Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Letní mítink Velká cena Litomyšle

Litomyšl (1. 8. 2020)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 1.8.2020 - 14:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 93 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 SB 06.70 992.00
2 94 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 06.95 900.00
3 118 Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 07.30 779.00
4 59 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 SB 07.34 765.00
5 99 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 SB 07.34 765.00
6 98 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 07.51 710.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 1.8.2020 - 14:00) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 201 Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4 SB 07.20 813.00
2 60 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 SB 07.34 765.00
3 123 Miroslav VinklerMiroslav Vinkler 80 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 SB 07.49 716.00
4 101 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 07.51 710.00
5 179 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 SB 07.59 684.00
6 120 Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 07.75 634.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 1.8.2020 - 14:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 96 Tomáš HedrichTomáš Hedrich 89 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 5 SB 07.48 719.00
2 42 Martin ČechMartin Čech 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 SB 07.72 643.00
3 156 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 07.84 607.00
4 125 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 07.90 589.00
5 180 Jonáš BrýdlJonáš Brýdl 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 SB 07.97 568.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 1.8.2020 - 14:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 95 Pavel HýblPavel Hýbl 07 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 SB 07.96 571.00
2 58 Slawomir KosucinskiSlawomir Kosucinski 81 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 SB 08.14 520.00
3 126 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 SB 08.24 492.00
4 155 Matěj KotalMatěj Kotal 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 08.74 364.00
5 124 Viktor DaněkViktor Daněk 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 09.07 289.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 1.8.2020 - 14:00) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 121 Jaroslav ČerníkJaroslav Černík 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 09.57 190.00
2 122 Jan HromádkoJan Hromádko 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 09.59 187.00
3 170 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 09.60 185.00
Celkem 3 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 1.8.2020 - 14:15) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 104 Ewa OchockaEwa Ochocka 96 AZS AWF WroclawAZS AWF Wroclaw 4 07.62 968.00
2 192 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 3 07.95 864.00
3 173 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 1 SB 07.97 857.00
4 105 Magdalena ZajacMagdalena Zajac 02 AZS AWF WroclawAZS AWF Wroclaw 2 08.19 791.00
5 152 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 08.30 758.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 1.8.2020 - 14:15) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 150 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 08.16 800.00
2 176 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 08.22 782.00
3 102 Paulina BrasewiczPaulina Brasewicz 03 AZS AWF WroclawAZS AWF Wroclaw 4 08.42 723.00
4 153 Monika ZyklováMonika Zyklová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 08.45 715.00
5 103 Zuzanna KobaZuzanna Koba 04 AZS AWF WroclawAZS AWF Wroclaw 6 08.56 684.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 1.8.2020 - 14:15) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 195 Barbora FicencováBarbora Ficencová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 SB 08.30 758.00
2 193 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 3 08.64 662.00
3 149 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 4 08.65 659.00
4 97 Markéta ŽákováMarkéta Žáková 06 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 5 08.70 645.00
5 154 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 08.89 595.00
6 119 Adéla GottvaldováAdéla Gottvaldová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 08.90 592.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 1.8.2020 - 14:15) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 129 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 SB 08.53 692.00
2 128 Marie KozlováMarie Kozlová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 SB 08.56 684.00
3 127 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 SB 08.63 665.00
4 137 Veronika KrauseVeronika Krause 97 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 SB 08.69 648.00
5 158 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 05 ASK BlanskoASK Blansko 6 08.89 595.00
6 174 Ema TrnkováEma Trnková 06 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2 08.93 584.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 1.8.2020 - 14:15) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 172 Michaela SílováMichaela Sílová 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 5 SB 08.60 673.00
2 171 Sára MelezínkováSára Melezínková 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 SB 08.84 608.00
3 151 Tereza ViplerováTereza Viplerová 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 09.39 470.00
4 178 Kristýna PtáčkováKristýna Ptáčková 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 11.08 150.00
Celkem 4 závodníků

