Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Uzavřené závody ASK Slavia Praha pro mladší žactvo a přípravku

Praha - Eden (11. 6. 2020)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 11.6.2020) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ŠorbanFilip Šorban 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.35
2 Ignác HořejšíIgnác Hořejší 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.76
3 Ota DvorskýOta Dvorský 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.87
4 Matěj Charles CavesMatěj Charles Caves 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.07
5 Štěpán KočišŠtěpán Kočiš 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.47
6 Matyáš ChrpaMatyáš Chrpa 08 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 10.57
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 11.6.2020) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán MaléřŠtěpán Maléř 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.81
2 Adam HruškaAdam Hruška 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.83
3 Adam HrubešAdam Hrubeš 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.37
4 Jan Tomáš KrčkaJan Tomáš Krčka 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.61
5 Jáchym KajmlJáchym Kajml 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.65
6 Adrian KrálAdrian Král 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.07
7 Jakub HruškaJakub Hruška 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.77
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 11.6.2020) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.59
2 Natálie StoklasováNatálie Stoklasová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.76
3 Vanessa MiklovičováVanessa Miklovičová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.02
4 Laura BrázdováLaura Brázdová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.87
5 Anna JanůrkováAnna Janůrková 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.91
6 Karolina ZemanováKarolina Zemanová 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  10.06
7 Lisa HlostováLisa Hlostová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.33
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 11.6.2020) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klaudie ŠrankotováKlaudie Šrankotová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.02
2 Klára KřepínskáKlára Křepínská 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.76
3 Julie DvořákováJulie Dvořáková 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.93
4 Barbora DosoudilováBarbora Dosoudilová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.96
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (čt, 11.6.2020) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika HuclováVeronika Huclová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.07
2 Anna KrpenskáAnna Krpenská 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.91
3 Stella TomsStella Toms 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.11
4 Natálie KrejčováNatálie Krejčová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.27
5 Karolína ŽižkováKarolína Žižková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.35
6 Melánie MendlováMelánie Mendlová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.17
7 Amálie ŠimkováAmálie Šimková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.96
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (čt, 11.6.2020) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina BalcerováKateřina Balcerová 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  09.07
2 Eliška HábováEliška Hábová 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  09.29
3 Lucie LegényováLucie Legényová 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  10.11
4 Barbora ŠvábováBarbora Švábová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  10.27
5 Veronika MálkováVeronika Málková 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.35
6 Alena ČechováAlena Čechová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.17
7 Tereza TurkováTereza Turková 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.96
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (čt, 11.6.2020) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška MatysováEliška Matysová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.84
2 Klára HonzejkováKlára Honzejková 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.91
3 Nikol OplíštilováNikol Oplíštilová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.00
4 Sára NagyováSára Nagyová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.01
5 Johana HlaváčováJohana Hlaváčová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.08
6 Andrea HamplováAndrea Hamplová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.09
7 Klára OplíštilováKlára Oplíštilová 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  11.38
Celkem 7 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (čt, 11.6.2020) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VšianskýDaniel Všianský 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.85
2 Benjamin HořelicaBenjamin Hořelica 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.90
3 Martin KlímaMartin Klíma 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.56
4 Oliver ŠvecOliver Švec 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.95
5 Pavel NašlitaPavel Našlita 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.42
6 Jan KulhánekJan Kulhánek 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.49
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 11.6.2020) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠevčíkJan Ševčík 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.40
2 Antonín VítAntonín Vít 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.53
3 Ondřej HraběOndřej Hrabě 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.08
4 Dominik LandštofDominik Landštof 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.10
5 Šimon ŠobáňŠimon Šobáň 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.17
6 Daniel FibichDaniel Fibich 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.27
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 11.6.2020) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ValenaFilip Valena 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.05
