Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Letní mítink Velká cena Litomyšle

Litomyšl (1. 8. 2020)

100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 1.8.2020 - 14:00) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 93 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 SB 10.33 1016.0
2 94 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 SB 10.85 894.00
3 118 Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 11.24 808.00
4 59 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 11.26 804.00
5 99 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 SB 11.38 778.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 1.8.2020 - 14:00) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 60 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 SB 11.36 782.00
2 123 Miroslav VinklerMiroslav Vinkler 80 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 SB 11.61 730.00
3 96 Tomáš HedrichTomáš Hedrich 89 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 1 SB 11.64 723.00
4 98 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 11.78 695.00
5 120 Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 12.17 618.00
101 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 1.8.2020 - 14:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 179 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 SB 11.88 675.00
2 42 Martin ČechMartin Čech 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 SB 12.05 641.00
3 156 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 SB 12.31 591.00
4 125 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 SB 12.40 574.00
5 58 Slawomir KosucinskiSlawomir Kosucinski 81 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 12.70 520.00
6 126 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 SB 12.99 470.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 1.8.2020 - 14:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= 95 Pavel HýblPavel Hýbl 07 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 SB 12.69 522.00
1= 180 Jonáš BrýdlJonáš Brýdl 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 SB 12.69 522.00
3 121 Jaroslav ČerníkJaroslav Černík 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 SB 15.25 158.00
4 170 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 16.28 67.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 1.8.2020 - 14:00) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 155 Matěj KotalMatěj Kotal 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 SB 13.60 371.00
2 124 Viktor DaněkViktor Daněk 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 14.71 219.00
3 122 Jan HromádkoJan Hromádko 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 SB 15.47 136.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 93 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 SB 10.33 1016.0
2 94 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 SB 10.85 894.00
3 118 Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 11.24 808.00
4 59 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 11.26 804.00
5 60 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 SB 11.36 782.00
6 99 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 SB 11.38 778.00
7 123 Miroslav VinklerMiroslav Vinkler 80 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 SB 11.61 730.00
8 96 Tomáš HedrichTomáš Hedrich 89 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 1 SB 11.64 723.00
9 98 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 11.78 695.00
10 179 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 SB 11.88 675.00
11 42 Martin ČechMartin Čech 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 SB 12.05 641.00
12 120 Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 12.17 618.00
13 156 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 SB 12.31 591.00
14 125 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 SB 12.40 574.00
15 95 Pavel HýblPavel Hýbl 07 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 SB 12.69 522.00
15 180 Jonáš BrýdlJonáš Brýdl 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 SB 12.69 522.00
17 58 Slawomir KosucinskiSlawomir Kosucinski 81 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 12.70 520.00
18 126 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 SB 12.99 470.00
19 155 Matěj KotalMatěj Kotal 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 SB 13.60 371.00
20 124 Viktor DaněkViktor Daněk 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 14.71 219.00
21 121 Jaroslav ČerníkJaroslav Černík 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 SB 15.25 158.00
22 122 Jan HromádkoJan Hromádko 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 SB 15.47 136.00
23 170 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 16.28 67.00
101 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 DNS

100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 1.8.2020 - 14:15) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 104 Ewa OchockaEwa Ochocka 96 AZS AWF WroclawAZS AWF Wroclaw 4 12.05 943.00
2 192 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 2 SB 12.48 862.00
3 150 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 12.87 792.00
4 105 Magdalena ZajacMagdalena Zajac 02 AZS AWF WroclawAZS AWF Wroclaw 3 12.95 778.00
5 152 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 13.18 738.00
6 102 Paulina BrasewiczPaulina Brasewicz 03 AZS AWF WroclawAZS AWF Wroclaw 1 13.25 726.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 1.8.2020 - 14:15) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 173 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 SB 12.65 831.00
2 176 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 SB 13.16 742.00
3 195 Barbora FicencováBarbora Ficencová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 SB 13.20 735.00
4 193 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 13.69 653.00
5 103 Zuzanna KobaZuzanna Koba 04 AZS AWF WroclawAZS AWF Wroclaw 3 13.73 647.00
6 46 Laura KněžkováLaura Kněžková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 14.02 601.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 1.8.2020 - 14:15) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 153 Monika ZyklováMonika Zyklová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 SB 13.49 686.00
2 97 Markéta ŽákováMarkéta Žáková 06 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 14.06 595.00
3 127 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 14.06 595.00
4 149 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 6 14.12 585.00
5 137 Veronika KrauseVeronika Krause 97 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 14.19 575.00
6 154 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 14.45 536.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 1.8.2020 - 14:15) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 129 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 SB 13.89 621.00
2 128 Marie KozlováMarie Kozlová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 SB 13.90 620.00
3 55 Marie NovotnáMarie Novotná 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 SB 13.96 610.00
4 171 Sára MelezínkováSára Melezínková 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 1 SB 14.37 547.00
5 174 Ema TrnkováEma Trnková 06 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2 14.52 525.00
6 158 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 05 ASK BlanskoASK Blansko 6 14.64 508.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 1.8.2020 - 14:15) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 172 Michaela SílováMichaela Sílová 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 SB 14.15 581.00
2 119 Adéla GottvaldováAdéla Gottvaldová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 14.65 506.00
3 151 Tereza ViplerováTereza Viplerová 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 SB 15.17 434.00
4 178 Kristýna PtáčkováKristýna Ptáčková 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 18.60 87.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 104 Ewa OchockaEwa Ochocka 96 AZS AWF WroclawAZS AWF Wroclaw 4 12.05 943.00
2 192 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 2 SB 12.48 862.00
3 173 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 SB 12.65 831.00
4 150 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 12.87 792.00
5 105 Magdalena ZajacMagdalena Zajac 02 AZS AWF WroclawAZS AWF Wroclaw 3 12.95 778.00
6 176 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 SB 13.16 742.00
7 152 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 13.18 738.00
8 195 Barbora FicencováBarbora Ficencová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 SB 13.20 735.00
9 102 Paulina BrasewiczPaulina Brasewicz 03 AZS AWF WroclawAZS AWF Wroclaw 1 13.25 726.00
10 153 Monika ZyklováMonika Zyklová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 SB 13.49 686.00
11 193 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 13.69 653.00
12 103 Zuzanna KobaZuzanna Koba 04 AZS AWF WroclawAZS AWF Wroclaw 3 13.73 647.00
13 129 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 SB 13.89 621.00
14 128 Marie KozlováMarie Kozlová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 SB 13.90 620.00
15 55 Marie NovotnáMarie Novotná 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 SB 13.96 610.00
16 46 Laura KněžkováLaura Kněžková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 14.02 601.00
17 97 Markéta ŽákováMarkéta Žáková 06 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 14.06 595.00
17 127 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 14.06 595.00
19 149 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 6 14.12 585.00
20 172 Michaela SílováMichaela Sílová 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 SB 14.15 581.00
21 137 Veronika KrauseVeronika Krause 97 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 14.19 575.00
22 171 Sára MelezínkováSára Melezínková 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 1 SB 14.37 547.00
23 154 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 14.45 536.00
24 174 Ema TrnkováEma Trnková 06 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2 14.52 525.00
25 158 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 05 ASK BlanskoASK Blansko 6 14.64 508.00
26 119 Adéla GottvaldováAdéla Gottvaldová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 14.65 506.00
27 151 Tereza ViplerováTereza Viplerová 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 SB 15.17 434.00
28 178 Kristýna PtáčkováKristýna Ptáčková 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 18.60 87.00