60 m - Mix

(so, 1.8.2020 - 13:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 133 Vilém VoříšekVilém Voříšek 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 08.70
2 108 Radim ČápRadim Čáp 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 09.60
3 91 Magdaléna VysokáMagdaléna Vysoká 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 09.61
Celkem 3 závodníků

100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 1.8.2020 - 14:00) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 93 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 SB 10.33 1016.0
2 94 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 SB 10.85 894.00
3 118 Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 11.24 808.00
4 59 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 11.26 804.00
5 99 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 SB 11.38 778.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 1.8.2020 - 14:00) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 60 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 SB 11.36 782.00
2 123 Miroslav VinklerMiroslav Vinkler 80 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 SB 11.61 730.00
3 96 Tomáš HedrichTomáš Hedrich 89 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 1 SB 11.64 723.00
4 98 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 11.78 695.00
5 120 Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 12.17 618.00
101 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 1.8.2020 - 14:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 179 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 SB 11.88 675.00
2 42 Martin ČechMartin Čech 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 SB 12.05 641.00
3 156 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 SB 12.31 591.00
4 125 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 SB 12.40 574.00
5 58 Slawomir KosucinskiSlawomir Kosucinski 81 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 12.70 520.00
6 126 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 SB 12.99 470.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 1.8.2020 - 14:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= 95 Pavel HýblPavel Hýbl 07 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 SB 12.69 522.00
1= 180 Jonáš BrýdlJonáš Brýdl 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 SB 12.69 522.00
3 121 Jaroslav ČerníkJaroslav Černík 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 SB 15.25 158.00
4 170 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 16.28 67.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 1.8.2020 - 14:00) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 155 Matěj KotalMatěj Kotal 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 SB 13.60 371.00
2 124 Viktor DaněkViktor Daněk 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 14.71 219.00
3 122 Jan HromádkoJan Hromádko 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 SB 15.47 136.00
Celkem 3 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 1.8.2020 - 14:15) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 104 Ewa OchockaEwa Ochocka 96 AZS AWF WroclawAZS AWF Wroclaw 4 12.05 943.00
2 192 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 2 SB 12.48 862.00
3 150 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 12.87 792.00
4 105 Magdalena ZajacMagdalena Zajac 02 AZS AWF WroclawAZS AWF Wroclaw 3 12.95 778.00
5 152 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 13.18 738.00
6 102 Paulina BrasewiczPaulina Brasewicz 03 AZS AWF WroclawAZS AWF Wroclaw 1 13.25 726.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 1.8.2020 - 14:15) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 173 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 SB 12.65 831.00
2 176 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 SB 13.16 742.00
3 195 Barbora FicencováBarbora Ficencová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 SB 13.20 735.00
4 193 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 13.69 653.00
5 103 Zuzanna KobaZuzanna Koba 04 AZS AWF WroclawAZS AWF Wroclaw 3 13.73 647.00
6 46 Laura KněžkováLaura Kněžková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 14.02 601.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 1.8.2020 - 14:15) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 153 Monika ZyklováMonika Zyklová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 SB 13.49 686.00
2 97 Markéta ŽákováMarkéta Žáková 06 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 14.06 595.00
3 127 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 14.06 595.00
4 149 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 6 14.12 585.00
5 137 Veronika KrauseVeronika Krause 97 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 14.19 575.00
6 154 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 14.45 536.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 1.8.2020 - 14:15) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 129 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 SB 13.89 621.00
2 128 Marie KozlováMarie Kozlová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 SB 13.90 620.00
3 55 Marie NovotnáMarie Novotná 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 SB 13.96 610.00
4 171 Sára MelezínkováSára Melezínková 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 1 SB 14.37 547.00
5 174 Ema TrnkováEma Trnková 06 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2 14.52 525.00
6 158 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 05 ASK BlanskoASK Blansko 6 14.64 508.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 1.8.2020 - 14:15) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 172 Michaela SílováMichaela Sílová 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 SB 14.15 581.00
2 119 Adéla GottvaldováAdéla Gottvaldová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 14.65 506.00
3 151 Tereza ViplerováTereza Viplerová 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 SB 15.17 434.00
4 178 Kristýna PtáčkováKristýna Ptáčková 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 18.60 87.00