2 Martin Jakub RychnaMartin Jakub Rychna 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.13
3 Martin VavrlaMartin Vavrla 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.37
4 Adam  RinowskiAdam  Rinowski 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.45
5 Robin MlíchRobin Mlích 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.62
6 Rafael NovákRafael Novák 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.77
7 Lukáš KnyttlLukáš Knyttl 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.96
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (čt, 11.6.2020) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Boris ChytrýBoris Chytrý 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.81
2 Karel KopperKarel Kopper 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.98
3 Tadeáš  VyroubalTadeáš  Vyroubal 12 AŠJKAŠJK 11.13
4 Viktor VeseckýViktor Vesecký 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.39
5 Lukáš KnoblochLukáš Knobloch 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.89
6 Josef PanýrekJosef Panýrek 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.91
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 11.6.2020) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip PuchmertlFilip Puchmertl 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.91
2 Jan SurňakJan Surňak 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.04
3 Joshua PorterJoshua Porter 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.77
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (čt, 11.6.2020) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej SalesOndřej Sales 13 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.71
2 Mikuláš PotůčekMikuláš Potůček 13 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.84
3 Jonáš FlorianJonáš Florian 13 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.15
4 František  ČernýFrantišek  Černý 13 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.50
5 Vojtěch KnyttlVojtěch Knyttl 13 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.85
6 Águas Filip GlóriaÁguas Filip Glória 13 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.28
7 Aleš KejnovskýAleš Kejnovský 13 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.66
Celkem 7 závodníků
Běh 7 (čt, 11.6.2020) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David VavrlaDavid Vavrla 13 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.08
2 Sebastian MiklovičSebastian Miklovič 13 AŠJKAŠJK 13.46
3 Tomáš VlčekTomáš Vlček 13 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.82
4 Vincent VonášekVincent Vonášek 14 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.08
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (čt, 11.6.2020) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín KlimtAntonín Klimt 14 AŠJKAŠJK 12.76
2 Jan VáchalJan Váchal 14 AC BobisAC Bobis 13.52
3 Erik KroupaErik Kroupa 14 AŠJKAŠJK 13.57
Celkem 3 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (čt, 11.6.2020) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ŠejnostMarek Šejnost 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.89
2 Karel KubičkaKarel Kubička 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.93
3 Petr KlímaPetr Klíma 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.38
4 Jan KulhavýJan Kulhavý 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.71
5 Sebastian LandštofSebastian Landštof 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.93
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 11.6.2020) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.21
2 David RejmonDavid Rejmon 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.41
3 Maxim PelyakMaxim Pelyak 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.45
4 Vojtěch PuchmertlVojtěch Puchmertl 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.92
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (čt, 11.6.2020) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš DašekLukáš Dašek 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.74
2 Matyáš KrajníkMatyáš Krajník 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.05
3 Filip HruškaFilip Hruška 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.53
4 Jan MiláčekJan Miláček 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.94
5 Antonín  FrýdlAntonín  Frýdl 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.17
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 11.6.2020) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard TužilRichard Tužil 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.48
2 Stanislav  KozákStanislav  Kozák 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.99
3 Vojtěch PíplaVojtěch Pípla 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.48
4 Marek DynybylMarek Dynybyl 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.74
5 Jakub LandaJakub Landa 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.84
6 Antonín HloušekAntonín Hloušek 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.85
7 Jan ŠťovíčekJan Šťovíček 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.09
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (čt, 11.6.2020) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub  KrálíkJakub  Králík 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.30
2 Tobias ZemanTobias Zeman 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.54
3 Hynek ChytrýHynek Chytrý 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.26
4 Jakub ZónJakub Zón 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.47
5 Theodor BeránekTheodor Beránek 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.50
6 Stanislav ŠikStanislav Šik 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.51
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (čt, 11.6.2020) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanda LangmajerováVanda Langmajerová 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  10.47
2 Nikola BenešováNikola Benešová 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  10.74
3 Jasmína ZaddemJasmína Zaddem 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  11.09
4 Tereza MelicharčíkováTereza Melicharčíková 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  11.35
