Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále KPD mladšího žactva

Turnov (27. 9. 2020)

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(ne, 27.9.2020 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin PutíkMartin Putík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 20 PB 60.42 0.0 11.00
MS Tadeáš BernýTadeáš Berný
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 18 PB 57.96 0.0
3 Vojtěch ŠelmeciVojtěch Šelmeci
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
07 1 PB 55.37 0.0 9.00
4 Jakub ŠteigrJakub Šteigr
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 19 PB 55.22 0.0 8.00
5 Patrik CarskaPatrik Carska
AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A
07 16 PB 50.72 0.0 7.00
6 Matěj ŠenkMatěj Šenk
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 13 PB 46.00 0.0 6.00
7 Marek KošínMarek Košín
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
07 15 PB 44.61 0.0 5.00
8 Vratislav OndráčekVratislav Ondráček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 14 PB 43.35 0.0 4.00
9 Marek KopalMarek Kopal
AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A
08 17 PB 41.28 0.0 3.00
10 Merich SalievMerich Saliev
AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A
07 12 PB 39.92 0.0 2.00
11 Kryštof ChalupaKryštof Chalupa
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
08 11 PB 37.20 0.0 1.00
12 Matouš PešíkMatouš Pešík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 3 PB 36.62 0.0
13 Štěpán DrbohlavŠtěpán Drbohlav
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
08 8 PB 36.49 0.0
14 Lukáš BurdaLukáš Burda
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
09 6 PB 34.83 0.0
MS Marek MalátMarek Malát
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 9 PB 34.41 0.0
16 Vojtěch DrahníkVojtěch Drahník
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
09 7 PB 33.98 0.0
17 Ondřej MalýOndřej Malý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 10 PB 32.78 0.0
18 Marek RöslerMarek Rösler
AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A
08 4 PB 31.74 0.0
19 Eduard HabánEduard Habán
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 5 PB 31.07 0.0
20 Jan SorádJan Sorád
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
08 2 PB 26.35 0.0
Celkem 20 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(ne, 27.9.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta MarkováAneta Marková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
08 25 46.18 0.0 11.00
2 Viktorie KlozováViktorie Klozová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 24 42.87 0.0 9.00
3 Ema ValentováEma Valentová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 21 41.32 0.0 8.00
4 Rozálie ŘezáčováRozálie Řezáčová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 22 41.22 0.0 7.00
5 Andrea JanošíkováAndrea Janošíková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
08 23 41.20 0.0 6.00
6 Anna FixováAnna Fixová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 18 40.98 0.0 5.00
7 Tereza ZvěřinováTereza Zvěřinová
AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A
08 19 39.32 0.0 4.00
8 Natálie HolubováNatálie Holubová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 20 38.96 0.0 3.00
9 Kateřina KocverováKateřina Kocverová
AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A
07 16 36.90 0.0 2.00
10 Pavla RychterováPavla Rychterová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 17 PB 35.79 0.0 1.00
11 Aneta DevátáAneta Devátá
AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A
07 15 35.21 0.0
12 Marie KonopkováMarie Konopková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 14 34.67 0.0
13 Nela HudcováNela Hudcová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 10 34.10 0.0
14 Elena BrožkováElena Brožková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 12 33.27 0.0
15 Melisa DlaskováMelisa Dlasková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
08 8 PB 33.21 0.0
16 Anna ŠikolováAnna Šikolová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 13 32.72 0.0
17 Nikola NešporováNikola Nešporová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 11 31.11 0.0
18 Linda PeštováLinda Peštová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
08 7 PB 30.47 0.0
19 Anežka KroupováAnežka Kroupová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
09 5 PB 28.42 0.0
20 Klára KynlováKlára Kynlová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 6 PB 28.03 0.0
21 Andrea TreglerováAndrea Treglerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
07 9 26.60 0.0
22 Lucie DruneckáLucie Drunecká
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
09 4 22.41 0.0
23 Andrea KošínováAndrea Košínová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
09 2 PB 21.63 0.0
24 Vanessa IvaškovyčováVanessa Ivaškovyčová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
08 3 20.15 0.0
25 Zuzana FicajováZuzana Ficajová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
09 1 18.42 0.0
Celkem 25 závodníků