Celkem 4 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 1.8.2020 - 14:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 93 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 21.47 936.00
2 118 Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 22.59 825.00
3 59 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 22.76 808.00
4 94 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 22.92 793.00
5 99 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 23.69 721.00
6 156 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 25.61 555.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 1.8.2020 - 14:00) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 123 Miroslav VinklerMiroslav Vinkler 80 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 SB 23.25 762.00
2 60 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 SB 23.71 719.00
3 98 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 24.27 669.00
4 179 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 SB 24.53 646.00
5 96 Tomáš HedrichTomáš Hedrich 89 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 1 25.22 588.00
6 120 Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 26.01 523.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 1.8.2020 - 14:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 58 Slawomir KosucinskiSlawomir Kosucinski 81 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 SB 25.78 542.00
2 95 Pavel HýblPavel Hýbl 07 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 6 SB 26.29 501.00
3 126 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 SB 26.56 481.00
4 180 Jonáš BrýdlJonáš Brýdl 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 SB 27.10 440.00
5 143 Jakub HollmannJakub Hollmann 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 27.68 399.00
125 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 1.8.2020 - 14:00) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 42 Martin ČechMartin Čech 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 SB 25.61 555.00
2 145 Martin OvčiakMartin Ovčiak 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 SB 26.81 462.00
3 142 Kryštof BendičákKryštof Bendičák 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 28.00 377.00
4 144 Adam KloudaAdam Klouda 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 28.22 362.00
5 155 Matěj KotalMatěj Kotal 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 SB 29.11 304.00
6 124 Viktor DaněkViktor Daněk 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 30.72 212.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 1.8.2020 - 14:00) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 121 Jaroslav ČerníkJaroslav Černík 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 31.37 179.00
2 122 Jan HromádkoJan Hromádko 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 32.96 109.00
3 170 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 36.65 10.00
Celkem 3 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 1.8.2020 - 14:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 104 Ewa OchockaEwa Ochocka 96 AZS AWF WroclawAZS AWF Wroclaw 3 24.80 905.00
2 192 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 1 SB 25.07 880.00
3 173 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2 SB 25.63 830.00
4 150 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 26.35 767.00
5 105 Magdalena ZajacMagdalena Zajac 02 AZS AWF WroclawAZS AWF Wroclaw 4 26.41 762.00
6 152 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 26.43 760.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 1.8.2020 - 14:15) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 195 Barbora FicencováBarbora Ficencová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 26.61 745.00
2 147 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 SB 26.78 730.00
3 176 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 SB 26.86 724.00
4 193 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 6 28.14 620.00
154 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 DNS
102 Paulina BrasewiczPaulina Brasewicz 03 AZS AWF WroclawAZS AWF Wroclaw 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 1.8.2020 - 14:15) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 153 Monika ZyklováMonika Zyklová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 SB 27.64 659.00
2 172 Michaela SílováMichaela Sílová 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2 29.04 551.00
3 149 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 1 29.68 505.00
4 148 Uma VarnaUma Varna 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 29.77 498.00
5 146 Juliana FrimlováJuliana Frimlová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 30.40 455.00
103 Zuzanna KobaZuzanna Koba 04 AZS AWF WroclawAZS AWF Wroclaw 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 1.8.2020 - 14:15) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 128 Marie KozlováMarie Kozlová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 28.53 590.00
2 97 Markéta ŽákováMarkéta Žáková 06 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 1 28.55 588.00
3 129 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 28.62 583.00
4 127 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 29.21 539.00
5 174 Ema TrnkováEma Trnková 06 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 5 29.58 512.00
6 158 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 05 ASK BlanskoASK Blansko 4 30.64 438.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 1.8.2020 - 14:15) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 171 Sára MelezínkováSára Melezínková 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 SB 29.65 507.00
2 119 Adéla GottvaldováAdéla Gottvaldová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 29.76 499.00
3 137 Veronika KrauseVeronika Krause 97 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 30.36 457.00
4 151 Tereza ViplerováTereza Viplerová 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 31.34 393.00
5 178 Kristýna PtáčkováKristýna Ptáčková 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 40.33 20.00
Celkem 5 závodníků