5 Veronika TeplanováVeronika Teplanová 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  11.45
6 Eliška CharouskováEliška Charousková 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  11.60
7 Jindřiška MartinováJindřiška Martinová 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  12.20
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 11.6.2020) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Justýna KozderováJustýna Kozderová 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  10.03
2 Daniela TellerováDaniela Tellerová 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  10.24
3 Isabel SalesIsabel Sales 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  10.45
4 Andrea TellerováAndrea Tellerová 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  10.45
5 Vanda MastníkováVanda Mastníková 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  11.17
6 Karolína DandováKarolína Dandová 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  11.96
7 Kristýna KyjovskáKristýna Kyjovská 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  12.00
8 Ester ŠkábováEster Škábová 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  12.12
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (čt, 11.6.2020) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofia KrbecSofia Krbec 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  10.66
2 Eliška BojkovskáEliška Bojkovská 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  10.91
3 Anna ŠvecováAnna Švecová 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  10.94
4 Barbora PištěkováBarbora Pištěková 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  11.14
5 Alice HanákováAlice Hanáková 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  11.32
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 11.6.2020) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína FilipováKarolína Filipová 12 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  10.11
2 Lucie BalcerováLucie Balcerová 12 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  10.28
3 Adriana FilipováAdriana Filipová 12 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  10.78
4 Kateřina ŽďárskáKateřina Žďárská 12 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  10.86
5 Sophie OpatrnáSophie Opatrná 12 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  11.44
6 Barbora KulhánkováBarbora Kulhánková 12 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  12.66
7 Sophia KrajníkSophia Krajník 12 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  12.83
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (čt, 11.6.2020) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna HuclováKristýna Huclová 12 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  10.41
2 Aneta FuchyloAneta Fuchylo 12 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  11.17
3 Kristýna VítkováKristýna Vítková 12 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  11.22
4 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 12 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  11.45
5 Laura VrňákováLaura Vrňáková 12 AŠJKAŠJK 11.60
6 Nela MerunkováNela Merunková 12 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  12.41
7 Antonie BurdychováAntonie Burdychová 12 AŠJKAŠJK 12.81
8 Lucie ŠeborováLucie Šeborová 12 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  13.19
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (čt, 11.6.2020) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie MartinováJulie Martinová 13 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  11.67
2 Anežka ŽížalováAnežka Žížalová 13 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  12.19
3 Ema KuželováEma Kuželová 13 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  12.44
4 Elena PecováElena Pecová 13 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  13.05
5 Emma RajnochEmma Rajnoch 13 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  13.28
6 Zuzana NovákováZuzana Nováková 13 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  13.38
7 Johana ValdaufováJohana Valdaufová 14 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  13.55
Celkem 7 závodníků
Běh 7 (čt, 11.6.2020) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta PeterkováAgáta Peterková 13 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  12.45
2 Lilly ŠediváLilly Šedivá 14 AŠJKAŠJK 13.59
3 Julie MlíchováJulie Mlíchová 13 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  13.76
4 Dita ŠimonováDita Šimonová 14 AŠJKAŠJK 14.40
Celkem 4 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (čt, 11.6.2020) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína LaňkováKarolína Laňková 09 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  09.87
2 Alexandra Michaela ŠtulířováAlexandra Michaela Štulířová 09 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  10.18
3 Adina  MojžíšováAdina  Mojžíšová 09 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  10.23
4 Dora RemišováDora Remišová 09 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  10.57
5 Magdalena KnittlMagdalena Knittl 09 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  11.01
6 Jana SládkováJana Sládková 09 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  11.76
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 11.6.2020) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema VlčkováEma Vlčková 09 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  09.76
2 Adéla BenešováAdéla Benešová 09 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  10.42
3 Anna VokrojováAnna Vokrojová 09 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  10.43
4 Lea OntkováLea Ontková 09 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  10.95
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (čt, 11.6.2020) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Apolena ŠimotováApolena Šimotová 09 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  10.16
2 Hana MikešováHana Mikešová 09 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  10.16
3 Linda BorovičkováLinda Borovičková 09 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  10.20
4 Zuzana MusilováZuzana Musilová 09 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  10.38
