0.0
2 Lucie UlvrováLucie Ulvrová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 21 09.85 0.0
3 Nikola NešporováNikola Nešporová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 14 09.34 0.0
4 Melissa FululiMelissa Fululi
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 5 09.22 0.0
5 Veronika DitrichováVeronika Ditrichová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 20 09.17 0.0
6 Aneta DevátáAneta Devátá
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
07 18 09.10 0.0
7 Andrea TreglerováAndrea Treglerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
07 19 09.08 0.0
8 Veronika VlčkováVeronika Vlčková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 15 08.87 0.0
9 Veronika GrobárováVeronika Grobárová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 1 08.69 0.0
10 Michaela KopalováMichaela Kopalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 17 08.48 0.0
11 Andrea JanošíkováAndrea Janošíková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
08 16 07.87 0.0
12 Nela BarthelováNela Barthelová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
07 13 07.84 0.0
13 Alena DytrychováAlena Dytrychová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 10 07.83 0.0
14 Lucie KotasováLucie Kotasová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 12 07.30 0.0
15 Pavla RychterováPavla Rychterová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 6 07.18 0.0
16 Kristina ŠkaloudováKristina Škaloudová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
08 9 06.92 0.0
17 Valentýna KřelinováValentýna Křelinová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
08 11 06.85 0.0
18 Markéta JirsováMarkéta Jirsová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 8 06.82 0.0
19 Adéla HeřmanskáAdéla Heřmanská
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
07 3 06.18 0.0
Celkem 19 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(so, 19.9.2020 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel NovotnýDaniel Novotný
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 13 11.10 0.0
2 Martin PutíkMartin Putík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 14 11.10 0.0
3 David GajdošDavid Gajdoš
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
08 12 09.60 0.0
4 Šimon HaufertŠimon Haufert
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
07 11 08.71 0.0
5 Ondřej MalýOndřej Malý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 8 08.26 0.0
6 Marek KošínMarek Košín
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
07 9 07.88 0.0
7 Merich SalievMerich Saliev
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
07 6 06.86 0.0
8 Šimon RudolfŠimon Rudolf
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 2 06.80 0.0
Celkem 8 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(so, 19.9.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie HolubováNatálie Holubová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 1 27.90 0.0
2 Natálie KubínováNatálie Kubínová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 8 24.11 0.0
3 Aneta RajmováAneta Rajmová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 9 23.00 0.0
4 Amálie BabákováAmálie Babáková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 10 22.24 0.0
5 Lucie UlvrováLucie Ulvrová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 7 22.18 0.0
6 Aneta DevátáAneta Devátá
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
07 6 20.51 0.0
7 Pavla RychterováPavla Rychterová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 3 16.75 0.0
8 Marie KonopkováMarie Konopková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 2 16.37 0.0
9 Veronika ZaydlarováVeronika Zaydlarová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 5 13.45 0.0
Celkem 9 závodníků

hod oštěpem 500g - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 19.9.2020 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel NovotnýDaniel Novotný
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 14 37.33 0.0
2 Patrik CarskaPatrik Carska
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
07 12 36.48 0.0
3 Jakub ŠteigrJakub Šteigr
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 2 29.68 0.0
4 Ondřej MalýOndřej Malý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 10 28.10 0.0
5 Vojtěch VejvančickýVojtěch Vejvančický
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 11 24.60 0.0
6 Marek KopalMarek Kopal
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 9 23.90 0.0
7 Šimon HaufertŠimon Haufert
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
07 13 21.02 0.0
8 Dan MochalDan Mochal
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 8 20.01 0.0
9 Ondřej MaršíkOndřej Maršík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 1 19.30 0.0
10 Jiří PrášekJiří Prášek
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
08 4 19.29 0.0
11 Boris GubančokBoris Gubančok
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 3 18.15 0.0
12 Kryštof MatěchaKryštof Matěcha
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 7 18.12 0.0
13 Jan KozlerJan Kozler
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
07 6 17.98 0.0
14 Štěpán TurekŠtěpán Turek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 5 17.43 0.0
Celkem 14 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(so, 19.9.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin PutíkMartin Putík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 25 63.65 0.0
2 Jakub ŠteigrJakub Šteigr
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 6 52.03 0.0
3 Jiří PrášekJiří Prášek
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
08 23 49.90 0.0
4 Marek KošínMarek Košín
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
07 22 47.19 0.0
5 Vratislav OndráčekVratislav Ondráček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 21 46.91 0.0
6 Matyáš KrejčůMatyáš Krejčů
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 3 43.30 0.0
7 Marek KopalMarek Kopal
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 24 42.96 0.0
8 Jan PapoušekJan Papoušek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 15 42.27 0.0
9 David GajdošDavid Gajdoš
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
08 16 42.20 0.0
10 Kryštof ChalupaKryštof Chalupa
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
08 2 40.74 0.0
11 David LankDavid Lank
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 14 40.50 0.0
12 Tomáš HoncůTomáš Honců
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 20 39.90 0.0
13 Merich SalievMerich Saliev
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
07 19 39.42 0.0
14 Marek MalátMarek Malát
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 12 38.40 0.0
15 Miroslav NýdrleMiroslav Nýdrle
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 13 38.21 0.0
16 Ondřej MaršíkOndřej Maršík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 5 37.75 0.0
17 Jaroslav RichtrJaroslav Richtr
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 17 37.55 0.0
18 Filip StádníkFilip Stádník
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 18 36.52 0.0
19 Marek RöslerMarek Rösler
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 11 31.16 0.0
20 Sebastien GänselSebastien Gänsel
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 9 26.94 0.0
21 Jan DubenJan Duben
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 10 24.75 0.0
22 Šimon RudolfŠimon Rudolf
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 8 20.66 0.0
Celkem 22 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(so, 19.9.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Andrea JanošíkováAndrea Janošíková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
08 18 42.81 0.0
2 Ema ValentováEma Valentová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 19 42.53 0.0
3 Natálie HolubováNatálie Holubová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 1 42.07 0.0
4 Pavla RychterováPavla Rychterová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 17 38.55 0.0
5 Marie KonopkováMarie Konopková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 2 35.84 0.0
6 Elena BrožkováElena Brožková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 14 35.21 0.0
7 Nikola NešporováNikola Nešporová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 9 35.02 0.0
8 Jolana ČmejlováJolana Čmejlová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
08 12 32.66 0.0
9 Aneta DevátáAneta Devátá
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
07 16 32.47 0.0
10 Alena DytrychováAlena Dytrychová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 11 32.00 0.0
11 Kristina ŠkaloudováKristina Škaloudová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
08 15 31.76 0.0
12 Elen ŠléglováElen Šléglová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 8 31.39 0.0
13 Tereza VojáčkováTereza Vojáčková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 4 30.18 0.0
14 Andrea TreglerováAndrea Treglerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
07 13 29.56 0.0
15 Hana TaušováHana Taušová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 10 29.10 0.0
16 Eliška SisrováEliška Sisrová
Atletický klub Semily, z.s.Atletický klub Semily, z.s.
08 5 28.42 0.0
17 Nela BarthelováNela Barthelová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
07 6 24.60 0.0
18 Alexandra ŠindlerováAlexandra Šindlerová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
08 3 22.72 0.0
19 Natálie ŠťastnáNatálie Šťastná
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 7 22.41 0.0
Celkem 19 závodníků