1 anglická míle - Muži

(so, 1.8.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 140 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5:22.29
2 117 Dominik DudaDominik Duda 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5:28.68
3 136 Lukáš OrtLukáš Ort 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5:41.57
Celkem 3 závodníků

1 anglická míle - Ženy

(so, 1.8.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 141 5:57.72
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Muži

(so, 1.8.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.451.501.551.601.651.701.751.791.831.871.911.941.972.002.032.062.10 Body
1 197 Vojtěch ŘíhaVojtěch Říha
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 9 2.06 ---------o-oooooxxx
2 202 Matěj KlukanMatěj Klukan
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 8 SB 2.03 --------xooooooxxoxxx
3 131 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
98 7 SB 1.97 ------ooooxoooxxx
4 203 Adam RybákAdam Rybák
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
01 6 SB 1.97 -------xoooxoxoxoxxx
5 179 Aleš KadlecAleš Kadlec
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
98 5 1.75 ---ooooxxx
6 194 Marek NovotnýMarek Novotný
AC PardubiceAC Pardubice
03 4 PB 1.75 ---xoooxoxxx
7 157 Jakub RacekJakub Racek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 2 PB 1.75 -oooooxxoxxx
8 196 Michael HavlíkMichael Havlík
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
88 3 1.65 ---xooxxx
9 199 Adam KubíčekAdam Kubíček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
05 1 PB 1.60 xoooxxoxx
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 1.8.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.451.501.551.601.651.701.75 Body
1 52 Anna SobotováAnna Sobotová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 2 PB 1.65 oooooxxx
Celkem 1 závodníků

skok o tyči - Muži

(so, 1.8.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.933.133.333.533.633.73 Body
1 100 Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
67 5 SB 3.63 --xoxxooxxx
2 115 Ivo StrnadIvo Strnad
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
51 4 PB 3.12 -oxxx
3 42 Martin ČechMartin Čech
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 3 2.93 xoxxx
110 Karel FiedlerKarel Fiedler
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
49 2 NM -xxx
109 Pavel FiedlerPavel Fiedler
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
72 NM -xx-xxx
Celkem 5 závodníků