5 Barbora TillováBarbora Tillová 09 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  11.31
6 Nikol StrnadováNikol Strnadová 09 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  11.60
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 11.6.2020) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ErnestováBarbora Ernestová 09 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  10.29
2 Adéla BarešováAdéla Barešová 09 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  10.35
3 Adéla KrejčíkováAdéla Krejčíková 09 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  10.62
4 Jana  BezegováJana  Bezegová 09 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  10.79
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (čt, 11.6.2020) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema JámborováEma Jámborová 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09.70
2 Kamila HoščukováKamila Hoščuková 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  09.83
3 Anna MendlováAnna Mendlová 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  09.86
4 Kateřina DemeováKateřina Demeová 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  10.04
5 Šimková Barbora Šimková Barbora 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  10.77
6 Águas Amália GlóriaÁguas Amália Glória 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  12.00
7 Kristýna BlažonKristýna Blažon 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  12.57
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (čt, 11.6.2020) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna VinařováAnna Vinařová 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  10.12
2 Adéla KulhánkováAdéla Kulhánková 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  10.35
3 Kateřina SýkorováKateřina Sýkorová 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  10.57
4 Natálie TomčíkováNatálie Tomčíková 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  11.35
5 Markéta KolouchováMarkéta Kolouchová 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  12.01
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (čt, 11.6.2020) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iveta ŠkodováIveta Škodová 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  09.90
2 Barbora KolouchováBarbora Kolouchová 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  10.13
3 Ella FerklováElla Ferklová 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  10.29
4 Karolína NovákováKarolína Nováková 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  10.63
5 Nina HájkováNina Hájková 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  11.11
6 Anika HoláAnika Holá 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  11.14
7 Viktorie HavlíčkováViktorie Havlíčková 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  11.30
Celkem 7 závodníků
Běh 8 (čt, 11.6.2020) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela HuclováMichaela Huclová 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  10.26
2 Hana ČechováHana Čechová 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  10.58
3 Nicole TurkováNicole Turková 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  10.58
4 Kateřina NiklováKateřina Niklová 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  10.80
5 Klára PeroutkováKlára Peroutková 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  10.87
6 Kateřina KuchtováKateřina Kuchtová 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  10.91
7 Karla Schniderová Karla Schniderová  10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  11.10
8 Vanessa ShkandyukVanessa Shkandyuk 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  11.53
Celkem 8 závodníků

600 m - Ml. žáci

(čt, 11.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej MlíchOndřej Mlích 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:41.28
2 Filip ŠorbanFilip Šorban 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:14.49
3 Ignác HořejšíIgnác Hořejší 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:26.48
4 Vincent HorváthVincent Horváth 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:28.48
5 Matyáš ChrpaMatyáš Chrpa 08 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 2:39.32
Celkem 5 závodníků

600 m - Ml. žákyně

(čt, 11.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína TužilováKarolína Tužilová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:50.59
2 Vanessa MiklovičováVanessa Miklovičová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:58.96
3 Klára HonzejkováKlára Honzejková 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:00.61
4 Klára BesedováKlára Besedová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:05.68
5 Eliška HábováEliška Hábová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:09.74
6 Klára KřepínskáKlára Křepínská 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:12.66
7 Julie DvořákováJulie Dvořáková 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:23.91
8 Lucie LegényováLucie Legényová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:43.42
Celkem 8 závodníků

600 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (čt, 11.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel VšianskýDaniel Všianský 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:05.69
2 Martin VavrlaMartin Vavrla 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:05.92
3 Adam  RinowskiAdam  Rinowski 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:06.52
4 Jan ŠevčíkJan Ševčík 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:09.83
5 Filip ValenaFilip Valena 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:12.27
6 Martin Jakub RychnaMartin Jakub Rychna 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:13.38
7 Rafael NovákRafael Novák 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:16.39
8 Benjamin HořelicaBenjamin Hořelica 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:19.75
9 Robin MlíchRobin Mlích 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:21.56
10 Šimon ŠobáňŠimon Šobáň 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:26.69
11 Pavel NašlitaPavel Našlita 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:29.10
12 Jakub KándlJakub Kándl 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:30.02