skok o tyči - Ženy

(so, 1.8.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.502.602.702.802.933.003.333.533.73 Body
1 113 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 6 3.53 ------xxooxxx
2 43 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 4 2.70 o-o-xxx
3 111 Johana GroulíkováJohana Groulíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 1 PB 2.60 xxooxxx
112 Nikola BisováNikola Bisová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 2 NM xxx
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 1.8.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 57 Lucie KozojedováLucie Kozojedová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 PB 10.70 x10.70x10.70xx10.58
2 92 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 PB 10.15 x09.7809.9909.9910.1509.79x
3 43 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 PB 09.98 09.69xx09.6909.9509.4209.98
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(so, 1.8.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 133 Vilém VoříšekVilém Voříšek
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 PB 12.83 0.0
2 Miroslav SekotMiroslav Sekot
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 PB 12.17 0.0
3 Adrian ŠandaAdrian Šanda
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 PB 11.22 0.0
4 Jaroslav FialaJaroslav Fiala
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 PB 09.45 0.0
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 1.8.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 49 Leona VargováLeona Vargová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 PB 13.10 x13.10x13.10x12.2712.36
2 130 Anna KubátováAnna Kubátová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
95 11.99 11.6011.8411.9611.9611.99x11.76
3 48 Barbora JakubcováBarbora Jakubcová
Atletika KošiceAtletika Košice
89 PB 11.92 x10.9011.9211.92x10.4811.02
5 47 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 PB 10.36 10.36x10.2010.36x10.0309.93
8 56 Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 PB 09.92 09.8009.92x09.92---
9 134 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 09.43 09.2309.4109.4309.43x09.38x
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 1.8.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vít KotrbaVít Kotrba
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
03 PB 13.87 0.0
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 1.8.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin NovákMartin Novák
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 16 18.34 17.1718.34x18.3417.57xx
2 Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 15 17.57 16.32x17.2317.2317.57xx
3 Martin StašekMartin Stašek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 14 17.31 16.1917.21x17.21x17.1617.31
4 Jakub VoplakalJakub Voplakal
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
92 11 PB 15.70 14.5314.7815.2615.2614.8715.7015.25
5 František ŠmídFrantišek Šmíd
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
87 12 14.98 x13.9514.9814.98x14.9414.76
6 Zdeněk CejnarZdeněk Cejnar
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
82 10 14.54 13.8514.3914.2814.39xx14.54
7 Filip LitavskýFilip Litavský
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
96 13 14.42 x14.3014.1714.3014.4214.3914.39
8 Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 9 14.36 13.5314.3614.3114.3614.08x14.17
9 Luděk JursaLuděk Jursa
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
70 7 11.99 11.7011.9911.7911.990.00.00.0
10 Lukáš PilařLukáš Pilař
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
95 6 11.97 x11.9711.7111.970.00.00.0
Bohuslav ŠimekBohuslav Šimek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
79 8 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 11 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(so, 1.8.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 57 Lucie KozojedováLucie Kozojedová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 PB 31.06 0.0
2 92 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 PB 29.90 0.0
Celkem 2 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(so, 1.8.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav SekotMiroslav Sekot
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 PB 33.82 0.0
2 Jaroslav FialaJaroslav Fiala
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 PB 27.80 0.0
Celkem 2 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(so, 1.8.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 41 Barbora TicháBarbora Tichá
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
99 9 47.45 0.0
2 49 Leona VargováLeona Vargová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 7 43.99 0.0
3 48 Barbora JakubcováBarbora Jakubcová
Atletika KošiceAtletika Košice
89 8 PB 43.59 0.0
4 56 Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 5 PB 37.74 0.0
5 45 Klára KlonováKlára Klonová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 6 PB 37.62 0.0
6 47 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 4 32.91 0.0
7 55 Marie NovotnáMarie Novotná
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 3 PB 29.17 0.0
8 57 Lucie KozojedováLucie Kozojedová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 1 PB 26.95 0.0
Poznámky/pokusy:
" Kozojedová 0,75kg Láchová 0,75kg
Celkem 8 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(so, 1.8.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vít KotrbaVít Kotrba
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
03 PB 51.18 0.0
101 Jakub JiroutJakub Jirout
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 PB DNS 0.0
Celkem 2 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři

(so, 1.8.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr FomenkoPetr Fomenko
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
01 PB 40.24 0.0
Celkem 1 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(so, 1.8.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Irfan ShamshuddinIrfan Shamshuddin
MalajsieMalajsie
95 15 SB 57.35 0.0
2 Jakub VoplakalJakub Voplakal
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
92 14 PB 46.31 0.0
3 Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 13 PB 45.59 0.0
4 Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 12 PB 42.99 0.0
5 Bohuslav ŠimekBohuslav Šimek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
79 9 PB 38.72 0.0
6 Zdeněk CejnarZdeněk Cejnar
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
82 4 PB 37.68 0.0
7 Radek VitovskýRadek Vitovský
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
81 7 PB 36.84 0.0
8 Luděk JursaLuděk Jursa
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
70 8 PB 35.67 0.0
9 Lukáš PilařLukáš Pilař
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
95 5 PB 33.25 0.0
10 Vít KotrbaVít Kotrba
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
03 10 PB 33.13 0.0
Celkem 10 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(so, 1.8.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 208 Michaela TomšůMichaela Tomšů
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
06 PB 35.11 0.0
2 92 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 PB 30.68 0.0
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 1.8.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 191 Andrea ŽeleznáAndrea Železná
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
93 PB 55.60 0.00.00.00.00.00.00.0
2 111 Johana GroulíkováJohana Groulíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 PB 31.59 0.00.00.00.00.00.00.0
3 134 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 30.89 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(so, 1.8.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 132 Radek MouchaRadek Moucha
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
98 4 PB 49.31 0.0
2 175 Ondřej KlimešOndřej Klimeš
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
95 3 PB 45.61 0.0
3 205 Josef KrálJosef Král
STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede...
68 2 PB 42.01 0.0
4 101 Jakub JiroutJakub Jirout
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 1 PB 25.56 0.0
Celkem 4 závodníků
sprintérský trojboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2944
2 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2587
3 Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2412
4 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2377
5 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2266
6 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2264
7 Miroslav VinklerMiroslav Vinkler 80 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2208
8 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2074
9 Tomáš HedrichTomáš Hedrich 89 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 2030
10 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2005
11 Martin ČechMartin Čech 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1839
12 Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1775
13 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1753
14 Pavel HýblPavel Hýbl 07 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 1594
15 Slawomir KosucinskiSlawomir Kosucinski 81 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1582
16 Jonáš BrýdlJonáš Brýdl 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1530
17 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1443
18 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1163
19 Matěj KotalMatěj Kotal 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1039
20 Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 0813
21 Viktor DaněkViktor Daněk 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0720
22 Jaroslav ČerníkJaroslav Černík 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0527
23 Jan HromádkoJan Hromádko 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0432
24 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0262
Martin OvčiakMartin Ovčiak 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Jakub HollmannJakub Hollmann 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Kryštof BendičákKryštof Bendičák 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl DNS
Adam KloudaAdam Klouda 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Celkem 29 závodníků
sprintérský trojboj - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Ewa OchockaEwa Ochocka 96 AZS AWF WroclawAZS AWF Wroclaw 2816
2 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 2606
3 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2518
4 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2359
5 Magdalena ZajacMagdalena Zajac 02 AZS AWF WroclawAZS AWF Wroclaw 2331
6 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2256
7 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2248
8 Barbora FicencováBarbora Ficencová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2238
9 Monika ZyklováMonika Zyklová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2060
10 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 1935
11 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1896
12 Marie KozlováMarie Kozlová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1894
13 Markéta ŽákováMarkéta Žáková 06 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 1828
14 Michaela SílováMichaela Sílová 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 1805
15 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1799
16 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 1749
17 Veronika KrauseVeronika Krause 97 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1680
18 Sára MelezínkováSára Melezínková 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 1662
19 Ema TrnkováEma Trnková 06 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 1621
20 Adéla GottvaldováAdéla Gottvaldová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1597
21 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 05 ASK BlanskoASK Blansko 1541
22 Tereza ViplerováTereza Viplerová 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1297
23 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 0730
24 Marie NovotnáMarie Novotná 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 0610
25 Laura KněžkováLaura Kněžková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 0601
26 Uma VarnaUma Varna 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 0498
27 Juliana FrimlováJuliana Frimlová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 0455
28 Kristýna PtáčkováKristýna Ptáčková 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0257
Zuzanna KobaZuzanna Koba 04 AZS AWF WroclawAZS AWF Wroclaw DNF
Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNF
Paulina BrasewiczPaulina Brasewicz 03 AZS AWF WroclawAZS AWF Wroclaw DNF
Celkem 31 závodníků