13 Oliver ŠvecOliver Švec 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:30.81
14 Lukáš KnyttlLukáš Knyttl 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:31.02
15 Jan KulhánekJan Kulhánek 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:38.23
16 Antonín VítAntonín Vít 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:42.77
17 Daniel FibichDaniel Fibich 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:53.34
Celkem 17 závodníků
Běh 2 (čt, 11.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip PuchmertlFilip Puchmertl 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:19.18
2 Boris ChytrýBoris Chytrý 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:26.22
3 Karel KopperKarel Kopper 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:27.79
4 Viktor VeseckýViktor Vesecký 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:39.39
5 Josef PanýrekJosef Panýrek 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:42.45
6 Lukáš KnoblochLukáš Knobloch 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:47.01
7 Jan SurňakJan Surňak 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:53.92
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (čt, 11.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej SalesOndřej Sales 13 AŠJKAŠJK 2:28.12
2 Jonáš FlorianJonáš Florian 13 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:34.40
3 David VavrlaDavid Vavrla 13 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:35.09
4 Vojtěch KnyttlVojtěch Knyttl 13 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:38.71
5 Águas Filip GlóriaÁguas Filip Glória 13 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:44.86
6 Mikuláš PotůčekMikuláš Potůček 13 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:51.82
7 František  ČernýFrantišek  Černý 13 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:57.19
8 Aleš KejnovskýAleš Kejnovský 14 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:11.08
9 Tomáš VlčekTomáš Vlček 14 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:24.15
Celkem 9 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (čt, 11.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1:49.06
2 Marek ŠejnostMarek Šejnost 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:09.49
3 Vojtěch PuchmertlVojtěch Puchmertl 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:13.44
4 Ondřej PavlíčekOndřej Pavlíček 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:13.66
5 Karel KubičkaKarel Kubička 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:21.55
6 Petr KlímaPetr Klíma 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:25.12
7 Jan KulhavýJan Kulhavý 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:25.58
8 Maxim PelyakMaxim Pelyak 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:45.02
9 David RejmonDavid Rejmon 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:45.88
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (čt, 11.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Richard TužilRichard Tužil 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:51.91
2 Lukáš DašekLukáš Dašek 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1:51.96
3 Jakub ZónJakub Zón 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:05.83
4 Filip HruškaFilip Hruška 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:07.18
5 Stanislav  KozákStanislav  Kozák 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:16.06
6 Jakub  KrálíkJakub  Králík 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:18.29
7 Matyáš KrajníkMatyáš Krajník 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:19.10
8 Vojtěch PíplaVojtěch Pípla 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:19.23
9 Jan ŠťovíčekJan Šťovíček 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:20.32
10 Tobias ZemanTobias Zeman 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:32.01
11 Marek DynybylMarek Dynybyl 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:34.38
12 Antonín HloušekAntonín Hloušek 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:35.89
13 Jan MiláčekJan Miláček 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:37.84
14 Antonín  FrýdlAntonín  Frýdl 10 AŠJKAŠJK 2:41.78
15 Jakub LandaJakub Landa 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:44.31
16 Hynek ChytrýHynek Chytrý 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:44.33
17 Stanislav ŠikStanislav Šik 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:46.73
18 Theodor BeránekTheodor Beránek 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:51.59
Celkem 18 závodníků

600 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (čt, 11.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniela TellerováDaniela Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:07.45
2 Judita FantováJudita Fantová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:18.26
3 Vanda LangmajerováVanda Langmajerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:20.90
4 Isabel SalesIsabel Sales 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:22.83
5 Nikola BenšováNikola Benšová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:23.33
6 Vanda MastníkováVanda Mastníková 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:27.56
7 Andrea TellerováAndrea Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:29.20
8 Sofia KrbecSofia Krbec 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:29.49
9 Justýna KozderováJustýna Kozderová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:31.35
10 Tereza MelicharčíkováTereza Melicharčíková 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:32.25
11 Eliška CharouskováEliška Charousková 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:32.44
12 Eliška BojkovskáEliška Bojkovská 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:34.56
13 Barbora PištěkováBarbora Pištěková 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:35.39
14 Jasmína ZaddemJasmína Zaddem 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:37.74
15 Alice HanákováAlice Hanáková 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:38.71
16 Ester ŠkábováEster Škábová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:39.97
17 Veronika TeplanováVeronika Teplanová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:40.63
18 Jindřiška MartinováJindřiška Martinová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:09.57
Celkem 18 závodníků
Běh 2 (čt, 11.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adriana FilipováAdriana Filipová 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:16.07
2 Karolína FilipováKarolína Filipová 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:16.70
3 Kateřina ŽďárskáKateřina Žďárská 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:24.10
4 Lucie BalcerováLucie Balcerová 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:26.48
5 Kristýna HuclováKristýna Huclová 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:29.42
6 Sophie OpatrnáSophie Opatrná 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:33.04
7 Kristýna VitkováKristýna Vitková 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:34.76
8 Aneta FuchyloAneta Fuchylo 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:39.23
9 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:46.36
10 Laura VrňákováLaura Vrňáková 12 AŠJKAŠJK 2:50.47
11 Barbora KulhánkováBarbora Kulhánková 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:51.26
12 Sophia KrajníkováSophia Krajníková 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:05.26
13 Nela MerunkováNela Merunková 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:10.97
Celkem 13 závodníků
Běh 3 (čt, 11.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anežka ŽížalováAnežka Žížalová 13 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:31.60
2 Ema KuželováEma Kuželová 13 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:42.19
3 Emma RajnochEmma Rajnoch 13 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:49.62
4 Elena PecováElena Pecová 13 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:58.09
5 Julie MichnováJulie Michnová 13 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:10.69
6 Julie MartinováJulie Martinová 13 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:18.33
7 Johana ValdaufováJohana Valdaufová 14 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:30.14
8 Dita ŠimonováDita Šimonová 14 AŠJKAŠJK 3:38.70
Celkem 8 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (čt, 11.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dora RemišováDora Remišová 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:11.39
2 Alexandra Michaela ŠtulířováAlexandra Michaela Štulířová 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:13.12
3 Karolína LaňkováKarolína Laňková 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:15.09
4 Adéla BarešováAdéla Barešová 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:18.61
5 Adéla BenešováAdéla Benešová 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:19.71
6 Apolena ŠimotováApolena Šimotová 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:21.80
7 Jana SládkováJana Sládková 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:23.54
8 Adéla KrejčíkováAdéla Krejčíková 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:26.80
9 Zuzana MusilováZuzana Musilová 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:27.70
10 Linda BorovičkováLinda Borovičková 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:29.14
11 Ema VlčkováEma Vlčková 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:32.88
12 Barbora ErnestováBarbora Ernestová 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:34.32
13 Hana MikešováHana Mikešová 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:34.45
14 Lea OntkováLea Ontková 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:35.02
15 Barbora TillováBarbora Tillová 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:35.42
16 Magdalena KnittlMagdalena Knittl 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:37.73
17 Adina  MojžíšováAdina  Mojžíšová 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:42.50
18 Adéla FantováAdéla Fantová 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:44.37
Celkem 18 závodníků
Běh 2 (čt, 11.6.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ema JámborováEma Jámborová 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1:58.95
2 Iveta ŠkodováIveta Škodová 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:05.10
3 Barbora KolouchováBarbora Kolouchová 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:12.19
4 Kateřina DemeováKateřina Demeová 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:18.54
5 Anna MendlováAnna Mendlová 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:18.63
6 Barbora ŠimkováBarbora Šimková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:20.48
7 Karla Schniderová Karla Schniderová  10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:22.43
8 Adéla KulhánkováAdéla Kulhánková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:23.70
9 Nicole TurkováNicole Turková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:26.37
10 Hana ČechováHana Čechová 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:27.03
11 Ella FerklováElla Ferklová 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:28.93
12 Kamila VoščukováKamila Voščuková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:30.34
13 Karolína NovákováKarolína Nováková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:30.37
14 Anna VinařováAnna Vinařová 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:32.16
15 Michaela HuclováMichaela Huclová 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:33.01
16 Natálie TomčíkováNatálie Tomčíková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:34.05
17 Kateřina KuchtováKateřina Kuchtová 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:37.81
18 Kateřina SýkorováKateřina Sýkorová 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:42.56
19 Águas Amália GlóriaÁguas Amália Glória 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:43.57
20 Viktorie HavlíčkováViktorie Havlíčková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:45.52
21 Nina HájkováNina Hájková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:54.20
22 Kateřina NiklováKateřina Niklová 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:55.04
23 Vanessa ShkandyukVanessa Shkandyuk 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:00.40
Celkem 23 závodníků